Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Ko Tu vēlētos nogaršot?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Aptaujas
Lapas: 1, 2, 3, 4
Winged
Iedomājies,ka tew ir iespēja nogarshot kādu no shiem gardumiem...Kāda warētu būt shī salduma smarza,garsha,izskats...?

Es iedomājos shokolādes sīrupa torti-tā warētu smaržot patīkami saldi, kausētā shokolāde warētu būt kārdinoshi laba,bet kā jau torte tā būtu apaļja un izdekorēta ar shokolādes gabalinjiem....Mmm,gardi rolleyes_a.gif
Atiquah
Balsoju par Molliju. Kas var būt labāks par mājās gatavotu našķi...? tongue.gif
Roze
Šokolādes sīrupa torte varētu būt ļoti laba-mmmjami!!!!!!! rolleyes_a.gif
Nīke
piekriitu rozei mmmmmm taa gan buutu garshiiga, lai gan buutu forshi ka visu vareetu nogarshot....
Kinky
Šokolādes wardes!!! mazas, miillas vardiites! Nnam...
putninsh
interesanti buutu nogarshot visssgarshu zirniishus grin.gif
Aziz
Lakrica, man negaršo, bet es jau sen kāroju pēc tās Harija iecienītās sīrupa tortes, kuru viņš ēd katrā 1.septembra mielastā...
Ļipa
Nu pēc ļoti grūtas un smagas izvēles (lēmumu pieņēmu apmēram 5min laikā, jo nevarēju izšķirties starp Mollijas gatavotajiem ēdieniem, visgaršu zirnīšiem, uzpūtīgo gumiju un šokolādes vardēm smile.gif ) Nācu pie secinājuma, ka vēlos nogaršot šokolādes vardes, jo tad es dabūtu kādu no jaukajām kustīgajām burvju bildītēm un tad man būtu par, ko priecāties. Pati šokolāde gan laikam gan garšotu kā jau šokolādei piedienās, bet tā bildīte būtu tā vērta, lai atteiktos no pārējiem brīnumiem. smile.gif
lady_valea
Tā šokolādes sīrupa torte izklausās tik garšīgi... Tā vien gribas nogaršot. Nez kādas īsti ir tās katliņkūkas?
maksligais_intelekts*
Paldosjiu par Vīzilijas kulinārijas bŗinumiem,bet nu noteikti gribētos pamēģināt itin visu,bet nu laikam jau no Hagrida kūciņām atteiktos,bet,kas zin laughing.gif
Visu gribētos pat zirinishus grin.gif tongue.gif
lin
Šokolādes sīrupa torti,kura ir gatawota Cūkkārpā... Liekas un izklausas ļoti garšīgi, tāpēc nobalsoju par šo variantu! grin.gif
Katy=)
es gribētu nogaršot šokolādes sīrupa torti...=) wink.gif
faniite
Shausmiigi gribeetos tos visgarshu zirniishus, liekas interesanti, bet punjkja garshu gan neeeee phe!!! unsure.gif
Eowena
grin.gif noteikti shokolaades vardi!! mmm...
***Dancing_Queen***
nobalsoju par shokolaades siirupa torti, izklausaas garshiigi, bet gribeetu pagarshot sherberta bumbas, buutu forshi palidinaaties 10 cm virs zemes....
Rusell the carrotstork
to torti no cuukkaarpas!!!!!!! nnammm...
Sol Invictus
Kur ir medus duures? vieniigaa lieta no HP ko es gribeetu izmeegjinaat
Matrikss
shitaadas aptaujas ar likumu vajadzeetu aizligt taisiit...piuniigi siekalas sateceeja mutee...njammm...shokolaades kuuka...
kapeiks
Bertija Bota Visgaršu zirnīšus. ārējie nav tik vilinoši. Interesanti, vai viņi piemēram zirnītī ar vēmekļu garšu tiešām ieliek vēmekļus???
DEaDnokS*
es izveeleetos vardes ,josokoleede kas leekaa apkaart - izklausas labi
aivvv/troll dream walker
es jau nu noteikti mollijas puzdiena skaut arii tie ir parasti eedieni mee labu mielastu veertee augstaak kaa ssokolaades vardes grin.gif
Laupītājmeitēns Ronja
*Bertija Bota "Visgarshu zirnishi'' -jā , noteikti... laughing.gif
*Drū```` "Visuzputigākā gumija" -arī nebūtu slikti... grin.gif
*Šokolādes wardes - tāpati šokolāde jau vien būs, tikai jāmocās lai tiktu klāt... tongue.gif
*Ķirbja pirāgus - ķirbji man negaršo... sick.gif
*Lakricas zižļus - fui, lakrica... sick.gif
*Katliņkūkas - var, jau pagaršot...mellow.gif
*Šokolādes sīrupa torti,kura ir gatawota Cūkkārpā -ņam šokolādes torte...thumbsup.gif
*Kādu no Mollijas Vīzlijas gatavotajām maltītēm - jā, ja vien viņa negatavo kā mana vecmamma... wink.gif
*Hagrida smilšu kūkas - es vēl gribu dzīvot... :blink:
black_angel
me grib svietalu....
Grēkmeistars
Viss šitais tā...bet man gribās uzzināt kā tie ķirbju pīrāgi un ķirbju sula garšo...tāda sajūta, ka drausmīgi... grin.gif bet gribētos pamēģināt... rolleyes_a.gif
Ragainīte
grin.gif Šokolādes sīrupa torte, jo Cūkkārpā mājas elfi labi pacenšas. Un man ļoti garšo chokolate...mm... thumbsup.gif
Daimorte
Nammmm thumbsup.gif sokolaade it iipasi taada kas leekaa apkart un ja patrennee gan jau var ietrenneet pasu ielekt mutee grin.gif
Vaidu_Vairas radiniece
es gribeetu nogarshot visgarshu zirniishus njammmm...... tongue.gif grin.gif
gaby7
eu nu beidziet! Medusdures batoninjus paardeva riiga pirms 2 gadiem, visgarssu zirniishus,Dzirkstoshaas dzinkstenes arii ,un shokovardes paardeva STATOELaa grin.gif
Laupītājmeitēns Ronja
Jā bet cik saprotu runa te iet par īstajiem , , burvju saldumiem... Kur zirnīšos ir arī vēmekļugarša.... šokovardes lēkā.... utt.utjp.
rexdelmorte
Ņam! Ja školādes vardes protams kustētos tad vēl it īpaši. Un viņas vēl kustas! tongue.gif
grapefruit
Gribu šokolādes vardi, varētu būt ļoti garšīga, es iedomājos viņu nevis kā no tīras šokolādes bet tādu staipīgu, kā gumijkonču, bet ar šokolādes garšu, tā noteikti būtu dievīga... rolleyes_a.gif
Mna pilnīgi saskrēja siekalas mutē par tām domājot... grin.gif
Nata
zinu ka zirniishus negribeetu garshot ne par ko.. ja nu gadaas ar veemeklju garshu?
man garsho kuukas, taa kaa sokolaades kuuka!!!!
Maxwels
Es vislabaak gribeetu nogarshot shokolaades vardes. Visgarshu zirniishus es eestu tikai tad, ja speeleetu "Patiesiibu vai risku". Lakricas zizhljus es negribeetu, jo man negarsho lakrica, turklaat lakricas zizhljus es jau esmu eedis.
shary
gribeetu nogaršot visgaršu zirnīšus
Overlord
Visus ņamm..Viena alga-garšīgi vai negaršīgi. Būs našķu pārmaiņas,piem no "Estrella" uz visgaršu zirnīšiem
nimbuss2000
nju prncipa visus gardumus! ari Hagrida smilsu kukas! nju kas tur liels? (mja tikai zobus gan laikam var aplauzt!) rolleyes_a.gif tongue.gif
Indy
No dotajiem shokolaades siirpa torte izklausaas viskaardinoshaakaa, bet vispaar kur ir SVIESTALUS? happy.gif
dreamer
Šokolādes sīrupa torti gribētu visvairāk, bet vienīgais reālākais variants varētu būt - ķirbju pīrāgi, ja tikai recepti zinātu. ...un arī Vīzlija kundze droši vien lieliski gatavo!
aglos
Šokolādes vardes mani visnotaļ sajūsmināja.
Torins Ozolvairogs
Es nevareeju izveeleeties starp Bluuda vispuutiigo gumiju un shokolaades vardeem.beidzot tomeer izveeleejos shokolaades vardes jo shokolaade man garsho visvairaak. rolleyes_a.gif
Tynyte
Es nobalsoju par wardeem(vinjas varbuut spaardaas)!!!
Dan_Is_Mine
Es gribētu nogaršot Visgaršu Zirnīšus.Lai gan es arī neateiktos no vienas no Mollijas Vīzlijas maltītēm. grin.gif
nera
Bertija Bota "Visgarshu zirnishi''
Drū```` "Visuzputigākā gumija"
Šokolādes wardes
Ķirbja pirāgus
Lakricas zižļus
Katliņkūkas
Šokolādes sīrupa torti,kura ir gatawota Cūkkārpā
Kādu no Mollijas Vīzlijas gatavotajām maltītēm
Hagrida smilšu kūkas

