Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vai jūs nodarbojaties ar jogu?
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Arhīvs – NK
Boņa
Tie, kas nodarbojas, varētu sīkāk pastāstīt par Jõgas filosõfiju, tehnikām un vēl šo to, teiksim, kur trenējas vai ko tādu. Bet lūdzu, nerakstiet te šāda tipa rakstus: "Nenodarbojos, bet gribētu nodarboties", "Gribētu uzzināt, kas tā Jõga tāda ir smile.gif)))" vai "Spamoju, bet gribētu nespamot, jo man ir kompleksi pret mazu post'u skaitu, tas man liek likties mazvērtīgai". Nu tad lūdzu - par Jõgu.
GameMaster
Ja tu prasi vai es varu aptīt ap galvu kreiso kāju tā, lai īkšķi varētu iestumt degunā, tad atbilde ir viennozīmīgs "Nē!"
Sol Invictus
WTF ? Personai kas noraada ka nevajag spamot diskusiju par vingroshanu nevajadzeetu uzsaakt mistikas forumaa (no sirds atvainojos par piekasiishanos - man ir garstaavuklis kuru vareetu ilustreet kaa :peec katra vaarda niciigi nospljaujaas: ) - spriezjot peec manaa iipashumaa esoshaas jogas graamatas, jogas vingrojumi ir arii gandriiz visas pamatskolas sporta programmas pamataa. Anyway - es nodarbojos ar jogu 5 reiz gadaa, parasti praktizeeju kamielja un kakja pozas.
kenijs
Es ta noteikti nenodarbojos kaut gan mana mutere agrak nodarbojas ar jogu...
Boņa
A tā Jõga kaut ko reāli labu dod? Vai arī Latvijā visi Jõgas kursi ir tīri komerciāli pasākumi, lai ievāktu cash?
Alfirin
Principā jau doma par to, ka jānomierinās un jāatslēdzas no pasaules skrējiena, no stresa, sāsakopo domas, jāiztīra tās no sliktā un vienkārši jāapstājas ie baigi labā! Tikai - vai tāpēc ir jānodarbojas ar jogu? Un kāpēc ir jāvar sasieties mezglā un stundām ilgi stāvēt uz galvas? Tas taču nav tik ārkārtīgi svarīgi. Ja runa ir par fizisko formu, mans ieteikums ir tie dejot - tas daudz labāk ļauj atslēgties no rutīnas un dod lielu prieku, kā arī uzlabo veselību! wink.gif
Sol Invictus
CITĀTS(Boņa @ 26.08.2004 11:38)
A tā Jõga kaut ko reāli labu dod? Vai arī Latvijā visi Jõgas kursi ir tīri komerciāli pasākumi, lai ievāktu cash?

Lielaakaa dalja vingrojumu, taadi kaa skolaa. Varbuut kaut ko dod elposhanas un atslaabinaashanaas vingrojumi
eziic_miglaa
pati gan ne, bet mana kurasbiedrene to dara diezgan regulaari un apgalvo ka paliidzot. iipasi tagad, kad studiju reziims ir baisi smags.
stresu nonjemot taa padariisana utt.

man tomeer liekas, ka ta ir cilveeka passugestija, kas to paveic, bet nu neiebilstu.
Elepele
Vienreiz pie manas draudzenes "veicaam" vakara jogu.... garlaiciigi jau bija. Atbildeeju "nē" jo esmu dariijusi tikai kaadas 3 vai 2 reizes.
Svivens
Nu joga, cik es zinu, nav tikai atslabinaashanaas. Taa ir vingrinaajumu kopa, kura paliidz labaak funkcioneet kjermenim, kam savukaart vajadzeetu veicinaat cilveeka labsajuutu un taadas lietas. Kaaju aizkabinaashana aiz aus, laikam saistiita ar saishu elastiibas uzlaboshanu utt. Vajadzeetu paliidzeet izvairiitie no traumaam. Akcents jogaa ja nemaldos ir ne tik daudz uz skjiedraino muskulju treneeshanu (nu biceps triceps, tas ko trenee kultuuristi) bet uz plakanajiem muskuljiem (taa tos laikam sauca) Plakanie muskulji atrodaas citu starpaa muusu ieksheejos orgaanos (man liekas arii asinsvados) un mees vinjus tieshi kontroleet nevaram (sirdii gan liekas bija skiedrainais muskulis, bet tas ir iznjeemums). Bet ar specifiskiem jogas fingrinaajumiem varot treneet arii shos.
neskatoties uz misticisma auru joga laikam ir funkcioneejosha tehnika, ar kuru taapeec vajag apieties uzmaniigi. Nedriikst praktizeet, ja tiko esi paeedis vai arii taisies eest. Nedriikst praktizeet kopaa ar citaam viziskajaam aktivitaateem (tas ir es domaaju nevis vispaar bet gan bez pienaaciiga laika intervaala stundaas).
Pats gan neesmu neko meegjinaajis, jo baidos, ka prieksh tam esmu paaraak nepacietiigs.
Graamataa "Knightly art of Longsword" joga ieteikta kaa labs veids kaa treneet saites, Longsworda apguveejam. Esot labaaka par austrumu ciinjas ietverto staipiishanaas programmu. Nu varbuut.
Taads nu buutu man lamera inputs shinii jautaajumaa.
Boņa
Jā, staipīšanās laba lieta. Bet man šķiet, īpaša Jõga tam nav vajadzīga. Vienkārši jāzin anatomija, un jāzin, kuras cīpslas jāstiepj, ja gribi uzkačāt, piemēram, špagatu.
Svivens
Staipiishanaas meerkjis ir izsargaaties no traumaam nevis shpagats. Spagats ir liidzeklis. Kam taads spagatspats pats pa seviim vajadziigs? Ogot?
Boņa
Nu jā, es to minēju kā piemēru. Ja labs špagats, var augstāk spert.
Crash
Nu kaadreiz bik joka peec sho to meeginaaju... iespeejams, ka veel taga kau kas sanaaktu, lai gan uz vecumu kauli vais naf tik lokani wink.gif
Hikari
Es cenšos nodarboties ar Jogu, taču ne profesionālā līmenī. Es noteikti nemāku aizlikt kāju aiz galvas, taču pamazām mācos kontrolēt savu ķermeni. Bet par Jogas filozofiju var palasīt grāmatā "Pasaules ticības" vai kaut kā tā... huh.gif
Gerts
Joga - tā ir tīri interesanta lieta. Ar to var atbrīvoties no nelabvēlīgām emocijām!
Immortal
Es domāju, ka tā ir visai miglaina lietiņa! Man tikpat labi palīdzētu izgulēties pāris stundas, nekā locīties un šķobīties... (sorry, ja kādu baigi aizvainoju). Un vēl citi sakot, ka tas palīdz tur kautko kontrolēt...savu spēku vai emocijas, bet es bez jogas varu mierīgi iemācīties visas tās pozas vingrošanā...varu derēt, ka pusi jau tāpat māku... grin.gif Un kāju aiz galvas bāzt tikai tapēc ka tā skaitās joga...nu nezinu.... vispār kādreiz es domāju, ka varētu izmēģināt jogu, taču laikam jau pietiek ar vingrošanu, kur arī var iemācīties špagatu, kāju aiz galvas utt....
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!