Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: atomkarš
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Noslēpumaini fakti
Idril
Lasīju pirms kāda mēneša kādā žurnālā, ka ir atrasti dažādi pierādījumi tam, ka pasaule ir daudz senāka nekā mēs domājam un ir attīstījusies daudz citādāk nekā mēs domājam. Pastāv teorija, ka pasaule jau ir iepriekš piedzīvojusi atomkaru. jo ir senajos rakstos un derībās precīzi aprakstīts kodolsprādzienu izskats (tagad necitēšu jo žurnāls nav pie rokas) un arheleogi ir atraduši senu pilsētu paliekas kur pāris metru biezs mūris ir burtiski izkusis no lielas temperatūras un ir dažas paliekas, kas liecina, ka reiz tur ir atradusies pilsēta. Tās paliekas atrodas netālu no vietas kur dzīvoja pāris senie aculiecinieki. ir rakstīts ka šie dzīvoja tālāk no šīma bām pilsētām un aculiecinieks esot agri no rīta piecēlies un redzējis tālumā dūmu "sēni" un liesmojam vietu, kur agrāk bijušas pilsētas. Sahāras tuksnesī ir atrastass dzīvnieku un cilvēku skeleti, kuriem ir 50 reizes augstāka radiācija nekā vajadzētu būt! Un tieši pamatojoties uz šo teorijju arheleogi skaidro kapēc miljoniem gadu senu pilsētu un cilvēku un dzīvnieku atliekas tiek atrastas tuksnešos, jo ir iespēja, ka pārcietusi atomkaru zeme ir palikusi neauglīga no milzīgā radiācijas starojuma. Turklāt ir atrasti senajos rakstos precīzi apraksti kā uzbūvēt lidmašīnu mūsdienās tā saucamo "kukuruzņiku" nu to veco modeli.
Nu kā jums liekas? Ir bijis tas atomkarš vai nē? Vai tā ir tikai žurnālistu "pīle"?
Martins
Esmu lasījis tamlīdzīgas teorijas, kuras, nenoliegšu, šķiet aizraujošas, bet pierādījumu tomēr par maz. Ar to, kas mums ir zināms pašlaik, visas tās idejas par industriālo sabiedrību un kodolieročiem pirms 10'000 gadiem ir vistīrākā spekulācijas. Kad Sahāras tuksnesī atradīs 5000 gadus vecu kukuruzņiku, tad parunāsim smile.gif
Hikari
Drošvien ka " Pīle". Neticās ,ka kāds skelets ir saglabājies lidz mūsdienām ar tik lielām radiācijas paliekām. Varbūt uz zemes kādreiz nokritis meteorīts? huh.gif
Es reiz lasīju par Atlantīdu kādā žurnālā. Tur bija izteiktas hipotēzes ,ka Atlantīda atrodas visur kur, tikai ne Atlantijas okeānā! laughing.gif getlost.gif
Sol Invictus
CITĀTS(Halina @ 17.08.2004 14:28)
Es reiz lasīju par Atlantīdu kādā žurnālā. Tur bija izteiktas hipotēzes ,ka Atlantīda atrodas visur kur, tikai ne Atlantijas okeānā! laughing.gif  getlost.gif

Nupat ir pakliidushas runas, ka Atlantiida patiesiibaa ir Iirija
Hikari
Tie visi lielākā vai mazākā mērā ir murgi! laughing.gif
aFēra
varbūt tas noticis veelaak?
Kauli saradiaceejushies no spraadziena veelaak?
Ko?
Njez. Njez.
grapefruit
Nu, nevarētu teikt, ka mēs daudz zinam par šādām vēsturiskām lietām, vispār cilvēki daudz ko vēl nezin, varbūt šāds atomkarš bijis varbūt ne, pati gan ko tādu dzirdu pirmoreiz. huh.gif
Sigfa
ooo, vareni smile.gif nekad nebutu iedomaajies, ka dziivojam post-apoc pasaulee w00t.gif muusdienaas ir speeles, graamatas utt. par sho tematiku, bet ideju, par shodienas kljuudaam dzirdu pirmoreiz smile.gif

runaajot par cilveeku paliekaam sahaaras tuksnesii, panshkjiet, ka kaukur lasiiju, ka atombumbas izmeegjinaaja tieshi tur, taakaa, vadoties peec taa, neko nevar iisti pieraadiit.

