Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

5 Lapas V   1 2 3 > »   
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
> Ciinja ar Neuzveicamo [C] [PZP], Sigfas lomu speele. PART I
Sigfa
iesūtīt 29.02.2004 13:01
Raksts #1


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



<OOG> kameer veel gaidu dazhu speeleetaaju charsheetus (kurus man naaksies nedaudz papildinaat, pasha vainas deelj.) Domaaju, ka gaidlaini jau ir zinaami.

sheit luudzu peec iespeejas speeleet in-character. ja veelaties ko ne pa teemu pateikt vai apspriest oog, tad ejiet uz to atd threadu. Centieties iejusties savaa teelaa un speeleejiet kaa speeleetu vinjsh nevis kaa jums labaak (tb. nekaadas metagame thinking.) Par labu lomu izspeeleeshanu variet sanjemt papildus pieredzes punktus (turpmaak xp vai expi (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) ) ja speeleesiet domaajot "nu jaa, dm jau mums taadu monstru nemaz nesuutiitu virsuu, jo esam par zemu liimenii" tad atrasieties pa ausi, un es jums nonjemshu expi.

taatad, nedaudz apskaidroshu situaaciju, un to ko juus esiet dzirdeejushi.</OOG>
Daudz kliist runas par daudzajaam Hanu ciltiim, kas laupa kur un kad pagadaas. Ir dzirdeets, ka elfiem radushaas probleemas ar kaadu vieteejo grupeejumu. Ruukjiem vinju kalnos radushaas probleemas, jo esot uzradies kaads drakons.

Sreija ir lielaakaa elfu pilseeta vieniigajaa elfu mezhaa uz Erendornas. Almaada ir liela ostas pilseeta, kuraa daudz apgrozaas karavaanas kas ved visaadus labumus no Gladiatoru Ciema. Laerna ir lielaakaa Karalja pilseeta Erendornaa, no kuras arii naak visi Karalja algotie piedziivojumu mekleejumi. Ir dzirdeets ka Karalim (Gedmornam II) esot interese Gladiatoru Ciemaa, kas iisteniibaa ir tikai nosaukums. Iisteniibaa taa ir neliela izmeera pilseetinja purva malaa.
____
PART I
_______________________
Juusu sadraudziigaa kompaanija (ieskaitot elfus un ruukjus, kuri pamazaam jau maacaas satikt) shonakt izseedaas krastaa no kugja "Erendornas veejsh" kursh juus, par nelielu samaksu, atveda uz Almaadas ostu. Nakti juus pavadiijaat mieriigi kaadaa ostas hoteliitii ar nosaukumu "Desmit velni" . No riita juus atmostieties no skaljiem klauveejieniem pie juusu kopeejaas istabinjas koka durviim.

PS. she buus karte (veelaak ielikshu papildinaatu versiju) (IMG:http://img17.photobucket.com/albums/v50/Sigfa/map_of_erendorn_copy.jpg)

Šo rakstu rediģēja Sigfa: 29.02.2004 13:02
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 29.02.2004 13:39
Raksts #2


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Bum! Bum! Bum!
Kāds zem segas sagrozījās un pabāza laukā īdzīgu aci. Klauvējieni neaprima. Klusu pie sevis kaut ko purpinot, Rasta piecēlās no gultas un tāpat plikām kājām piegāja pie durvīm, pa ceļam no ļodzīgās kumodes paķerot duncīti.
"Kas tur ir?" viņa nobļāvās caur durvīm. "Ko vajag?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 29.02.2004 13:47
Raksts #3


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



OOG: one more thing... visu kas notiek ar juusu charu un ap vinju vadu es... juus sakiet tikai ko juus dariet. piem:

Speeleetaajs: "Es aizeju pie durviim un saku "Kas tur?""

Es(GM): "Tu dzirdi savaadu skanju aiz durviim un neviens neatbild..."

Speeleetaajs: "Es atveru durvis."

