Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ciinja ar Neuzveicamo [C] [PZP], Sigfas lomu speele. PART I
Sigfa
iesūtīt 29.02.2004 13:01
Raksts #1


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



<OOG> kameer veel gaidu dazhu speeleetaaju charsheetus (kurus man naaksies nedaudz papildinaat, pasha vainas deelj.) Domaaju, ka gaidlaini jau ir zinaami.

sheit luudzu peec iespeejas speeleet in-character. ja veelaties ko ne pa teemu pateikt vai apspriest oog, tad ejiet uz to atd threadu. Centieties iejusties savaa teelaa un speeleejiet kaa speeleetu vinjsh nevis kaa jums labaak (tb. nekaadas metagame thinking.) Par labu lomu izspeeleeshanu variet sanjemt papildus pieredzes punktus (turpmaak xp vai expi (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) ) ja speeleesiet domaajot "nu jaa, dm jau mums taadu monstru nemaz nesuutiitu virsuu, jo esam par zemu liimenii" tad atrasieties pa ausi, un es jums nonjemshu expi.

taatad, nedaudz apskaidroshu situaaciju, un to ko juus esiet dzirdeejushi.</OOG>
Daudz kliist runas par daudzajaam Hanu ciltiim, kas laupa kur un kad pagadaas. Ir dzirdeets, ka elfiem radushaas probleemas ar kaadu vieteejo grupeejumu. Ruukjiem vinju kalnos radushaas probleemas, jo esot uzradies kaads drakons.

Sreija ir lielaakaa elfu pilseeta vieniigajaa elfu mezhaa uz Erendornas. Almaada ir liela ostas pilseeta, kuraa daudz apgrozaas karavaanas kas ved visaadus labumus no Gladiatoru Ciema. Laerna ir lielaakaa Karalja pilseeta Erendornaa, no kuras arii naak visi Karalja algotie piedziivojumu mekleejumi. Ir dzirdeets ka Karalim (Gedmornam II) esot interese Gladiatoru Ciemaa, kas iisteniibaa ir tikai nosaukums. Iisteniibaa taa ir neliela izmeera pilseetinja purva malaa.
____
PART I
_______________________
Juusu sadraudziigaa kompaanija (ieskaitot elfus un ruukjus, kuri pamazaam jau maacaas satikt) shonakt izseedaas krastaa no kugja "Erendornas veejsh" kursh juus, par nelielu samaksu, atveda uz Almaadas ostu. Nakti juus pavadiijaat mieriigi kaadaa ostas hoteliitii ar nosaukumu "Desmit velni" . No riita juus atmostieties no skaljiem klauveejieniem pie juusu kopeejaas istabinjas koka durviim.

PS. she buus karte (veelaak ielikshu papildinaatu versiju) (IMG:http://img17.photobucket.com/albums/v50/Sigfa/map_of_erendorn_copy.jpg)

Šo rakstu rediģēja Sigfa: 29.02.2004 13:02
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
The Shine
iesūtīt 09.03.2004 19:17
Raksts #41


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



"Te ir pašapkalpošanās?" ziņkārīgi noprasa, vērojot vieglās uzkodas... hmmm... pastiepj roku un paņem rupjmaizes kārtojumu.
"Es atdošu.. nedaudz vēlāk," nosaka, "man tagad maks... kaut kur dziļi apakšā..."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimloth
iesūtīt 09.03.2004 19:19
Raksts #42


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Follow the Yellow Brick Road ^_^



*Nimloth apsēžas blakus Aiofei un pamet acis uz bārmeni*
"Kausu vīna, labo cilvēk," viņa klusi nosaka, domīgi raudzīdamās apkārt. Var redzēt, ka viņa nevēlas pārāk ilgi uzkavēties...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 09.03.2004 19:26
Raksts #43


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



te NAV pashapkalposhanaas, taakaa tu nepanjem viss rupjmaizes kaartojumu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)

Baarmenis izsniedz prasiito rupjmaizes kaartojumu (malta rupjmaize ar kefiiru, pienu, cukuru un kreejumu...) un smaidiidams atsaka: "pirms ieshanas prom atdosi!" uzsmaida.

"kauss viina.. tuuliitaas..." pieiet pie mucaam sev aiz muguras un ielej vienaa shaubiigi tiiraa kausaa viinu un noliek priekshaa daamai. "Uz kurieni tad dodaties, labie ljaudis?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 09.03.2004 19:27
Raksts #44


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



ak... ka nepaņemu.. tad neko (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
"Mēs jau varam doties," noliek pustukšo bļodiņu uz letes un uzsmaida bārmenim, "nu, es vismaz dodos uz pilsētu... kur tā pavairāk cilvēku... ko jūs ieteiktu?"

