Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Personāžu lietas

Forumā veidot aptaujas aizliegtas (tam paredzēts HP aptauju forums).
Ja kādam pavedienam nepieciešams pievienot aptauju, sazinies ar šī foruma regulatoriem!

> iedomajaties hermione un malfojs?
da_basketbums
iesūtīt 25.06.2004 08:12
Raksts #1


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: Specjala Internatskola Ipashi Slimiem Pokemoniem



iedomajaties drako un hermione (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (80 - 99)
Arbūzgalva
iesūtīt 29.04.2006 17:57
Raksts #81


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.06
Kur: Piparkūku namiņā.



es to nespēju iedomāties, jo reāli tas nekad nenotix..Drako tādu lielzobi kā viņa neņems (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shocked mouse
iesūtīt 29.04.2006 19:34
Raksts #82


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06



nju njezinu....taa bissk eermiigi liekas (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kendisa
iesūtīt 30.04.2006 10:33
Raksts #83


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.06
Kur: vasaras apreibinaata



Uz to reaali skatiities ir shausmiigi diivaini, bet taa rakstot un lasot staastu i inciigi!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
etna
iesūtīt 30.04.2006 11:00
Raksts #84


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.06
Kur: Vajadzību istabā



nu šito variantu es vēl varētu paciest, man ne visai patīk roulingas pāris Harijs&džinnija (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 02.05.2006 07:53
Raksts #85


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



Nu nedomāju, ka Roulinga sagādās tādu vilšanos slīdeņa atbalstītājiem (man) salaižot to draņķasini kopā ar draņķasiņu hiper nīdēju, izveidojot grāmatas the biggests ziepeni. Cerams, ka Roulinga TIK zemu nekritīs. Es pat negribu iedomāties. Tracina man visi tie fanfiki, kur cilvēki kā aptrakuši grib abus nabadziņus (nu tikai vienu īstu nabadziņu) sabāzt kopā. Fiu tas pierāda cik cilvēkiem ir sūdīgi ar privāto dzīvi, lai izdomātu kaut kādus šitādus murgulējumus. fui. get a life!

lol

Turklāt Hermionei jau ir RONS
Tā kā nekādi iedomājaties nebūs (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zakkeniite
iesūtīt 02.05.2006 12:50
Raksts #86


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.03.06



viss ir iespējams... tā nesakiet ka Hermīne nevar būt kopā ar Drako!!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
varbūt ka viņi saskata viens otrā kaut ko kopīgu? varbūt... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arbūzgalva
iesūtīt 04.05.2006 14:35
Raksts #87


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.01.06
Kur: Piparkūku namiņā.



tak zakeniite izbeidz sapņot...tā nebija nav un nebūs....nespēju iedomāties ka tāds kā malofjs ņemtu tādu debīliķi kā Hermione..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lightness_flame
iesūtīt 04.05.2006 18:26
Raksts #88


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.05.06
Kur: my private imaginary world



CITĀTS(Siriuss @ 26.06.2004 23:53) [snapback]234912[/snapback]

Pilnīgi izslēgts.Nu,pirmkārt,jau Grifidori nebiedrotos ar Slīdeņiem.Tad vēl Drako vispār Hermioni uzskata par netīro draņķasini,kura vispār nav pieminēšanas vērta,un savas asinis par vienām no tīrākajām pasaulē. Kā gan viņi pēc tavām varētu būt pāris? :blink: Nē,nu ok,visādi var būt,bet ja padomāt loģiski,tad tas ir vienkārši smieklīgi (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wacko_a.gif)


es ar tāpat domāju, lai gan --> who knows!!?? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)



CITĀTS(Weed @ 02.05.2006 08:53) [snapback]622926[/snapback]

Turklāt Hermionei jau ir RONS
Tā kā nekādi iedomājaties nebūs (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)



(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) njā, tieši tā!!!!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Neons mežģīnes u...
iesūtīt 06.05.2006 20:28
Raksts #89


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.04.06
Kur: Angīnas gūstā!