GM: "tavam skatam paveraas milziiga istaba ar sarkanaam sienaam. Smird drausmiigi un telpas centraa atrodas augsta kolonna kas nesasniedz griestus. Tai priekshaa staav milziigs Balors."

Speeleetaajs: "es beegu ar plati izplestaam aciim un shausmu izteksmi, kas raksturiiga elfiem beegot to baloriem."

GM: "Peekshnji tu kriiti muuzhiigaa bezdibenii..." utt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 29.02.2004 13:50
Raksts #4


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



[Baigi vienkāršoti (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif) ]

Rasta dzird savādo skaņu un nolemj durvis vērt vaļā tikai šķirbiņu. Nospriež, ka tik un tā laiks jau kustēt, kārtīgi apģērbjas, sataisās un paver mazliet durvis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 29.02.2004 16:25
Raksts #5


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



Aoife izdzird klauvējienus un paver acis mazā šķirbiņā.
"Kas tur ir," viņa miegaini prasa, paberzējot acis un nometot segu nost.
*Ir nu gan ūķis,* viņa nodomā, *bet šodien jau jāiztiek ar to, kas ir...*
Aoife nopūšas, uzvelk drēbes un iet pie durvīm vērt tās vaļā.
"Nu, kas ir," viņa nelaipni prasa, atgrūžot vaļā durvis un veroties uz priekšu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimloth
iesūtīt 29.02.2004 18:31
Raksts #6


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Follow the Yellow Brick Road ^_^



Nimloth sēž uz grīdas, sakrustotām kājām, atspiedusi muguru pret sienu. Pēkšņie klauvējieni viņu izrauj no meditācijas.
"Labrīt..." elfene klusi nosaka, atglauž matu sprogas no pieres, pieceļas kājās un dodas nomazgāt seju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Urdrunir
iesūtīt 01.03.2004 09:32
Raksts #7


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



Brannads ātri izbrauc ar pirkstiem cauri bārdai, steidzīgi sakārto to, lai tā smuki izskatās, pavelk savu āmuru zem segas un tad turpina uzkrītoši krākt, lai tas, kas klauvē, domā, ka viņš guļ. Tikmēr pats pa acu spraugām uzmanīgi novēro durvis un Rastu pie tām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 01.03.2004 14:41
Raksts #8


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



BC & CG: aiz durviim staav kaads viirs, gjeerbies daargaas draanaas (platmales cepure, pie saaniem rapieris un melnas aadas bikses ar zelta rotaajumiem) un vinju pavada divi, visai buudiigi, miesassargi, kas, taa vien liekas, buutu gatavi kjerties pirmajam dziivajam cilveekam pie riikles. Ja atminja tevi nevinj, tad shis te viirs vakar veel bija uz kugja piestaatnee, un runaaja ar kapteini. [good int roll, BC (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) ]

viirs, laipnu smaidu uz sejas, paklanaas dailjo sievieshu priekshaa un nonjem cepuri. Tad pieceljaas un saka: "Labsriits. Vai driikst, luudzu, juus visus uz kaadu vaardu?"

[viirs veeljoprojaam staav aiz durviim...]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 01.03.2004 16:36
Raksts #9


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Skeptiski nopētījusi svešiniekus, Rasta paver durvis tā, lai viņi var ienākt. "Nuuuuu... Un ko jums tātad vajag?" viņa prasa un vēl nozibina duncīti svešajam gar degunu, lai nedomā, ka neapbruņota.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 01.03.2004 17:36
Raksts #10


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



Nedaudz koķeti un garlaikoti nosmīn, pamājot ar smalko roku uz istabu: "Jūtieties kā mājās..," un ieinteresēta veras svešiniekos: "Tiešām - kādēļ jums te vajadzēja nākt?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimloth
iesūtīt 01.03.2004 20:06
Raksts #11


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Follow the Yellow Brick Road ^_^



Nimloth pagaidām stāv ar muguru pret svešinieku, iemērkusi rokas mazgājamā bļodā. Viņa pamet aizdomīgu skatienu pār plecu, bet nedomā ar to sveicināties. Runāšanu viņa labprāt uztic savām ceļabiedrenēm....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Urdrunir
iesūtīt 02.03.2004 11:48
Raksts #12