Un kas tad paliek ar darvina teoriju? Vai juus saprotat, ka tad biibles sveetbuushana tiek apgaazta *lol*. aadams un ieva vis nebija pirmie cilveki! tie bija vieniigie izdziivotaaji no atomkara! w00t.gif un taa saucamais Dieva deels pie mums ieradiisies nevis tuukstoshgades mijaa, bet gan peec WW3, kad no pasaules nekas nebuus palicis paari...

I don't know with what weapons we will fight ww3, but I do know that ww4 we will fight with rocks and sticks. /Darvin/
Kinky
Tas ir pilnīgi iespējams! Ir vēl teorija par Neandertāliešiem, kuri visu darbinājuši ar tvaiku! Radies siltumnīcas efekts un BOOMM!!! Kā īsti tas viss bojāejamais process noticis, nav skaidrs. Ir vēl teorija, par to, ka ir bijuši vēl savādāki cilvēki nekā mēs, mēs esam kāds 3. mēģinājums!!! :blink: Ir bijuši divi plūdi, kas tos 2 pirmos noslīcināja... Nekur gan nav teikts, ka mēs radītājiem patīkam un viņi mūs nenoslīcinās.. :blink: Bet nu, teoriju un apgalvojumu ir daudz un dažādu...
Martins
CITĀTS
I don't know with what weapons we will fight ww3, but I do know that ww4 we will fight with rocks and sticks. /Darvin/

Eeee, Sigfa.. Čarlzs Darvins (1809-1882) pat nenojauta par gaidāmajiem pasaules kariem. Tevis citētie vārdi pieder Albertam Einšteinam tongue.gif

