Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Džungļu noslēpums..., Dabas aicinājums...zelta alas....
G®unt
iesūtīt 06.04.2004 18:08
Raksts #1


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.10.03
Kur: Valmiera



Bija agrs rīts un protams Danti atkal pamodināja nevaldāmās Maruhi cilts rīta dejas..Dantes spožās acis lūkojās telts pelēkajā sienā...viņa dzirdēja kā no blakus telts sāk rosīties Gibola un Bella,bet no Kaoko telts nebija ne skaņas...
"Eu,Kaoko,rīts"Dante sauca gari nožāvājās un izvēlās ārā no telts.
"Labrītiņ"viņa teica un izstaipījās visā savā augumā,viņa skaisti pārmeta matus pār plecu un teica"Es domāju,ka šeit mēs vairāk neuzkavēsimies,pēc kartes šajā teritorijā nav nekādu klinšu ar alām"viņa teica un jau lūkojās pēc brokastīm.

P.s.drīz sastādīšu karti (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)

Šo rakstu rediģēja gruntjella: 06.04.2004 18:11
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
9 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Paip`
iesūtīt 06.04.2004 18:12
Raksts #2


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.03
Kur: The Beach



Bella piecēlās, izstaipījās..."Lbrīt" viņa noteica, vēl tā ne īsti pamodusies..."Kas šodien būs brokastīs?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
G®unt
iesūtīt 06.04.2004 18:15
Raksts #3


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.10.03
Kur: Valmiera



OOC-Nē...ja t tur uzraxtīji tad nav!Tie kas grib pieteikties iet uz ATD pavedienu!

"Nezinu,vajadzētu līdz ciemam aizbraukt,ja mēs domājam šeit vairs nepalikt..Un ja kas,es domāju,ka vajadzētu vel pēdējo reizi pārbaudīt Z džungļu pusi,kā jūs domājat?"Dante teica un sāka rakāties pa pelēku somu"Lūk,šeit mūsu kārtējās brokastis,diemžēl nekas cits mums vairāk nav!"viņa rokās turēja bundžiņu ar uzraxtu augļu mikslis..

Šo rakstu rediģēja gruntjella: 06.04.2004 18:18
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Paip`
iesūtīt 06.04.2004 18:18
Raksts #4


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.03
Kur: The Beach



"Nu lai tā būtu, tomēr cerēju, ka šorīt būs kas cits."drūmi noteica Bella.

Šo rakstu rediģēja Paipera: 06.04.2004 18:25
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
G®unt
iesūtīt 06.04.2004 18:22
Raksts #5


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.10.03
Kur: Valmiera



OOC-Baby tu vispār izlasīji ko es raxtīju??Mēs visi jau esam kopā!
Tu vairs nevari krist ar lidmašīnu!
Ali-tavs saīsinājums,ja?

"Nu,es saku,mums vajadzētu tikt līdz ciemam,bet tad mums nesanāks pārmeklēt vel džungļu Z pusi...es nezinu,laikam jau labāk braukt uz ciematu,un cik var redzēt nekur neredz lielos kalnus..."Dante teica un nu jau šķoboties bāza sev mutē karoti ar musli..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Paip`
iesūtīt 06.04.2004 18:27
Raksts #6


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.10.03
Kur: The Beach



OOC: nee...mani sauc vienkaarshi par bellu, man sajuka, jo visaas citaas ls esmu Ali.... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)

"Hmm, es ar nezinu kur labāk iet...piekritīšu vairākumam..." viņa paskatījās uz musli ar pretīguma sajūtu pakrūtē, bet tad paņēma un sekoja Dantes piemēram, un lēnām, negribīgi lika karoti mutē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
morgion
iesūtīt 06.04.2004 18:29
Raksts #7


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.04
Kur: Geju aplis



Ginola arī piekrita Dantes teiktajam...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 06.04.2004 18:32
Raksts #8


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Pēkšņi, telts priekšā noleca vilcene. Pelēka vilcene ar baltu astes galu. "Sveiki!" viņa teica cilvēku valodā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
G®unt
iesūtīt 06.04.2004 19:31
Raksts #9