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



Brannads pieslienas sēdus un pārsteigts vēro, kā Rasta veic "diplomātiskas sarunas" ar dunča palīdzību, tomēr nolemj nogaidīt, kamēr redzēs pretējās puses runātājus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 02.03.2004 19:14
Raksts #13


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



Viirs laipni uzsmaida Aoifei un ienaak istabaa. Vinja miesassargi paliek aiz durviim. Nemaniijis Rastas dunci nozibam (ko gan nevar teikt par vinja miesassargiem, kas veeriigu un draudiigu aci veeraas Rastaa) vinjsh nopeeta istabu un sasveicinaas ar ruukji: "Labsriits, meistar Ruukji." viegli noloka galvu. Pametis aci uz elfu, kas pashlaik ljoti nepieklaajiigi staav ar muguru pret ienaaceeju un mazgaajas, vinjsh panjem un apseezhas uz kaada kreesla pie telpas viduu noliktaa galda.
"Vakardien ciemojos uz 'Erendornas Veeja' un mums ar kapteini bija visai gara saruna. Mans vaards ir Van Bastens un esmu drakonu mednieks. Uz juusu kugja, kaa arii uz visiem citiem, mekleeju gana speejiigu kompaaniju, ko vareetu noliigt. Kapteinis man lika noprast, ka juus vareetu buut iistie. Man jums ir piedaavaajums. Riit es dodos celjaa uz Gladiatoru ciemu un man vajag kaadu kas vareetu Grifu mezhaa atrast to nelietiigo Hanu, kas tur celj jaunu pilseetu. Cik man zinaams, tas atrodas apmeeram dienas gaajienaa no sarkanpurva. Mezha malaa. Ja juus piekriitat, tad katram avansaa 10 zelta gabali lai vareetu sagatavoties celjam un doties turp jau riitnakt. Peec darba padariishanas sanjemsiet katrs pa veel 100 zelta gabaliem. Manupraat, daudz vairaak nekaa pietiekami. Ko teiksiet?" Peec ieilgushaa monologa, Van Bastens apluuko apkaartesoshos un laiski atlaizhas kreeslaa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 02.03.2004 23:48
Raksts #14


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



Izsper: "200 zelta gabalu. 100 taču ir tīri vai smieklīgi," arī apsēžas krēslā, "jūsu piedāvājums ir, hm, es tā teiktu, svarīgs... un lielā steiga.. kā arī iespējamās briesmas... ņemsim vērā to, ka mums - un par to es nešaubos - pretinieks var būt, hm, naidīgi noskaņots.. manuprāt, 200 zelta gabalu ir ļoti pieņemama summa, un tad jūs varēsit neuztraukties par to, ka mēs jūs piešmauksim un pārmetīsimies pretinieku pusē, kuri varētu maksāt vairāk... 200 zelta gabalu, un tad es piekrītu." - var uzglūnēt briesmas

Šo rakstu rediģēja Chemistry girl: 03.03.2004 00:03
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Urdrunir
iesūtīt 03.03.2004 09:41
Raksts #15


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



Brannads pieklājīgi pasveicina ienākušo un izvelk no segapakšas roku, atstājot āmuru tur, kur tas stāvējis. Nedaudz saviebies par Aoifes pārsteidzību, viņš mēģina iztaujāt Van Bastenu.

"Kas īsti ir šis Hans? Cik viņš spēcīgs? Kas mums ar viņu jādara, kad atradīsim? Vai van Bastena kungs pats piedalīsies meklēšanā? Vai mums neradīsies problēmas ar vietējām varas iestādēm? Un, vai elfiem Grifu mežā neradīsies pretenzijas pret mums, kamēr mēs "medījam" to Hanu? Un ko elfi domā, ka netālu no viņiem kāds Hans ceļ pilsētu? Un kāds van Bastenam pašam no tā visa labums?"