Un par tiem neandertāliešiem ar tvaika mašīnām un atlantiešiem ar ūdeņraža bumbu atkārtoju - nekas kaut attāli līdzīgs mūsdienu tehnoloģiju attīstības līmenim atbilstošiem produktiem izrakumos pagaidām nav atrasts. Jā, es zinu par vienkāršu galvanisko elementu izmantošanu metālu pārklājumu iegūšanai tuvo austrumu senajās civilizācijās, par iespējamu gaisa balonu izmantošanu pirmskolumba Amerikā, par antīko laiku kuģiem, kuri ir spējīgi šķērsot Atlantijas okeānu, bet ar to ir stipri vien par maz, lai pierādītu, ka senās civilizācijas būtu spejīgas ražot kodolieročus (kur nu!), kaut vai no mūsu viedokļa "visparastāko" ledusskapi.
Nestors Grems
Var jau būt, ka preses pīle, bet iesaku izlasīt Ērika Dēnikena grāmatu "Vēstījumi un zīmes no visuma" interesanta zinātniskā grāmata, kur arī nedaudz rakstīts par šo "faktu" ,kas ir pieminēts Bīelē (1. - Genesis), tā tas nav Teikts , bet to tā interpretē. Šis pilsētas sauca Sodoma un Gomora, ir arī iespēja, kašāda pilsēta atrodas Eiropā- Slovākijā vai Slovēnijā.
zero
taa ir ljoti interesanta teorija. bet varbuut tas nemaz nebija atomkarsh, bet gan parastie zaljie cilveecinji atlidojushi pie mums. paarbaudiija savus ierochus un devaas prom. whistling.gif
Megafix
vai tad jūs neesat padomājuši par tādu lietu ka mēs nebijām vienīgās saprātīgas būtnes uz šīs pasaules?????????? un atomkarš var būt citu civilizāciju bojāejas iemesls! w00t.gif Atzīstu ka pierādijumu nav ko Martins man būtu cēlis priekšā ja es par to neiedomātos. Tas ir iespējams jo ir lietas ko mēs nesaprotām kā piemēram stounhedža! tas var būt veidojums no citām civilizācijām uz mūsu mazās planētiņas!!!!!!
pelmeniC
Nekāds atomkaršs nav bijis. Kukuruzņiks pirms n-tajiem tūkstošiem gadu..ha, tur jau pat zirgam jāsmejas. Parasti šādas teorijas 'bīda' viens vai daži arheologi, kuri ir bikiņ aptrakuši un ar publikācijām populāros žurnālos cenšas saslimdināt lētticīgo tautas daļu.
Maxwels
Ja tas nav pierādīts, tad to nevar noliegt, bet es pieļauju arī teoriju, ka tas var būt bijis un, ka zinātnieku hipotēzes par 6 miljonu gadu veco zemi vai arī uz Zemes bija atlidojuši kaut kādas radības, kuras moš iemācīja cilvēkiem tehnoloģijas. Nu labi..., šitā gan bija tikai AVP, bet būtu taču skaisti, ja tā patiešām būtu bijis, vai ne?
Viking
es pilniiigi un viennoziimiigi pieļauju šo teooriju un arii ticu ka taa tas vareetu arii buut .. un varbuut arii sagaida arii muus .. jo cilveeks ir uz sazin ko speejiigs ....man LJOTI iepatikaas taa doma kas tika izteikta filmas "Armagedons" saakumaa , kur tika teitks ka katrus tur nezcik gadus zemi piemeklee kaut kaads meteoors kas ziemi izniicina un peec tam ljauj tai attiistiities no jauna ..... shii doma man baigi patiik .. cilveeks sansiedz savu maksimaalo degredaacijas pakaapi un tad tiek izniicinaats .... kaut vai ar to pashu meteooru vai arii vinjsh pats sevi izniicina ... ar to pashu atoomkaru .. kas zin ? varbuut taa jau cilveece no jauna attiistaas kaut kaadu 4. vai 3. reizi ..... un tas varbuut ir taa iekaartos tikai un vieniigi lai saglabaatu sho planeetu, jo cilveeks attiistities var liidz tik lailai degredaaacijas un slinkuma un tehnoloogjiju augstai pakaapei ka var ziniicinaat sho planetu ..kas savukaart ar izjautk liidzsvaru, kas valda visumaa .. nu kaut vai tajaa pashaa saules sisteemaa .... taakaaa es pilnīgi pieļauju šīs hipotēzes iespējamību smile.gif
martin2
es lasīju arkatikal time un tur bija teikts kad netālu no šīs pilsētas ir tiktas atrastas pazemē trubas kas ir veidotas no dikti interesanta matreāla to vel pēta pagaidām zinātnieki no kā īsti tas ir bet ir saprasts kad tur vel piejaukts klāt ir tērauds dzelz un zelta gabaliņi.
Apa
Šādas teorijas ir bezgala daudz. Bet, ja tāda ir izveidota, tiek ņemti vērā tikai daži pierādījumi. Varbūt ir simtiem tūkstošu pierādījumu, kas rāda pavisam ko citu. Bet kapēc tad ir tikai viens dzīvnieks Sahāras tuksnesī ar palielinātu radiāciju? tad jau būtu jābūt daudziem. Par to radiāciju nezinu, varbūt šiem nestabilajiem elementiem sabrūkot, radiācija ar laiku samazinās, tāpēc šī radiācija, kas būtu izstarota pirms ļoti ilga laika vairs nebūtu. Nezinu, nēesmu nekāda zinātniece.
phoebe
Jau tā būtu īsten''iba tad mēs nemaz par to te nespriedelētu. Vienkaesi ticētu.
Tā ka piekrītu dažu labu teiktajam- tā ir Pīle
Simple Girl
nja kaut kur biju shito dzirdejusi getlost.gif bet man vienmer interesejis tuksneshi... bet nu par to atomkaru... varetu taa but varbut kadi attomi saskaras un auztaisija atombumbu laughing.gif es jau to fiziku nemaku tongue.gif he he bet manuprat taa varetu buut, kapec ne?
Shadowstalker
CITĀTS(gride @ 15.04.2005 22:14)
nja kaut kur biju shito dzirdejusi getlost.gif bet man vienmer interesejis tuksneshi... bet nu par to atomkaru... varetu taa but varbut kadi attomi saskaras un auztaisija atombumbu laughing.gif es jau to fiziku nemaku tongue.gif he he bet manuprat taa varetu buut, kapec ne?
Paši gan jamie tā nemēdz darīt, izņemot zvaigžņu veidošanās procesu, kas nav gluži tas pats un apstākļi arī ir gluži citi.
Idril
Tas kurš tic, kruš ne ir atkarīgs no paša cilvēka..
Es personīgi sliecos ticēt.
Turklāt tas, ka to apgalvo tikai daži "aptrakuši zinātnieki" kā te dažs labs izteicās, nenozīmē, ka tā nav taisnība, ne vienmēr patiesība ir bara viedokļa pusē. Turklāt lielākā daļa zinātnieku vadās pēc, kā nu viņš tu saucās, katrā ziņā faktora, ka - visvienkāršākais variants ir arī patiesais variants. Es nebūtu nenoliedzu iespēju, ka zeme ir daudz vecāka, nekā mēs spējam iedomāties, un ka ir lietas, kuras mēs pat nespējam aptvert.
Un par to teoriju - no degradācijas līdz nakamajai degradācijai.. Tam es gluži nepiekrītu. bet tur ir arī Ticības (teoloģijas) jautājums..
krikija:::
pieļaujams ir arī ir tas, kas nav pierādāms......mani šīs teorijas aizrauj, pat nepaskaidrošu kāpēc....esmu iemetusi aci arī tādāžurnālā kā "mistērija" tur arī var atrast tāda veida teorijas......... šī teorija liekas arī interesanta, bet tikai vai tā patiešām ir patiesība.........
Idril
Tā tas varētu būt, bet tas vai cilvēks to atzsīst ir atkarīgs no tā, vai viņš atzīst, ka lielākā daļa no tā, ko viņš ir izdomājis līdz šim ir pilnīgi nevērtīgi materiāli.



