Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Šausmu grāmata [C], .......kapi.......miroņi......spoki....
morgion
iesūtīt 10.04.2004 15:19
Raksts #1


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.04
Kur: Geju aplis



Taatad sajaa pavedienaa saakas kaut kas neparasts....spoki...mironni....apseesta kapseeta...utt.Bet galvenais staasts ir ar septinniem izredzeetajiem....taatad septinniem daliibniekiem ir jaabuut.....es piesakos....


Vaards:Villana
Gadi:20
Nodarbossanaas:raxtniece
dziivesvieta:Seelija(ui...aizmirsu visiem jaabuut vienaa vietaa....)
izskats:bruundzelteni, bruunas acis, slaida....
pagaatne:piedzima un dziivoja Londonaa bet peec tam paarceelaas dziivot uz Seeliju
dziivnieki:sikspaarnis Erods
Ggimene:mamma dziivo Nnujorkaa, teetis Austraalijaa...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (80 - 99)
Dark Knight
iesūtīt 11.04.2004 12:42
Raksts #81


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



Listets pu-miegains izgāja no mājas. viņam bij apnikusi šitā neizgulēšanās un vispār, dzīvē viss gāja tikai uz leju, lai gan vajadzēja iet uz augšu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Psychotic Though...
iesūtīt 11.04.2004 12:43
Raksts #82


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



"Ejam!" Niabi saciija un atkal saaka skriet. Kaaja aizkjeeraas aiz kaada kruuma, tachu vinja nenokrita, bet gan turpinaaja skriet taalaak. Vinji atakal iznaaca kaadaa laukaa... Tikai te bija redzami kapakmenji...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Digital
iesūtīt 11.04.2004 12:45
Raksts #83


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.04.04
Kur: mja,es nelietīgi izmantoju drauga labestību un esmu apsēdis viņa pastāvīgo interneta pieslēgumu :)



Niks aizelsies skrēja līdz,un kad Niabi pēkšņi apstājās gandrīz uzgāzās viņai virsū.-Eu,brīdināt vaja...-viņš iesāka..-Kur mēs atrodamies?-Niks jautāja skatoties uz daudzajiem kapakmeņiem...-Es nemaz nezināju,ka te ir kapsēta...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Psychotic Though...
iesūtīt 11.04.2004 12:48
Raksts #84


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



"Es arii ne..." Niabi mazliet triicoshaa balsii saciija. Vinja piegaaja pie kaada kapakmenja. Anna de Marian Vinja lasiija kaada kapakmenja uzraxtu Tam, kursh shai vietaa nonaacis, izejas nav... "Ko, pie velna tas noziimee?!" Vinja iesaucaas
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Digital
iesūtīt 11.04.2004 12:52
Raksts #85


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.04.04
Kur: mja,es nelietīgi izmantoju drauga labestību un esmu apsēdis viņa pastāvīgo interneta pieslēgumu :)



Niks piegāja klāt Niabi un paskatījās uz uzrakstu.-Ē...ko varētu nozīmēt vārdi "izejas nav"?-viņš jautājoši paskatījās uz Niabi...-Un kur palika tas radījums?-Nikam tas viss sācis stipri nepatikt...-Un kas būtu tā Anna de Marian,tava vecmāmiņa,vai?

Šo rakstu rediģēja Digital: 11.04.2004 12:53
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Psychotic Though...
iesūtīt 11.04.2004 12:56
Raksts #86


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



"Eee... patiesiibu sakot, man nav ne jausmas, kas taa taada ir..." Niabi saciija un piegaaja pie veel dazhiem kapakmenjiem. "Nevienu no shiem vaardiem savaa muuzhaa dzirdeejusi neesmu... Bet uz visiem kapakmenjiem raxtiits kas liidziigs... Baidies no manaam dusmaam... Tava dveesele mociisies muuzhiigaas saapees... Kaut kaads bezsakars..."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Digital
iesūtīt 11.04.2004 12:59
Raksts #87


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.04.04
Kur: mja,es nelietīgi izmantoju drauga labestību un esmu apsēdis viņa pastāvīgo interneta pieslēgumu :)



-Nu bet tas viss sāk šaut bišku pār strīpu,es teiktu-Niks aplūkoja vēl dažus kapakmeņus..-Mjā..Nemaz nezināju,ka te dzīvojuši cilvēki ar tādiem vārdiem..Vai šī vieta ir nolādēta vai?-Niks gribēja,kaut viņš atrastos savā savrūpmājā,pie LCD monitora un rakstītu kādu programmu..-Nu gan es atbraucu atpūsties "mierā un klusumā"..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Psychotic Though...
iesūtīt 11.04.2004 13:02
Raksts #88


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



"Pirmkaart, man nav ne mazaakaas nojausmas, kur mees pashlaik atrodamies... Otrkaart, es par murgiem gan to visu neuzskatiitu, bet gan par realitaati... Treshkaart, es nezinu, kaa lai tiekam prom!" Niabi peedeejaa teikumaa jautaas izmisums...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Digital
iesūtīt 11.04.2004 13:07
Raksts #89


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.04.04
Kur: mja,es nelietīgi izmantoju drauga labestību un esmu apsēdis viņa pastāvīgo interneta pieslēgumu :)



Ceturtkārt,mums vajag nevis stresot,bet mēģināt kaut ko darīt!-Niks teica-Vai varbūt mēs te paliksim brīnišķīgo kapakmeņu sabiedrībā gaidot ciemos kādu vilkati,kurš sen nav ēdis?Man ne pārāk gribas būt apēstam!
Mums jāizlemj,kā tālāk rīkoties...-viņš drusku nomierinājies teica un sāka aplūkot apkārtini.

