Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Bibliotēkas plauktā par citām lietām, lūdzu, nesarunāties!
Vai nu atrodi piemērotāku forumu, vai izmanto kaucekļus. Sarunas no bibliotēkas plaukta var tik dzēstas bez brīdinājuma!

4 Lapas V  « < 2 3 4  
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
> Remarks un vinja darbi
evija
iesūtīt 26.05.2007 21:01
Raksts #61


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.06



melnais obelisks patiik labaak no visaam pagaidaam izlasiitajaam. esmu izlasiijusi gan tikai 5as - triumfa arka, melnais obelisks, lisabonas nakts, laiks dziivot un laiks mirt, eenas paradiizee.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
hriita
iesūtīt 04.06.2007 22:16
Raksts #62


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.07.06
Kur: mainīga



Mīlu Remarka darbus, ak...
"Sapņi mums ir nepieciešami, bez tiem mēs nespētu samierināties ar īstenību"!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
ogle.
iesūtīt 01.01.2008 15:32
Raksts #63


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.01.06
Kur: zaudētava



Esmu pamanījusi, ka Remarka grāmatu paņemot rokās un iesākot lasīt, nevar vien nolikt. Ar mani tā notiek.
Trīs draugos mani saraudināja vieta, kur nošāva trešo draugu. Un pašas beigas.
Tā bija visai skumja grāmata, bet cik esmu ievērojusi Remarka grāmatas laimīgi nebeidzas. Kad lasīju man liekas, ka dzīvoju ar to grāmatu, dzīvoju tajā grāmatā. ak.
Rietumu frontē bez pārmaiņām es vēl cerēju, ka Pauls atgriezīsies mājās, bet nē, viņu nošauj tieši pirms kara beigā (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif) tas bija nelāgi. Tomēr tas teikums, ka miris viņš izskatījās laimīgs..
Remarks ir mans pats mīļākais rakstnieks, ārprāts, tas kā viņš raksta, es vienkārši mīlu. Visas grāmatas, kuras no viņa repertuāra esmu izlasījusi ir bijušas labākās grāmatas kādas esmu lasīju vispār. Tagad esmu nolēmusi atrast visas pārējās, vēl trūkstošās grāmatas.

Hriita, pēdējais citāts, bieži atgādinu viņu sev un/vai citiem. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gremlins
iesūtīt 03.08.2008 16:49
Raksts #64


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.08.06
Kur: Valmiera



Kad pirms pāris gadiem sāku lasīt literatūras klasiku arī uzdūros Remarka darbiem. Tobrīd ļoti aizrāva un izlasīju visus sev pieejamos ( vēl tagad grāmatplauktā stāv viņa grāmatas). Bet toties kad izlasīju, pārlasīt vairs negribēju, jo uz beigām sāka likties drusku par vienveidīgu. Smagas gan viņa grāmatas kaut kā nelikās, tāpēc lasījās viegli. Lai nu kā šobrīd vairs nelasītu viņa darbus, bet tomēr atzīstu Remarku par vienu no saviem mīļākajiem rakstniekiem. Visvairāk patika "Debesīm nav lutekļu" (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 05.08.2008 13:33
Raksts #65


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



CITĀTS(Ungaarijas ragaste @ 06.06.2005 15:45) *
Vienīgā grāmata, kuru izlasīju, bija "Rietumu frontē bez pārmaiņām", jo tā bija iekļauta obligātās literatūras sarakstā. Ak visai mūsu klasei patika Remarks, tas nekas, ka grāmatā bija minētas arī visai nepatīkamas, kara laika detaļas.

To es pats gribētu izlasīt. Remarks vispār ir labs rakstnieks.

Esmu lasījis Trīs draugus. Tā nu reiz bija īsti pesimistiska grāmata, uz beigām lika griezt zobus. Galvenais varonis zaudēja būtībā visu — abus draugus, beigās vēl mīļoto sievieti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
klausule
iesūtīt 18.08.2008 23:52
Raksts #66


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.12.07
Kur: ágætis byrjun



Mīli savu tuvāko man likās tiešām skaista grāmata. Mīlestība, bēgļi, draugi. Nē, nu tiešām, pašlaik mans favorīts no Remarka.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kendy.
iesūtīt 23.08.2008 20:30
Raksts #67


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.11.06



Jā, Remarks. Manuprāt, vismaz vienu viņa darbu vajadzētu izlasīt katram, kurš ar grāmatām ir uz TU. Pagaidām vislabāk man patika "Trīs draugi". Vidusdaļa patiešām skaisti aprakstīta-Patas un Robija attiecības(nu cik nu viņas bija ilgas..). Patika valoda un rakstīšanas stils. Bet bezcerīga grāmata, jo tiešām agri varēja saprast, ka tā meitene aizies bojā un ņemot vērā, ka Robijam viņa bija viss, tad viņš arī visu zaudēja.
Un jā, viņa grāmatās tiešām ir daudz vērā ņemamu atziņu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Logan
iesūtīt 29.08.2008 23:47
Raksts #68


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 21.05.04
Kur: Kamelota



Kā lielākā daļa esmu lasījusi tieši "Trīs draugus" un " Rietumu frontē bez pārmaiņām". Ar pēdējo saistās pozitīvas atmiņas no bērnības, bet pirmā šobrīd otrreiz nonākusi uz mana naktsskapīša. Remarks parasti ir tas, ar kuru es salīdzinu darbus, kas man nepatīk. ;D Nu tāds kā paraugs tam, kā jāraksta. Lai gan atceros, ka "Triumfa arku" tā arī neizlasīju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džūna
iesūtīt 03.09.2008 00:06
Raksts #69


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.04
Kur: Zālamana templis, Klervo abatija.



''Trīs draugi'' vispār sirdi plēš ārā, tieši tāpēc nepažēloju naudu no sava pieticīgā budžeta un nopirku sev to grāmatu.
Šī grāmata tika lasīta arheoloģisko izrakumu laikā un nu asociējas ar divām labām lietām- pati ar sevi un Jūrkalni.
Atļaušos pat sacīt, ka ''Trīs draugi'' uz mani atstāja lielāku iepaidu nekā ''Rietumu frontē bez pārmaiņām''.
Un pašlaik tiek lasīat ''Ēnas paradīzē''.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elfija
iesūtīt 07.10.2008 21:25
Raksts #70


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06
Kur: Starp debesīm un zemi...



No Remarka esmu lasījusi tikai "Triumfa arku", bet tā man ne īpaši patika. Pašam darbam nebija nekādas vainas - Remarks savu darbu pieprot (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) , bet nez kaut kā neaizrāva. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Lasot trūka tās aizrautības, kad tu ar nepacietību gaidi, kas būs tālāk. Un iedziļinies tik ļoti, ka nespēj atrauties. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  « < 2 3 4
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.05.2024 12:48