Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> HP filmas pārāk garas?, Vai HP filmas varētu but garākas?
Idril
iesūtīt 11.07.2004 21:08
Raksts #1


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Manuprāt Harija Potera filmas varētu būt garākas! es gribētu lai uzņem visus notikumus kas aprakstīti grāmatā! Man personīgi ir vienalga cik tā filma ir gara! ja nebūtu 1. un 2. un 3. filmās izlaisto notikumu filmas būtu daudz foršākas! Un vēl saka , ka Harija Potera filmas ir garas! 2h un 2,5 h manuprāt tās filmas varētu būt kaut vai 5h stundas garas tikai lai viss ir forši uzņemts un nofilmēts! Kā domājat jūs? (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/cool.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
etna
iesūtīt 09.01.2006 18:14
Raksts #41


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.06
Kur: Vajadzību istabā



man gribētos,lai tā sir garas. piektā grāmata ir tiiik bieza, ka tomeŗ būtu jauki,ka režisors daudz no grāmatas parāda. varētu vismaz 5min starbrīdi kā teātri,ka atpūties un pēc tam atkal skaties tālāk. būtu dīvaini, kaut kas neredzēts kino pasaulē (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 09.01.2006 18:17
Raksts #42


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



nu nez, vai vajadzētu garākas, jo tā jau filma ir diezgan gara&grūti mierīgi nosēdēt visu to laiku+vēl savajagās aiziet uz touleti&rezultātā kkas izlaists.
Filmā nemaz nevar parādīt pilnīgi visu.. sō.. manuprāt, tās ir pietiekami garas&tajās ir pietiekami parādīts.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ariana
iesūtīt 31.08.2006 20:58
Raksts #43


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.06
Kur: Transilvānijas mežos pie ugunskura un kūpinot siļķi



'man arī gribētos, lai šīs filmas būtu garākas, jo tad tajās varētu vairāk no gr''amatām iek''laut.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ouens
iesūtīt 31.08.2006 22:59
Raksts #44


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 16.02.05
Kur: te.



man nepatīk tas, ka filmās nav daudz kas ietverts, kas ir grāmatās, bet garākas es viņas neizturētu. Varbūt vienīgi katra grāmata varētu būt ekranizēta divās filmās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
viksne
iesūtīt 01.09.2006 13:32
Raksts #45


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.04.06






Varētu filmas rādīt divās daļās lai varētu ietilpināt visu, neko neizlaižot, citādi tiem kas nav lasījuši grāmatu var rasties pilnīgi cits priekšstats par stāstu.Ja dala divās daļas 5h ir normāli, bet ja 'visu saliktu kopa butu par daudz.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hēbe
iesūtīt 19.03.2007 20:22
Raksts #46


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



Es domāju,ka visprātīgāk būtu taisīt seriālu par HP. Tad noteikti varētu sīki un smalki iziet cauri visiem notikumiem. Atvainojos,bet 5h es patiešām negribētu sēdēt kino (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif) ,pēc tam sāpētu acis,kājas būtu pagurušas un nav jau tur tik labs aktieru ansamblis,lai es tur gribētu tik ilgi sēdēt. He...ja tik garu filmu uztaisītu,tad tā būtu jātaisa ar pārtaukumiem,kā teātros un tad jāturpina skatīties visa diena. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šķirmice
iesūtīt 19.03.2007 21:03
Raksts #47


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.07



pārāk garas?! Biju šokā padzirdot, ka divu sējumu 5.grāmatu sakompresējuši divās ar pusi stundās, skopuļi tādi! Biju cerējusi uz kādām 3-3.5 stundām. Tas laikam tomēr pierāda, ka te darbojas naudas skaitīšanas mašīna. Katrs lieks kadrs maksā naudiņu un kāpēc gan taisīt garāku, ja var iekļautas standarta divās stundās (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif) Nav jau te nekāds Pīters Džeksons, kas taisīja bezmaz 4 stunda garu kino (paplašinātā versijā), jo viņam Gredzenu Pavēlnieks bija mūža sapnis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
negative
iesūtīt 19.03.2007 21:11
Raksts #48


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.02.06
Kur: merkurs



tieši tā, katrs lieks kadrs maksā naudu.
tā gan ir, daudzi notikumi nemaz netiek atainoti filmā. bet man pietiek ar ierasto filmas garumu, es nevarētu nosēdēt pie datora vai kinoteātrī kādas 5 stundas (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kristine g
iesūtīt 23.04.2007 22:03
Raksts #49