Nu fuj... kā gan vispār kautkas varētu ienākt prātā... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)
Nju fuj! Man jau nu tas salikums nepavisam nepatiktu...
Lūdzami piedodiet par manu kategorisko ne, bet vnk es esu pamēģinājusi lasītvisus tos pārrakstītos rakstus un tos kuri ir angļu valodā par Hermioni un Drako...vnk fuj...pretīgi...nepatīkami...un nekam nedoroši...! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/yucky_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
whitegirl
iesūtīt 06.05.2006 20:33
Raksts #90


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.05
Kur: cita laika zoona



Nu taa jau saka ka no naida liidz miilestiibai viens solis - bet nedomaaju ka shajaa gadiijuma.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
LadyWinter
iesūtīt 06.05.2006 20:47
Raksts #91


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.04.06



Iedomaajos...
Namaz neliekas tik slikti.Drako vareetu kļūt nedaudz jaukāks un Hermione kļūtu nedaudz brīvāka un mežonīgāka.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Magonīte
iesūtīt 18.06.2006 19:25
Raksts #92


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.04



Es esmu pilnīgi pret šo pārīti. tas vienkārši nav iespējams - Hermione nekad nenostāsies pret saviem principiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Poesie*
iesūtīt 28.06.2006 14:01
Raksts #93


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.03.05



njaa..es iedomaajos..un vispaar nebuutu slikti..taads smuks paariic (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif) nu draugi miiljie,pasaulee nekas nav neiespeejams (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
harijs
iesūtīt 26.07.2006 19:13
Raksts #94


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.05
Kur: Tuwumaa..:)



Hermione un Drako... sakiet ko gribiet bet tas grauj jebkaadus priekshstatus par romantiku kaa taadu... tas jau kluust vulgaari...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mis_Stress
iesūtīt 26.07.2006 23:42
Raksts #95


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.10.05



drako ir sawi principi, TAS IR NEIESPEEJAMI!!!
un hermionei, protams, arii...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zzz
iesūtīt 26.07.2006 23:58
Raksts #96


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.05.06



CITĀTS(HP_girl @ 04.05.2006 15:35) [snapback]624385[/snapback]

nespēju iedomāties ka tāds kā malofjs ņemtu tādu debīliķi kā Hermione..


Hermione nav debīliķe! Pierādi, ka ir!!!

Kādēļ Jūs visi tā uz Hermione+Rons esat uzskrūvējušies?! Vai esmu ko palaidusi garām?! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)

Par Drakiju un Hermioni - nav neispējami! Un kā teica Kendis - lasīt ir forši! Reizēm tiešam pievelkas tie pretpoli, tā gadās, pati esmu to izjutusi! Ko var zināt - Malfojs rāda tikai TO savu pusi, Hermione - liekas, ka netēlo, bet tik pat labi Drako ir savādāks: maigs un gādīgs kopā ar meiteni esot!!!! Vai ar Hermioni, nezinu gan, dīvaini, bet NEneiespējami! Nelieciet man atkārtot augstāk minēto!!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Juliette
iesūtīt 27.07.2006 00:14
Raksts #97


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.07.06
Kur: Own no weaknesses or faults.



CITĀTS(zzz @ 27.07.2006 00:58) [snapback]1013684[/snapback]

Kādēļ Jūs visi tā uz Hermione+Rons esat uzskrūvējušies?! Vai esmu ko palaidusi garām?! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)

Par Drakiju un Hermioni - nav neispējami! Un kā teica Kendis - lasīt ir forši! Reizēm tiešam pievelkas tie pretpoli, tā gadās, pati esmu to izjutusi! Ko var zināt - Malfojs rāda tikai TO savu pusi, Hermione - liekas, ka netēlo, bet tik pat labi Drako ir savādāks: maigs un gādīgs kopā ar meiteni esot!!!! Vai ar Hermioni, nezinu gan, dīvaini, bet NEneiespējami! Nelieciet man atkārtot augstāk minēto!!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Kāds te ir par daudz fanfikus salasījies (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) Bet ar mani ir tā pat!!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Draco + Hermy were ment to be! Mans mīļākais pairings! Vairs nevaru palasīt nekādus Rons/Hermione vai Harijs/Hermione, jo vienkārši Drako/'Mione ir vislabākie! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wub.gif) Es nevaru iedomāties, kas būs tad, kad iznāks septītā grāmata un viņi nebūs kopā (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) Bet nu, jāpriecājas par to kamēr vēl var (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Silhouette
iesūtīt 27.07.2006 06:36
Raksts #98


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.06
Kur: Rīdziniece caur un caur ^_^



LCR es domāju nopoustoja ļoti veiksmīgu kopsavilkumu no mūsu kopīgām saunām. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) Es varu tikai vārds vārdā atkārtoties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Saiva
iesūtīt 27.07.2006 07:45
Raksts #99


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.06
Kur: Pasaules mala



Tas nav iespeejam, jo drako ir pret vientieshu burvjiem, tas vien jau noraada to, ka ilgaak par 1 dien kopaa neizdziivotu, nedomaajot veel par ilgaaku laiku. Nu vieniigais, ja Malfojam iedotu miilas mikstuuru, labaak abiem, droshaak! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
SunSmile
iesūtīt 27.07.2006 12:01
Raksts #100


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06



nu ok, pretstati taču pievelkas!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 22.05.2024 05:28