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.10.03
Kur: Valmiera



"Ak dies,tu mani pārsteidzi"Dante noteica un paskatījās savā somā..
"Tu vari mums piebiedroties ēst..vēe...musli"viņa teica un izņēma vel vienu bundžu no somas un deva vilcenei...
"Tu mums šodien arī pievienosies?"Dante vaicāja
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 06.04.2004 19:34
Raksts #10


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



''Žvīks! Žvāks!'' čaukst lapas un koki lokās. Bet kā? Vēja ta nav. ''Žvīks! Žvāks!'' atkal čaukst lapas un koki lokās. Re kas! No viena koka uz citu, šurpu turpu lēkā pērtiķis Nino. Pērtiķis kā vējš no viena koka lec uz otru un tad ar skaistu salto piezemēja uz Dantes pleca, paķēra viņas musli un atkal uzlēca kokā. ''He he he, nevīža. Raukt seju, ēdot šādus labumus.'' pasmējās Nino. Pagriezās un apsēdās uz koka pret Danti ar muguru un sāka bāzt savā māgā musli. ''Phēēē...kā tu tādu vari ēst?'' Nino sarauca seju. ''Dienas divdesmit vecs vismaz. Še atpakaļ.'' pateica pērtiķis un iemeta Dantei ar musli.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
G®unt
iesūtīt 06.04.2004 19:36
Raksts #11


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.10.03
Kur: Valmiera



"Sveiks Nino,kā vienmēr uzvedies?"Dante smiedamās teica"Es izlēmu un ceru,ka jūs piekritīsit,ka dosimies uz ciemu,neviens negrib ēst šo draņķību"viņa teica"Nino tu vari braukt,bet diez vai vilks gribēs braukt ar mašīnu"viņa teica"Nino beidz mētāties"Dante sadusmojās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 06.04.2004 19:53
Raksts #12


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



''He he he. Šodien apšmaucu vienu čūsku. Pusdienām iesmērēju akmeni, kurš izskatījās pēc strausa olas. He he he. Vēders viņai kādu laiku vēl pasāpēs. Viņai tas par to, ka mani gribēja apēst pagājušajā nedēļā. He he.'' nolēca lejā no koka uz Dantes pleca. ''Lai jau vilcene arī brauc mašīnā. Jālaiž tikai sēdēt priekšā. Esmu dzirdējis, ka suņiem tā patīk,... varbūt arī vilkiem iepatiksies. He... tas tik būs skatiņš kad vilcene izbāzīs galvu laukā pa logu...viņas mēle noteikti plīvos kā sarkana šalle. Hā ha ha. He he...man jau asaras riežas acīs.'' gardi smējās Nino tupēdams uz Dantes pleca.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
G®unt
iesūtīt 06.04.2004 20:03
Raksts #13


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.10.03
Kur: Valmiera



"Nino,tu esi nepieklājīgs!"Dante nikni noteica un nodzina no sava pleca.
"Nu zini,tad ko mūsu karaliskā kobra par to teiks?"Dante noteica un nopūtās.."Labi,pietiks nu runāt par to trakumu ko Nino atkal savārījis.
Tātad,mēs tagad taisamies uz ciemu ja?Un es nedomāju,ka tā būtu prātīga doma,ka vilks brauktu līdzi,tu,Nino,arī nebrauksi,brauksim tikai mēs...."viņa teica un jau lūkojās kuras mantas krāmēt kopā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 06.04.2004 20:19
Raksts #14


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



''Lūdzu!'' pasmaidīja mazais mīļais pērtiķītis. ''Nu nekas. Viņai neienāks prātā, ka es braukšu viņām līdz, protams, pa kluso.'' nodomāja Nino. ''Ahā re ku i soma.'' viņš ieraudzīja palielu Nike somu. ''Ielīdīšu tajā un paslēpšos zem drēbēm.'' izdomāja Nino. Kamēr Dante un citi neskatījās, Nino ņēma un ielīda somā. ''Lai jau tā vilcene sēž un noskatās kā mēs aizbraucam,...bet mani jau šeit neviens neiedomāsies meklēt. Vienīgi jāsēž klusu un kād būšu ar somu ielikts mašīnā un sāksim braukt, tad arī izlīdīšu no somas laukā.''
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
G®unt
iesūtīt 06.04.2004 20:26
Raksts #15


