Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kāpēc tu lasi grāmatas?, un kā Tu to dari?
Kāpēc Tu lasi grāmatas ...
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 268
Viesi nevar balsot. 
Canadian
iesūtīt 06.05.2004 17:35
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.04.04



Vienkārši gribas palasīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
11 Lapas V  « < 7 8 9 10 11 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (160 - 179)
maichestera
iesūtīt 24.01.2007 20:48
Raksts #161


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Grāmatas nelasa tikai analfabēti..
Un jo vairāk izlasīts,jo lielāks zināšanu klāsts.
Bez TV un datora var iztikt mierīgi,et bez grāmatām..

Šo rakstu rediģēja maichestera: 24.01.2007 20:57
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sarkanais Krūštu...
iesūtīt 24.01.2007 20:59
Raksts #162


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.06
Veļasgabals 2012



Man ļoti patīk lasīt. Un visu. Pilnīgi. Un jebkad. Un ne vienmēr arī to, kas ir interesants. Bet atkarīga? Nē. Atkarīga neesmu. Lasīšana man ir hobijs nevis atkarība. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/biggrin.gif)



CITĀTS(maichestera @ 24.01.2007 20:48) [snapback]1095321[/snapback]

Grāmatas nelasa tikai analfabēti..

Gribu nepiekrist. Ir cilvēki, kā mana māte, kas nelasa grāmatas. Un pat bērnībā īpaši daudz nav lasījusi, kā pati saka. Bet viņa pilnīgi un noteikti nav analfabēts. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif) Nevajag runāt par visiem, kad mērķis ir kāds indivīds. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Cecilia
iesūtīt 29.01.2007 12:46
Raksts #163


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.11.05
Kur: sniegā pie balta akmens, vērodama liesmu sienu



lasu ļoti dažādas grāmatas. vēsturiskus darbus, klasiķu daiļradi, mūsdienu romānus un apcerējumus. jo vairāk tu izlasi, jo plašākas ir tavs redzesloks un tu apzinies, ka pastāv neskaitāmi citi viedokļi. patreiz esmu lepna, ka pagājušonakt izlasīju ''parfīmu'' un iepriekšējo nakti ''pēdējo elfu''. var mani saukt par apsēstu un patiesībā arī daudzi mani paziņas/skolasbiedri/draugi domā, ka tāda es arī esmu, bet ne jau tāpēc tas būtu slikti.
turklāt lasīšana iemāca pacietību, ja vien nesi viens no tiem, kas vispirms izlasa pašas beigas un tikai tad nopērk/paņem no bibliotēkas, jau zinādams stāsta iznākumu. nav taču interesanti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Purple mist
iesūtīt 29.01.2007 15:48
Raksts #164


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.02.06



Tiešām - viss ir atkarīgs no grāmatas.
Bet atbildot uz pavediena virsrakstu, es teiktu, ka ļoti bieži lasu aiz intereses, un tas sanāk ļoti ātri, bet dažreizskolā piem ir uzdots izlasīt vasarā kādas grāmatas. Nu tad vienkārši IR jālasa, gribot negribot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kendisa
iesūtīt 29.01.2007 17:07
Raksts #165


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.01.06
Kur: vasaras apreibinaata



Ja godiigi i divas lietas bez kuraam es nevareetu iztikt, taa i muuzika un graamatas... Divas lietas, kas mani paties uztur pie dziiviibas (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) Es neesmu tur nekaads graamatu taarps, es lasu savam priekam un k-ko patieshaam interesantu, nevis salkanos miilas romaanus... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) To visu laiku kuru es pavadiiju lasot, es nemaz navaru iedomaaties, ko es tai laikaa buutu dariijusi un diez vai k-ko noderiigu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif) Lasot graamats var uzzinaat daudz ko jaunu un interesantu, es, piemeeram, dziivoju graamati liidzi, taa i dalja no manis vai arii es esmu dalja no taas, kaa kuro reizi. Lasot graamatu es aizdomaajos par taadaam lietaam pa kuraam taa iisti nekad neesmu aizdomaajusies un shiis paardomas biezhi vien man i paliidzeejushas dziivee. Graamata nav vnk laika nosishana, taa i nodarbe, ko mees katrs pats izveelamies dariit vai nee un es neuzskatu par neizglotiem un analfebeetiem, tos kuriem nepatiik lasiit, katrs pats izveeles veelas to dariit vai nee, katram cilveekam i sava aizraushanaas... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)

