Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Burvju ēdieni.
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi
mazā peciņa
Vai kāds no Jums ir mēģinājis kādu burvju ēdienu uztaisīt? Un varbūt pat nogaršot?

Lūk šajā lapā ir (neteikšu ka visi) daudz burvju ēdienu receptes. Vispār tīri interesanti. Varētu pamēģināt arī kaut ko uztaisīt.

Jau sen gribu sviestalu noprovēt. Būs kādreiz jāpaņem un jāpamēģina kas tāds uztaisīt. Tad jau redzēs, kas sanāks (btw -> sviesalus latviskā recepte lūk te).


Un lai nesāktos runāšana ne pa tēmām tad lūk pavediens par sviestalu lūk te ; pavediens, kurā runā par ķirbju sulu lūk te ; un par HP saldumiem ir pavediens lūk te.

skow
***Dancing_Queen***
labaas recptes skow.. buus jameegjina kaut kas izweidot, es jau wienreiz meegjinaaju, wairs neatceros, ko bet nekas jeedziigs nesanaaca, tagad buus jaameegjina weelreiz..
aicha
Būtu jau interesanti ko tādu pagaršot. wink.gif Bet tā kā man ļoooooooti nepatīk taisīt ēst un ņemties pa virtuvi... unsure.gif
Daimorte
Hmm loti labas izskatiijaas katlakuukas bet tas nopeerkamas pupas gan nekam neder tur uz tam pupaam virsuu uzrakstiitas jautaajumziimiites kuraam ir kautkaada burkaanu vai tomaatu garsa un tad paliek neinteresanti getlost.gif
Grēkmeistars
Ha pirmo reizi ko tādu dzirdu... vajadzēs pamēģināt, it īpaši sviestalu...mmm tongue.gif laughing.gif
mad
nezinu man liekas ka burvju eeedienam nevajadzeeetu atskirties no parasta cilveeeka eediena jo kapeeee burvji piem.... nevareeetu eeest aaabolus???? grin.gif
mazā peciņa
Nu tad tā. Es šodien uztaisīju sviestalu!! Garšīgs! Es galvoju!
Bildīte (nevar daudz ko saprast)


Recepti jūs (latvisko) varat atrast lūk te.

Garšīgs, vismaz man garšoja, ātri pagatovajams grin.gif .

skow
Kinky
Vēders kā? neraģēja asi?
Ice
ja godīgi ar ēst taisīšanu es īpaši neairaujos, pareizāk nemaz neaizraujos..bet priekš'kādas meitenes jau varētu būt interesanti! whistling.gif
DEaDnokS*
nu vispaa es buutu gatavs eest kaut ko taadu ja satiktu kaadu dziivu cilveeku kurs to jau dariijis
mazā peciņa
CITĀTS(Kinky @ 14.09.2004 21:58)
Vēders kā? neraģēja asi?

Nu galu galā es neizdzēru :blush2: , bet izlēju, jo tas nebija pierasts.

Btw -> garšo kā piens ar medu, tikai ļoti daudz medus grin.gif .

Edit.

CITĀTS(DEaDnokS*)
nu vispaa es buutu gatavs eest kaut ko taadu ja satiktu kaadu dziivu cilveeku kurs to jau dariijis


Tad jau mums tikai dzīvē jāsatiekas tongue.gif esmu mēģinājusi sviestalu tongue.gif .

