Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vēl vienam "Harija Potera" tēlam nāksies mirt
Kurbijkurne forums > Sveicināts(a) mūsu forumā > Dienas Pareģis > Harija Potera ziņas > Harija Potera grāmatas
Panda
Piektdien 8.oktobrī, kad "Harija Potera" autorei J.Rowlingai jautāja vai nākamajā Potera grāmatā kāds tēls mirs, visiem par pārsteigumu un sarūgtinājumu viņa atzina ka jā diemžēl arī sestajā Harija Potera grāmatā kāds ies bojā. Viņa nevēlējās atklāt kurš no tēliem ies bojā, bet lika mums gaidīt grāmatas izdošanu, kas notiks nākamgad.

Lai fani pārāk traki nesatrauktos autore atklāja ka tas kurš ies bojā nebūs Harijs Poters. "Poters ir drošībā, nu vismaz pagaidām." Tā saka autore. Autore jau agrāk ir atklājusi ka varonis izdzīvos līdz septītajai un pēdējajai grāmatai, bet nevēlas atklāt vai Harijs kļūs pieaudzis. "Jums būs jāgaida un jāvēro vai Harijs spēs kļūt pieaudzis vai tomēr ies bojā." Tā autore teica kāda intervijā augustā.

Pirms iznāca piektā grāmata autore arī atklāja ka kāds no tēliem ies bojā, tas bija Siriuss Bleks, kurš mirs šoreiz atliek vienīgi minēt, jo autore to diezvai atklās.

Orģinālraksts ir šeit
likelygirl
Tas ir ĀRPRĀC!!!! Viņa kļūst pārāk sadistiska! Es jau tā pārdzīvoju Sīriusa nāvi!!! sad.gif
ils
Nākošo Potera nāvju mistērija.
No Eda Harisa raksta Evening Standard, 2004. gada 8. oktobrī.
Vai tas varētu būt Hagrids – ekstravagantais, bārdainais medību pārzinis? Varbūt elfs Dobijs? Vai pat Dumidors, burvju skolas vadītājs?
Harija Potera fani sēž kā uz adatām Roulingas dēļ, jo viņa ir teikusi, ka atkal kādu nogalinās nākošajā romānā. Protams, ka tas nebūs pats Harijs personīgi?
Iepriekš cirvis krita uz Harija krustēvu Siriusu Bleku, kuru Roulinga nonāvēja piektajā Harija Potera romānā Harijs Poters un Fēniksa ordenis, kas tika izdots pagājušajā vasarā.
Taču Roulinga, 39, atkal ir radījusi jaunu minējumu virpuli savā mājas lapā. Fana jautājums bija: „Vai jūs atkal nogalināsiet kādu tēlu?” Atbilde skanēja: „Jā, piedodiet!” Bet lasītājiem nāksies izturēt agonizējošu gaidīšanu, jo Harijs Poters un jauktasiņu princis netiks publicēts līdz nākošajam gadam. Atliek pieņemt tikai bukmeikeru likmes. Viljams Hils piedāvā izredzes par to, kas varētu būt nākošais novāktais ar Roulingas spalvas plašo vēzienu – kaut gan tās nav korektas derības (jaunākie Potera fani atrod tās par nedaudz neķītrām).
Vārdi, kas tur minēti, ieskaitot pašu Hariju, 33:1, ir: favorīti Hagrids 3:1 un Dumidors 4:1.
Bet varbūt tie būs Harija draugi Rons Vīzlijs (12:1) un Hermione Grendžere (10:1)?
Pēdējā romānā Harijs un Hermione dalījās savās pirmajā skūpstā – iespaids, kas lika jaunajam burvim justies „trīcošam un paralizētam” – tā kā viņas nāve radītu visai lielu saviļņojumu.
Citi tēli, kas varētu satikt savus radītājus, ir Harija tēvocis Vernons (5:1), profesori Strups (7:1) un Maksūra (6:1). Roulinga, kas ir teikusi, ka ir apraudājusies pēc Siriusa nonāvēšanas, ir devusi savā lapā faniem sarežģītu uzdevumu. Tas skan: „Viņš izskatījās diezgan līdzīgs vecam lauvam.
Viņa dzeltenbrūnajos matos un biezajās uzacīs bija pelēkas svītras; viņam bija vērīgas, dzeltenīgas acis aiz stiepļu ierāmētu briļļu pāra un droša, plaša, neveikla grācija – tāda, it kā viņš kustētos, nedaudz pieklibojot.”

