Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: vai jums patiik ka EmmaVatsone smēķē
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Arhīvs – HPF
Lapas: 1, 2, 3
realo
nesen uzzināju, ka Emma Watsone smēķē. izskaiet savas domas par to, ka EmmaVatsone lieto cigaretes grin.gif . Man pašam jau ne visai patīk rolleyes_a.gif
poga
mad.gif katram i sawa dziiwe un katrs dara taa kaa winjam patiik!kad beidzot juus to sapratiisiet?!? mad.gif
Potere
viņa ir stulba. viņa zaudē savu pooularitāti. es ļoti ceru ka tās ir tikai baumas. bet ja nav tad...
Canadian
Nu es īpaši par to nebrīnos, ja jau Līva Tailere smēķešanu atmeta 13 gados, tad...Nu man jau tas nepatīk, bet ko lai dara tā ir viņas dzīve... rolleyes_a.gif
fishbone
Njaa... kur dzirdeeji? Shaubos vai taa ir patiesiiba, jo vinja taksh ir paaraak pareiz taadaam lietaam!
me...
Grēkmeistars
Fui tikko uzzināju...pretīgi kā tas var patikt sad.gif esmu šokā :blink:
rowzee
Ārprāts, vai jūs tiešām esat akli? Paskatieties taču uz datumu, kurā viņš ir piereģistrējies! Tā ir šodiena, turklāt šis ir pirmais raksts!
Loģiski, ka tie ir vienkārši stulbi izdomājumi bez jebkādiem redzamiem pierādijumiem. Šadu pavedienu mērķis ir radīt ažiotāžu un veicināt stulbu baumu tālāku izplatīšanos.
Nu kā var mūsdienās būt tik lētticīgi cilvēki?!
maksligais_intelekts*
```` ZB ko var piekasities pie ciuwekiem pinch.gif ko grib to dara angry.gif
Nav musu dalja man piunigi vienalga pinch.gif
Vot tam slavenibam gruuuta dziive ja vinaj smekjee to uzrejz aprunnnnaaaaaa un izvejdo no ta bajgaas diskusiju teamas pinch.gif

Un vispaaa ja vinja ari smeekje shaubos,ka par to uzzinatu puspasaule senchi ari notejkti daritu ko lietas labaaaaaa pinch.gif
vot ...... kape ta jabaumo
un ja ari smekje vaj nav vienalga :blink:
Hermione
Lai jau viņa pīpē, manis pēc... Bet cik viņai gadu? huh.gif īstenībā, šaubos vai viņa pīpē, tad to kāds zinātu un diezvai visi tik vienkārši samierinātos...
***Dancing_Queen***
shitam es pilniigi un galiigi neticu. buutu pieraadiijumi, ticeetu, taadu naw, neticu un jebkuraa gadiijumaa, taa naw mana dziiwe un tas naw swariigi. un weel arii tas, ka ja winja smeekjeetu tas buuutu kaut kur atrodams un taa kaa winjai ir tikai 14 gadu, tad shaubos wai senchi wispaar ljauj kaut ko taadu dariit.
Emma
Nu ja taa patieshaam ir, tad man jau nepatiik, bet es ljoti shaubos, ka taa ir...
Rusell the carrotstork
a kur ir atbilde- VELNS KAA TU TO UZINAAJI????

a?? huh.gif no kurienes Tu taadu zinnu iraavi?? diezvai vinna kaadaa itervijaa teiks ka vinna piipee.
_saulux_
Jus esat stulbi! mad.gif Kaa jus ta varejat padomat! mad.gif Vinja NE pipe.A ja es teikshu ka ir princese?jus ari ticesiet??
Laikam bus tada tema: Vai jums patik ka Emma Vatsone ir princese?
Un es velreiz atkartoju Emma NEPIPE!!!! mad.gif
K.A.I.
CITĀTS(_saulux_ @ 16.08.2004 08:52)
Jus esat stulbi! mad.gif Kaa jus ta varejat padomat! mad.gif Vinja NE pipe.A ja es teikshu ka ir princese?jus ari ticesiet??
Laikam bus tada tema: Vai jums patik ka Emma Vatsone ir princese?
