Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kas tevi vairāk piesaista Harijs vai Daniels?
Noamia
iesūtīt 13.04.2004 12:21
Raksts #1


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.03.04



Te jau bija tāda aptauja par to kas labāks: HP grāmatas vai filmas, protams, vairumam grāmatas patika labāk, bet filmas jau arī daudzi skatās.Nu tad es gribētu zināt, kas piesaista filmās: pats Harijs Poters vai aktieris , kas viņu atveido- Daniels Redklifs.Man piemēram viņš ļoti patīk un Emmai un Rūpertam arī nav ne vainas, ja tagad nomainītu aktierus, es laikam filmas vairs neskatītots, filmās mani tomār vairāk pievelk Dans nevis Harijs.Kā ar jums??? cool.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Hareki
iesūtīt 13.04.2004 13:35
Raksts #2


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: Vientuļa klints kore bieza meža vidū



Es gan filmas pēc aktieriem nemēdzu šķirot. Manuprāt būtisks ir aktiera atveidotais tēls.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
rence
iesūtīt 13.04.2004 14:56
Raksts #3


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.12.03



Es viarāk vērtēju filmas pēc to satura nevis aktieriem, lai gan labi aktieri notiekti ir liels pluss pie filmas kā tādas! wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
giraffe
iesūtīt 13.04.2004 16:38
Raksts #4


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.04
Kur: Rīga//Plakanciems//LR



Piekriitu Rencei, es arii filmas neshkjiroju peec taa, kaadi aktieri piedalaas, bet peec satura. Bet, protams, labi aktieri nenoliedzami ir pluss! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eily
iesūtīt 13.04.2004 17:32
Raksts #5


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.03
Kur: hmm... te, kaut kur, visur, nekur



es domaaju, ja vairs nebuut Dans tad taa filma shkjistu taada jociiga - ne taada kaa ieprieksh un liidziigaaku Harijam par Danu jau neatradiisss, mees jau asocieejam Harijs peec izskata - Dans... wacko_a.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aicha
iesūtīt 13.04.2004 18:23
Raksts #6


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.01.04
Kur: LV



Pirmireiz es filmu skatos sižeta dēļ, bet otreiz, trešreiz...aktieru dēļ. Jā, un HP aktieri tiešām ir foršiņi wub.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Maardzhastante
iesūtīt 16.04.2004 12:08
Raksts #7


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.03
Kur: Riiga



hmmm man liekas, ka es aktierus jau tiktaal esmu saasocieejusi ar teeliem, ka man vispaar gruuti iedomaaties, ka Harijs iisteniibaa daucas Daniels huh.gif
tas laikam noziimee, ka teels man ir tuvaaks - un taa tam, manupraat, arii vajadzeetu buut wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Burrrviiite
iesūtīt 19.04.2004 16:02
Raksts #8


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.03.04



ja nomaiņitu aktierus es neskatitos bet ne jau tapec ka butu cits aktieris bet tapec ka butu pieradums pie Dana... wink.gif wink.gif wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aziz
iesūtīt 19.04.2004 19:55
Raksts #9


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.03.04
Kur: 23 000



Man grāmatu varonis, jo tas Dans man šķiet draņķīgs aktieris - piemēram, Harijs bija kaulains, bat šitais--
Laikam gan jau labāku neatrast...Žēl, bet visu jau nevar gribēt...

Šo rakstu rediģēja Aziz: 19.04.2004 19:56
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
morticia
iesūtīt 21.04.2004 12:39
Raksts #10


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.03.04
Kur: riiga, arii ceesis



es eju uz filmām lai redzētu filmu nevis kaut kādu aktieru dēļ. Nu protams es filmas atkārtoti paskatos strupa vai drako dēļ, bet tā.... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
_BijušaisPareģis
iesūtīt 25.04.2004 12:04
Raksts #11


Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 04.10.03
Kur: Rīga, Jēkabpils



Man jau patīk vairāk tas, kas grāmatās raxtīts wink.gif , bet filmas man arī ļoti patīk... smile.gif
Un man tas Redklifs jau nemaz tā ļoti nepatīk rolleyes_a.gif , vienkārši viņš
ir OK wink.gif , un būtu tizli, ja viņu nomainītu.... getlost.gif Lai arī argāk vai vēlāk tas jau notix rolleyes_a.gif ,
jo aktieri jau tagad neatbilst pēc vecuma..... whistling.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Torins Ozolvairo...
iesūtīt 15.06.2004 17:56
Raksts #12


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.05.04
Kur: Vistaalaakais pasaules nostuuris,kur nav nedz dziiviibas,nedz pasaules kaa taadas.



