Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: LARP "Putj drakona. Vozrozdenie"
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > Kluba "Drakons" LARP
Lapas: 1, 2, 3, 4
Kormaka brigade
Sheit noteikumi.

http://www.sanctuary.lv/downloads/larp/rul...e_bez_karti.doc
Lia'angia
es domāju braukt kā Ratonas (vai kā nu tur bija - dziedniecības dievietes) priesteriene. Rīt jāiet aprunāties ar meistariem. Sen nav priesteris tēlots...
Alfirin
Es tā arī nesapratu. Tā ir spēle, kas notiek reizi mēnesī? Būtu jau interesanti...
Kormaka brigade
2 Alfirin

Noteikumos ir datumi, kad notiks speles (viena diena, reizi menesii).

Pirmais datums ir 26. septembrii.

2 Lia'angia

Meistari paradas parasti ap 20.00-21.00. Dazreiz velak.....

labak aizsuti privatku Lizai
Alfirin
Noteikumus palasīju, tāpēc arī prasīju. Es vēl dikti maz zinu par LARP, esmu bijusi tikai uz Korsāriem, tāpēc arī uz šito labprāt aizdotos. Redzēs, kā sanāks ar laikiem un tā tālāk...

Varbūt vari ieteikt kaut ko iesācējais - apmēram ko spēlēt utt.?
Lia'angia
Izlasi, kas vispār tiek piedāvāts. Izlem, kas no tā visa tev patīk vislabāk.
ja tu neproti kauties, paliek civiliedzīvotāji - varbūt piedzīvojumu meklētāja, varbūt tirgone, varbūt, ja izdodas sarunāt, kāda bagāta papucīša untumainā meitiņa...
Aiva
Civilistiem dzīve salda neliksies...

Kaujas ir un paliek kaujas, ar rāvienu neapgūt, un tur arī ekipējums jāgādā nopietns, tomēr iesaku apsvērt iespēju kļūt par burvi/priesteri, kaut mācekli kādam dižākam burvim vai priesterim.
Alfirin
whistling.gif Vai, piemēram, Retonas priesterienes mācekli? shifty_a.gif :ninja:

Par bagāta tētiņa izlutināto meitiņu arī nebūtu slikts variants, bet tad ir jāpazīst vismaz iespējamie tētiņa kandidāti... Mjā, inčīga doma. smile.gif
Farliner
Mums ar Kormaku bija ideja savākt nelielu grupiņu no tās tautas, kas Korsāros bija krogā un kā vienai avantūristu grupiņai tur paklaiņot, lai ir iespēja tiem, kam mazāk sanācis lielajās spēlēs būt arī padarboties.
Lia'angia
Farliner - vai jums dziedniece nebūs vajadzīga? es varētu būt klejojoša Retonas sludinātāja... smile.gif
Ir tikai viens "bet" - 26 datums bija paredzēts talkai... es patlaban drudžaini apsveru iespēju klonēties... huh.gif grin.gif
Farliner
Dziedniec - noteikti. Ja nemaldos, tad Kormaks gatavojās tēlot burvi, es vairāk orientējos uz tādu kā pēddzini-karotāju. Domājam par to, ka derētu vēl vismaz vieu karotāju grupā, un tad vēl kas nu ko vēlas tēlot - pāris cilvēki..
Aiva
Hmm, ja Kormakam noderētu tāds apvēlies un mazliet paslinks māceklis burvju lietās, ko padīdīt...
Lia'angia
Vispār jau Dvēselīti dīdījās, ka griot kaut kur paspēlēties...
Alfirin
Jā jā! Es arī! Varētu tēlot galīgi neaptēsu mācekli, kas visu nemitīgi dara šķērsām. Vai arī kādu, kas mēģina būt ieročnesējs vai palīgs vai kaut kas tamlīdzīgs...
Farliner
Paga paga, baru ar "galīgi neaptēstiem mācekļiem" arīdzen nevajag. Darīsim tā - rītdien gribētāji varētu satikties "Savannā" un pēc tam mierīgi un bea panikas aiziet aprunāties ar meistariem.
Kormaka brigade
2 Farliner

pa sho laiku es pievienojos citai grupai. Ta ka diez vai busim vienaa grupaa.
Alfirin
Un Savannu es galīgi netieku - lekcijas sad.gif Varbūt pēc kāda laika, kad būšu iebraukusi grāmatvedībā, varēšu atļauties kādu reizi izlaist, bet tagad...