Šo rakstu rediģēja Chemistry girl: 09.03.2004 19:28
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Urdrunir
iesūtīt 10.03.2004 09:28
Raksts #45


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



Brannads, apmierinās ar atbildi, brīdi pakasa bārdu un tad pieprasa no visa ēdiena pa druskai, "bet daudz un vīnu nevajag". Piemeties pie galda viņš lēnām un apdomīgi sāk ēst.

Pēkšņi atcerējies pārējos viņš novelk: "Man liekas, ka esmu par palīdzēšanu van Bastena kungam. Man vajag tikai pārtiku ceļam un tad es varētu doties. Pilsētā man neko īpašu nevajag. Tik vien kā apkārtni paskatīties. Saimniek, Moradina templis te ir? Un ko jūs pielūdzat, kad dodaties ceļā?"

Tad klusi pie sevis atraugājas un šmakstina tālāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 10.03.2004 15:26
Raksts #46


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Rasta izvēlas liellopu ar kartupeļiem un tomātiem un piešēzas pie galda pie Brannada un Nimloth.
"Es arī būtu "par" iešanu ar Van Bastenu," viņa saka, graizīdama gaļu. "Tikai es īsti nesaprotu, kādā veidā mēs viņu varētu patriekt jeb, kā viņš teica "pārliecināt" Hanu doties prom no elfu meža. Ja reiz tur top vesela pilsēta, tad tur ir padaudz ļaužu. Tā nav vientuļa ceļinieka aplaupīšana. Ko jūs domājat par to?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Urdrunir
iesūtīt 10.03.2004 17:33
Raksts #47


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



"Man domāt, jāaiziet un jāpaskatās," teica Brannads starp diviem kumosiem. "Vai nu tā būs, ka gluži godīgu priesteri mēģinās nomušīt. Varbūt, ka Hans ir tāds zemnieku vadonis, kam bail no zobena. Varbūt viņš ir mantkārīgs un viņu var uzpirkt, varbūt viņš vienkārši nezin, ka tur pilsētu nevar būvēt un, teitan, Aoife viņam var piedziedāt pilnas ausis par leknam ganībām un bagātu zemi citur? Kad iesim tuvāk, mēs taču varēsim novērtēt situāciju labāk, vai ne?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 12.03.2004 19:04
Raksts #48


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



Baarmenis, laimiigs par samaksas sanjemshanu un vispaar labajiem apmekleetaajiem, visus laipni apkalpo un brannadam atbild uz vinja jautaajumu: "Ak, pirms celja es pats neko neluudzos, jo neesmu dievbijiigs cilveeks, bet daudzi noliek kaadu ziedojumu kaadaa no celjmalas sveetniicaam kas piederaas Fharlanghnam /vinjsh ar gruutiibaam izrunaa sho vaardu visaadi shkjobiidamies../ tie ir taadi necili akmens blukji ar shamejaa simboliku iegraveetu saanaa."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimloth
iesūtīt 12.03.2004 19:28
Raksts #49


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Follow the Yellow Brick Road ^_^



*Nimloth izdzer malku vīna un tad uzlūko bārmeni*
"Fharlanghns? Šķiet, neesmu dzirdējusi par šo dievību..."
*domīgi turpina tukšot kausu, ieklausīdamās arī ceļabiedru sarunās*
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 13.03.2004 15:03
Raksts #50


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Rasta domīgi košļāja savas brokastis un zem galda nepacietīgi švīkāja kājas. Projām. Viņa gribēja tikt projām. 10 gadus savas dzīves viņa bija pavadījusi pilsētā un vēl tagad brīnījās, kā to pārcietusi.
"Tad laikham jau vhiss izlemts," viņa teica ar pilnu muti. "Mhēš viši ejam škatīties, kaš tas Hans par phutnu un ko tāds žiemā ēd. Tāpēc mums jāsatiek Van Bastena kungs. Un vēl mums jāpagādā šis tas ceļam, vai pareizi saku?" Izēdusi muti viņa turpināja. "Tos 10 zelta gabalus viņš maksās kā kompensāciju, nevis kā avansu, es tā sapratu. Jo pagaidām nekādu naudu redzējusi neesmu."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 13.03.2004 21:09
Raksts #51


