Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Par ko strādātu Emma?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Arhīvs – HPF
Lapas: 1, 2
adata
Man liekas,ka viņa varētu būt aktrise rolleyes_a.gif rolleyes_a.gif rolleyes_a.gif rolleyes_a.gif
padma
jaa piekriitu, winja wareetu kljut par aktrisi, tas buutu forshi, winjai ir talants, un winja par taadu wareetu kljuut, naw probleemu, taa kaa taa wareetu buut, piekriitu, ja arii winja nekljuutu par aktrisi, winjas pashas izweele, bet tas winjai patieshaam buutu izdewiigi.
aicha
Man liekas Emma pati vēl īsti nezin ko darīs nākotnē, tā kā arī mēs to nevaram zināt. unsure.gif
Rusell the carrotstork
3th. man liekas, ka vinnai nevajadzees neko dariit, jo naudas jau tagat vinnai ir daudz, bet kas zin! varbuut par aktrisi!
***Dancing_Queen***
es gribeetu, lai winja buutu aktrise, tas buutu interesanti! kaa nekaa, winjai naudas pietiekami, bet kaa jau mees zinaam, naudu wiegli notyeeret un taapeec buutu baigi forshi, ja winja kljuutu par aktrisi! einjai ir talants!
harry
Man liekas, ka viņa būs aktrise, jo viņai ir talants un jau neliela pieredze.
Winged
Nju man liekas,ka vinja paliks par aktrisi,jo ja ir sākta tacinja shaja virziena,tad no tas iziet ara ir gruti un naw wajadzigi!! Padomajiet pashi-Vinja ir pamanita un karjera vinjai ir nodroshinata!!!!


grin.gif
faniite
Aktrise, vinja pati teica, ka ne par ko citu neveeloties buut. rolleyes_a.gif
fishbone
Droshvien vinjai peec shitaas filmas piedaavaas lomas kaadaas jaunieshu filmaas. Uz kaadu laiku buus populaara, bet peectam vairs ne.
me...
Hikari
Lai arii snobe, vinna ir talantiiga un buus aktrise! Nav jau veel zinaams, kaadaas filmaas! rolleyes_a.gif
Grēkmeistars
Nu viņa domājams arī paliks aktrise...pamest tādas iespējas būtu vienkārši smieklīgi grin.gif
reinis
emma bus aktrise tas ir skaidrs rolleyes_a.gif
Fijusska
nu laikam ja aktrise, tachu, nez. moska nekas neiznaak. kaut gam maz ticams! (ka neiznaaks) wink.gif
K.A.I.
Nu taa pavisam droshi mees neko nevaram zinaat tapeec es teikshu sad.gif .......Seetniece grin.gif
laughing:angel
laughing.gif nju es tev piekriitu K.A.I. laughing.gif laughing.gif

nju labi ja nopietni tad droshi vien aktrise rolleyes_a.gif
Pūkainīte
Es domāju, ka viņa būs aktrise.......... viņai ir talants!!!
grin.gif
DEaDnokS*
nu jaa man liekas ka aktrise jo vinai ir visi dotumi
A.D.I.D.A.S
Nedomaaju gan ka par aktrisi .Es domaaju Par kaut kaadu ekonomisti vai kaut kas taadaa garaaa
Tynyte
...vai nu aktrise vai kas cits, citi varianti man schiet nereaali...
Kill and Ded
Manupraat vinja paliks par aktrisi...
Laushi de Lychan
Duh, cik debils jautajums...
Ja jau vina filmejoties pavada menesus un kave baigi skolu, un vinai ka aktrisei veicas, ko tad jus domajat? Vai vina speciali meginas savu dzivi padarit grutaku, kaut ko cakarejoties? Ne tacu...
Protams, ka paliks aktrise.
aFēra
Mp viņa kļūs par sētnieci vai mistkastnieci ar HP plakātu vienā vietā, jo visi ienākumi būs iztērēti pretty mantiņām.
maksligais_intelekts*
ar sawu iedomigo un izlutinato raxturu ka daudiz vesta kada vinaj i filmeshanas laukuma vinja nekur daduz netiks....
Bet tas jau ir tikai tenkas tamdēļ es neko spriest neņemos
Sapņu Teātris
Es domaaju ka vinja vareetu kljuut par sseetnieci
Alish
Laikam jau par akrisi... Bet viss ir viņas pašas ziņā wink.gif
i`m_GriM&EviL
Novērtējot to, ka Emma ir lieliska aktrise, uzreiz pēc HP, vsi gribēs noķert Emmu, lai piedalās viņu filmās kopā ar Bredu Pitu! wink.gif
Ragainīte
whistling.gif Atbildēju cits variants, jo viņai jau var taču iznākt tāpat kā Makolijam Kalkinam- labs aktieris tikai tad, kad mazs. tongue.gif Bet piem. Šērlija Templa bija slavena, kad bija pavisam maza. Skatītāji nevarēja pieņemt to, ka viņa izaug, taču tur ir arī labā puse- viņa izmācijās un kļuva par labu juristi( laikam) . Tā, ka neko nevar zināt, varbūt ar Emmu būs līdzīgi, varbūt arī paliks laba aktrise, varbūt kļūs par juristi, varbūt par sētnieci - kas to, lai zin, ja ne viņa pati. wink.gif
Torins Ozolvairogs
Es domaaju ka vinja buus aktrise jo vinja ir vislaiku tagad bijusi un peec manaam domaam vinja arii aktrise buus veelaak. smile.gif
Maxwels
Es domaaju, ka vinja tikai dazhreiz piestraadaas, vispaar vinjai buus cits darbs.
Vaidu_Vairas radiniece
vinja buus laba aktrise.... wink.gif
Sapņu Teātris
Seetniecee seetniecee,vinja buus seetniecee
emily
nu domaaju, ka aktrise, kaa nekaa pamati jau i ielikti..
vinjai buus vieglaak tikt taalaak aktrises jomaa kaa daudziem cietiem
Sapņu Teātris
Nee nu izbeidzoet tachu..TAd kad HP beigsies,vinjai darbs par minimaalo algu garanteets smile.gif
Ledene
CITĀTS(K.O.R.N. @ 08.01.2005 21:51)
Nee nu izbeidzoet tachu..TAd kad HP beigsies,vinjai darbs par minimaalo algu garanteets smile.gif
*