Pastāstiet, ko būsiet nolēmuši, OK?
AxelBladd
Labprat piedalitios shini pasakuma. Terps ta ka butu weapons ari un tadu sikumu ka cinities nemaku vispar var nenemt vera grin.gif
Starp citu kur ta Savanna atrodas?
Aiva
Cik saprotas, tad svarigak par Savannu ir tikt aprunaties ar meistariem, bet vini kopa sanak ap 20-21. Kur tieshi, to Kormaka brigade, LiaLangia un Farliner labak spes apstāstīt.
Sindra
"Savanna" atrodas uz Barona un Matīsa ielas stūra blakus Bērnu Pasaulei.
Savākšanās sākas jau aptuveni no 18.30
Yume
es ceru ka nevienam nepatrauceeshu ja arii atvaakshos uz Savannu, parunaat par speeli.. whistling.gif
Palasiiju, izskataas tir interesanti, vareetu pameeginaat kautko sashtukot..
Kormaka brigade
www.sanctuary.lv forumaa "Osnovnoj forum" ir topic, kur var uzdot jautajumus GM
Kormaka brigade
Tatad:
musu grupaa: Kormaka brigade, Aikis, Farliner, Roie Bladd, Lia'angia, Yume, Mudrijs, Mr Regi. (piemineju tos, par kuriem dzirdeju vakar)

2 Aiva
sorry, bet pagaidam iztikshu bez macekliem. Possible, ka pasham apniks spelet burvi smile.gif
Farliner
Īsumā grupas kredo un leģenda - iespējami ātrāk tikt pie dažādiem labumiem, kuru, kā stāsta leģendas, jaunajā kontinentā netrūkst, jo tupie orki daudzviet apkāvuši cilvēkus, bet visus labumus nav savākuši... smile.gif
Vienkārši sakot - "avantūristi parastie", savākušies lai kopīgiem spēkiem tiktu pie mantas un varētu vēlāk dzīvot kā nu katram gribās. Šobrīd vienojošais elements ir tāds, ka ir ziņas par kādu konkrētu priekšmetu, kas ir gana vērtīgs, lai to būtu iemesls meklēt. Mums gan jāizdomā vēl kādu, un jāsaskaņo tas ar meistariem smile.gif

Karotāji:
Mudrijs, Mr. Regi, Roie Bladd, Farliner
Magi: Kormaka brigāde, Aikis
Priesteri: Lia'angia, Yume

Brīvas vietas - var noderēt kāds "atslēgu eksperts" smile.gif - personāžs bez maģiskām un citām specspējām, kam maksimizetas "Avantūrista iemaņas" u.c. lietas kas saistās ar citu izveidotu šķēršļu pārvarēšanu. Tādi pat varētu būt vairāki...

BTW, Roie Bladd - diemžēl, Tumšo bruņinieku ordenis spēlēšanai nav pieejamjs - tur ingame situācija pasaulē ir tāda izveidojusies, ka viņi vairs īpaši apkārt nevazājas, bez tam, meistari vakar teica, ka ar Dark knight komandai pašai būšot kaudze ar problēmām.
AxelBladd
Nu ko nebushu melnais bruninieks, bet vienkarshi bruninieks melna grin.gif Ar steigu ja4ini vairogs augsha citadi ja cinities nemaki lai vismaz ir aiz ka aizslepties smile.gif
Farliner
Roie - a kādas tev bruņas ir??? Ja gribi būt bruņinieks, tad tur vajag arī pašas bruņas smile.gif Par vairogu - kādu tu gribi taisīt? Labāk uzreiz uztaisīt normālu, nevis 10 reizes pārtaisīt vai mocīties ar neērtu... bez tam, Mr. Regi teicās, ka viņam vairāki esot, iespējams ka uz pirmo reizi var aizņemties.
AxelBladd
Man ir gredzentinu krekls, adas (nosaciti) aproces un ja laiks atlaus domaju kaut kadus kajsargus sataisit.

Vairogs vel domas limeni smile.gif. Domaju taisit no finiera, vai nu lasiti vai U forma. Japamegina jebkura gadijuma, nesanaks nesanaks smile.gif
Kormaka brigade
""Brīvas vietas - var noderēt kāds "atslēgu eksperts" - personāžs bez maģiskām un citām specspējām, kam maksimizetas "Avantūrista iemaņas" u.c. lietas kas saistās ar citu izveidotu šķēršļu pārvarēšanu. Tādi pat varētu būt vairāki...""

Tobish, Rogue!!!!!!!! smile.gif
Farliner
Yep. Bet tā kā viņiem nav izteiktas "klases" ja par tādām neuzskatīt spelkasterus, tad nosaucu to lietu par "atslēgu ekspertu" smile.gif Jo mums vajag tieši specu, kas darbojas kopā ar komandu, nevis kādu, kurš taisās apzagt komandas biedrus.

Roie - vairogam malu noteikti vajag vai nu ar ādu, vai ar metālu apstrādāt, citādi ātri vien aizies postā. Labāk pat ar ādu - saudzīgāk sanāk pret ieročiem.
AxelBladd
Vel viena lieta, uz ieroci sertifikacija bus jakarto?
Kormaka brigade
2 Roie
Pirms speles bus GM parbaude
Kurbads
..... visus ieročus no sākuma pārbauda uz GM . cool.gif
AxelBladd
Parbauda tikai iero4us vai ari cinas prasmi ?
Farliner
Ieročus un cīņas prasmi. ja necīnies bīstami - tad derēs. Ja zobenprasme nederēs - šausi ar loku vai ar šķēpu rīkosies smile.gif
AxelBladd
Gribetos, pirms speles, uz kadu savu nosacito zobenprasmi izmeginat citadi ar boffediem tikai esu rikojies un ari vienu speli smile.gif
Kormaka brigade
2 Roie Bladd

