Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kurā HP grāmatā tu gribētu iekļūt?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Aptaujas
Lapas: 1, 2, 3
Sienazitis_m@inbox.lv
Es jau izvēlētos 5. grāmatu... whistling.gif
Laupītājmeitēns Ronja
HP un filozofu akmens - itkā vismierīgākā apkārtējiem... tur būtu visdrošāk smile.gif arī garlaicīgāk...
HP un noslēpumu kambaris - paldies un lai es uztrauktos par to ka mani viens psihs var novākt? nē paldies...
HP un Azkabanas gūsteknis - it kā jau jauki, taču negribētos ka kāds slepkava maniaks ir brīvībā..
HP un uguns biķeris - te būtu interesnati un droši, šite gribētu...
HP un fēniksa ordenis - nepatīk man tā Ambrāža , nu nepatīk....
6.,7. grāmatā - nezinu, drošvien arī nē, jo tagad kad Voldemorts ir brīvībā....... un arī nav zināms kas notiks...

tātadvai nu 1. vai 4. - es izvēlos 4. grin.gif
Adē
eh..fantazijas,fantazijas!visapar gribetos jau 6 vai 7 gramata,kur Voldijs bus brivibaaaa...
Naiya
CITĀTS(Dinnija @ 21.10.2004 19:32)
HP un filozofu akmens - itkā vismierīgākā apkārtējiem... tur būtu visdrošāk smile.gif arī garlaicīgāk...
HP un noslēpumu kambaris - paldies un lai es uztrauktos par to ka mani viens psihs var novākt? nē paldies...
HP un Azkabanas gūsteknis - it kā jau jauki, taču negribētos ka kāds slepkava maniaks ir brīvībā..
HP un uguns biķeris - te būtu interesnati un droši, šite gribētu...
HP un fēniksa ordenis - nepatīk man tā Ambrāža , nu nepatīk....
6.,7. grāmatā - nezinu, drošvien arī nē, jo tagad kad Voldemorts ir brīvībā....... un arī nav zināms kas notiks...

tātadvai nu 1. vai 4.  - es izvēlos 4. grin.gif

Arīdomāju līdzīgi, tikai izvēlējos1., jo tad ir vismierīgāk, būtu lidošanas stundas, vēl nebūtu pareģošana sick.gif
Laupītājmeitēns Ronja
CITĀTS(Naiya @ 21.10.2004 22:48)
Arīdomāju līdzīgi, tikai izvēlējos1., jo tad ir vismierīgāk, būtu lidošanas stundas, vēl nebūtu pareģošana  sick.gif

Ha... es jau neizvelētos tādu stulbību kā pareģošana.... nau jau jāņem tas pats, kas viņiem... arī viņi varēja izvēlēties grin.gif
marmelaade
Domaaju ka gribeetu iekluut 6 vei 7 graamataa. Man liekas ka tur buus loti aizraujossi notikumi!!! Patika arii uguns bikeris...smile.gif
Grēkmeistars
HP un Azkabanas guusteknii, tur buutu iespeejas iet uz Cukmiestinju, w00t.gif redzeet atpraatotaajus, unsure.gif man buutu iespeejas iepaziities ar Vilksonu un pavizinaaties uz zirgeergla rolleyes_a.gif ...nu man skiet tur buutu visjautraak wink.gif
Seila
whistling.gif Noteikti piekto...Es tur vinjiem visus notikumus sajauktu rolleyes_a.gif
shary
es gribeetu UB jo tur es vareetu iepaziities arii ar citu skolu burvjiem
Maxwels
Es gribeetu Uguns Bikjerii, jo tur bija visinteresantaak. Es gan tikai gribeetu visus notikumus veerot no malas, nepiedaliities visur pats.
nimbuss2000
butu baigi forsi ja ta varetu! happy.gif bet ja es tur noklutu es nezinatu ko darit!!! unsure.gif
Ragainīte
wink.gif Noteikti 6. un 7. grāmatā, jo pārējās grāmatas es bieži pārlasu un man jau sāk likties, ka pati tajās piedalos ( grin.gif ). Un man būtu interesanti piedalīties tādos notikumos, kurus vēl nezinu. wink.gif
Hikari
Es ņemtu ceturto un vienīgi! Es nevēlētos piedzīvot Siriusa nāvi...crying.gif
Torins Ozolvairogs
Jaa es grobeetu buut arii piektajaa,jo ir viena lieta,es vareetu izglaabt Siriusu no naaves ar vaurogburvestiibu vai kaadu citu.silent.gif
anarhiste777
Vispaar jau visaas! rolleyes_a.gif
Tynyte
Man schiet es izveeleetos 4graamatinju vai 5 graamatinju
Par naakoshajaam es veel nevaru taa iisti spriest!!!
DEaDnokS*
6 vai 7 , jo tur viss buutu jauns un nezinaams
nixons
UB es gribeetu piedaliities vai vismaz paveerot trejburvju turniiru
Dan_Is_Mine
CITĀTS(Dinnija @ 21.10.2004 19:32)
HP un filozofu akmens - itkā vismierīgākā apkārtējiem... tur būtu visdrošāk smile.gif arī garlaicīgāk...
HP un noslēpumu kambaris - paldies un lai es uztrauktos par to ka mani viens psihs var novākt? nē paldies...
HP un Azkabanas gūsteknis - it kā jau jauki, taču negribētos ka kāds slepkava maniaks ir brīvībā..
HP un uguns biķeris - te būtu interesnati un droši, šite gribētu...
HP un fēniksa ordenis - nepatīk man tā Ambrāža , nu nepatīk....
6.,7. grāmatā - nezinu, drošvien arī nē, jo tagad kad Voldemorts ir brīvībā....... un arī nav zināms kas notiks...

