Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Emma Vatsone
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri
maija
sorcerer.gif
Luna
Man viņa liekas normāls cilvēciņš, bet te daži noteikti balsos par pēdējo variantu, jo viņu apskauž.
angelin
Es balsoju, ka viņa ir normāls cilvēciņš. rolleyes_a.gif Man Emma kā akrtise patik un viņa arī ir skaista.happy.gif
P.S Un piemērota Hermiones lomai.
monster
man patika 1ais adbilzzu variants ''viņa vislabākā aktrise no visām, ko pazīstu'' laughing.gif diez vai kaads vinnu baigi paziist !!
Winged
vina man liekas normāla aktrise,tachu neko konkretaku newaru pateikt,jo personigi vinju nepazistu!
vaards
jaaizbrauc pie vinjas ciemos buus grin.gif
da_basketbums
vinja ir vislabvaka
...Zanish...
Es jau nevaru tik skaidri pateikt jo arii es vinju nepaziistu bet vismaz priekshtats par vinju man nav izveidojies iipashi labs. Man vinja liekas taada nedaudz par daudz iedomiiga. silent.gif
Vismaz man taa skjiet...
~zuziite~
emma nereaali rullee!!!! taa ir! un tur neko citu nevar padariit! vinja ir riktiigi piemeerota hermiones lomai un labi teelo... un labi izskataas!
fishbone
Nuu nobalsoju vinja ir vorsha. Nekaada vaina shameejai!
me...
Emma
Es uzskatu, ka vinja ir forsha. Der kaa aktrise vispaar un ljoti piemeerota Hermiones lomai (bet varbuut es taa saku tikai tapeec, ka jau pierasts vinju redzeet kaa Hermoni). Veel arii patieshaam labi teelo. Patieshaam.
Trusite
nebalsoju ne par vienu, jo iisti neviena atbilde mani neapmierinaaja wink.gif es neshaubos, ka vinja ir forsh cilveeks, bet kaa aktrise... wink.gif nu nez', tieshaam ir redzeetas labaakas smile.gif
harry
Nu itkā jau es balsotu par 3. variantu, bet tā ka esmu mango slimnieku grupā, balsot es nemaz nevaru un 'tāpēc es nebalsoju. grin.gif
K.A.I.
NU ja taa godiigi... MAN VINJA LJOTI PATIIK. fuu... Uzreiz vieglaak palika...
Matrikss
es nobalsoju par...viņs or forša...kautgan nezinu vai tiešām tā arī domāju...
laughing:angel
nju teelo vinja labi, bet ir paaaaaaaaraak uzpuutiiga, uz tiesi uzpuutiibu es cilveekos visvairaak necieshu getlost.gif
faniite
Es uzskatu, ka ikviens cilveecinjsh uz Zemes virsmas ir normaals un tads pats kaa visi citi, tikai atshkjiras ar slavu, naudu utt. Taa kaa mana atbilde ir skaidra -normaals cilveecinjsh. cool.gif
kristine g
Emma ir baigi forsha un vinja tiesham labi telo HP filma...
Demetra
Man jau liekas ka vina ir tiri forsa un ari labi telo.
shocked mouse
nobalsoju ka vinja ir forsha! Nu domaaju ka vinja labi maak speeleet Hermiones lomu utt.
Melleņu kamenēns
man liekas ka vinja ir normaals cilveeks un kaa aktrise tiri forsha.manm vinja patiik!nevaru iedomaaties vinjas vietaa citu aktrisi. cool.gif
liencis
man šķiet ka nav ne vainas
LC*
tīri normāls cilvēciņš. wink.gif man patīk viņas vizuālais izskats.
Kivi
Viņa ir forša, jo filmēties iesāka 11 gadu vecumā.Kurš katrs tā nemācētu!
Morty
ir Okey, bet daudz par viņu nemaz nezinu
angel13
Nobalsoju par normālo cilvēciņu. smile.gif Man viņa patīk, viņa ir piemērota šai lomai.
Mauvaise Mademoiselle Blanc
2.27 % par pēdējo variantu.
Ha. Kurš tas balsotājs, interesanti, ir ? *smej*
Hēbe
Viņai labi piestāv loma un tas ir viss. Es viņu nepazīstu un negribu pazīt,lai pateiktu,vai viņa ir labs/slikts cilvēks.

Marelle
Filmā tēlo kaut cik ticami, ar to man arī pietiek, dzīvē laikam forš cilvēciņš.
Leduspuķe ziemeļ rūtī
Vienkārši normāls cilvēks. Ko lai vēl saku. Man nešķiet, ka viņa ir forša. Varbūtās mazliet uzspūtīga, bet es viņu nepazīstu. Kā es varu par viņu spriest no malas. No bildēm internetā un filmas, kur viņa tikai tēlo. Nezinu.
bri
"varēja labāk tēlot"
Primajās filmās nepatika, jo likās pārāk samākslota un es vnk biju Hermioni iedomājusies savādāku.
Neko par viņu nezinu un neinteresējos tādēļ diezgan neitrālas domas, bet priekš iesācējas tīri tā neko, bet ir redžetas labākas...
Lianjuks
Varēja tēlot labāk, bet tā salīdzinot ar dažiem citiem nav ne vainas. wink.gif
washulis
viņa izkatās kā mana iedomātā hermione, bet man liekas ka viņa tiešām varētu labāk un ar katru nākošo daļu viņa aizvien mazāk līdzinās hermiones lomai!
*Kokonatiene
Balsoju par normāls cilvēciņs. Kā aktrise ar tīri laba.
JusticeKid
man atkal tieši likās ka sākumā kaut uzspēlēti un itkā pārspīlēti viņa tēloja labi Hermioni, tieši tādu es arī Hermioni iztēlojos strauju, iedomīgu, un pārspīlētu savā uzvedībā pārgudrīti, bet pēdējā laika tēlojumā trūkst tieši pārgudrītes un teicamnieces, kas tomēr ir neatņemama Hermiones personāža daļa..
***Dancing_Queen***
Viņa ir pietiekami normāla priekš tās lomas. Protams, ka varētu atrast tur nezin kādu aktrisi vēl, bet ar viņu pilnībā pietiek.
harijs
Viņai no tās trijotnes ir vislielākais talants aktiermākslā. Ruperts Grints arī daudz netpaliek, bet es tomeer esmu zeens un man vina skiet ne tikai talantiiga, bet atziisu arii nedaudz seksiiga tongue.gif
(es balsoju ka vina ir vislabākā aktrise no HP)
alternative
mjā.

par to kāda viņa ir, nevaru spriest...bet priekštats ir labs..uzskatu, ka viņa ir visai glīta.
Dumidors1995
Es viņā neredzu neko labu, un neko sliktu tāpēc es nobalsoju par ''normāls cilvēciņš''
bad ance
nu forsa smile.gif grin.gif
Kikuce
Kā aktrise man viņa liekas laba, jo lieliski prot notēlot Hermioni...Bet neko vairāk nevaru pateikt, jo nepazīstu viņu tik labi... rolleyes_a.gif
Devil Boy
Nobalsoju, ka viņa ir forša gan kā aktrise, gan ka cilvēks. Pat ļoti peivilcīga. smile.gif
Hermion
Viņa ir forša.
HP...
Emma ir normāls cilvēciņš...smile.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!