Tad pagriezies pret Aoifi viņš klusi norūc: "Un mēs, protams nekādā pretējā pusē nepārmetīsimies. Mēs vai nu vienosimies ar šo kungu vai nē. Draudēt viņam ar negodīgu rīcību nav nepieciešams."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 03.03.2004 17:19
Raksts #16


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Rasta novāc ieroci un piesēžas pie galda. Apdomā piedāvājumu. "Kas īsti būs jādara?" viņa prasa. "Un, jā, mani interesētu, cik īsti spēcīgs ir Hans, cik viņam cilvēku vai citu pakalpiņu paredzams apkārt, un kas viņš vispār ir. Un kāpēc drakonu mednieks grib nogalināt šo Hanu." Tikmēr klusiņām pie sevis priecājas par iespēju nopelnīt... Vienalga cik. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimloth
iesūtīt 03.03.2004 17:20
Raksts #17


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Follow the Yellow Brick Road ^_^



Nimloth saausās, izdzirdusi pieminam savu tautu. Pagriezusies pret Van Bastenu, viņa tam maigā balsī vaicā: "Vai tam visam patiesi ir kāds sakars ar elfiem?" Iespēja satikt kādu savējo viņai šķiet vilinošāka par piesolīto samaksu. Brīdi klusējusi, viņa piebilst: "Piedot man manu nepieklājīgo uzvedību - Nimloth Lavan, jūsu rīcībā..." *Paklanās*

Šo rakstu rediģēja Nimloth: 03.03.2004 17:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 03.03.2004 17:23
Raksts #18


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



Klusi nosaka uz Brannada pusi: "100 zelta gabalu nav laba alga... vai tad es teicu, ka to tiešām taisos arī DARĪT?"
Palūkojas uz Van Bastenu un arī sevi iepazīstina: "Starp citu, mans vārds ir Aoife, uzvārds... nav svarīgi..."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 03.03.2004 17:35
Raksts #19


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



"Atalgojums, manupraat, ir pilniigi pietiekams un veel vairaak. Jaanogalina, manispeec, nav neviens. Es pat buutu pateiciigaaks, ja juus nogalinaatu peec iespeejas mazaak. Kad vinju atradiisiet, meistar ruukji, jums vinjsh buus jaapaarliecina pamest sho teritoriju, un doties celt savu apmetni Egelokas tiirenumaa. Vienalga kaadiem liidzekljiem." Izbraucis ar roku caur matiem un nozhaavaajies vinjsh pieveershas Nimloth: "Ar elfiem, kundze, tam ir visai mazs sakars, ja vien neskaita to, ka shii pilseeta tiek buuveeta pie vinju mezha, kas vinjiem vareetu visnotalj nepatikt." Van Bastens pieceljas kaajas, aiziet liidz durviim un saka: "Dodu jums laiku liidz shiisdienas saulrietam, kad gaidishu juusu leemumu "Dzelzs Duuree". Nenokaveejiet, jo peecaak es dodos celjaa un neatgrieziishos vismaz meenesi." Vinjsh paklanaas un iziet pa durviim, taas aiztaisot.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimloth
iesūtīt 03.03.2004 17:41
Raksts #20


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Follow the Yellow Brick Road ^_^



Kad svešinieks izgājis pa durvīm, Nimloth apsēžas uz palodzes un sakrusto rokas uz krūtīm.
"Tātad mums vienkārši jārisina diplomātiskas sarunas un jāizvairās no asinsizliešanas? Izklausās garlaicīgi..." Nimloth nožāvājas un pievērš slīpo acu pētīgo skatienu Rastai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Urdrunir
iesūtīt 03.03.2004 17:48
Raksts #21


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



Brannads neziņā grozīja galvu: "Es visu līdz galam nesaprotu. Mums piedāvā naudu, lai pārceltu kaut kādus ieceļotājus uz citu vietu? Pie tam piedāvā tik, cik zemnieks var nopelnīt 10 gados, apstrādājot zemi. Kura no jums ir kaut ko dzirdējusi par Hanu vai šo Van Bastenu? Un kurai te ir veiklāka mēle, lai pilsētā par tiem apprašņātos? Mums tomēr vēl ir diena laika apdomāties."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 03.03.2004 21:41
Raksts #22