Roulinga ir teikusi, ka šī grāmata nāks pirms finālromāna, kurā Harijs beigās aci pret aci satiksies ar savu ienaidnieku lordu Voldemortu. Viņa ir atteikusies teikt, kurš ir „jauktasiņu” princis, kas parādīsies nākošajā grāmatā, bet ir devusi mājienus par romantiskām attiecībām starp Hermioni un Ronu.
Jauktasinis ir burvis ar vientiesi (neburvi) par vecāku – tāds kā Harijs. [nesapratu – A half-blood is a wizard with a muggle (non-wizard) for a parent – such as Harry - !?]
Roulinga šogad agrāk ir stāstījusi, ka visas Harija Potera grāmatas ir „apšķērētas ar redaktora šķērēm”, jo viņai nelaimējas ar pašas oriģinālo rakstīšanas stilu.
Autore ir teikusi, ka viņa izmainīja notikumu gaitu, kad komplektēja sesto un septīto sējumu.
„Tur ir milzums lietu, ko es esmu izmainījusi,” viņa stāstīja dzīvajā tīkla ēterā.
„Es nedomāju, ka jebkurš autors jebkad ir pilnīgi apmierināts ar to, ko viņš ir uzrakstījis.”
Pasaulē ir pārdotas vairāk nekā 250 miljonu Roulingas grāmatu un tās kopā ar filmēšanas tiesībām ir nesušas viņai apmēram 559 miljonu sterliņu mārciņu peļņu.
Rakstniece ieņem 17. vietu visbagātāko britu sarakstā.
Oriģinālraksts:
http://www.thisislondon.co.uk/insiders/guides/articles/13683394?source=Evening%20Standard
shary
nu baac! ohmy.gif veel kaads ies bojaa! cerams ka nemirs kāds no galvenajiem tēliem (nejau tieši no trijotnes)! ta nu gan būtu par daudz. bet lai vai kā, tas ka Sirius gāja bojā likās diezgan aizdomīgi. nu nevar būt tā ka vienīgais viņa radinieks iet bojā.
Dinaer
nu jaa - kaarteejaa slepkaviiba...
nu nekas buus kautkas vec un kautkas jauns smile.gif
nevaretu teikt ka mani vairs iisti strauc tas ja kaads nomirs ... neliela intrese protams rodas un tas uzdzen intrigu.
skatitajs_no_malas
Bet kāpēc nevarētu mirt kāds no negatīvajiem tēliem? Piemēram, Fad';zs vai Malfojs un viņa miesassardze?
Laimīgā*
Manupraat, Siriuss noteikti neizraadiisies miris. Vinjam vajadzeetu augshaamcelties un tad arii kaads vareetu mirt grin.gif
Overlord
CITĀTS(skatitajs_no_malas @ 17.11.2004 12:04)
Bet kāpēc nevarētu mirt kāds no negatīvajiem tēliem? Piemēram, Fad';zs vai Malfojs un viņa miesassardze?
*


Pagaidi beigu grāmatas,tad tadi negatīvie tēli mirs cik uziet. Turklāt es šaubos vai Fadžs būtu pie negatīvajiem tēliem pieskaitāms. Viņš bija tikai "biškucīt akls" un tā kā tas pārgāja,tad tas nav īpaši slikti. Un Malfojs ar saviem Miesassargiem būtu tā kā par jaunu,lai mirtu
Maxwels
Žēl, bet kādam ir jāmirst. Līdz šim jau vispār vienmēr kāds ir miris, bet nav sacēlis tik lielu interesi, jo:
1) Roulinga to pirms tam nav minējusi,
2) Tas nav bijis īpaši svarīgs personāžs.
Varbūt, ka mirs kāds ne īpaši svarīgs tēls, bet Roulinga vienkārši tagad taisa ažiotāžu...
LoVe_hAteR
Nu maybe mirs pats jauktasiņu princis ? ... laughing.gif
kleo
Mjā... Manuprāt, tas kurš mirs nekādā gadījumā nebūs kāds no trijotnes (Harijs, Rons, Hermione), jo viņi ir pārāk nozīmīgi personāži un vēl jau priekšā ir arī septītā grāmata, tāpēc Roulingai nebūtu izdevīgi nogalināt kādu patiešām svarīgu personāžu. Taču septītā grāmatā gan var notikt pilnīgi viss. Stāsts kļūtu pārlieku tradicionāls, ja tam būtu laimīgas beigas, intresantāk būtu ja tās būtu dramatiskas un pilnas traģisma. Lai gan, kā mēs zinām, no Roulingas nekad neko nevar zināt!
aFēra
CITĀTS
[nesapratu – A half-blood is a wizard with a muggle (non-wizard) for a parent – such as Harry - !?]

Jauktasinis ir burja un vientieša bērns - tāpat kā Harijs.