Jā vispār bez Daniela šai filmai nebūtu jēgas, un vispār man liekas ka viņš ir vislīdzīgākais Harijam kā tādam. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Siri
iesūtīt 15.06.2004 21:27
Raksts #13


Metamorfomags
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.04
Kur: Jūrmala
Mods 2008



Mani pievelk paši HP tēli.Vienalga kas tos spēlē,man patīk pats stāsts,notikumi,piedzīvojumi.Protams,ja tagad ņemtu,un nomainītu visus aktierus,nebūtu tas,kas iepriekš...Jo radījās jau kaut kāds priekšstats par aktieriem,kam jāspēlē HP filmās.
Bet nedomāju,ka bez Daniela filmai nebūtu jēgas huh.gif Zini,ir vēl daudz smukāku džeku par Danielu,kuriem var uzstutēt uz deguna brilles,un sākt filmēt...Varbūt cits aktieris HP lomā tev pat vairāk patiktu,tu to tač nezini tongue.gif
Viens man skaidrs-neeju uz kini Daniela "smukās sejinjas" dēļ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Trusite
iesūtīt 15.06.2004 22:53
Raksts #14


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Iespējams Latvijā



es to filmu skatos tikai taa iemesla deel, ka tas ir HP, ja taa buutu, piemeeram, Artēmija Faula filma, es vinjai mestu pamatiigu liikumu, arii ja tur speeleetu Redklifs, Vatsone un Ruperts!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
putninsh
iesūtīt 15.06.2004 23:47
Raksts #15


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.06.04



mani pievelk visi aktieri un man bija zeel ka nomira..... neizteiksim vina vardu sad.gif ja mainiitu aktierus es to vairs neskatiitos sad.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
...Zanish...
iesūtīt 16.06.2004 11:20
Raksts #16


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.04
Kur: Riiga



Mums vienkaarshi ljoooooooooooti nepatiik Daniels Redklifs. Bet mums patiik Harijs Poters. Tapeec arii skatamies filmas. Nu nebuutu nekaadas jeegas neiet uz filmu deelj viena vai diviem aktieriem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mazā peciņa
iesūtīt 16.06.2004 11:44
Raksts #17


Tvarsta pūķus Rumānijā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: Rīga
Grafiķe 2005



Tie noteikti nav aktieri, drīzāk man piesaista, tas, ka es vēlos redzēt, kā tas viss tiks attēlots uz ekrāna. Jo gribas salīdzināt, vai patiešām tā kā es to visu iztēlojos, būs tā pat arī uz ekrāniem.
Paši tēli varbūt arī. Gribu redzēt, kādi viņi būs uz ekrāniem. Pati grāmata ir interesanta, un tas, kas tiks attēlots uz ekrāniem būs vēl interesantāks, tikai var jau arī sanākt tā, ka filma sanāks sliktāka par grāmatu, bet tādā gadījumā neko jau nevar darīt.
Tagad tikai nevar nomainīt aktierus, jo esam jau pieraduši pie tādiem aktieriem, kādi tagad ir. Un priekšstati arī ir radušies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
EGO
iesūtīt 16.06.2004 15:44
Raksts #18


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.06.04



Tēls un aktieris, kas to atveido ir saistīti, nevar pateikt, kas pievelk vairāk. Iespējams, ja konkrēto varoni atveidotu cits aktieris, filmu neskatītos, un otrādāk, iespējams nepatiktu aktieris, ja attēlotais varonis nepatiktu. Tā nu tas ir. smile.gif DR ir ļoti piemērots šai lomai, bet, ja viņš tēlotu kādu citu tēlu - iespējams man nepatiktu. Tā kā nevaru pateikt, kas vairāk - domāju - labs aktieris burvīgā varoņa lomā interesantās filmās. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
vanesa
iesūtīt 16.06.2004 16:05
Raksts #19


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 15.05.04
Kur: tur, kur nevajadzētu



Mani vilmām piesaista gan HP, gan DR. Mani piesaista tā kā nevaru pateikt, kas vairāk - domāju - labs aktieris burvīgā varoņa lomā interesantās filmās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jeanne
iesūtīt 18.06.2004 15:57
Raksts #20


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.06.04
Kur: Filmējoties HP un GP



Mani piesaista gan tēli grāmatās, gan aktieri filmās, gan arī filmu kritizēšana.
Pat, ja tiktu nomainīti aktieri, es ietu uz filmām, lai redzētu uz ko jaunie ir spējīgi, kā režisors visu ir attēlojis utt.
Bet mani ļoti piesaista Emma Watsone
Tādēļ jau man tāds niks-Hermione EW
E-Emma
W-Watsone
Pavisam vienkārši! sorcerer.gif
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
1 lietotāji/s lasa šo pavedienu (1 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.04.2024 22:10