Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vai HP7 nevajadzētu nosaukumu "Harijs Poters?"
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
Lapas: 1, 2
Fijusska
Es gribu zinaat juusu domas. Vai harija 7 dalju nevajadzeetu saukt vienkaarshi par "Harijs Poters". Vienkaarsi taa buutu kaa taada nosleeguma dalja un nevajadzeetu nekaadus apaksvirsrakstus. Es pati nezinu iisti kaa es gribeetu.. ko juus gribeetu, varbuut ir kaadi ieteikumi kaa vajadzeetu shai graam saukties???
wink.gif
Rusell the carrotstork
3th! pan pof kaa graamata sauksies!!!! vareetu buut "Harijs Poters un nazis Harija muguraa"
Scorpse
Es domaaju, ka jaabuut katrai daljai savam apakshvirstakstam. Taa jaabuut. smile.gif
Winged
Nju man liekas,ka tas ir tieshi forshi,ka katrai grāmatai ir saws nosaukums! Turklāt nosaukuks piedod grāmatai raksturu,kas paliek atminja visu lasishanas laiku!! Nju katra zinja negribetu vienkarshu nosaukuku HP! getlost.gif
Boņa
Harry Potter and The Worbidden Want.

or

Harry Potter and Apocalypse

or

Harry Potter and Nuclear Winter

or

Dead Harry Potter
shtepsels
Ma ir vienalga kaads nosaukums galvenais ka graamata buutu interesanta!


P.S. Protams man nepatiktu HP un vinja churas! tongue.gif
maksligais_intelekts*
kada skirba wacko_a.gif
Man tacx neinterese virsrakksts bet gramata :blink:
Hikari
Katrai daļai jābūt savam virsrakstam. Kāpēc vienkārši "Harijs Poters"? Vai Tu domā to kā beigas? crying.gif
Aziz
"Harijs Poters un nobeiguma akords" vai "Harijs Poters un beigas", tad jau labāk kautkas tāds! laughing.gif
Rusell the carrotstork
CITĀTS(Aziz @ 19.08.2004 18:57)
"Harijs Poters un nobeiguma akords" vai "Harijs Poters un beigas", tad jau labāk kautkas tāds! laughing.gif

nee nava labi!!! grin.gif

labaak "HP unharija iskritusii nauda kuru vinsh lasiis visu graamatu!
maija
varbūt vajedzētu tā savādāk pārāk gari. rolleyes_a.gif
Ginta
3. atbilde - man ir vienalga!!!
mazā peciņa
Visām Harija Potera grāmatām, kas ir tagad iznākušas, ir sava atšķirīas zīme. Tas ir nosaukums. Nopērkot (vai dabonot no kāda grāmatu) pirmo ko jūs izdarat - ir izlasat nosaukumu. Un tad jau jums rodas priekšskats (vai vismaz darbojas jūsu fantāzija, par to, kas varētu slēpties zem šī nosaukuma) par grāmatu kā tādu. Un lasot, jūs varēsiet saprast, cik tālu jūsu fantāzija bija no patiesības (tad, kad tiks pieminēts grāmatas nosaukums tekstā).

Tieši beidzamajai grāmatai jābūt ir īpašam nosaukumam. Uzzinot kā sauks grāmatu, mums radīsies daudz fantāziju, kas tas būs utt. bet ja grāmata sauksies vienkārši 'Harijs Poters' tas vairs nebūs tas.


CITĀTS(Jana!)
Man tacx neinterese virsrakksts bet gramata


Bet nosaukums arī skaitas pie grāmatas. Kas ir grāmata bez nosaukuma?


skow
Grēkmeistars
Nu nē prosta Harijs Poters man neko neizsaka, bet ar nosaukumu...uzreiz domā kas tur varētu būt grin.gif
...Zanish...
Otrais variants! Lai paliek katrai savs virsraksts Harijs Poters un .......
Taa ir interesabtaak un peec virsraksta jau nedaudz var spriest par saturu.
***Dancing_Queen***
Kaada shkjirba, galwenais, lai graamata laba.. nosaukums, neko neitekmee, tikai tu saac domaat par ko wareetu iet runa.. man tas neko nedod... war wispaar nebuut, galwenais ir graamatas saturs un doma.
DEaDnokS*
vianalga kaads nosaukums ka tik graamata laba
Matrikss
vnk ''HARIJS POTERS'' fuj...pee...negribētu gan...
Roze
CITĀTS(Scorpse @ 17.08.2004 16:52)
Es domaaju, ka jaabuut katrai daljai savam apakshvirstakstam. Taa jaabuut. smile.gif