Cilvēki allaž veidojas un attīstās (lielākā daļa) tādēļ teorija par no degradācijas līdz degradācijai varētu būt izslēdzama, jo cilvēks allazš meklē veidu kā izglābties, turklāt caur teoloģiju ņemot, es neticu, ka Dievs veidotu cilvēkus, lai ik pēc laika tos nobeigtu. wink.gif
Seila
Ir daudz dažādu lietu kurām var ticēt un var neticēt. Ātomkarš pagātnē ir viena no tādām lietām. No vienas puses jā mēs varam teikt, nekas tāds nekad nav bijis, tas ir neiespējami un nereāli, jau paskatoties vien uz zemes attīstību, tomēr no tras puses, mēs zinam, ka mūsdienās ir izgudroti ātomieroči, kas savukārt norāda uz to, ka ja kaut kas ir ticis izgudrots tagad, tad ir pilnīgi iespējam,s ka kaut kas tāds ir bijis izgudrots arī pagātnē un ir kalpojis par iemeslu tam, ka piemēram ir aizgājusi bojā iepriekš dzīvojusī civilizācija un pasaules attīstība ir atkal sākusies no sākuma. Tomēr kā jau teicu to nav iespējams precīzi pateikt, ja vien netiks izgudrota laika mašīna, un pat tad šaubos, vai to visu varēs precīzi noskaidrot. No otras puses celvēki vienmēr dalīsies dažādās grupās un paliks katrs pie saviem uzskatiem tāpēc nav vērts mēģināt iestāstīt cilvēkam, ka dievs ir radījis pasauli, ja tas cilvēks tic, ka cilvēki cēlusīes no pērtiķiem...Līdz ar to es palieku pie tā, ka iespējams ir viss.
Spicule
CITĀTS(Maxwels @ 18.11.2004 21:57)
Ja tas nav pierādīts, tad to nevar noliegt, bet es pieļauju arī teoriju, ka tas var būt bijis un, ka zinātnieku hipotēzes par 6 miljonu gadu veco zemi vai arī uz Zemes bija atlidojuši kaut kādas radības, kuras moš iemācīja cilvēkiem tehnoloģijas. Nu labi..., šitā gan bija tikai AVP, bet būtu taču skaisti, ja tā patiešām būtu bijis, vai ne?
*


Es ticu...kamērnav pier'dīts pretējais! Kāda velna pēc neticēt, ja šis autājums nav apstrīdēts un noliegts?
zuzee
shii diskusija par to vai ir bijis or nav...ir totaali garaam!
tikpat labi,mees varam apspriest kaadu manis izlasiito rakstinju,par to, ka nez kas senaa pagaatnee ir bijis.

aatomkara ietekmei taksh ir lieli-LIELI-apmeeri...
es tik nesaprotu..kaapeec tad es veel pastaavu?aatomkarsh noziimee beigas..-.-

