Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> "Spārnotā čūska"
Red-haired Zora
iesūtīt 24.04.2004 19:55
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.04.04



Šī ir leģenda...
Mūžveca kā pasaule....

Šī ir leģenda par "Spārnoto čūsku"

----------------------------------

Tēla vārds, vai iesauka: Rudā Zora (iesauka)
(norādiet, kurš)
Izskats: Rudi mati, gandrīz dzelteneas acis, nēsā bikses, ka sir visai dīvaini lēdijai.
Dzīvesvieta: Londona

Šo rakstu rediģēja Red-haired Zora: 24.04.2004 20:05
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
27 Lapas V  « < 22 23 24 25 26 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (460 - 479)
Diablo
iesūtīt 20.05.2004 18:44
Raksts #461


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.04.04



Aiznesis Nī uz viņas kajīti un ielicis gultā viņš apskatījās apkārt, Skaisti, tik tiešām skaisti, man te pārāk labi patīk , lai es ietu prom, viņš iekāpa gultā blakus Nī, zini es palikšu tepat, te ir sakaisti un ērti, viņš teica sagrozīgdamies un pagriezdamies uz sāniem ar skatu pret meiteni, tā gultā vietas pietiek mums abiem, protams ja tu vēlies vari gulēt uz grīdas, es gulēšu te, viņš papliķēja pa gultas madraci, viņš palaši smaidīja, kas nodeva viņu, jo viņa nodoms visu stāstīt nopietni bija izgāzies, viņa smaids parādija, ka viņš tikai joko un netaisās ne Nī atņem kajīti, ne gultu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Red-haired Zora
iesūtīt 20.05.2004 18:49
Raksts #462


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.04.04



Zora gāja garām Nī kajītei. Kajītes durvis bija vaļā. Tas, ko viņa ieraudzīja pārspēja visu. Viņa ieraudzīja deividu Nī gultā. meitenes skats apmiglojās. Tātad tāda bija viņa mīlestība, tātad tāda... Meitene mēķtiecīgi devās augšup pa kāpnēm, pūlēdamaš iet mierīgi, lai gan visas iekšas vārījās dusmās un sāpēs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diablo
iesūtīt 20.05.2004 19:06
Raksts #463


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.04.04



Deivids pavēra skatu uz durvīm, garām pagāja Zora, viņa smaids no lūpām nodzisa, kā zibens spērienu saņēmis viņš izleca no gulta. Nī, piedod, man ir jātiek galā ar Zoru, es atnākšu, vienreiz mums ir jāizrunājas. Viņš izskrēja no kajītes un devās pakaļ Zorai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 20.05.2004 19:19
Raksts #464


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



"Un tā viņš atkal aizskrien pie savas mīlestības... puisis varbūt pats sevi māna..." Nī noteica klusi vērodama kā viņš aizskrien. Viņa uzskatīja, ka Deivids sevi māna attiecībā uz jūtām pret Nī - viņa uzskatīja, ka puisis vienkārši negribēja Nī sāpināt, jo uz kuģa vēl būs kāds laiks kopā jāpavada... Bet tad atkal - Zora.. Kāpēc viņš tā pret viņu izturējās ? ... Nī apsēdās uz gultas un paskatījās ārā pa istabas durvīm. Pretējā sienā bija garš, melns iedobums, kam galā varēja redzēt lodziņu, aiz kura šūpojās ūdens.. Nī piecēlās un gāja uz turieni - kaut kas viņu tur vilka.. Vienkārši viņa nespēja tam pretoties. Kad viņa bija nonākusi līdz logam pavērās neticams skats uz okeānu. Uz pašu ūdeni un radībām, kas tajā mājoja. Viņa piespieda rokas un pieri pie stikla un pievēra acis. AR to bija par maz lai noturētu asaras... šobrīd viņa nezināja ko domāt... ko just....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Red-haired Zora
iesūtīt 20.05.2004 19:30
Raksts #465