Tā tam ir jābūt un viss!!!! cool.gif
likelygirl
Domāju, ka nē. getlost.gif Jo arī virsraksts katrai grāmatā ir cits, pie tam, tas daudz ko izsaka par pašu grāmatu. rolleyes_a.gif Man nemaz negribas ticēt, ka Roulinga varētu tā rīkoties. cool.gif
i`m_GriM&EviL
Katrai grāmatai it kā vajag nosaukumu (protams) bet arī " Harijs Poters" ir nosaukums, bet nosaukums "Harijs Poters" nebūtu Roulingai pa prātam...
Daimorte
Veel vareetu buut harija poter peedeeja dziesma kura sai graamataa buus nodziedaata
laughing:angel
ja buutu vienkaarshi "Harijs Poters" tad driizaak shaadu nosakumu vajadzeetu pirmajai graamatai, nevis tagad kau kur pa vidu iespraukt, jo ieprieksh visas i bijushas Harijs Poters un... es domaaju ka lai paliek taads kaa i un vispaar nejau mees te tagad izlemsim grin.gif
cava
Būtībā man ir vienalga...lai tik ir laba grāmata, bet no otras puses....tomēr pierastsir, ka katrai grāmatai savs nosaukumiņš....un tas amn arī patīk.
lin
Es domāju ka tā varērtu saukties "Harijs Poters un ļaunais spēks."
Ledene
CITĀTS(ancfiend @ 17.08.2004 21:23)
kada skirba wacko_a.gif
Man tacx neinterese virsrakksts bet gramata :blink:
*


Piekrītu. Bet saukt grāmatu vienkārši par Hp būtu garlaicīgi. Tā kā es vēl nezinu, kas tajā notiks, būtu arī muļķīgi piedāvāt citu variantu.
zakkite
Nu man ir vienalgaa kaads nosaukums graamatai, galvenais kas ieksaa graamataa. Var arii buut vienkarsi Harijs Poters, bet man arii liekas kaa taa vareetu saukt passu pirmo graamatu, nevis peedeejo... getlost.gif
Bulta
Harijs Poters un Voldemorts.

Tajaa vareetu buut visvisaadi karinji starp naaveeziem un Ordenja biedriem. Harijs visu laiku ciiniitos ar vinju. Caur saviem ''sapniishiem''. Arii visus briivlaikus...
modoka
Nu domāju, ka noteikti vajag kaut ko ar "un"! Nezinu kapēc, bet varbūt ka esmu pieradusi un negribas , lai pēdējā grāmatā notiek kaut kādas pārmaiņas virsrakstā.. nu tā... huh.gif
lil`skater
iiistnibaa, man jau vienalga galvenais lai graamata ir interesanta! Tacu vairaak sliecos uz to ka vajadzeetu nosaukumu kaa katrai dalai, jo nosaukums daudz ko izsaka un tad vieglaak prognozeet un saprast kas notiks graamataa. Jo iisteniibaa es tagad mokos lai uzzinaatu kas buus 6.graamataa, un nosaukums Jauktasinus prncis liek man par daudz ko aizdomaaties un arii izfantazeet kas vareetu notikties shajaa graamataa!
lithium [ kariii ]
Manuprāt nevajadzētu, es vismaz negribētu. Priekš kam tas nepieciešams? Man tieši patīk, ka ir nosaukums, tas daudzko izsaka, pasaka vairāk par grāmatu, un vismaz man uzreiz ir interesantāk gan lasīt, gan gaidīt grāmatu, ja es zinu tās nosaukumu. Vienkārši "Harijs Poters" man neko neizteiktu, tapēc es domāju, ka nē, nevajadzētu.
Hermija
Forši būtu ja katrai grāmatai būtu savs nosaukums, citādi "Harijs Poters" neko neizteic
Fijusska
CITĀTS(Rowenny @ 19.08.2004 15:00)
Katrai daļai jābūt savam virsrakstam. Kāpēc vienkārši "Harijs Poters"? Vai Tu domā to kā beigas?  crying.gif
*


nu es jau it ka domaju, ka tas beigas, tape ta varetu, punkc un viss.
nu varbut nemaz nebutu tik labi, bet labaak enkas, nekaa "harijs poters un voldemorts" izklausaas nezeliigi banaali laughing.gif
Mākoņkaķis Aurēlija
CITĀTS
Harry Potter and Nuclear Winter

or

Dead Harry Potter

Ha ha! laughing.gif Nuclear winter!... laughing.gif wink.gif Dead Harry Potter! laughing.gif laughing.gif wink.gif *pilnīgi no smiekliem sāk raudāt* Paldies,tu man atkal atsūtīji vaļus! laughing.gif
^-^ ^__^ ^________________^ ^______^ happy.gif

Bet vispār es gribētu lai katrai grāmatai būtu savs apakšvirsraksts. wink.gif happy.gif Bet Roulingai vajadzēs nopūlēties,lai izdomātu labu. silent.gif happy.gif :/ Galu galā - pēdējā nodaļa,Hrija&Voldemorta pēdējā divkauja,nāve un dzīvība,pašas beigas.... ermm.gif
Lussy
Nu it kā jau svarīgākais ir saturs nevis virsraksts, BET virsraksts rada pirmo iespaidu par grāmatu, gluži tāpat kā vāka zīmējums, tad veicina vairāk iztēles, tas padara koptēlu labāku. Grāmata būs laba, bet labs virsraksts to padarīs vēl labāku.