tie taksh ir atomi!LOL

aa...nu wooo...nostradamos paregoja...ka 2010 [ATTCEROS... PAREIZS GADS tik nezinu,vai iztulkots pareizi...] buushot ziemeleiropaa atomkarsh.tur bija totaalas shausmas aprakstiitas....interesantaak par Biibeles peedeejo nodalju.ka vis pamirs...un Eiropu nebuus iespeejams apdziivot vairaakus gadus -simtus...bet tad tur taalaak gaaja runa par viendzimuma radiijumu attiistiishanus [cilveeki ar diviem dzimumiem] un par to,kaa cilveeks tomeer atradiis nenovecoshanas serumu.nu lab,lab cilveeks taa attiistiisies,ka nenovecos... [ OT!!!]
Christina
Esmu lasijusi šo teoriju. Ja godigi, spriezot pec visa, ka tagad notiek pasaulē, kas ir atklāts, pierakstīts, man šī teorija namaz neliekas neticama.Man pat vairāk gribētos ticēt šij, ne taj, kura ir visbiezak sastopama...pasi zinat kada. Un uzskatu, ka, ja uz Zemes visa attīstība un konflikti turpinās pieaugt, un neviens nerīkosies lai to risinātu, varētu sākties ātomkarš. Par to dīvaino metālu- tas tikai aizvien vairāk pierāda to, ka kaut kas tomēr ir noticis, tikai jājautā kad!? Par radiāciju....Neatceros, kurs apstrīdēja to, ka kauli tik ilgi varētu saglabāties. Ja nemaldos, tad radiācijas iespaidā skelets varēja arī nesapūt pilnībā. Tik augstam radiācijas līmenim vajadzetu to iekonservēt. Par izkusušo mūri un sēni- pieņemsim, ka sēne=ātomsprādziena epicentrs; mūris=mūris! nu tad padomājiet, kas notiktu, ja šis sprādziens atradās diezgan tālu no tā, bet vilnis to tomēr sasniedza-tas protams varēja izkust. Vispār, cerams,ka Nostradamus savā pareģojumā būs kļūdijies!

Kaut arī šīs ir tikai manas trakās teorijas, man tās liekas diezgan reālas....
Roviela
Pilnīgi neticama teorija, ja godīgi. Lieliska avīžu "pīle" lajiem. Protams, tam visam pamatā ir kāds atradums, bet to, ko tas atradums nozīmē, labāk lai apraksta nevis žurnālists, bet pats zinātnieks. smile.gif
Citādi tas rezultātā ir taksts kādam žurnālam, kura vērtība nav lielāka kā "Mistērijai" u.c. līdzīgiem.

Es neatbalstu teoriju, ka - "ja kaut ko mēs tagad zinām un protams, tad to varēja zināt un prast pagātnē". Neatbalstu tādēļ, ka te ir sajauktas divas lietas - tehniskās domas attīstība un filozofiskās domas attīstība, kas itin nemaz nav viens un tas pats. Ja sengrieķu filozofi vispārēji varēja aizdomāties par arī tagad esošu filozofisko koncepciju pamatiem, tad tas nenozīmē, ka Demokrits (vai kurš tas filozofs bija, kas aprakstīja vielas atomisko uzbūvi), būtu spējis praktiski uzkonstruēt atombumbu. Ceru, manu domu sapratāt.

Christina - Tava doma, vispār, šķiet nākusi no "aukstā kara" laikiem. Tik traki nav, bet pilnīgi bez uztraukumiem par nākotni dzīvot arī būtu dumji, tur es piekrītu.

Un to, ka uz zemes reiz ir bijušas dabiski kodolreaktori, neviens nav dzirdējis? Viens tāds ir atrasts - pilnībā "izdedzis" tagad. Varbūt šis ir tas pats gadījums, tikai tur bija runa par urāna rūdas paraugiem, kurus no raktuvēm nosūtīja pārbaudīt, kā ar tiem ir, un izrādījās, ka izotopu attiecība ir tāda kā kodolizdedžiem, kādi tie ir pēc "izdegšanas" reaktorā. Zinātnieki ieinteresējās, noskaidroja, kur tas ir, un izpētīja, ka sensenos laikos patiešām tur ir bijis dabisks kodolkatls, un pat izpētīja, kā tas ir varējis strādāt. Es varu iedomāties, ko no tā secinātu sensāciju kāri žurnālisti, kas pilnīgi ignorētu (ja vispār zinātu, ka tāda ir) atšķirību starp atomsprādzienu un kodolreaktoru.

