Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Vampire slayers [C] [BP], es taapat iedomaajos...
Psychotic Though...
iesūtīt 30.03.2004 13:16
Raksts #1


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



nu, es iedomaajos, ka varbuut vareetu taisiit kauko shitaadu:
ka ir kaukaadi vampiiri & arii slayeri... nu, tipa, baffy the vampire slayer...
protams, ar muusdienu ierochiem...
nu, ko sakat?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
10 Lapas V  « < 6 7 8 9 10 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (140 - 159)
Psychotic Though...
iesūtīt 12.04.2004 17:30
Raksts #141


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



Niabi strauji atmodaas, sadzirdeedama kaadu balsi. Kad vinja ieraudziiju Pubertu, Niabi saaka nevaldaami smieties. "Kas tu esi... pa kropli?..." Vinja caur smiekliem prasiija
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 12.04.2004 17:31
Raksts #142


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



Flo izslējās savā zārkā un tas ko viņa ieraudzīja bija daudz riebīgāks skats, kādu jelkad viņa bija redzējusi. visriebīgākais slayers stāvēja pie Niabi zārka un ap to uzvilka lietuvēna krustu. '' lietuvēna krusts... '' viņa klusi nomurmināja un uzklupa Pubertam no muguras.

Šo rakstu rediģēja sinda: 12.04.2004 17:31
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
drakona
iesūtīt 12.04.2004 19:29
Raksts #143


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.04
Kur: pasaule



OOC-nu ja kaa es ilgi nebiju te raxtiijusi daudzi notikumi bija notikushi


ai nu labi tad vina ar to puisi izdariijaas nu juus jau pashi saprotat ko un tad vinja vinjam izdeviigaa briidii iekodaas kaklaa nu un taa vish tur palika guljot...


Doly guleeja savaa zaarkaa , kad piepeshi izdzirdeeja ka kaads kaujas "vai tas ir kaac cilveex kuru vareetu nokost" vinja piesleejaas seedus "ai nee tas tachu ir tikai tas kroplis...(IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif) " vinja apgriezaas un otriem saaniem un turpinaaja guleet
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Svivens
iesūtīt 13.04.2004 09:59
Raksts #144


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.04



Lieki teikt ka Puberts sev asinju vietaa sev bija paarleeji sveetiitu plazmu, kas vampiiriem izraisa asas saapes un vemshanu. "He, he, he, nav iemesla panikai," vinsh teica klepojoshajai Sindai pieceldamies kaajaas: "es neesmu nekaads nekaads sleijers, bet gan dizjs nekromants man nepiecieshama neliela sadarbiiba, izpildiet manu luugumu un es atlaidiishu juusu draudzeniiti. bet es briidinu, man ir implanteeta Sveetaa Granaata, kura uzliesmos liidz ar manas sirds apstaashanos. Taakaa nekaadu fokusu pokusu, salduminj!"

Šo rakstu rediģēja Svivens: 13.04.2004 10:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Psychotic Though...
iesūtīt 13.04.2004 15:31
Raksts #145


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



"Ak shausmas, kas tu esi?" Niabi prasiija, cenzdamaas novaldiit smieklus. Vinja paskatiijaas uz Pubertu, tachu uzreiz aizgriezaaas, jo veelme iesmieties pilnaa kalaa bija nevaldaama.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Svivens
iesūtīt 13.04.2004 16:07
Raksts #146


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.04



"Nav svariigi, kas es esmu, svariigi ir kaa juus varat no manis atbriivoties", Poberts izshnjauca degunu un peetot piesnjauktaa kabataslakata saturu: "Tavs uzdevums, Flo, ir izpildiit triis manas veeleesanaas. Pirmaa ir izsist mana fizkultuuras skolotaaja maajas logu ar sho galvaskausu," vinsh izvilka no turzas ar ruunaam aprakstiitu galvaskausu un pieveersaas Niabi:"bet tavs uzdevums ir palikt sheit ieslodzzitai un sapuut gaddijumaa, ja tava draudzeniite tevi sadoomaas nodot un aizlaisties (draugi jau parasti viens otru nodod). Ir kaadi jautaajumi?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Psychotic Though...
iesūtīt 13.04.2004 16:11
Raksts #147


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



"Tev ar praatu nav kaut kas kaartiibaa?!" Niabi iekjeercaas "Es te netaisos palikt!! Tuulinj pat izlaid mani vai..." Vinja parakaajaas pa zaarka apakshpusi un, atkal pieceelusies, tureeja rokaas automaatu "Nu, ko tu tagad teiksi?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 13.04.2004 17:21
Raksts #148


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



'' man jāiemet ar galvaskausu pa kaut kāda debīla veča logu? kas tu idiots? un vēl kas - nesauc mani par saldumiņu! '' Flo dusmīgi iešņācās un jau grasījās atkal uzklupt tam ķēmam, kad atcerējās pirmo klepošanas lēkmi.uzmetusi Nekromantam nezvērīgu skatienu, Flo klusi izgrūda:'' un kāpēc man tas būtu jādara? un kas tajā uzdevumā ir tik grūts? iemest pa logu - to es tad, kad nebiju vampīrs labi piepratu. '' viņa saspieda rokas dūrēs tā, ka nagi dziļi iegriezās plaukstās - citādi viņa nebūtu noturējusies un būtu metusies Nekromantam pie kakla.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Svivens
iesūtīt 13.04.2004 17:53
Raksts #149