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.10.03
Kur: Valmiera



Dante lika somās teltis un katliņus un salika pilnīgi VISAS somas mašīnā/džipā...viņi visi sāka braukt uzz ciema pusi vērojot savannas ar tukšiem vēderiem.Dantei vel vairāk gribējās atrast zelta alas,bet laikam tas vienkārši nebija lemts....
Tad viņi dzirdēja,ka aizmugurē kāds sāk grabināties...no somas kurā atradās drēbes izlīda Nino.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 06.04.2004 20:38
Raksts #16


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



''He he he. Jūs redzējāt tās vilcenes purniņu? Es neredzēju, jo biju somā. Noteikti viņa izskatījās ļoti bēdīga jeb dusmīga.'' noteica Nino no galvas noņemdams Dantes kreklu. Nino pārlēca no pakaļējā sēdekļa uz priekšējo, kur sēdēja cita sieviete. Viņš iekārtojās viņas klēpī un sāka ēst banānu, kuru bija paķēris līdzi somā. ''Jūsu klēpis ir tik maigs.'' glaimoja Nino priekšā sēdošai sievietei. ''Nu tad laižam uz pilsētu ja? Es nekad tur nebiju bijis. Kā tur ir? Vai tā pat kā džungļos?'' Nino apbārstīja sievietes ar saviem jautājumiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
G®unt
iesūtīt 06.04.2004 20:59
Raksts #17


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.10.03
Kur: Valmiera



"Niiinooo!"Dante dusmīgi teica."Tu nebrauksi uz ciemu,tūliņ pat vedīsimtevi atpakaļ!Viņi nedrīkst uzzināt,ka tu proti runāt!"
Dante strauji pieturēja stūri,ka visi pakrita uz priekšu un Nino izlidoja no klēpja,bet banāns atsitās pret stiklu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 06.04.2004 21:16
Raksts #18


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



Pērtiķis piecēlās un sāka berzēt galvu. ''Auu! nākamreiz pabrīdini kad strauji bremzēsi.'' Nino uztaisīja lūdzošu grimmasi. ''Lūdzu, lūdzu! Ļauj man braukt. Es runāšu pērtiķu valodā. Neviens neuzzinās, ka es māku runāt cilvēciski. Nevajag lieki tērēt benzīnu vedot mani atpakaļ.'' Nino paņēma daļu no banāna, kas rotāja mašīnas priekšējo stiklu un gardi notiesāja. ''Mmm garšo pēc banānu kokteiļa. Vienreiz uzticies man... es nepievilšu tevi. Es tiešām gribu redzēt ciemu. Lūdzu.''
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
G®unt
iesūtīt 06.04.2004 21:23
Raksts #19


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 18.10.03
Kur: Valmiera



"Nino,tu saproti kas notiks jac citi uzzinās?Tu saproti,ka cilvēki sāks meklēt un džungļos vairss nebūs droši"Dante dusmās šņāca un bēra pār Nino ausīm lekciju"un neceri,tev mani neizdosies pierubnāt"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 06.04.2004 21:33
Raksts #20


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



Nino apdomājās... ''tavā vietā es ļautu man braukt jums līdzi, jo ja jūs neņemsiet mani mašīnā es pats došos pa šo ceļu līdz nonākšu ciemā un tad jau nebūs neviens, kurš pieskata kādā valodā es tur runāju.'' smaidīja Nino par savu izcilo domu. ''Labāk būtu, ja man būtu sievietes plecs, kur es varu sēdēt, jo tad es arī atcerētos, ka jārunā ir pērtiķu valodā.''
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

9 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.05.2024 00:51