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



"Bards var nopelnīt vairāk, ja papūlas un uzraksta jaunu dziesmu," dusmīgi noburkšķ, "ehh... nu, labi... var jau katrā ziņā mēģināt... katrā ziņā diplomātija man itin labi padodas... nevaru gan noliegt, ka tas varētu būt garlaicīgi. Nu, vienalga, ja neviens nepiesakās, varu arī doties uz to pilsētu.. vismaz kādas pārmaiņas," parausta plecus,
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Urdrunir
iesūtīt 04.03.2004 14:15
Raksts #23


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



"Ja gribi doties viena, tad protams! Es tikmēr parunāšos ar ļaudīm tepat pa šo iebraucamo vietu."

Tad Brannads saģērbjas, sameklē mierīgāku kaktu un sāk lūgties Moradina palīdzību šai dienai. Ja viņam izdodas netraucētam pabeigt ceremoniju, tad viņš uzvelk bruņas, piekarina āmuru pie jostas un dodas meklēt šīs iestādes saimnieku.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 04.03.2004 16:58
Raksts #24


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Rasta noskatās, kā durvis noklaudz aiz Brannada un pievēršas ceļabiedriem.
"Es domāju, ka varētu piedalīties. Darbiņš gan jocīgs, jāsaka. Hans... Cik nu esmu dzirdējusi, viņš rada nepatikšanas vietējiem, tā, ka, cik nu viņš ir nekaitīgs un pārliecināms... No otras puses, tāpat biju plānojusi iet uz to pusi. Un bariņā jautrāk," viņa pēkšņi nosmaida. "Un man vajag naudu. Ko domājat jūs?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimloth
iesūtīt 05.03.2004 19:35
Raksts #25


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Follow the Yellow Brick Road ^_^



"Te kaut kas slēpjas," noteica Nimloth, viegli saraukusi degunu, "bet kompānijas labad došos...Galu galā nekā labāka, ko šobrīd darīt, tik un tā nav..."
*paņem savu duncīti un sāk izklaidīgi tīrīt strupos ienadžus*
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 05.03.2004 19:50
Raksts #26


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



*Pasmīn*: "Trīs - tā jau ir kompānija..."
Aoife izlaiž ķemmi caur garajiem matiem un saved seju kārtībā (ja tur maz ir, ko vest).
"Nu, manuprāt, varam jau iet," dodas pie durvīm.

Šo rakstu rediģēja Chemistry girl: 05.03.2004 19:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 05.03.2004 19:56
Raksts #27


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



Urdrinur: Taalu nav jaameklee, iestaades saimnieks ir pats baarmenis, pie kura jums shobriid vaidzeetu samaksaat par istabinjaam... Vecais viirs shobriid tiira leti, jo no agra riita baaraa veel neviena nav. Nokaapjot lejaa pa trepeem tev aciis iespiid riita gaisma, kas nedaudz apzhilbina pie tumsas pieradusho ruukji, bet neko ljaunu nenodara... vecais virs apsveicinaas: "Labsriits, meistar ruukji, ko esat ieplaanojis shai dienai?" paluukojies tev aiz muguras un ieraudziijis, ka tur neviena nav: "Un kur tad juusu biedri? Shodien pilseetas centraa mazinjsh ikmeenesha tirdzinjsh- iesaku apmekleet.."

paareejie: nu, tad daraat akutko, vai sekojat Brannadam?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 06.03.2004 14:25
Raksts #28


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



"Nu tad ejam! Vai vismaz es iešu, jo man te vēl šādas tādas darīšanas pilsētā. Mēs varētu tikties tajā "Dzelzs dūrē" ap diviem, teiksim. Ko sakāt?" Rasta noprasa istabā palikušajiem, bet pati jau ir pilnīgi sakrāmējusies un gaida pie durvīm. "Vai arī varat nākt man līdzi, ja nav nekādu citu ideju (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) "
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 06.03.2004 16:20
Raksts #29