/Kendux/
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hēbe
iesūtīt 30.01.2007 11:35
Raksts #166


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.10.06
Kur: nektāra eiforijā



He,he...atbildot uz tavu pirmo jautājumu-cilvēki miljoniem attīstības gadu ir izdzīvojuši bez grāmatām,tāpēc tās nav vitāli vajadzīgas. Tomēr piekritīšu,ka grāmatas (protams,ne visas) ir brīnišķīgs laika kavēklis. Es arī esmu grāmatu tārps,bet bez tām varētu izdzīvot un nekad man nav bijušas problēmas beigt lasīt visinteresantākajā vietā,lai pievērstos kam steidzamākam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 13.02.2007 03:01
Raksts #167


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Grāmats. Tas par ko daudzi aizmirst. Ja ģimenē bērnam nav ieaudzināta lasīšana jau no mazām dienām tad nevar gribēt, lai viņu tas interesētu. Man piemēram nav svarīgs ne dators ne TV ja ir grāmata un grāmata ir vienmēr un ja nav grāmatas tad ir elektroniskā biblioteka kur kaut ko vienmēr var izlasīt un tie, kas saka, ka iņiem nepatīk lasīt un viņi dzīvē ir izlasījuši vienu grāmatu apkrāpj paši sevi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
JusticeKid
iesūtīt 17.02.2007 17:03
Raksts #168


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.01.06
Kur: kur gribu tur esmu



CITĀTS
Grāmats. Tas par ko daudzi aizmirst. Ja ģimenē bērnam nav ieaudzināta lasīšana jau no mazām dienām tad nevar gribēt, lai viņu tas interesētu.

ne velna! Man tieši centās ieaudzināt grāmatu lasīšanu, bet tas uz mani nekādu iespaidu neatstāja, es vēl vairāk spītējos un ne velna nelasīju, itsevišķi jau kad man deva un pat reizēm lika lasīt tādus, piedodiet, bulšitus kā "galda kultūra", "Etiķete" un vēl visādas grāmatas par visādām smirdīgām kultūrām. Man par laimi pietika prāta pašai sameklēt to kas man varētu interesēt un sāku lasīt, viss sākās ar Donaldiem Dakiem (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) , a ko? vēl tagad lasu-forši! Tomēr paralēli lasīju arī nopietnākas grāmatas, nu cik nu nopietnas tās varēja būt, no Potera vispār nevarēja atraut...vopšim nelgas ir tie kas nelasa, lasot mēs-pirmkārt uzņemam jaunu informāciju, otrkārt tiek nodarbinātas mūsu smadzenītes un treškārt tiek rosināta iztēle, kaut vai to pašu Poteru lasot ko un kā tik tur nevar iztēloties, tas nav tas pats kas filmu blenzt. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
SilverDove
iesūtīt 17.02.2007 17:22
Raksts #169


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.10.04
Kur: In my little corner of the world



Es esmu pilnīgi atkarīga no grāmatām (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) Lasu pārsvarā gandrīz visu. Bieži gan slinkoju un lasu pa diagonāli. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bille
iesūtīt 17.02.2007 18:03
Raksts #170


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.08.04



es vienmēr interesantu grāmatu vēlos ātrāk izlasīt, bet, kad tas ir izdarīts, tad nožēloju, ka tā tik ātri beigusies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
photozõõm
iesūtīt 17.02.2007 21:41
Raksts #171


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.09.06
Kur: lido.