pamekle sanctuary forumaa
tur ir info, kad drakonistiem ir trenini
AxelBladd
Tur jau skatijos lai paruna ar kadu (vardu neatceros) ceturdienas sanaksme, ta ka bishki nokaveju. Bet lidz spelei nekas daudz nev palicis.
Vienigais nakamo sesdien bus japajauta kadam.
Farliner
Šo sestdien tiek organizēta Lilastes poligona novākšna pēc vasaras spēlēm. Tad var sarunāt... nav izslēgts, ka kādam būs līdzi arī kāds sitmais instruments, tad var arī pamēģināt. Buferu problēma ir tā, ka daudzi pierod taisīt sitienus, kas ar nopietnākiem ieročiem ir bīstami - pa galvu utt. Un nemāk apstādināt ieroci. Ja ar to problēmu tiek galā, tad jau viss OK.
AxelBladd
Nja sestdiena atkrit, jastrada unsure.gif
Lia'angia
Mana priesteriene jums ir vairāk pievienojusies tādēļ, ka saņēmusi dievietes Ratonas norādi - palīdzēt neprāšiem, kas paši sevi sargāt nemēdz... smile.gif Nu aptuveni tā. Patiesībā es esmu bailīga un prātīga, bet Dievietes gribai pretoties nav prāta darbs... wink.gif Nu, protams, artefakti un spēcīgas maģijas lietiņas izklausās gana labi, lai savu bailīgumu pārvarētu..
Tas tā, lai interesantāka grupas iekšējā atspēle.
Dvēselīte
crying.gif es atkal visu esmu palaidusi garaam getlost.gif... ja atrastos vel kada vietinja manai necilajai personai tad es noteikti piesakos piedalities grin.gif ludzu ludzu dikti gribas izrauties no ikdienas rutiinas un pabut kopa ar kolosaliem cilvekiem happy.gif
Crash
Nosaukums taads, ka tik vienu vaardu saprast var... Diez kas tad pashaa speelee daras... unsure.gif
Lia'angia
Dvēselīt - rouge negribi būt? Latviski runājot - čiepēja. wink.gif Nu tāda veikla, nemanāma persona, kas labi māk atmūķēt atslēgas... Un, lai novērstu aizdomas, izliekas par pavisma ko citu - teiksim, ceļojošu zīlnieci...
Crash - aizej uz drakonistu mājas lapu un palasies - norādes te ir dotas.
Īsumā - tā ir vienas dienas spēļu virkne, kas paredzēta visu ziemu, un galvenokārt balstīta uz piedzīvojumiem.
Dvēselīte
aim in grin.gif ciepeeja jau nu es labu labaa, tas sen pieradijies, bet ar to nemanibu ta bus ka bus ermm.gif mani jau nevar nepamaniit laughing.gif... bet es piedalos. cik sapratu tas ir 26.sept? viendieniece? un es taks busu ar jums unsure.gif
Lia'angia
Būsi, būsi. Taisi tik augšā leģendu, tikai vispirms izlasi pasaules aprakstu. Iesaku sarakstīties ar Lizu no drakonistiem, viņa var īsi un saprotami izskaidrot neskaidrās lietas.
Kā tev sastāv ar apģērbu? Sāk kļūt auksts...
Dvēselīte
man gan dators nenem pretii Kormaka ievietoto linku, bet gan jau es kaukaa atradisu veidu ka uzzinat visu

ar apgerbu? nu isti vel nezinu, bet piespiedisu maati lidz tam laikam sagatavot apmetni un man vel ir divi diezgan silti paltraki kaa pusapmetnis un svarki, gan jau kaadas bikses majas ar vares atrast. kas vel tads ipass?


tad es piesakos uz Farlinera piemineto "atslegu experta0" vietu. par to ekspertu gan nezinu, bet varetu meginat
Kormaka brigade
"man gan dators nenem pretii Kormaka ievietoto linku, bet gan jau es kaukaa atradisu veidu ka uzzinat visu"

Hmm, divaini, man viss strada.....

Pamegini atvert www. sanctuary.lv un tad skaties jaunakas zinjas
Dvēselīte
es atradu citu veidu, caur tevis ievietotu otraa pavedienaa esoso linku, bet paldies par rupem wink.gif

tatad es par legendu un visu citu varu konsuletties ar Lizu vai ar kadu citu?
Kormaka brigade
Sheit var uzdod jautajumus:

http://www.sanctuary.lv/modules.php?op=mod...c&topic=2060&22

Ja tu negribi, lai parejie redzetu tavus jautajumus un GM atbildes, tad raksti "privatnoe soobshenie" Lizai. Vinja tagad tur onlainaa sez.
Dvēselīte
Jā zinu, skiet vienu jau aizsutiju. nu cerams ka lidz pedejam terminjam visu nokartosu...

vienigi tur ta pagrutak ar to pareizrakstibu ermm.gif

я думаю что палучилос grin.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!