skow
Hermija
Nē, es vēl neko neesmu mēģinājusi taisīt ...
Ceru, ka kādreiz saņemšos!
Sapņu Teātris
Nee taisiijis neko neesmu jo peec maniem peedeejiem pavaara briinumiem kmamma izsauca gaazes un uudens dienastu
grapefruit
Mēģinājusi neesmu, paldies par receptēm, būs kādreiz jāliek lietā, kad tā pavairāk laiciņa sanāks laughing.gif
nixons
sis tas tur izskatijaas tiiri lietojams smile.gif
Hikari
Es neesmu mēģinājusi neko taisīt un ceru, ka nekad nevajadzēs. Dzirdēju tikai par vienu meiteni, kura uzlaidusi gaisā savu dzīvokli, jo mēģinājusi plastmasas kārbiņā sajaukt šņabi un...neatceros ko vēl. Viņa apgalvoja, ka šito esot izlasījusi HP grāmatās. Amizantākais bija tas, ka viņai bija 20 gadi! laughing.gif Kur prāts? getlost.gif whistling.gif
Fijusska
iisteniibaa taas visas "burvju'' receptes, var atrasties parastaa pavaargraamataa. varbuutaas. bet taas no harija, man jaajautaa ir veerst meeginjaat. taa tomeer ir graamata, un vinji tur var visaadus briinumus eest, a mees. sataisam-u peec taam sanaak traki! wink.gif ir arii veids kaa to sviestalu bez mikrovilnu kraasninjas uztaisiit???
dreamer
Izskatās tīri garšīgi. w00t.gif Gandrīz vai uz Helovīna svētkiem kautko prasās uzmeistarot! thumbsup.gif
morgion
Vispaar baigi forssi uztaisiit ssitaadus burvju eedienus...varbuut kaadriez pameegginaassu uztaisiit kaadu...un tad uzraxtiissu kaa garssoja...grin.gif
Darkness
njaa.... es jau ari domaju kaut ko tadu uztaisit, bet nevaru sanjemties grin.gif
i`m_GriM&EviL
Ē, skow', bet vai viņš ir garšīgs un tik ĻOTI salds?
Kill and Ded
grin.gif Paklau man tadas receptes nava vajadziigas bet mosh noderees es pats taisu burvju dziras:D bet vinjas ir shitaadas- sick.gif Bet citi eedienu un cti dzeerieni sanak tiiri normaali wink.gif laughing.gif
Fijusska
es ari esmu kaadreiz meeginaajusi sameistarot savas burvju putras(dzeerienus) bet devu pagarshot tikai citiem. (nevar yachu visu prieku sev atstaat! wink.gif grin.gif
Kill and Ded
Es uztaisiiju kaut kaadu drausmiigi pretiigu putru un kad eedu tad es apeest apeedu tikai peec tam taa putra bija jalej laukaa...
nixons
es tiko uzmeisterojiu sviest alu ta tiiri neko
Elonors
Ja... Izklausas garshigi un ari izskatas. Tulit pat gribas kaut ko pagatavot, bet manuprat man majas nav visas vajadzigas sastavdalas. tongue.gif
Tots
Es netīšam uztaisīju kautkādu tomātu mizu kura iekša bija maize ar cukuru. Es iedevu mammai bet viņa teica ka tādu var iedot tikai lopam.
emily
ļjoti interesantas receptes...
saakumaa domaaju ka buus taadas taa kaa nereaalas, bet tur ir pieejamas un taadas kuras var iztaisiit
noteikti pameeginaashu kauko uzmeistarot!!! grin.gif
lil`skater
Nu sviestalus recepte, gan nekur neder, latvieshu valodaa, jo iisti nezinu, kas pat ir iisti sviestalus! Bet tie burvju eedieni gan diezgan labi, paldies skow!
ZuZe
Nee...es neko neesmu meegjinaajusi , bet wajadzeek kko uzmeistarot...
Starp citu...Jumawa ir izdewusi graamatu Briinumeedieni ar HP kluba uzliimi...Tur tjipa ir wienaudzu receptes (izdomaataas)...
mazā peciņa
CITĀTS(Nika @ 09.10.2004 16:16)
Ē, skow', bet vai viņš ir garšīgs un tik ĻOTI salds?
Salds man bija ļoti. Protams, pēc tam gan nebija diezko patīkami ap dūšu.


CITĀTS(nixons @ 11.10.2004 16:23)
es tiko uzmeisterojiu sviest alu ta tiiri neko
Tīri neko!? huh.gif .
addnill
Tā, nu vismaz sviestalu manī jūs iekšā nekādi nedabūsiet tongue.gif Fuj, lai es dzertu limonādi ar sviestu!? :blink: Ir jānotiek kaut kam īpašam, lai es kaut nedaudz pagaršotu pinch.gif Bet katliņkūkas gan izskatījās pavisam ņammīgas happy.gif
CITĀTS
ir arii veids kaa to sviestalu bez mikrovilnu kraasninjas uztaisiit???