Un es velreiz atkartoju Emma NEPIPE!!!! :mad:un starp citu noo kurienes tu to izraavi

Nu vai zini!PAr to jau tikai jaapriecaajas! Shi uzreiz izskatas makeniit peec cilveeka.Taadaa gadiijumaa ja taa ir patiesiiba es pat vareetu apsveert neizsviikot tos graamatas tekstus kur shitaa vaavuljo. Peace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
aicha
Man arī gribētos zināt kā tu realo uzzināji, ka Emma smēķē. getlost.gif Visticamāk tu to esi izgudrojis un aiz garlaicības tikai izplati nepatiesas baumas. mad.gif Pietam, ja viņa tiešām smēķē, diez vai viņa to izstāstītu pus pasaulei. Un galu galā tā ir Emmas darīšana vai viņa smēķē vai nē. getlost.gif
Torins Ozolvairogs
Tā nav mana dzīve, lai jai cilvēks pīpē kas man par daļu.silent.gif
harry
Nau tā patiesība, bet ja arī ir, tad tā ir viņas dzīva un viņa tajā var darīt ko grib.
Winged
Njju,es isti tam neticu,turklat diezvai vinjai ir lieks laiks to darit! Vinja ir pietiekami aiznemta un gudra,lai to nedzritu!!!! cool.gif
Antons Ego
fui... nu ja tā ir taisnība... (kurš to būtu teicis...) Kaut gan viņa ar to zaudē daļu pievilcības (noteikti), viņa man kļūst arī pievilcīgāka... tāpēc nobalsoju, lai dara ko grib...
Endija
Viņa var darīt, ko viņa grib, tā ir viņas dzīve, bet es pilnīgi un nemaz neticu, ka viņa smēķē.
padma
man wienalgga un cik zinaams, winja nesmeekjee, kur ir pieraadiijumi, kur tu izraawi shito zinju, ja izdomaaji pats, tad neweiksmiigi, shitam es enticeeshu liidz tam briidim, kameer nebuushu redzeejusi, ka winja patuieshaam smeekjeee.
Kinky
man vienalga. nav mana dzīve...
Bet, tu domā, ka tā visi zin, ka viņa pīpē un mierīgi pieļauj? huh.gif Es tā nedomāju... Otrkārt, man liekas, ka viņa ir biki pagudru, lai pīpētu!
Hikari
Kas jums People ir ar to Vatsoni!? getlost.gif Slimi esat, vai? Protams ,ka viņa nepīpē!
Tikai ... var noticēt kam tādam! laughing.gif tongue.gif
@GermionA@
Ak,divs!Ka viņa vareja???Es tagad tikai uzzinaju!Fuj!Filma viņa ir pai meitene bet tā.... :blink:
DEaDnokS*
nu ja vina tieshaam smeekee tad vinas popularitaate tieshaam kritiisies
ils
Man liekas, ka tā ir kāda izdomāta bauma, vismaz tam, kas to ziņu ielika, vajadzēja ielikt arī atsauksmi.
Trusite
laughing.gif visi te vaavuļo par to vai piipee vai nepiipee, dazviet arii izskaneeja viedokli, ka shis pavediens ir ielikts tikai lai sakurinaatu tautu.. laughing.gif baac, neredzat, ka meerķis ir sasniegts? te ir pilniigs SPAMa pereeklis getlost.gif
betty
CITĀTS(Halina @ 19.08.2004 13:52)
Kas jums People ir ar to Vatsoni!? getlost.gif Slimi esat, vai? Protams ,ka viņa nepīpē!
Tikai ... var noticēt kam tādam! laughing.gif  tongue.gif

Jup piekriitu un ja pat vinja girbeeut man shkeit iipashi neviens vinjai neljautu un ja vinaj smekjee tad 1. varianc ! getlost.gif
Roze
Es nezināju ka Emma Vatsone smēķē,bet vispār tā nav mana dzīve lai dara kā grib...
Matrikss
ja viņai tas netraucē tad lai pīpē...nav mana daļa...
...Zanish...
Man vienalga, nav jau mana dziive. getlost.gif Pati vien ir vainiiga ja vinja tieshaam smeekjee jo taas visticamaak ir tikai KAARTEEJAAS baumas.
Varbuut buutu nedaudz ticamaak ja buut kaada fotograafija. (bet iisteniibaa arii fotograafiju var samonteet un uztaisiit nez ko) getlost.gif
alise brīnumzemē
glare.gif kam interesee ko taada emma dara....not me. man jau laikam buutu citas lietas par kuraam uztraukties, nekaa par to, ka nu viena aktrisiite tagad vo smeekjee. WHATEVA???!!!