tātadvai nu 1. vai 4.  - es izvēlos 4. grin.gif

Es arī domāju gandrīz tāpat.Un man gribētos but 4,tāpēc ka tur ir Trejburvu Turnīrs. grin.gif
Cyrax2
Mhnm........ Neviens nebalsoja par otru?
Dan_Is_Mine
CITĀTS(Cyrax2 @ 06.11.2004 15:14)
Mhnm........ Neviens nebalsoja par otru?

Man šķiet tāpēc ka Noslēpumu Kambarī bija bazilisks.
Roze
CITĀTS(Zvēromags @ 21.10.2004 22:46)
HP un Azkabanas guusteknii, tur buutu iespeejas iet uz Cukmiestinju, w00t.gif redzeet atpraatotaajus, unsure.gif  man buutu iespeejas iepaziities ar Vilksonu un pavizinaaties uz zirgeergla rolleyes_a.gif ...nu man skiet tur buutu visjautraak wink.gif

Man arī tā škiet!!!!! grin.gif
mazā peciņa
HP un filozofu akmens - tīri interesanti būtu visu sākumu izdzīvot, to, kā visi svinēja Voldemorta uzveikšanu. Bet sanāk, ka tur 10 gadi jādzīvo (jo kamēr Harijs izauga)
HP un noslēpumu kambaris - labāk nē, jo diezko negribētu būt kāda sasaldētā vietā, un čūskas mani diezo nefascinē.
HP un Azkabanas gūsteknis - atprātotāji, nē, labāk nē.. nevēlos ar viņiem satikties.
HP un uguns biķeris - pārbaudījumu no malas redzēt, interesanti, varētu, kāpēc ne?
HP un fēniksa ordenis - nē, nezinu kāpēc, bet laikam vēl grāmata nav tik tuvu sirdij, lai iekļūtu viņā..
6.,7. grāmatā - jā, gribētu piedzīvot beigas, gribētu visu uzzināt tajā pasaulē.
anarhiste777
Es jau nu negribētu iekūt 5ajā
un paciest Abrāžu, nē paldies! Es labaāk 3ajā... wink.gif
emily
es gribeetu iekljuut uguns bjikerjii.... manupraat taa ir spilgtiem notikunmiem bagaata!
Demagogs
Es gribētu iekļūt 6. vai 7. grāmatā, jo mēs nezinām, kas tur būs... w00t.gif
Tad es varētu tur sadarīt visu ko! grin.gif
Vaidu_Vairas radiniece
es labpraat 5.jaa... taa graamata vnk man patika vislabaak...un Ambaažu vareetu pakaitinaat... whistling.gif
zakkite
Es jau gribeetu iekļūt 6 ggrāmatā, un tagad, lai uzznātu kas tur notiek! sorcerer.gif
Lestat
es ņemu 6,7 grāmatu. Gluži vienkārši pārējās es jau zinu no galvas
lin
Balsoju par Fēniksa ordeni, bet intresantāk manuprāt iekļūt 6,7 grin.gif
Lussy
Nu domāju, ka 6. un 7. grāmatu neko vēl nevaru spriest, jo neesmu to lasījusi...No jau lasītajām grāmtaām izvēlētos vai nu 1. vai 5. kaut gan nobalsoju par 4. un tad pārdomāju whistling.gif 1. tāpēc, ka tur es it kā būtu 1.gadu... utt, bet 5. tādēļ, ka tur bija fēniksa ordenis un notiktos daudz dažādas inčīgas lietiņas...wink.gif
ice-girl
man šķiet, ka HP un Uguns Biķeris varētu būt tīri ok, kaut gan man patiktu arī HP un Fēniksa Ordenis...