Grāmatas kā grāmatas, parasti lasu tādas kuras iesaka kāds labs drauga/draudzene, bet arī lasu tad ja mamma kādu interesantu man nopērk, bet gluži tā, lai brīvo laiku pavadītu lasot grāmatas, pff, man nav pa prātam! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Poesie*
iesūtīt 01.04.2007 07:12
Raksts #172


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.03.05



atbildot uz pavediena nosaukumu un kāpēc es lasu:
Kāpēc es lasu? Man tā ir kļuvusi zināma veida atkarība - lasīt. iedzīvināt iztēli, pirms gulētiešanas domāt turpinājumus kādai aizraujošā punktā pārtrauktai grāmatai..
Kā es lasu? Vispirms cenšos izsviest no galvas visas problēmas lielākā vai mazākā mērā, jo gadās ar grāmatu mēģināt aizdzīt arī ikdienas raizes. Nekāda īpaša rituāla lasīšanai nav, dažreiz varbūt mēdzu lasot piedzert ko klāt..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mr. Hoog
iesūtīt 01.04.2007 08:18
Raksts #173


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07



Ja godīgi es neko citu tā i līdz galam nelasu, bet jau kuro reizi parasti izlasu un pārlasu visas HP un GP grāmatas! Pārsvarā uz vakariem kad nav ko darīt, tad arī jālasa! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
čiepuks
iesūtīt 01.04.2007 10:45
Raksts #174


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.01.07



es arī pārlasu! nu, tur neko nevar darīt! grāmatas ir grāmates! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
SilverDove
iesūtīt 01.04.2007 10:52
Raksts #175


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.10.04
Kur: In my little corner of the world



Es lasu ļoti daudz. Un man patīk. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) Lai gan jāatzīstas, ka esmu šausmīgi ziņkārīga un vienmēr ielūru grāmatas beigās, lai zinātu, kas tad notiks. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Marelle
iesūtīt 02.04.2007 10:01
Raksts #176


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.07
Kur: pie datora un grāmatām
Reģe 2008



Tāpēc, ka man nav nekā cita ko darīt, es aizpildu laiku.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
negative
iesūtīt 03.04.2007 16:39
Raksts #177


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.02.06
Kur: merkurs



lasu grāmatas, lai kliedētu garlaicību. sevišķi labi ir, ja lasāmviela ir ar kaut ko pamācošu, jēdzīgu. nepatīk lasīt bezjēdzīgas grāmateles. lasu, lai aizmirstos, lai aizdzītu apnicīgās domas. šad tad, lai smeltos iedvesmu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tweety
iesūtīt 05.04.2007 19:26
Raksts #178


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.03.07
Kur: Dzīves virpulī



Lasu vienkārši tā...jo patīk un ir interesanti.
Kā? Ja pamatīgi "iekrītu" tad dienām ilgi piereizes veicot just crazy pētījumus par grāmatā minētajām lietām, vietām un cilvēkiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
angel13
iesūtīt 13.04.2007 19:20
Raksts #179


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.02.07



Lasu, jo ļoti, ļoti patīk. Lasot var iegrimt pavisam citā pasaulē, kas ir tik ļoti aizraujoši. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Grāmatas vienkārši pievelk. Es nesaprot, bet daudziem piaugušajiem šķiet, ka jaunieši nelasa, bet kas tad būt mēs? Nu ja, pekrītu, ka daudziem nepatīk, bet tādi jau nav visi. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/meele_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Leduspuķe ziemeļ...
iesūtīt 14.04.2007 18:55
Raksts #180


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.06.05



Es lasu, jo es to gribu. Man neviens nepiespiež un nemazam necenšās to darīt. Man vienkārši tas tīk.
Grāmata ir gluži kā filma. Tikai tu to neuztver ar bildēm, bet gan ar burtiem, kur tiek apslēptas visas emocijas, domas un fantāzijas. Filmā tu to nekad neredzēsi un neuzināsi. Man vienkārši patīk, kā citam ir uzskati par dzīvi, kā ir gadījies citiem un ko viņiem ir nācies pārdzīvot. Grāmatā cilvēks izsaka domas. Tamdēļ man patīk. Un tas palīdz tik labi novērsties no pasaules likstām un problēmām un iegrimt citā pasaulē, kur nav būts.
Dēļ tā man citreiz apceļ, bet es neņemu vērā. Galvenais esmu es un manas domas un vēlēšanās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

11 Lapas V  « < 7 8 9 10 11 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 17.06.2024 14:15