Erasmus
kāpēc jūs lienat citu dzīves? vai nav vienalga pīpēši vai ne? ne ta jūsu dzīve, ne jūsu veselība, lai takškatrs dzīvo kā grib getlost.gif
faniite
Man nevisai patiik uzreiz zaudee savu dailjumu manaas aciis. Gan jau tas bums paaries grin.gif Bet tikmeer lai papriecaajas.Varbuut vinjai paaraak liels stresinjsh?
Luna
Lai jau bojā savas plaušas, tikai lai filmā viņai nebūtu pelēki zobi.
Hula
1. manuprāt, viņu senči noraktu... t.i - māte.. jo, cik zinu, varbūt arī jaucu, viņa tēvs viņus ir pametis vai kkas tāds tur noticies..
2. KO VAR, PIE VELNA, ŠITĀDAS BAUMAS SAKLAUSĪTIES UN ŅEMT PAR PILNU???! (piedodiet, ka ar lieliem burtiem, bet jau piebesīja galīgi)
laughing:angel
Vai tad vinja smeekjee??? ohmy.gif es nezinaaju... blush.gif bet ja taa i patiesiiba manaas aciis vinjas popularitaate straujikriitas :blink:
prjanik
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=7][COLOR=#4c9e1c] :blink: Baaaac!!!! sad.gif Man vinja vienmer bija patikusi bet tagad kad izradas ka vinja smeke manas acis vinjas punktu skaits ir nokrities no 100 lidz 37 1/2 unsure.gif
Ļipa
Tiešām??? :blink: Nu nezināju... Nemaz nespēju viņu arr cigareti zobos iedomāties... :blink: Nobalsoju, ka nevisai patīk...
!Good_Charlotte_girl!
Wow! Nezināju! Bet... Man ir vienalga! Lai smēķē! Pati sevi nobeigs - ātrāk kļūs vecāka, krunkās uz sejas būs un viss pārējais būs krunkains un noļumis!!!
A.D.I.D.A.S
Jaa man tas patiik Lai arii smeekjeeju tikai kompaanijas peec.
Ragainīte
cool.gif Pirmā reakcija:Ko viņa pīpē? Ai nu, bet tā ir viņas dzīve ne mana. tongue.gif
jazz
Bet kurs teica,ka vina smeke vina nemaz nesmeke.Nu nedomaju,ka vina ir tik idiotiski audzinata,ka vinai vecaki atlaus smeket.Vinai tak noteikti ir smadzenes ar kuram padomat. wink.gif
Kill and Ded
Jaa jaa nevar buut ka vinja smeekjee vinjai tak ir tikai kaadi 15 vai varbuut 16 gadi bet no kurienes juus to uzzinaajaat??? Neticu ka vinja smeekjee bet uzticos HP faniem ko ta es te zinu esmu izlasiijis tikai pirmaas 4 HP graamatas un redzeejis 1 dalju un 2 dalju filmai...A varbuut tie ir meli ka vinja smeekjee huh.gif

Jaa ko vinja vispaar piipee cigaarus,cigaretes,miera piipi vai hasishju utt...
raira
tiko to uzzinaju man tas ne visai patik bet jau ir vinas dzive ko grib to lai ari dara pati jau savu veselibu boja.
Kill and Ded
Nju tas taads melnais humors cerams HP fani nedusmosies:4 daljas filmeeshanjas laukumaa iznaks nopiipeejusies un galiigaas pohaas.Bet vispaar lai piipee ja vecaaki atljauja nav mana dziive.
red_chicken
Nu nonjem stresu tantinja... saprotams, kaa nekaa aktiere, bet shitik jaunai... nu nez, nez palix dzelteni zobi utt... ai man tak vienalga...
nixons
nu moins man vispaar nepatiik ja cilveeki smeekee bac un man vinja skita nrmaala bet ar cigareti nu nevaru iedomaaties

kaaaaaa neeeeeeeeeeeee aaaaaaaaapaaaaaaac sausmas es ar nevaru vinju iedomaaties par skursteni
Laushi de Lychan
no, bet baigais jautajums- VAI JUMS PATIK...? Kas mums ko patikt, ko nepatikt, nav musu dala, nav musu dzive, nav musu lemums. getlost.gif
kenijs
Kur6 gan nav pipejis gan jau paries ar laiku ,man pasham gadas dazreiz uzpipet ,bet tas ir loti reti...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!