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



"Nu, šo pilsētu es tīri labi nepārzinu," Aoife domīgi nosaka, "ja nu tu tiešām zini, kas kur atrodas, man nebūtu iebildumu iet apkārt ar kādu, kurš šejieni pazīst... tu jau iesi uz vietām, kur ir daudz cilvēku, vai ne?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 06.03.2004 16:45
Raksts #30


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



"Nē, ne gluži," Rasta izvairīgi novilka. "Man jāapciemo daži parādnieki, jāsatiekas ar dažiem paziņām, šis tas jāuzzina un tamlīdzīgi. Šādi tādi krājumi ceļam arī jāpagādā."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimloth
iesūtīt 06.03.2004 22:04
Raksts #31


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Follow the Yellow Brick Road ^_^



"Es došos mazliet paklejot pa ostmalas tavernām," izklaidīgi nomurmina Nimloth, ieslidinādama duncīti aiz zābaka malas, "kazi, kādu paziņu satikšu..."
*uzmet plecā apskrandušo ādas somu*
"Aiofe, pievienosies? Va tu ar Rastu?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Urdrunir
iesūtīt 08.03.2004 09:49
Raksts #32


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



Brannads izjautā saimnieku par to, ko viņš zin par van Bastenu un Hanu.

"Saki, cienītais, vai nevari man pastāstīt kaut ko par van Bastena kungu, kas apmeties šeit? Vai labu ļaužu un vai bieži meklē palīgus dažādu darbu izpildei? Un kas tās par lietām ar Hanu? Vai šeit tā parasts, ka drīkst viņu piespiest pārcelties uz citu vietu un necelt pilsētu, kur tas nodomājis?"

Tad Brannads grib zināt, cik jāmaksā par istabu un vai pārtiku var sagādāt pats saimnieks, vai to labāk meklēt citur.

Ja gadījumā izrādās, ka šie izdevumi būs palieli, tad Brannads apjautājas, vai tuvumā nav kāds slimnieks, kam nepieciešama dziednieka palīdzība.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 08.03.2004 17:37
Raksts #33


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Rasta nervozi pameta acis pa pusatvērto durvju aili. Būtu baigi labi nozust pirms te kāds nāk laipni apvaicāties par samaksu...
"Labi, vienalga, galu galā, tiekamies tad "Dzelzs dūrē", ja nospriedīsiet pievienoties kompānijai!" Tad viņa izgāja gaitenī un klusi nokāpa pa kāpnēm.

(Ja kas, tu nevarētu aprakstīt lejas zāles mēbeles, kā arī viesnīcas apkaimi?)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 09.03.2004 17:53
Raksts #34


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



Baarmenis/iipashnieks: "O, van Bastena kungs mums Erendornaa ir viens no ietekmiigaakajiem un godiigaakajiem cilveekiem. Nekas daudz par vinju gan man nav zinaams, jo vinjsh ir visai nosleepumains cilveeks, lai neteiktu vairaak. Paliigus vinjsh shad tad noliigst kaadiem maziem darbinjiem, kam pasham laika neatliek. (..) O, jaa Hans, redzies, iemeties grifu mezhaa, un nenaak laukaa, lai kaa vinju sauktu. Ja domaajiet to Hanu... par citu paziistamu man nekas nav zinaams. (..) istaba buus divi sudraba gabali. (..) partiku varu tev sagaadaat u vietas, draugs. Cepetis un alus... ko vien sirds kaaro! (..) nee, cik zinaams peec dziednieka neviens nav saucis." Vecais viirs visu laiku laipni smaida.