Man gan ideju nav, bet virsrakstam noteikti vajadzētu būt intriģējošam, interesi un iztēli raisošam.

Vienīgi - "Harijs Poters un beigas", vai "...pēdējā dziesma", vai kas cits, kas vēsta ka nu ir viss - pēdējā grāmata, jo ja nu gadījumā Harijs nemirst, tad viņa dzīve vēl turpināsies, kā arī ja tomēr viņš mirst šāds nosaukums jau liks to saprast.
Ģitārmeiča
man jau patiik kaa ir tagad, bet vispaar - galvenais jau ir kas graamataa iekshaa nevis uz vaaka.... grin.gif
Fijusska
Lussy, pedeja dziesma, vai kau kaa ta baigi labi butu! smile.gif vismaz pedejaa... ta ar, nu ka vards pedejais, lai ta melodramatiskaak izklausaas... laughing.gif
riisinjsh
Piekriitu tiem kas rasktiija ka jaabuut savam virsrakstam (jaunam)...
helbaffy
piekrītu otrajam punktam, ka grāmatai vajag savu apakšvirsrakstu! kā arī tam ka neskatoties uz grāmatas virsrakstu pašai grāmatai ir jābūt izcilai!!!!!!!! yahoo_a.gif
nu ko ienīgais ko varam darīt ir gaidīt! (Kas man ļoti nepatīk!) crying.gif
**Kittie**
roulingas izdomaatiee nosaukumi ir forshi,laij tad arii 7aas graamatas nosaukums palike vinjas zinjaa.. smile.gif
Eltons
Kaada skirba, galvenais lai graamata ir laba!!! grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif
MooN fLoWeR
Nu, lai ir kāda ir!!!...Citam nosuakumam manuprāt nevajadzētu būt!
Melleņu kamenēns
es ar nezinu bet laikam jau vajadzeet kautkaadu nosleedzishu apakshvirsraksrtu!tas taa pierastaak! cool.gif
shocked mouse
kaada shkjirba galvenais ka graamata laba... grin.gif Man patieshaam iipashi neinteresee tas nosaukums!
whitegirl
Es gan nebribeetu lai paliktu vnk - Harijs Potters...
Varbuut vareetu buut - The Big End...
Vai arii - Final Graduation.. vai kas tamliidziigs...
Īve
Es uzskatu, ka noteikti, ka nevajag! Jo šaubos, ka galvenais notikums grāmatā būs Harija dzīvestāsts vai apraksts vai tml, jo parasti virsraksts nosaka par, ko grāmatā būs rakstīts! Un es noteikti negribētu, lai pārsvarā viss būtu tikai par un ap Hariju Poteru! Lai viss risinās, tā, kā tam jānotiek!
Margo
CITĀTS(Rowenny @ 19.08.2004 15:00) [snapback]266845[/snapback]

Katrai daļai jābūt savam virsrakstam. Kāpēc vienkārši "Harijs Poters"? Vai Tu domā to kā beigas? crying.gif


Uhh...labāk nedomā! Ko tad es lasīšu, kad visas grāmatas būs iznākušas? Neesmu jau baigā pārlasīšanas cienītāja. laughing.gif
Bet es labāk pieturos pie vecajām labajām lietām... whistling.gif wink.gif
Kristīne
Man šķiet, ka neko mainīt nevajadzētu, lai viss paliek kā ir.Tomēr pats galvenais ir grāmatas saturs nevis virsraksts.Man vienkārši ''Harijs Poters'' izklausās pēc kaut kāda visu grāmatu konspekta vai atmiņām par visām tām reizēm, kad Harijs uzveica Voldemortu. smile.gif
evija..
Nevajag(lai viss paliek taa-katrai graamatai savs virsraksta), bet galvenais jau lai grāmata ir laba. Manispēc viņu varētu saukt - Rons Vīzlijs. laughing.gif
Spītniece
Nevajag, ir interesanti ka katrai grāmatai ir savs nosaukums, bet svarīgākais ir tas ka grāmata ir laba.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!