nevarēju izlemt, bet tomēr nobalsoju par Uguns Biķeri...
pat īsti nezinu kādēļ... huh.gif
skatitajs_no_malas
es visdrīzāk UB- kaut vai balles dēļsmile.gif
lil`skater
Es nekad negribeetu palaist garaam Trejburvju turniiru taapeec viennoziimigi Uguns Bikeris! Veel mani vilinaaja iespeeja 6 vai 7 graamata, bet tomeer, ja tur HP nomirs vai kaut kas taads!
Reksa
Es.... tikai kurš varonis ja es būtu un ko es darītu? Es izvēlējos 5. daļu!...
crazy angel
es noteikti 6 un 7!! tajaas noteikti notiks daudz kas interesants...un man vienalga ka tajaas ir Voldemorts...tajaas noteikti buus sjausmiigi daudz interesantu piedziivojumu..... grin.gif
morticia
HP un uguns bikjeris! jo ja man nbuutu jaabuut censonim, tad es labpraat paskatitos kaa vinjiem tur tai turniiraa klaajas grin.gif
gwinerva
Nobalsoju par Uguns biķeri, bet gribu būt visās! rolleyes_a.gif
Eiše
6.,7. grāmatā - divi labaak par vienu
*Vinkija*
es gribeetu iekluut 6 &7 graamataa! grin.gif
amanda
Nobalsoju gan par Fēniksa ordeni, bet tur ir viens sliktums - Ambrāža...Tāpēc vēl es gribētu dzīvot līdzi notikumiem 4. grāmatā vai arī uzzināt par notikumiem 6. un 7. grāmatā.
Ģitārmeiča
man jau vislabaak patiik 4. graamata. peec izlasiishanas uzreiz gribeeju redzzet kaa vinji tos puukjus un Trejburvju turniiru atteelos....
nu jaa - taa kaa Harijs Poters un Uguns biķeris. grin.gif
Lauwinja
es izvēlētos Fēniksa ordeni jo tur notikumi bij visvairāk un visinteresantākie. es gribētu kaut ko izdarīt Ambrāžai un piedalīties kaujās pret nāvāžiem...(tas būtu labs darbs).
Spicule
Pagaidām es gribētu iekļūt UGUNS BIĶERĪ, jo man šī grāmata liekas isinteresantākā no pašlaik izlasītajām.
Kas lai to zina kā man patiks 6 un 7. smile.gif smile.gif
Thaliya
Es ļoti gribētu iekļūt Uguns biķerī. Tāpēc ka tur vis ir aizraujoši. Es varētu pieredzēt visu kas tur notika un izglābt Sedrigu. Manir skumji ka viņš nomira. sad.gif
Fijusska
4 - lai butu iespeja uzlugt hariju uz balli laughing.gif
SedrikS
Viennozimigi 4 gramata ! Jo gribetu piedalities trejburvju turnira !!! grin.gif
riisinjsh
IZveeleejos - NK grin.gif nez kapeec...
bet veel vareetu buut FO , UB , FA , AG , :DDD
Smily
Es laikam gribeetu iekljuut 6.,7. graamataa, jo visas ieprieksheejaas ir izlasiitas un jau ir zinaam kur kas notiks bet 6.,7. tas gan buutu fantastiski grin.gif sorcerer.gif
Axa Night
domāju ka Biķērī bija visvairāk, ko pavērot arī no malas...pūķi, labirinti, Voldijs...vienkārši aizraijoši skati visas grāmatas garumā!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!