Te nu es redzu kārtējo norādi.
Man, protams, žēl, ka kāds atkal mirs, bet tas paceļ adrenalīnu. Droši vien tas būs tēls, kura nāvi mēs nemaz necerēsim sagaidīt /Tāpat kā no sākuma - Bija domājams, ka Mirs Rons, bet mira Sedriks, bija domāts, ka mirs Hermione vai Rons, bet mira Siriuss/
Grāmata paliek ar vien aizdomīgāka un aizdomīgāka...
Adē
Personigi es gribetu,lai Co ietu boja! mad.gif
ienistu vinu?kapec Roulinga vinu vispar izdomaja!Vareja ari atrast Harijam labaku sirdraudzeni!un tikai ne Malfojs (gan vecakais,gan jaunakais) bez vina gramata vairs nebus bezgala interesanta! grin.gif
pelmeniC
Tikai ne Strups!!! Man drīzāk šķiet, ka tas varētu būt Dumidors. Tikai kas viņa vietā varētu būt Cūkkārpas direktors?
Canadian
CITĀTS(dream destruction @ 17.11.2004 13:33)
Manupraat, Siriuss noteikti neizraadiisies miris. Vinjam vajadzeetu augshaamcelties un tad arii kaads vareetu mirt grin.gif
*

Jāaaa, viņš 6. grāmatā augšamcelsies, jo izrādīsies, ka viņš patiesībā nav miris un tad viņu tajā pašā 6. grāmatā nogalinās pa īstam un būs zināms, kurš būs nākamais upuris laughing.gif (jox)
kleo
Kurpiite! Jauktasinis (vai kā nu tur to tulko) patiešām ir burvja un vientieša pēctecis, tikai Harijs gan tāds nav. Lilija taču bija burve, un Džeimss tāpat. Jā, protams, viņš nav pilnīgs tīrasinis, bet vismaz abi viņa vecāki ir burvji. Jauktasinis ir piem. Šimuss vai pats Voldemorts.
Laupītājmeitēns Ronja
CITĀTS(kleo @ 19.11.2004 20:04)
Kurpiite! Jauktasinis (vai kā nu tur to tulko) patiešām ir burvja un vientieša pēctecis, tikai Harijs gan tāds nav. Lilija taču bija burve, un Džeimss tāpat. Jā, protams, viņš nav pilnīgs tīrasinis, bet vismaz abi viņa vecāki ir burvji. Jauktasinis ir piem. Šimuss vai pats Voldemorts.
*


īstenībā Harijs ir jauktasinis.. jo viņam asinīs rit vientiešu asinis, jo māte bija draņķasine ( cik nežēlīgi tas skan).... tīrasinim nav ne kripatas vientiešu asiņu....
Jokermans
Vispaar J.K Rowling saak man krist uz nerviem...tagad katraa graamataa mirs pa vienam...nepietika ar Sirius Black mad.gif (vai Melno...Nezinu kaa paartulkojushi Latvijaa...)

>:(
spitzbube
Man arī tas īsti nepa'tik,ka katrā grāmtā kāds mirst.Nu nah to waig? Paliek jau baisi
Jokermans
CITĀTS(rastiy @ 18.12.2004 03:39)
Man arī tas īsti nepa'tik,ka katrā grāmtā kāds mirst.Nu nah to waig? Paliek jau baisi
*

Nejau baisi...NIKNUMS!!! >.<!!!
Nabaga Sirius Black!!! (vai Sirius Melnais vel neesmu sapratis kaa ir ticis paartulkots pie jums...silent.gif)
Eowena
Euz, tas jau kļūst smieķlīgi... Nu protams ja vien nemirs ļaunais tēls... hmmm, kurš gan tas varēt būt... man liekas ka tas noteikti būs sliktais tēls, lai būtu līdzsvars- labā tēla nāve (Siriusa unsure.gif ) un tagad vajadzētu nomirt arī kādam sliktajam. tikia kuram? tāds ir šis jautājums...
Fantomass
Varbūt kāds no vecajiem Vīzlijiem
Tots
Domājams ka Persijs jo viņš biedrojās ar tiem ar kuriem nevajag biedroties. Viņam daudz reiz ir bijis reizes izšķirties. Domāju ,ka viņš kādu nodos vai ko tamlīdzīgi.
Lussy
Ai nu ja godīgi man negribas par to spriedelēt, bet mana versija noteikti varētu būt Persijs...vnk Vīzliji ar viņu ir sakašķējušies & Vīzlija kundze teica kaut ko tādu, ka ja ar viņiem kas notiktu un viņi nebūtu paspejuši izlīgt tad....nu tad būs kā būs... smile.gif Bt es gribu lai mirst Čo!!!
Darka
Man gan liekas, ka mirs Rons vai Hermione, jo viņiem būs izveidojušās baigās attiecības un kāds no viņiem ziedosies otra labā!(protams tas ir tikai mans minējums) Lai gan būtu ļoti žēl, ja tā notiktu
Švilpaste
Ir jau labi,ka viņa nesaka,kas notiks īstenībā un kas tiesi mirs. Citādi nebūs interanti lasot un nebūs tas šoks! grin.gif
Bet es ceru,ka tā nebūs Hermija. Rons - par vinu es neuztarucos
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!