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.11.05
Kur: Slīdeņa koptelpā sarunājas šņācmēlē ar Tomu



Nav pārāk garas,tieši otrādāk,gribētos,lai būtu vēl garākas (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 03.05.2007 19:36
Raksts #50


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



man nevisai patika 4 daļa, jo tur bija tik daudz izlaistu lietu:( tas mani pat kaitina. kāpēs tiešām fimas neuzņem ilgākas par 3 stundām. tā būtu laba atpūta uz ilgāku laiku!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
*Kokonatiene
iesūtīt 28.05.2007 12:57
Raksts #51


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.09.06
Kur: vidējās rindas 3. solā pa labi.



Nu... Tas ir atkarībā, kāda ir tā filma. Ja tā ir uzņemta visnotaļ štruntīgi, tad labāk jau lai tā ir īsa. Jo brīžiem HP skatoties arī rodas tāda doma "Kad tas beidzot beigsies?!". Vienkārši dažbrīd garlaiko. Man liekas, ka es nepieredzēšu tādu gadījumu, kad filma būtu tikpat laba kā grāmata. Nu jā. Vnk, es lasot grāmatu esmu iztēlojusies to tā, bet kad skatos filmu, bieži vien ir tā, ka tā sagādā vilšanos, jo nav gana labi uztaisīts.
Tā kā es uzskatu, ka HP filmas ir gana garas, jo ja būtu vēl garākas, tad sāktu garlaikot. Aptuveni - Nu, cik var stiept garumā?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 06.06.2007 13:31
Raksts #52


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



zinu tv filmu kura ir kādas 8 stundas gara un kas liedz viņiem arī visu sadalīt pa gabaliem. visiem kas ir lasījuši grāmatas, nu galīgi tiek jauktas smadzenes, kā tad tur īsti bija...grāmatā un filmā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermiones zizlis
iesūtīt 06.06.2007 13:48
Raksts #53


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.05



Filmas tieshaam vareetu buut garaakas bet shaubos vai tas buutu izdeviigi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kikuce
iesūtīt 26.06.2007 20:19
Raksts #54


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.05



Man nešķiet, ka HP filmas ir pārāk garas..Un manis pēc tās varētu būt garākas, lai tikai filmā būtu iekļauti visi grāmatā aprakstītie notikumi...Jo 3. filmā bija izlaisti daudzi notikumi, arī kalambola kausa izcīņa... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
LaurCIs
iesūtīt 27.06.2007 15:59
Raksts #55


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.07



HP filmas nav garas
manis pēc tās varētu būt arī garākas
galvenais lai tiktu parādīts viss (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 27.06.2007 17:32
Raksts #56


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Tas ka filmās netiek parādīts viss, kas notiek grāmatās, viennozīmīgi nozīmē ka tās ir pārāk īsas.

Pieprasu garākas HP filmas!!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/dwarf_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/dwarf_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/dwarf_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bad ance
iesūtīt 27.06.2007 17:40
Raksts #57


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.06.07



jaa....kaut gan ir interesanti gribas garaakas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
-LiL-zakis-
iesūtīt 27.06.2007 17:59
Raksts #58


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.08.06
Kur: .starp debesīm un zemi.



CITĀTS(etna @ 09.01.2006 19:14) [snapback]537750[/snapback]
varētu vismaz 5min starbrīdi kā teātri,ka atpūties un pēc tam atkal skaties tālāk.

nu tā pauze der, kad tu filmas skaties piem. kaut vai pa to pašu LNT, bet ja skaties mājās DVD vai kasetē, tad jau to pauzi jebkurā brīdī pats vari uztaisīt. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) es visas skatījos DVD. forši. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)

Šo rakstu rediģēja -LiL-zakis-: 27.06.2007 18:00
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Best Angel
iesūtīt 27.06.2007 18:02
Raksts #59


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.01.07



Būtu jauki, ja filmas būtu garākas, jo domāju, ka cilvēks, kas nav lasījis nevienu HP grāmatu, īsti nesaprot, kas notiek. Ja filmas būtu garākas, būtu vieglāk saprast sižetu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
-LiL-zakis-
iesūtīt 27.06.2007 18:18
Raksts #60


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.08.06
Kur: .starp debesīm un zemi.



bet tāpēc laikam ir labāk no sākuma izlasīt grāmatas un tad tikai skatīties filmas. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 17.05.2024 16:13