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.04.04



Meitene aizskrēja uz kuģa pakaļgalu, kur neatradās neviens cilvēks. Kāpēc, viņa pie sevis nodomāja, kāpēc viņš tā izrīkojās. Viņa gan nezināja, vai pati mīl Deividu, bet vienalga, tas nenozīmē, ka drīkst šitā izrīkoties. Viņš varēja pateikt meitenei to, ka vēlas būt kopā ar citu un nevis vienkārši parādīt Zorai durvis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diablo
iesūtīt 20.05.2004 19:33
Raksts #466


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.04.04



Deivids pēkšņi apstājās, un skriešu metās atpakaļ uz Nī kajīti, Piedod, piedod, ka es tā aizskrēju, viņš piegāj pie meitenes no muguras un noskūpstija viņas kaklu, piedod, vienkārši es gribēju ar viņu izrunāties, pateit, ka man tagad esi tu, jā lai gan es viņu grāk mīlēju un negribēju nodarīt viņai pāri, bet savai sirdij, jau es nevaru pavēlēt, es mīlu tikai tevi, dzirdi, tevi viņš čukstēja pielicis lūpas pie meitenes auss un seju iespiedis viņas matos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 20.05.2004 19:40
Raksts #467


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



Nī pēkšņi kļuva labāk. Meitene vārgi pasmaidīja un apgriezās. Viņa saņēma Deivida seju plaukstās un viņu noskūpstija... "Atvaino... bet es ļoti baidos.. es reizēm nesaprotu ko domāt un kā izturēties jo reizēm tas viss.. ir tik daudzu kas nepieļaus šīs attiecības... Zora... viņas brālis... tu saproti, par ko es runāju vai ne ?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diablo
iesūtīt 20.05.2004 19:45
Raksts #468


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.04.04



Deivids atbildēja Nī skūpstam un ieskatījās meitenes acīs, šoreiz viņš runāja pavisam nopietni. Nī.. es mīlu tevi un nekas nekas, neizjauks mūsu laimi un man vienalga, kas ir Zoras brālis, es tevis dēļ būtu gatvs cīnīties, kaut vai ar velnu. Nī.. es mīlu tevi un tā tas paliks, nekas nestāsties mums ceļā, atkārtoju, nekas, nekas nav tik spēcīgs lai izjauktu patiesu mīlestību, bet tu, tu mani mīli?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 21.05.2004 10:57
Raksts #469


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



" Nekļūsti smieklīgs.." Noteica Nī un ielūkojās Deivida acīs... " Es tevi mīlu vairāk par visu... tevis dēļ es būtu gatava atdot visu... un arī visdārgāko kas cilvēkam ir - savu dzīvību.. tevis dēļ.. " meitene noteica un viņai pār vaigu aizritēja asara. Meitene piespiedās (t.i. apskāva viņu) pie Deivida un atspieda galvu pret viņa plecu. "Es tevi ļoti mīlu... un nekas nespēs to mainīt.. nekas..." viņa atkārtoja un ļāva asarām ritēt pār vaigiem. Nekad mūžā viņa nebija bijusi tik laimīga, saviļņota un nobijusies viss reizē. Bija tik dīvaini... Bet kaut kas viņai teica priekšā ka viss tomēr ir pareizi.. Vismaz viņa cerēja...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 21.05.2004 11:08
Raksts #470


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



Flo aizmeta spilvenu tālu, tālu kajītes stūrī.
'' es jūtos ''lieliski''. goda vārds. '' viņa nikni noteica un izgāja no kajītes. viņas acis bija vienās asarās, tāpēc viņa pārmeta kapuci pār galvu un uzkāpa uz borta. kuģa pakaļgalā bija kāds cilvēks, laikam Zora, bet Flo jau saprata, ka viņu moka sāpes, tāpēc pagriezās un gāja uz kuģa priekšgalu. nostājusies pie margām, viņa aizvēra acis un ļāva lai vējš savanda vinas matu cirtas un nosusina sāpju asaras. kapuce lēni nosīdēja no viņas matiem, bet viņa kā pārakmeņojusies stāvēja un viņas priekšā gulēja liela un mierīga (?) jūra.

