Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Terijs Prečets, Terry Pratchett
Rosie Cotton
iesūtīt 04.06.2004 10:25
Raksts #1


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.01.04



Un tātad, kādi viedokļi par šaušalīgi slaveno Diskpasaules autoru? Kas ir lasīts? Kā patīk? Ko iesakāt citiem? Vai tā vispār ir fantasy?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes
Lich
iesūtīt 11.06.2004 22:49
Raksts #2


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.05.04
Kur: Tepat vien



Manā skatījumā Pratchets ir viens no lieliskākajiem comic fantasy rakstniekiem. Esmu izlasījis krietnu kaudzi no viņa grāmatām un taisnība, ka ir grāmatas, no kurām atceros ne pārāk daudz, bet neinteresanta nav bijusi neviena.

Taču tās Diskpasaules grāmatas, kurām ir kodolā interesants sižets nav iespējams aizmirst. Sižetīgākās un spilgtākās no izlasītajām manā skatījumā ir "Morte" un "Sorcerer", taču ieteiktu viņas lasīt visas pēc kārtas pareizā secībā.

Bet ītenībā šīs sērijas grāmatās galvenais ir nevis sižets, bet gan alternatīvi absurdi komiskais lietu skatījums un notikumu risinājums, kas ir caurvīts ar neparasti aizgrābjošām vārdu spēlēm, kuras gan lai saprastu bieži vien nepieciešamas paprāvas valodas zināšanas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Axa Night
iesūtīt 14.07.2005 13:12
Raksts #3


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.06.05
Kur: Riga or Mainhardt



Prettchets ir lielisks autors, mana māsa ir iegādājusies visas viņa grāmatas un es šobrīd lasu 25to "The Truth" (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/lasa_a.gif)
Viņa stils ir ļoti saistoš, viegls, asprātīgs, ar labu humoru...it sevišķi, kad saprotu, ka tas viss ir par mūsu moderno pasauli, tikai ietērpts fantasy stilā.
Vislabāk man patīk grāmatas par Ank-Morporkas policistiem (the watch)...ļoti labi detektīva gabali!
Dažreiz sanāk tā muļķīgi, kad lasu Prettchetu sabiedriskajā tramvajā un grūti noturēt smieklus (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Raksti šajā pavedienā


Fast ReplyAtbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.05.2024 18:09