Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vai jūs samierinātos?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Arhīvs – HPF
Luna
Es jau gribētu, lai arī citiem aktieriem tiek tā jaukā iespēja tēlot Hariju, Ronu un Hermioni... Būtu interesanti...
i`m_GriM&EviL
Es nesamierinātos, jo mūsu aktieri ir ļoti forši... smile.gif
Nīke
nou way nepiesauciet nelaimi!! grin.gif
Katerina
Man jau patīk tie kas tēlo tagad, turklāt visi ir pieraduši pie viņiem , jo redziet, viņi mūsu acīs veido tāduš kā tēlu izskatus ! Tāpēc man būtu grūti , ja viņus mainītu ! Kaut gan arī citiem jādod iespēja !!! smile.gif grin.gif tongue.gif Es balsoju par Jā, jo es samierinātos ( kas gan cits man atliktu ) ! Turklāt viņi ir pārauguši savus varoņus , tāpēc visai noteikti viss mainīsies sad.gif
Ļipa
Nu nee man nepatiktos, ja aktieri filmas viduu tagad peeksnji blah bladaac un nomainiitos. Nu nee. Ja nu vieniigi vinja jau buutu saakta filmeet taa, ka katraa filmaa citi varonji. Tad veel vareetu. Bet shitaa. Lai gan var jau buut, ka pierastu un varbuut pat vinji atrod ljoti liidziigus aktierus.
i`m_GriM&EviL
Es jau dzirdēju kautko par to, ka režisori viņus vairs negrib... bet kaut arī viņi ir pārauguši - viņi ir ideāli piemēroti savām lomām! Ja viņi nomainītos, tos, kuri viņus nomainīs plakātus, es savā istabā pavisam noteikti pie sienas nelīmētu...
Grēkmeistars
Nē, bet nāktos gan, ko jau mās tur varētu padarīt, nāktos pierast getlost.gif
KatuciZ:)
nop nu vareetu bet ne Toms Feltons tas lai paliek!
Crash
Tas buutu stulbi... getlost.gif
aicha
Ja nomainītu aktierus man tas ļoooooooooooooti nepatiktu mad.gif mad.gif mad.gif , bet kas tad man cits atliktu kā smierināties. Es tāpat tur neko nevarētu mainīt. sad.gif
Trusite
es droshi vien samierinaatos, kas man cits atliktu, bet es tomeer nobalsoju par nee, jo iekshaaji Harcha vienmeer buus Redklifs, hermiine - Emma un Ronijs - Ruperts wink.gif
_BijušaisPareģis
Patiesībā tizla aptauja - divi varianti: "samierinātos" vai "nesamierinātos" - bet, ja jau viņus (jaunos) ieliktu, mums jau nekas cits neatliktu... rolleyes_a.gif getlost.gif Nē, nu labi - jūs (vairākums) nesamierinātos. Bet ko ta jūs darītu? huh.gif Neskatīsieties HP filmas? :blink: Tas ir vienīgais veids kā "nesamerināties", man šķiet... whistling.gif (But Of Course, ka pastāv iespēja arī 24/7 dusmoties, dusmoties, un vēlreiz - dusmoties... laughing.gif Bet ko tas dod? huh.gif ) Tā ka - protams, ka samierinātos... rolleyes_a.gif Vienkārši nekas cits man neatliek... Protams, būtu tā kā stulbi, bet - nu ok... Ja jau neatbilst savam vecumam jau tagad... whistling.gif
Vēlreiz atkārtoju, ka nepareizi noformulēta aptauja - vajadzēja labāk - "Vai tu būtu dusmīgs?", utml, bet patiesībā arī tad būtu skaidrs, ka visi teiktu "Jā"...)
maksligais_intelekts*
es protams to negribetu ljoti ljoti negribetu,bet nekaz cits jaf neatliktu =/
i`m_GriM&EviL
Trīs vārdi - tas... būtu... briesmīgi...
***Dancing_Queen***
buutu jau biku diivaini, bet tik traki nebuutu man pienjemsim buutu inteersanti saliidzinaat kaa vinji teelo.
Marija
Es noteikti nevarētu samierināties- vairs neliktos, ka tas ir Harijs, jo tā jau ir pierasts... unsure.gif
likelygirl
It kā jau ir pierasts un tā getlost.gif ... bet, manuprāt, galvenais ir filmas saturs un jēga. Un ja citi aktieri to prot parādīt labāk- kāpēc ne?! cool.gif grin.gif
...Zanish...
Nu protmas labaak jau buutu ja pashreizeejie aktieri teelotu arii HP5 bet kaa tad lai es nesamierinos? :blink: Ko man tad galu sev taisiit? Vai ko? Raudaat? :blink: Es samierinaashos. Tas man nebuus nekas smags. getlost.gif
Nesapratu. :blink:
Mis sweet
A man patīk šietie... ohmy.gif Es citus negribu... getlost.gif
crazy200
Nē bet kaut gan jaunas asinis varētu ieviest. Kaut gan man ir ļoti grūti pierast pie jauniem aktieriem.
Pīka
būtu jau jāsamierinās...ko ta mēs tur vārētu darīt??? huh.gif
vanesa
Es saku nē. Pirmkārt es negribu lai aktieri nomainās un otrkārt es vienkārši negribētu samierināties.
putninsh
es ne pa visam nepiekriitu man jau nepatika ka dumidoram aktieris ir jauns!!
Matrikss
Kāda starpība...filmas tāpat ir pastulbas...un ja pat nevarētu samieruināties tāpat neko nevarētu mainīt...
Rusell the carrotstork
jaa! a, o man citu dariit??? pakaarties lai vecie naak atpakall??? happy.gif
DEaDnokS*
buutu jau vien jaasamierinaas , jo ko ta mees varam padariit
vaards
lai jau citiem ar tiek tās lomas wink.gif
mazā peciņa
Jaunās filmas aktieri ir zināmi, vismaz galvenie, par ko te iet runa.

Pavediens slēgts.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!