Šo rakstu rediģēja sinda: 21.05.2004 11:09
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 21.05.2004 18:44
Raksts #471


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



(man rodas tikai viens jautājums - kas te isti ir? kaukads bordeļa un mexikāņu seriala krustojums, vai tomer ceļojums pa jūru uz kaukadu nolāpītu salu vai ko tur vēl... un pat bez kapteiņa... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif) )


Sonja stabili stāvēdama kuģa priekšgalā ar tālskati pētīja apvārsni. Pāris kaijas gan debesīs, gan jūrā, vaļi un vēl kaukādas zivis un nekas ievērības cienīgs. Nolaidusi tālskati viņa to salika un pakarināja pie jostas. Visi no klāja likās pazuduši, pat tā uzmācīga kaija, kas neats'tājās no kuģa ne mirkli, iegrimusi miegā šupojās masta galā. Nogājusi no komandtiltiņa Sonja stingri nostājās uz abām kājām un palika vērojams jūru.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 24.05.2004 10:50
Raksts #472


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Sīra (beidzot kapteinis atmostas) uzkāpa uz klāja un ieraudzīja Sonju. "Tieši tevi es meklēju! Kā jūties?" Meitene noraizējusies pajautāja. "Un vispār, es nezinu, kur Ēriks, bet ilgāk uz vietas stāvēt mēs nevaram! Uzvelc, lūdzama, buras, es eju pie stūres!" Viņa pagriezās un tiešām piegāja pie lielā rata, tomēr vēl nekustējās. Uz pleca Sīrai nolaidās Tokss. "Pasaki, lai komanda nāk šurp!" Putns par brīnumu tiešām paklausīja, un, pacēlies spārnos, sāka šaudīties apkārt un brēkt: "visi uz klāja!"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diablo
iesūtīt 24.05.2004 14:25
Raksts #473


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.04.04



Deivids pabīdija meiteni nostāk un noskūpstija, šķiet, ka jāiet uz klāja, viņš teica un paskatījās uz meitenes kāju, tu labāk paliec te es atgriezīšos, vismaz beidzot kapteinis ir pamodies, sen bija laiks kustēties! viņš teica un pasmaidija, pagriezies jau uz iešanu viņš vēl peibilda, atpūties, kad esi izgulējusies tu izskaties vēl skaistāk kā tagad! deividam patika viņu paķircināt, viņš plaši pasmaidija un izgāja no kajītes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 24.05.2004 14:30
Raksts #474


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



Nī pasmaidīja aizejošajam puisim un tad kaut kā nebūt aizrausās līdz savai istabai. Viņa nometās guļus drausmīgi vecajā gultā un iekārtojās tā, lai kājai būtu ērti... Miegs it kā nāca, bet gribējās palikt augšā.. ilgāk... ilgāk saprast to, cik ļoti viņai ir paveicies... Tā pārdomājot visu Nī nemaz nepamanija ka jau iegrimst tālāk.. kādā citā realitātē.. Viņai aizmiga un domas pārvērtās brinumaini krāšņos sapņos... Viss bija tik izpušķots, bet tajā pašā laikā - stipri līdzīgs realitātei..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 24.05.2004 15:18
Raksts #475


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



Flo stingi lūkojās sev priekšā, uz jūru.
''ienīstu, ienīstu!'' viņa nikni nomurmināja un devās pie Sīras.
''esmu klāt, kas ta nu?'' viņa moži vaicāja Sīrai, kaut gan ieklausoties viņas balss likās krietni vien nošļukušāka nekā parasti.
'' s gribētu uzzināt, cik ilgi vēl ir līdz tai... nu kāviņtursauca salai?'' viņa vaicāja Sīrai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 24.05.2004 17:54
Raksts #476