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.04



"Hei, novaac to rotaljlietu, atceries par sveeto granaatu. taa ir riktiiga jezuiitu manta, nevis kaut kaads New age pakaljdarinaajums, ja spaags noslauciis no zemes virsas sho drankja miestu taa ka nemetaas. Un neusdodiet burvim jautaajumus par vinju riiciibas motiiviem. Tas nav pienjemts. Tev ir jaaizpilda nevis jaadomaa!" Puberta bals aizluuza un paargaaja spalgaa kjeerkshanaa, bet rokas noraava briles no deguna un saaka taas drudzjaini berzt ar piesnajukto kabataslakatu.

Šo rakstu rediģēja Svivens: 13.04.2004 18:09
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Psychotic Though...
iesūtīt 13.04.2004 17:56
Raksts #150


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



"Burvis!? Tu..." Tachu vinja nepabeidza, jo atkal saaka nevaldaami smieties. "Zini, man galiigi pie kaajas, ko tur tur saciiji par to granaatu! Es tev neticu! Un, ja tu neaizvaaksi to suudu, kas ir ap manu kapu, tad es shaushu!!!"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 13.04.2004 17:59
Raksts #151


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



'' Niabi, nevajag! es iemetīšu to galvaskausu, kas man grūti? '' Flo dusmīgi novilka un nikni palūkojās uz Nekromantu. '' dod šurp to mantiņu, '' viņa lēni ierunājās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Psychotic Though...
iesūtīt 13.04.2004 18:01
Raksts #152


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



"Eu eu eu! Es tak netaisos te nomirt badaa! Nu nee, lai vinjsh palaizh mani, tad kaut vai mees to veci nokost varam! Bet es netaisos te palikt!" Niabi uzstaajiigi teica
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Svivens
iesūtīt 13.04.2004 18:22
Raksts #153


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.04



"Nokost nevienu nevajag. Izdari visu tieshi taa kaa es teicu. ne vairaak ne mazaak. Vampiirs var iztureet bez eshanas verselu meenesi, dazji pat divus, pats esmu paarbaudiijis (peec meenesha vinjsh gan diez ko pievilciigi neizskatijaas)," puberts saaka saraustiiti elsot tikai peec briizja vareeja saprast ka vinjsh smejaas. Nomierinaajies pretiigais kneevelis turpinaaja: "Shaa vai taa, tas cik ilgi tev naaksies badoties, tagad nav atkariigs no manis, bet gan no tavas draudzeniites."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 13.04.2004 18:23
Raksts #154


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



'' es jau dodos... '' Flo iešņācās, no sava zārka izņēma parastu auduma maisiņu, tur pa roku galam ieslidināja galvaskausu un uzstājīgi vaicāja:'' kur ir tas tavs učiks? pasaki adresi, pēc piecām minūtēm būšu atpakaļ. ''
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Psychotic Though...
iesūtīt 13.04.2004 18:24
Raksts #155


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



"Izkstaas ka tev viss leeni pielec, kropli!" Niabi saciija mazliet nio dusmaam triicoshaa balsii. "Apvelc to suudu kaut kur citur, bet ne ap manu zaarku!!!" Niabi saciija, cenzdamaas neskatiities uz to pretiigi gjiimi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 13.04.2004 18:32
Raksts #156


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



'' Niabi, beidz, es tūliņ būšu atpakaļ. ja vien tas ````is pateiks učuka adresi. '' Flo joprojām dusmīgi palūkojās uz Nekromantu un uzkliedza:'' TU RUNĀSI VAI NĒ?? '' Flo riebumā noskurinājās. '' daži idioti var būt tik riebīgi... ''
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Psychotic Though...
iesūtīt 13.04.2004 18:35
Raksts #157


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



"Dazhi kroplji varbuut nezin to adresi!" Niabi indiigi noteica. Vinja veeljoprojaam centaas neskatiities uz Pubertu... Vinjai bija tada sajuuta, ka vinju ieraugot, tuulinj pat paraus uz augshu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 13.04.2004 18:37
Raksts #158


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



Flo dusmīgi sarauca uzacis. '' vienreiz pasaki, taču! es nevaru te stāvēt un gaidīt. tu riebīgais kropli, ja tu tūlīt pat nerunāsi... '' viņas acis aptumšojās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Svivens
iesūtīt 13.04.2004 18:38
Raksts #159


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.04



Puberts (nesteidziigi): "Winamp, paraadi vinjai celju!" kaplicja ielido mushcilveeks: "Ahoi, seko man un nenozeeljosi! (dzied) Tik uz prieksju vien/tik uz prieksju vien/brunjukugjis paari viljnjiem skrien!"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Psychotic Though...
iesūtīt 13.04.2004 18:40
Raksts #160


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.10.03



Niabi nepatikaa aizgriezaas. Vinja aizspieda ausis. "Flo, pasteidzies luudzu!" Vinja noteica, noguulaas un aizcirta zaarka vaaku. Tas noslaapeeja pretiigo dziedaashanu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

10 Lapas V  « < 6 7 8 9 10 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 15.05.2024 17:32