Nav ne jausmas, varbūt var pamēģināt vnk parastajā jau uzsildītā plītī ielikt?! whistling.gif
iMiS™
Jep, būtu baigi labi pagaršot kādu maģisko ēdienu, bet es jau nemāku taisīt...!Nu piem. kā varētu uztaisīt Visgaršu zirnīšus...paņemt k-kādas bumbiņas, un ielikt iekšā koku, asfalta, šokolādes utt. garšas...?tas jau būtu pāāāāārāk negaršīgi silent.gif
Ew...kā tu uztaisīji sviestalu, ar sviestu un alu laughing.gif ...?
grāmatās bija raxtīts, ka tas ir k-kāds sasildošs, gards un atswaidzinošs dzēriens...gribētos nogaršot...!
Bet jau jau ir receptes tiešām derētu kādreiz k-ko tādu uztaisīt wink.gif
monster
Nu jaaa! Sviestalu es arii gribeetu lloti pameeginaat! Loti loti! Vieniigais ja tas alus garssotu peec sviesta tad vereetu pamatiigi apvemties :< Bet filmaas man tas burvju eediens liekas tiessi taads pats kaa vientiessu! Pilniigi parasti vistas stilbinni un arii suukaajamaas ledenes taadas pasas!
Patriote.
he he laughing.gif , intresantas receptes rolleyes_a.gif , vareetu kaadreiz pameeginaat rolleyes_a.gif , man taa gribeetos nogarshot sviestalu laughing.gif
iMiS™
Ziniet ko...?Gribētos pamēģināt uztaisīt tos viestalu...bet pēc tās receptes...liekas, ka varētu iznākt kāda baigi jancīga susla...
Visiem tiem, kas ir taisījuši - - -vai labs...?
Tigra2
Nu nezinu vai tā ir burvju recepte, bet garšo super un maģisks rezultāts
Tev vajadzēs:
50 g zaļās mušmires
50ml citrona sulas
1 kg konservētu ķiršu
50 g piparmētras (svaigas)

Visus ķiršus ar sulu iebāz katlāUn uzsildi, kad sāk burbuļot pievieno citronu sulu, Samīci mušmires putriņā un iemaisi ķiršos pavāri 5 min
Sakapā piparmētru un uzber pa virsu.

Tas nodrošina 10 cilvēkus ar sasodītām pļūtāmzālēm, ja apēd trīs cilvēki tad visi atstiepj kājas. Ievēro vajadzīgās proporcijas.
Heily16
ņamm cik garšīgi tongue.gif neesmu taisījusi bet varētu...anyway tnx
Tigra2
grin.gif Ja kas man to recepšu daudz arī mīlestības eliksīri un tamlīdzīgas lietas
mazā peciņa
CITĀTS(Tigra2 @ 18.10.2005 23:52)
grin.gif  Ja kas man to recepšu daudz arī mīlestības eliksīri un tamlīdzīgas lietas
Uzraksti mīlestības eliksīru happy.gif dāāvāāi happy.gif Tas būtu interesanti, ko tādu nogaršot, vai arī tas bija jāiedzer citam, nu nav svarīgi, galvenais pagaršot happy.gif
betty
Vispār būs jāpamēģina. biggrin.gif Parcik skow ielika receptes.. rolleyes_a.gif

Vienīgais man ir bail no vienveidīgas žļurgas ermm.gif laughing.gif es ne pārāk labi orientējos virtuvē.
galja....
man bija slinkums lasiiit....izlasiiju tikaij to kA kkaadam dzeerienam vajag gandriuiiz 2 litrus sodas... grin.gif tongue.gif
lil`skater
Iisteniiba tagad jaw latvija arii graamata kur tie visi burvju eedieni apkopoti, bet es nedomaaju, ka vini visi ir eedami!
Flare
Esmu redzējusi to recepšu grāmatu Jāņa Rozes grāmatnīcā, bet nenopirku.

Bet vsp būtu jau interesanti kaut ko tādu noprovēt..!
Adē
Heeei! Es nesen uztaisīju sviestalu...kaķis,kad ienāca istabā,noģība. Brālis uzreiz sāka draudzēties ar tualetes podu. Bet man patika. tongue.gif
Džūna
Nezinu, vai ir vērts mēģināt. Ja nu noindējos?
Anck-Su-Namun
man gatavot nepadodas tapēc labāk neko negatavošu.
Jūens
Ēdieni gan izskatījās ļoti garšīgi, itsevišķi šokolādes fardes... mmmm
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!