visu grin.gif
Hysteria
es izveeleetos shokolaades vardes, bet domaaju ka arii shokolaades siirupa torte vareetu buut laba rolleyes_a.gif
Pretender
Būtu forši nogaršot tos visgaršu zirnīšus...ja vien netrāpītos ar kautkādu koka mizu, vai vēmekļu u.c. garšu sick.gif ...!
Cītīgais lasītājs
CITĀTS(Pūķene @ 29.07.2004 18:24)
Iedomājies,ka tew ir iespēja nogarshot kādu no shiem gardumiem...Kāda warētu būt shī salduma smarza,garsha,izskats...?

Es iedomājos shokolādes sīrupa torti-tā warētu smaržot patīkami saldi, kausētā shokolāde warētu būt kārdinoshi laba,bet kā jau torte tā būtu apaļja un izdekorēta ar shokolādes gabalinjiem....Mmm,gardi rolleyes_a.gif
*

Un kur tad ir sviestalus?? blush.gif
Tikai ne Hagrida smilshu kuukas un Petuunijas eedienus sick.gif
Balsoju par vardeem - iedomaajies taads mazs un bruuns mutee kuunjaajas grin.gif
Demagogs
Es gribētu pamēģināt visgaršu zirnīšus.
Jā to es gribētu... cool.gif
Sneak
Šokolādes vardes mmm....
Bet visgaršu zirnīši arī nebūtu slikti. getlost.gif
Bet, ja gdītos vēmekļu garša vai kāda cita no negaršīgajām mani vienkārši parautu uz... sick.gif
Švilpaste
Es nobalsoju par Sīruptorti, karstu , lipīgu saldu...mmm.. rolleyes_a.gif
Un par Hargrida našķiem varu jau aizmirst- dzīvot vēl gribu! wink.gif
lil`skater
Es par zirniisshiem, jo man buutu interesanti nemt zirniiti un iisti nezinaat ar ko vins ir:) Tachu pietiktu dazhu ar punkiem kad es tos vairs tik ljoti negribeetu, bet pagaidaam zirniishi!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!