"Ahaa! tur jau naak arii paareejie... luudzu luudzu, brokstiis garshiigu cepeti ar pashmaaju viinu un saaliitu gurkjiiti... viss kas taadai jaunai daamai, kaa jums, vaidziigs!"

nokaapjot pa trepeem redzams baars visaa garumaa liidz istabas otram galam, tad pa kreisi stiepjas istaba, kuraa ir savietoti astonji aplji galdi ar 4 tukshiem kreesliem pie katra. aarpusi apsraksturoshu kad iziesiet laukaa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 09.03.2004 18:15
Raksts #35


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



"Ja jau Rasta aizgāja," domīgi parausta plecus, "mēs varētu iet kopā."
Ar plašu žestu norāda uz durvīm un sāk iet uz to pusi. Ieejot bārā, nedaudz apstājas, tad pieiet pie galda: "Un nekā, hm, viegla jums nebūtu?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 09.03.2004 18:27
Raksts #36


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



Baarmenis: "Viegla? Meiteniit, vienmeer ir uudens un visa veida siirupi un uzvaariijumi un teejas uzleejimi ar'! Ko vien sirds kaaro!" Laipni uzsmaidiijis Aoifei vinjsh ielej glaazi uudens un pasniedz tai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 09.03.2004 18:30
Raksts #37


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Rasta viegli salecas, kad saimnieks viņu pamana, tad mierīgi pieiet pie bāra letes un mazliet īdzīgi nomet uz galda prasītās 2 sudraba naudiņas. Nekad nav patīkami šķirties no naudas, arī no 2 sp.
"Ko domā darīt, Brannad? Varu paieties tev līdzi?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 09.03.2004 18:39
Raksts #38


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



eeemm... tas sudrabs ir no viesiem, nevis no katra (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) bet ja jau BC ir ar mieru paareejiem uzsaukt... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)

Šo rakstu rediģēja Sigfa: 09.03.2004 18:40
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 09.03.2004 18:55
Raksts #39


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



((IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/pinch.gif) )

"Kaut kad jau atdosiet," viņa nosaka un ziņkārīgi paskatās, kas tiek piedāvāts no ēdmaņas. No kārtīgas ēdmaņas, nevis ūdens, sīrupiem un uzlējumiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 09.03.2004 19:11
Raksts #40


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



Lielopa cepetis, cuukas galja, visa veda kartupelji (iznjemot frii, protams) gurkji, tomaati, siipoli, loki, kjiploki, maize (baltaa un rupjaa) viins, alus, iesala dzeeriens, vistas galja (cepta, vaariita) un veel...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 09.03.2004 19:17
Raksts #41


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



"Te ir pašapkalpošanās?" ziņkārīgi noprasa, vērojot vieglās uzkodas... hmmm... pastiepj roku un paņem rupjmaizes kārtojumu.
"Es atdošu.. nedaudz vēlāk," nosaka, "man tagad maks... kaut kur dziļi apakšā..."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimloth
iesūtīt 09.03.2004 19:19
Raksts #42


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Follow the Yellow Brick Road ^_^



*Nimloth apsēžas blakus Aiofei un pamet acis uz bārmeni*
"Kausu vīna, labo cilvēk," viņa klusi nosaka, domīgi raudzīdamās apkārt. Var redzēt, ka viņa nevēlas pārāk ilgi uzkavēties...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 09.03.2004 19:26
Raksts #43


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



te NAV pashapkalposhanaas, taakaa tu nepanjem viss rupjmaizes kaartojumu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)

Baarmenis izsniedz prasiito rupjmaizes kaartojumu (malta rupjmaize ar kefiiru, pienu, cukuru un kreejumu...) un smaidiidams atsaka: "pirms ieshanas prom atdosi!" uzsmaida.

"kauss viina.. tuuliitaas..." pieiet pie mucaam sev aiz muguras un ielej vienaa shaubiigi tiiraa kausaa viinu un noliek priekshaa daamai. "Uz kurieni tad dodaties, labie ljaudis?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 09.03.2004 19:27
Raksts #44


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



ak... ka nepaņemu.. tad neko (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
"Mēs jau varam doties," noliek pustukšo bļodiņu uz letes un uzsmaida bārmenim, "nu, es vismaz dodos uz pilsētu... kur tā pavairāk cilvēku... ko jūs ieteiktu?"