Pavisam droši !
Gan jau sākumā vēl paspīdēs kādā projektā (pēc hp), taču pēc tam, iespējams, modele.. Nu, nesmuka jau viņa nav, lupatas patīk un būt uzmanības centrā arī laughing.gif !
Sharlotish
vai tad vinja gadiijumaa jau nav aktrise? Manupraat vinja arii turpinaas straadaat par aktrisi.
addnill
Pēc šitā?Nu es nedomāju, ka kāds gribēs uz viņu skatīties vēl kādā citā filmā, jo visas turpmākās lomas asociēs tieši ar Hermiones tēlu...nezinu, man nav ne jausmas, ko dara nevaiksmīgi aktieri! tongue.gif
-=RonS=-
He manupraat vinja vispaar nestraadaas.... ar shiim 4 HP filmaam vinja jau buus nopelniijusi pitiekami lai arii mazbeernus pabarotu grin.gif Protams, vinja veel paspiidees daudzaas filmaas. Bet paarsavaraa dziivos un izbaudiis bagaata cilveeka dziivi....
Wunderkind
Nu droshi vien jau ka aktrise! taa jau parasti ir, ka tiem, kas labu slavu un taas augljus iepazinushi jau agri agri veelaak nemaz negribaas ne par ko citu straadaat!!
prudence
Domāju, ka Emma varētu arī turpināt aktrises karjeru. Varbūt tā nebūs viņas vienīgā profesija, bet kāda no galvenajām gan. Lai gan pēc šīm HP filmām viņai tā naudiņa ir diezgan, lai nevajadzētu strādāt visu laiku.
lithium [ kariii ]
es domaaju ka winja 1000%-iigi buus aktrise!!kapeec gan winjai mainiit nodarboshanos, jareiz winja tagad jaw ir populaara un ar laiku buus weel wairaak piedaawaajumi!par to tachu winjai labi maksaa!!!es winjas wietaa buutu grin.gif wareetu sapelniities...smile.gif
monster
Es domaaju ka vinja straadaas pa aktrisi bet taa nepaaraak nopietni! Man liekas ka vinja ar filmeessanos HP buus nopelniijusi pieiekami daudz Miljonus$ lai vinjai nemaz nebuutu jaastraadaa! Ar taadu naudu kaadu vinji nopelna es vareetu nodziivot visu atlikusso muuzzu zalji!
zuzee
vinja buus mana mamma..zhurnaaliste smile.gif
kura raksta veel paarsimst aviizees ,zem segvaardiem
Fijusska
Nu neen viena intervija vinja pazinjoja, ka nekas cits vinja neveletos but,ka tikai aktrise, neatceros kuraa,bet ja kaads vinju gribees filmeet, tad vinja bus aktrise! unsure_a.gif ha haa
Draco_Girl
pilniigi piekriitu ... emma noteikti buus aktrise.... vinja teelo labi... bet dazreiz vinjas teelojumam nevar noticee... bet kopumaa viss ir labi tongue.gif
versache
Nu man liekas ka viņa varētu būt ļoti laba aktrise,un domājams ka arī tāda paliks.Jo viņai ir visi vajadzīgie dotumu . smile.gif
Patriote.
Viņa noteikti paliks par aktrisi silent.gif , jo šādās populāras ģimenes filmās jau atrod tos talantus nu piem. Skārleta-ideāls piemērs laughing.gif
Purple mist
Jums gadījumā nešķiet, ka viņa jau strādā, turklāt par aktrisi? Nu lab profesiju jau viņai vēl jāizvēlas. bet it kā jau viņa sevi apraksta Emma ir sportiska meitene. Nu varbūt kkas uz to pusi.
Melleņu kamenēns
Nu droši vien par to ko gribēs, varbuut aktrise grin.gif
shocked mouse
droshi vien ka par aktrisi...Jo vnk manupraat taa ir vinjai vispiemeerotaakaa profesija!
Kaķurēgs
Emmai ir glīts ģīmītis, tādēļ viņai aktrises karjera spīd vairāk nekā pārējai Potera komandai!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!