Šo rakstu rediģēja Digital: 11.04.2004 13:08
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Psychotic Though...
iesūtīt 11.04.2004 13:12
Raksts #90


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



"Ok, tev ir kaadas idejas?" Niabi jautaaja, peec iespeejas mieriigaakaa balsii "Neizskataas, ka te kaadreiz vispaar uzaust saule..." Vinja saciija, paluukodamaas debesiis
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Digital
iesūtīt 11.04.2004 13:30
Raksts #91


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.04.04
Kur: mja,es nelietīgi izmantoju drauga labestību un esmu apsēdis viņa pastāvīgo interneta pieslēgumu :)



Mjā,parūma vietiņa-Niks atzinās.-Protams,ir stulbi vienkārši iet uz priekšu uz labu laimi,bet nekas cits mums neatliek.Ne jau sēdēt te visu dienu ne?Tādēļ labāk kustamies .Varbūt arī atradīsim izeju.-Niks teica un paskatījās uz pārējiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Psychotic Though...
iesūtīt 11.04.2004 13:32
Raksts #92


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



"Labi... Ejam..." Vinji nogaaja kaadu gabal;inju, priekshaa bija mezhs, kurr iestiepaas triis tacinjas "Nu, pa kuru taalaak iesim?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Digital
iesūtīt 11.04.2004 13:38
Raksts #93


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.04.04
Kur: mja,es nelietīgi izmantoju drauga labestību un esmu apsēdis viņa pastāvīgo interneta pieslēgumu :)



Ņemam to,kura pa vidu.Vienalga nav ko zaudēt,vismaz tiksim prom no šīs draņķīgās kapsētas-teica Niks,un sāka apņēmīgi iet pa trešo taku.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Psychotic Though...
iesūtīt 11.04.2004 13:41
Raksts #94


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



Niabi sekoja Nikam. Vinja vinju panaaca un saaka iet blakus. Tacinja peekshnji sazarojaas. "Iesim uz priekshu vai kur citur?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Digital
iesūtīt 11.04.2004 13:50
Raksts #95


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.04.04
Kur: mja,es nelietīgi izmantoju drauga labestību un esmu apsēdis viņa pastāvīgo interneta pieslēgumu :)



Niks apstājās-Te viss izskatās pilnīgi vienāds-viņš domīgi teica...-Labi,ejam vien uz priekšu...Tiešām vairs nava ko zaudēt-Niks teica,un turpināja iet...

Šo rakstu rediģēja Digital: 11.04.2004 13:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Psychotic Though...
iesūtīt 11.04.2004 13:53
Raksts #96


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



Ejot uz priekshu, mezhs kljuva bliivaaks. "Man liekas, ka mees ejam tieshi dziljaak mezhaa..." Niabi nedroshi saciija...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Digital
iesūtīt 11.04.2004 14:01
Raksts #97


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.04.04
Kur: mja,es nelietīgi izmantoju drauga labestību un esmu apsēdis viņa pastāvīgo interneta pieslēgumu :)



Man ar tā liekas...-Niks teica.Kamēr viņi gāja,uz zemes sāka parādīties visādi dīvaini priekšmeti.Daži no tiem bija balti un krakšķēja kad uz tiem uzkāpj,dīvaini atgādinot kaulus...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Psychotic Though...
iesūtīt 11.04.2004 14:52
Raksts #98


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



Niabi ar riebuma pilnu skatienu paveeraas uz zemi. "Fuuuu!" Vinja iesaucaas. "Ejam vienalga kur, bet tikai nepaliekam sheit..." Niabi paaatrinaaja gaitu un centaas neskatiities uz zemi, lai gan arii skanjas bija labi saprotamas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Digital
iesūtīt 11.04.2004 15:17
Raksts #99


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.04.04
Kur: mja,es nelietīgi izmantoju drauga labestību un esmu apsēdis viņa pastāvīgo interneta pieslēgumu :)



Niks arī paatrināja gaitu un pēkšņi nez no kurienes parādijās ala...-Ejam te iekšā!-Niks uzsauca-tas būs labāk,nekā staigāt pa mežu pilnu ar kauliem..-kad viņš iegāja iekšā nāsīs iedūrās puvuma smaka..-Fui,kas te tā smako?-Niks sāka skatīties apkārt...stūrī kaut kas mētājās...kaudze drānu?Nē...tas bija .. cilvēka līķis (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/devil.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Psychotic Though...
iesūtīt 11.04.2004 15:20
Raksts #100


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



Niabi iekliedzaas. Vinja pakaapaas atpakalj un paklupa. Paskatiijusies uz zemi, vinja pamaniija skeletu, aatri pieleeca kaajaas un pieskreeja pie Nika. "Domaa iesim taalaak alaa vai varbuut tomeer labaak aaraa?" Vinja prasiija, un skaidri bija redzams, ko vinja labpraataak izveeleetos...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  « < 3 4 5 6 7 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.05.2024 12:51