Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Terijs Prečets, Terry Pratchett
Rosie Cotton
iesūtīt 04.06.2004 10:25
Raksts #1


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.01.04



Un tātad, kādi viedokļi par šaušalīgi slaveno Diskpasaules autoru? Kas ir lasīts? Kā patīk? Ko iesakāt citiem? Vai tā vispār ir fantasy?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes
bengalaas
iesūtīt 23.09.2005 00:24
Raksts #2


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Heh, visu laiku mīļākais Prečeta tēls - Lāde!!! Nu kā viens koka gabals var būt tik aizkustinošs, uzticīgs, daudzveidīgs un šunelisks! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/w00t.gif)
Pat neatceros, kuras grāmatiņas esmu lasījusi, kuras ne. Visbesīgākais ir tas, ka es viņas nevarēju dabūt visas pēc kārtas. Es nezinu, kas notika ar Rinsvindu, kad viņš un Lāde noleca no Zemes Malas. Es nezinu, kas notika pēc tam, kad viņš "Sorcerer" ieleca tajā portālā.
No otras puses - visas grāmatas pēc kārtas lasīt būtu baigi apnicīgi. Prečetam viņu ir gaužām daudz (25+?) un stils jau principā neatšķiras.
Bet, lai cik tas nebūtu neticami, viena Rinsvinda atziņa man pat šķiet dzīvē makten noderīga: ja arī tu esi nulle, nenokar degunu, jo bez tevis taču nav iespējama decimālā sistēma un darbības ar skaitļiem. Tu esi vajadzīgs, lai padarītu citus skaitļus iespējamus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Raksti šajā pavedienā


Fast ReplyAtbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.05.2024 18:02