Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> TROĻĻU NAKTIS brīvā dabā [filmēšana], ...iespējams mēs filmējam
Vai tu brauksi 7dien uz TroļļuNakšuTreilera 4ās daļas filmēšanu [notiek oriģinālajā spēles laukumā]
Vai tu brauksi 7dien uz TroļļuNakšuTreilera 4ās daļas filmēšanu [notiek oriģinālajā spēles laukumā]
Jā, sasodīts, es piedalos! UN KĀ AKTIERIS. [ 7 ] ** [15.91%]
Jā, braucu skatīties un aprunāties par gaidāmo spēli. [ 1 ] ** [2.27%]
Nē. Es plānoju piedalīties spēlē, bet šo 7dien netieku. [ 5 ] ** [11.36%]
Nē. Arī spēlē nepiedalos, btw, kas tas ir? [ 19 ] ** [43.18%]
Nē, ej ````t, Kamaz. [ 12 ] ** [27.27%]
Kopā balsis: 44
  
Kamazs
iesūtīt 11.05.2004 17:29
Raksts #21


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Varu Jūs vai nu iepriecināt, vai apbēdināt, vai nezin ko ar Jums izdarīt, bet TroļļuNakšuTreilera 4tās sērijas uzņemšana tuvojas. Pašlaik gaidu svarīgu atbildi no svarīga cilvēka, kas izšķirs to, kad filmēšana notiks. Ja viss būs kā plānots, tad filmēšana notiek šo svētdien TroļļuNakšu spēles laukumā, kas atrodas ~5km no Murjāņiem, Rīgas rajonā. Brīdinu, ka tur ir diezgan mežonīgi dabas apstākļi un var būt nogurdinoši, esiet brīdināti. Arī rijamo var paķert līdzi, ja nu kas - nu vobšem ritt''iga ekspotīcija uz Ziemeļpolu. Bet, tie, kuri baidaas no suurajiem dabas apstaakljiem - reekjinieties, ka tieshi taadi pashi juus sagaidiis arii speeles laikaa. Ja ir kādi jautājumi - droši jautājiet šeit, tāpēc arī pavediens izveidots.
Šis pasākums ir paredzēts arī kā brīvdabas spēles dalībnieku apzināšana, lai redzētu, kuri ir reāli spēlētāji un arī lai izspriestu un vienotos par daudziem caurumiem topošajos noteikumos, kā arī mēģinātu nedaudz iejusties spēles pasaulē. [Kaušanās ar zobiniem autentiskā vidē garantēta.] Ja vēl to visu nofilmē un vēlāk parāda publikai...[iepriekšējās divas sērijas tika prezentētas LFFB pasākumā un mēs vēlamies šo tradīciju turpināt]..kurš te gribēja kļūt par aktieri un vēl fantasy filmā? Soli uz priekšu!
Tā kā šī ir filmas noslēdzošā daļa, te paredzēti visinteresantākie notikumi un vispār es ceru, ka būs daudz filmēties gribētāju, jo vuispār tā kā derētu masu skati. Īpaši aicināti troļļi, laupītāji un cieminieki. Ikviens gribētājs varēs būt aktieris, taču,protams, diemžēl ne pirmā plāna[lomas tur jau nofiksētas seeeeeeen]. Mēs gribam rittiigus kaujas skatus [nu vismaz kā Lotrā] un mums vajag daudz mezhoniigu trollju [buus]. No pieredzes zinaam, ka filmeeshana ir visai jautrs pasaakums, jo sevishkji peec tam,kad skataas visu materiaalu taa kaa garaliciigi nevajaadzeetu buut.
Tādēļ - ko tur daudz runāt, gribētāji piesakās. Vēl tikai citēšu ši raksta beigas:
CITĀTS
Spēle plānota notikt aptuveni 40 km attālumā no Rīgas Valmieras virzienā, ap Murjāņiem. Turp var nokļūt ar autobusu (Valmieras vai Limbažu) no Rīgas Autoostas katru dienu jau no kādiem 6 rītā. Autobusi iet gandrīz katru stundu, ap dienas vidu pat biežak. Biļete vienā virzienā - 60-65 santīmi, jābrauc ar autobusu ir viena stunda un 5 minūtes, jāizkāpj pieturā "Murjāņu veikals" (pirmā aiz Gaujas tilta). Spēles placdarms atrodas kādus 5 km tālāk no pieturas, turp var nokļūt kājām. Tamdēļ ierašanās noteikti jāpiesaka, lai būtu pieturā sagaidītāji un viss pārējais. Spēle notiks Ādažu poligona bijušajā teritorijā.

Nu no sākuma bija domāts, ka visi tiek izvadāti ar mašīnu no pieturas līdz spēles vietai, bet vāģītis nav liels, so, bieži jābraukā a bendža, saprotiet dārga (...) iespējams, kaut ko izdomāsim, bet arī pastaiga nevar būt pārāk ļauni...ne?
Jebkurā gadījumā, gaidu reakciju.
PS:
Ir problēmas ar tiem, kas nolēmuši spēlēt kā iebraucēji vai ziemeļnieki. Viņi nedrīkst redzēt spēles placdarmu pirms pašas spēles. Taču iespējams, kaut kas mainīsies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Raksti šajā pavedienā
Kamazs   TROĻĻU NAKTIS brīvā dabā [filmēšana]   11.05.2004 17:29
Kamazs   Visi, kas grib sveetdien piedaliities troļļ-nakšoš...   14.05.2004 06:59
aivvv/troll dream walker   aga vinnss ir maartinnss un es esmu aivars bondars...   14.05.2004 07:17
Dvēselīte   nu Murjanji nebutu nekada lieta... aizbraukaat uz ...   14.05.2004 09:31
Beebiic   /nokrīt no krēsla. ak, nu jā - pazīstu abus divu...   14.05.2004 14:37
Andza Arrdh   Paklaff, tad vairaak neviens bez Yumes no Riigas n...   15.05.2004 19:54
Salazars Slīdenis   Kas tas tāc ira vispār????   16.05.2004 16:43
Andza Arrdh   Neliela pasaakuma atskaite pirms veel neatluuztu n...   16.05.2004 20:00
Beachboy   Pasākums tiešām izdevās uz goda. Vēlreiz paldies. ...   16.05.2004 22:05
Martins   Nepieteicos, jo bija cits pasaakums ieplaanots. Be...   17.05.2004 10:36
Yume   Jap.. es arii pateicos par jauko pasaakumu. Tiesh...   17.05.2004 18:43
Svivens   Viena atzinja. Ja suutat Kamazu peec uz veikalu, a...   17.05.2004 19:20
Kamazs   Aatraak?VEEL aatraak? Nu labi, labi ) Domaaju, ka ...   17.05.2004 19:27
Kamazs   Sviven, es juus jau briidinaaju:P. Bez tam 2x kont...   17.05.2004 20:00
K...   Prieciiigi varu pazinjot, ka noskatiijos visu film...   17.05.2004 21:14
Beachboy   Yume un Kamaz, jūs vēl tikāt sveikā diezgan viegli...   17.05.2004 22:30
Andza Arrdh   Man ir paaris gjeniaalas idejas, kuras iespeejams ...   17.05.2004 22:38
Svivens   Nu ja, Kamaz, mees pashi esam vainiigi. Aizsuutija...   18.05.2004 09:51


Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 17.05.2024 05:27