Iesaku mācīties vairāk fiziku, ķīmiju u.c. eksaktās lietas, tad vairāk sapratīsiet, kas un kā IR un kas NAV iespējams (VISS, diemžēl, nav iespējams). Vai, vismaz, kam tā kā būtu jāmeklē cits skaidrojums.
Christina
Nu jā! man ar ķīmiju un fiziku nav bijusi liela darīšana, bet ar zinātniskajiem žurnāliem gan! Vispār man pašai nāk tagad rēka par to, ko esmu sadriķējusi! grin.gif Kas man bija uznācis? grin.gif
Un viss tik tiešām nav iespējams....
Es vienkārši negribētu būt par upuri kāda veida kara laikā, tāpēc arī, laikam, par to aizdomājos!
berserks
Sodoma un Gomora ...
Roviela
CITĀTS(berserks @ 29.11.2006 20:09) [snapback]1069274[/snapback]

Sodoma un Gomora ...
Kuru aprakstā ir skaidri izlasāms, ka tās gāja bojā zemestrīcē...
berserks
Bet tā sieviete, kas atskatījās ...?
Roviela
CITĀTS(berserks @ 29.11.2006 22:07) [snapback]1069375[/snapback]

Bet tā sieviete, kas atskatījās ...?
Redzēja vulkāna izvirdumu. Tieši līdzīga aina kā Sinaja kalnā. Ja pareizi sapratu Tavu jautājumu.
berserks
CITĀTS(Roviela @ 29.11.2006 22:29) [snapback]1069394[/snapback]

Redzēja vulkāna izvirdumu. Tieši līdzīga aina kā Sinaja kalnā. Ja pareizi sapratu Tavu jautājumu.

Pirma mozus grāmata(Genesis) 19.nodaļa (24-26) Lata sieva atskatījās un palika par sālsstabu, tobiš radiācija ...
Roviela
CITĀTS(berserks @ 29.11.2006 23:02) [snapback]1069410[/snapback]

Pirma mozus grāmata(Genesis) 19.nodaļa (24-26) Lata sieva atskatījās un palika par sālsstabu, tobiš radiācija ...
Ak, nē. Tā ir atsauce uz "cilvēkveidīgajiem" reālajiem sālsstabiem, kas sastopami šajā apvidū. Divu leģendu dabisks sajaukums, kā jau tas parasti notiek. Tas pats, kas ar Staburagu. Tas pats, kas ar Niobi.
No radiācijas nepaliek par sālsstabu. Ja viņi patiešām būtu TIK tuvu, kā rakstīts, reālam atomsprādzienam, no viņiem nebūtu pāri palicis nekas, vai arī pelnu čupiņa, vai melna "ēna" uz mūra, ja tāds ir tuvumā. Palasi aprakstus par Hirosimu, lai gan tā tiešām nav patīkama literatūra.
Sindra
Es gan neizlasīju visu diskusiju, bet manuprāt nevar gluži meklēt salīdzinājumu reālām lietām ar bībeles tekstiem.

Par atskatīšanos un palikšanu par sālstabu, tas bija ticības, neticības jautājums. Dieva sods par neuzticēšanos. Tam nevar meklēt reālu izskaidrojumu, ka sieviete par sālstabu pārvērtās kaut kādas radiācijas vai citas dabas parādības ietekmē.

Vismaz man tā liekas...
Roviela
CITĀTS(Sindra @ 30.11.2006 10:22) [snapback]1069454[/snapback]

Es gan neizlasīju visu diskusiju, bet manuprāt nevar gluži meklēt salīdzinājumu reālām lietām ar bībeles tekstiem.

Par atskatīšanos un palikšanu par sālstabu, tas bija ticības, neticības jautājums. Dieva sods par neuzticēšanos. Tam nevar meklēt reālu izskaidrojumu, ka sieviete par sālstabu pārvērtās kaut kādas radiācijas vai citas dabas parādības ietekmē.

Vismaz man tā liekas...
Protams, ka tik tiešas analoģijas meklēt nevar. Tomēr... Bībeles teksti balstās uz reālām parādībām, uz reālijām vietās, par kurām stāsta, ja vien stāsts tiešām radies tur, uz vietas. Tie paši sālsstabi - tādi eksistē tur, šajā apvidū. Vēl šobaltdien redzami. Bet stāsts Bībelē ir iekļuvis ar savu morāli, protams. Kāpēc savādāk par to būtu jārunā? Tā būtu un paliktu teika par to, ka sālsstabi, kas pēc apveidiem atgādina cilvēkus, patiešām ir bijuši cilvēki. Analoģija tā pati, kas liek saskatīt mākoņos sejas, dzīvniekus, priekšmetus, kuru tur nav.
Nejauc! Sieviete nekādi ne par ko nepārvērtās. Tāpat kā Staburags reāli nav bijis cilvēks, lai gan teika par to stāsta.
Toties pati šāda, uz dabu pamatota teika, ir ļoti pateicīga, lai to kā morālu stāstu ievietotu, piemēram, Bībelē.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!