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



Baarmenis izskataas nedaudz sanervozeejies, un nedaudz uztraukti saraucis uzacis saka Rastai: "Eee... varbuut daama to nezin, bet Van Bastena kungam ir arii daudz ienaidnieku un juus daudz riskeejat tik atklaati runaajot par to juusu darbinju pie vinja..." Baarmenis jau saak manaami sviist.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 14.03.2004 17:08
Raksts #52


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Rasta nokaunējās un aizvērās. Bet bārā tik un tā neviena sveša nebija, tikai ceļabiedri un bāra īpašnieks. Rasta uz viņu aizdomīgi pašķielēja, bet neko neteica un turpināja ēst. Bija tīri garšīgi. Gan ne ļoti, bet ēdami. Drīz viss bija nokopts pa tīro.
"Pārtiku un visu pārējo gādāsim atsevišķi vai arī iesim kopā?" viņa prasīja, nedaudz klusāk, nekā bija runājusi pirms tam un atstutēja zodu plaukstā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Urdrunir
iesūtīt 15.03.2004 10:48
Raksts #53


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



"Varam darīt divējādi," čāpstināja Brannads. "Varam daļu naudas likt kopējā kasē, lai segtu ceļa izdevumus, un daļu sadalīt, kad gadīsies kas lielāks, lai katrs var nopirkt to, kas viņam kārojas. Tikai nesamo gan vajadzētu dalīt līdzīgi."

Tad viņš pēkšņi saausījās un vērsās pie saimnieka: "Ienaidnieki? Kas ir šie noziedznieki un kā mēs tos varētu atpazīt? Un vai tad varas iestādes cienījamajam van Bastena kungam nepalīdz? Un kamēr tu domā, tikmēr sadabū man pudeli alus līdzi ņemšanai! Un, jā, vai es vēl esmu kaut ko parādā?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 16.03.2004 13:33
Raksts #54


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



baarmenis, aizskreejis liidz letei, pakjeeris alu un atskreejis atpakalj, saak drudzhaini reekjinaat. "taa... tas buus seshi sudraba gabali no jums, meistar ruukji, un ienaidnieki visdazhaadaakie... celjojot pa Erendornu un darot Labus darbus var savaakt daudz taadu. Varas iestaadeem ir nospljauties par visu kas te notiek. Vinjiem tikai zeltu raust!" Baarmenis sashutumaa izsaucaas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 16.03.2004 16:04
Raksts #55


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



"Nu, nu," Rasta pasmaida, beigdama ēst savas brokastis. "Tā jau visur valdību zākā un domā, ka žoga otrā pusē zāle zaļāka. Ko šis Van Bastens vēl ir tādu labu darījis? Ar ko saviem ienaidniekiem uz varžacīm uzkāpis?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 16.03.2004 20:20
Raksts #56


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



"Ehh, neesmu tachu nekaads cieniijamaa kunga biograafs, ja gribait zinaat ko taadu vairaak, tad kaadeelj nevaicaat vinjam pasham?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 17.03.2004 07:52
Raksts #57


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



"A kur viņu var atrast? Tas ir, vajadzības gadījumā, ja nu mums viņam vēl kas būtu jautājams, un mēs negribētu gaidīt līdz vakaram? Ja nu mums viņam kas svarīgs sakāms, piemēram, ka mēs gribam savu naudiņu...?"

Šo rakstu rediģēja browncat: 17.03.2004 07:54
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Urdrunir
iesūtīt 18.03.2004 10:20
Raksts #58


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



"Bet mēs taču jau zi..." paspruka Brannadam, bet tad viņš apķērās, ka iespējams Rasta grib izvilināt no saimnieka papildus informāciju. "Jā, jā, varbūt te ir Van Bastena kunga māja, kur mums jāpiesakās, kad esam savu darbu paveikuši?"

Tad brīdi nogaidījis Brannads piemetina: "Un vēl sakiet, ja mēs gribētu doties ceļā un sagatavot sev pārtiku, tad cik daudz mums tas maksātu, teiksim vienam ceļotājam sešām dienām?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 19.03.2004 12:34
Raksts #59


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



"Nava gan maaja..." Peec briizha apdomaashanaas- "Tur jums jaavaicaa vinjam pasham. Shajaa pilseetaa vinjsh lielaakoties uzturaas "Dzelzs Duuree""
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 19.03.2004 14:46
Raksts #60


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Rasta nopūtās.
"Nu tad mums viņu jāmēģina atrast tur. Es gribu savu naudiņu, pirms vispār sākšu meklēt ceļam vajadzīgo. Un, sakiet," viņa pievērsās saimniekam, "cik tad man jāmaksā par šitām te brokastīm?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  < 1 2 3 4 5 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 17.05.2024 09:48