Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> HP skolas, Lomu spēles, forumi, mājas lapas.
Beebiic
iesūtīt 13.01.2004 11:50
Raksts #1


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.01.04



Nu luuk taa, esam nonaakushi pie shitaas burvju skolas, pirmkaart jau - Zhetosn izveidotaajiem!
P.S. - Eee admins kaads, es nevaru aizsuutiit savu anketu ( skjiroshanai ) jo man ir nojuudzies serveris, un ir gadiijies, ka truukst kaut kaadi skripti un es nevaru nosuutiit e-mailu, nevar kaa savaadaak?

P.S.S. - Kursh piedaliisies tajaa forumaa? Kaadas domas?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  « < 3 4 5  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (80 - 84)
Aeris
iesūtīt 28.03.2005 20:19
Raksts #81


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.05



Nju, es arī pirms kāda laika uztaisīju HP mājaslapu. Ta vēl ir tapšanas stadijā un daži linki vēl nav sakārtoti, bet ar laiku es visu salikšu. Dizains ir ļoti mīļš, vēlāk būs divi dizaini...vairāk laikam nezinu pašlaik ko stāstīt, varat apkatīt paši.

Spiediet te, lai apskatītu mājaslapu par HP!

Okz, par dizainu, nju labi, pārak mīļš un izvietojums arī nedaudz neērts, bet drīzumā būs jauns dizains. Varbūt vari ieteikt, kādu man izveidot dizainu?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 29.03.2005 19:10
Raksts #82


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



CITĀTS(Aeris @ 28.03.2005 21:32)
Okz, par dizainu, nju labi, pārak mīļš un izvietojums arī nedaudz neērts, bet drīzumā būs jauns dizains. Varbūt vari ieteikt, kādu man izveidot dizainu?
*


es tev veinigi varu ieteikt, ka nevajaga leitot neveinu no tiem sudem, kas tiek doti, & vajag pasham cakli pastradat un uztaisiit! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aeris
iesūtīt 29.03.2005 19:22
Raksts #83


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.05



CITĀTS(fijusska @ 29.03.2005 20:10)
es tev veinigi varu ieteikt, ka nevajaga leitot neveinu no tiem sudem, kas tiek doti, & vajag pasham cakli pastradat un uztaisiit! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
*


Nju, šo dizainu es uztaisīju pati.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 05.04.2005 18:18
Raksts #84


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



CITĀTS(Aeris @ 29.03.2005 20:22)
Nju, šo dizainu es uztaisīju pati.
*


ta jau labi, ta vismaz interesantak, jo ja es ieejot redzu tikai to zilo lapu, vai ar kadu elektronisku monstru banera vieta, ta man diezko talak negibas, bet ja redz, ka kaut kas darits, ta jau liekas daudzsoloshak! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demigod.
iesūtīt 28.06.2006 19:31
Raksts #85


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.08.05



CITĀTS(skow @ 03.07.2004 21:48) [snapback]239853[/snapback]

Vai tik tas viss nebūs plaģiātiski Kurbijkurnei (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif) ? Visi taisa šādus forumus! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/pinch.gif)


Jā, nejēdzīgi. Man nepatīk. Labākā ir kurbijkurne, lai arī man nav ne mazāko priekšskatu, kas tā varētu būt par burvestību (kurbijkurne).. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  « < 3 4 5
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 14.05.2024 03:58