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Līdz kāviņtursauca salai ir stipri vien... Bet līdz tuvākajam mērķim - ne tik ļoti, tāpēc uz to arī jādodas, un ātri!" Sīra atbildēja. "Tu varētu kopā ar Sonju uzvilkt buras, lai ātrāk iet! Pūš labs ceļavējš! Varbūt tu to nemani, bet tas ir!" Tiešām te uz klāja bija pavisam neliels, bet vienmērīgs vējiņš, toties burās tas pūtīs tā, ka labāk nevar vēlēties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 24.05.2004 19:10
Raksts #477


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Anete uzskrēja uz klāja. Viņa vēlreiz pasmīnēja par Sīras putnu Toksu, bet tad pievērsās Sīrai. Viņa noklausījas kas bija viņai sakāms, un tad paskatījās uz debesīm. Tās nebija īpaši skaistas. Vismaz ne tādas kā skaidrā, saulainā un siltā laikā, kāds Anetei ļoti patika.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 25.05.2004 14:36
Raksts #478


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



Nī tā gulšņāja krietnu laiciņu, bet pēkšņi meitene nejauši izvēlās no gultas un smagi sasitās pret zemi.." F***... AUUUU !..." viņa iebļāvās un paberzēja sasisto pieri.." sāp ellē ratā (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif) " meitene noburkšķēja un pierāvās kājās.. Viņai bija zināms, ka pirms mirkļa Sīra vēl visus sauca. Un tā kā viņa bija nomodā, nebija jēgas palikt kajītē... Nī kaut kā aizleca līdz klājam un nostājās pie Sīras.." nu... ko liksi darīt, kaptein ?.... tikai neko kur vajadzētu kāpšanu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif) .. " Nī nosodījusies noteica, jo rāpšanās un skraidīšana BIJA viņas mīļākā nodarbošanās..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 25.05.2004 14:42
Raksts #479


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Kaapeec tad bez? Nu labi. Anete, tu ar Flo uzkaapiet augshaa un laidiet buras lejaa, juus abas - Sonja un Note - velciet no lejas! Aiziet, nekaveejamies!" Sīra leenaam saaka iejusties kapteines lomaa. Tokss, aplidojis visu klaaju un briidi pakaveejies virtuvee pie pavaara, atgriezaas uz vinjas pleca un, apmierinaats ar sevi, iekjeercaas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Indy
iesūtīt 25.05.2004 16:16
Raksts #480


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.03
Kur: ŠobrĪd sēžu pie datora,tāpat kā vienmēr,kad esmu šeit,dators atrodas istabas stūrī pie loga,manā istabā.Dzīvoklis atrodas Ģimnastikas ielā. nu jā, un vispār es atrodos Rīgā, Latvijā, uz Zemes, visumā.



[Input=2bad4you] OOC: taax... es esmu Nī neffis note (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) .... un ta veel tu laikam neaceries ka man masc uz kaajas uzkrita un man kaaja lauzta.. taapee bez kaapshanas....

BIC: Nī vēlreiz pārliecinājās, ka kāja vairs neļodzās un tad piegāja pie masta.." mums laikam jāgaida kamēr viņas uzrāpsies ne ?" viņa smīnot noteica. Njā... nez kāpēc viņai lielākā daļa šī kuģa meiteņu (neskaitot kapteini Sīru un vēl šādus tādus eksemplārus) likās pilsētnieces - pinkšķošas meitenītes kuras nespēj dzīvot bez ikdienišķās smalkuma devas.."Cerams es kļūdos.... negribētos būt ar tādām uz viena kuģa... lai gan... nu jā,... katram ir savi vājuma brīži.. varbūt ka esmu viņas redzējusi tikai tādos... kā nekā.. pārāk amz uzturos viņu sabiedrībā.." Nī nodomāja nedaudz aizsapņojoties....[/input]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

27 Lapas V  « < 22 23 24 25 26 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 21.05.2024 17:29