Šo rakstu rediģēja Chemistry girl: 09.03.2004 19:28
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Urdrunir
iesūtīt 10.03.2004 09:28
Raksts #45


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



Brannads, apmierinās ar atbildi, brīdi pakasa bārdu un tad pieprasa no visa ēdiena pa druskai, "bet daudz un vīnu nevajag". Piemeties pie galda viņš lēnām un apdomīgi sāk ēst.

Pēkšņi atcerējies pārējos viņš novelk: "Man liekas, ka esmu par palīdzēšanu van Bastena kungam. Man vajag tikai pārtiku ceļam un tad es varētu doties. Pilsētā man neko īpašu nevajag. Tik vien kā apkārtni paskatīties. Saimniek, Moradina templis te ir? Un ko jūs pielūdzat, kad dodaties ceļā?"

Tad klusi pie sevis atraugājas un šmakstina tālāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 10.03.2004 15:26
Raksts #46


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Rasta izvēlas liellopu ar kartupeļiem un tomātiem un piešēzas pie galda pie Brannada un Nimloth.
"Es arī būtu "par" iešanu ar Van Bastenu," viņa saka, graizīdama gaļu. "Tikai es īsti nesaprotu, kādā veidā mēs viņu varētu patriekt jeb, kā viņš teica "pārliecināt" Hanu doties prom no elfu meža. Ja reiz tur top vesela pilsēta, tad tur ir padaudz ļaužu. Tā nav vientuļa ceļinieka aplaupīšana. Ko jūs domājat par to?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Urdrunir
iesūtīt 10.03.2004 17:33
Raksts #47


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



"Man domāt, jāaiziet un jāpaskatās," teica Brannads starp diviem kumosiem. "Vai nu tā būs, ka gluži godīgu priesteri mēģinās nomušīt. Varbūt, ka Hans ir tāds zemnieku vadonis, kam bail no zobena. Varbūt viņš ir mantkārīgs un viņu var uzpirkt, varbūt viņš vienkārši nezin, ka tur pilsētu nevar būvēt un, teitan, Aoife viņam var piedziedāt pilnas ausis par leknam ganībām un bagātu zemi citur? Kad iesim tuvāk, mēs taču varēsim novērtēt situāciju labāk, vai ne?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 12.03.2004 19:04
Raksts #48


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



Baarmenis, laimiigs par samaksas sanjemshanu un vispaar labajiem apmekleetaajiem, visus laipni apkalpo un brannadam atbild uz vinja jautaajumu: "Ak, pirms celja es pats neko neluudzos, jo neesmu dievbijiigs cilveeks, bet daudzi noliek kaadu ziedojumu kaadaa no celjmalas sveetniicaam kas piederaas Fharlanghnam /vinjsh ar gruutiibaam izrunaa sho vaardu visaadi shkjobiidamies../ tie ir taadi necili akmens blukji ar shamejaa simboliku iegraveetu saanaa."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimloth
iesūtīt 12.03.2004 19:28
Raksts #49


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Follow the Yellow Brick Road ^_^



*Nimloth izdzer malku vīna un tad uzlūko bārmeni*
"Fharlanghns? Šķiet, neesmu dzirdējusi par šo dievību..."
*domīgi turpina tukšot kausu, ieklausīdamās arī ceļabiedru sarunās*
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 13.03.2004 15:03
Raksts #50


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Rasta domīgi košļāja savas brokastis un zem galda nepacietīgi švīkāja kājas. Projām. Viņa gribēja tikt projām. 10 gadus savas dzīves viņa bija pavadījusi pilsētā un vēl tagad brīnījās, kā to pārcietusi.
"Tad laikham jau vhiss izlemts," viņa teica ar pilnu muti. "Mhēš viši ejam škatīties, kaš tas Hans par phutnu un ko tāds žiemā ēd. Tāpēc mums jāsatiek Van Bastena kungs. Un vēl mums jāpagādā šis tas ceļam, vai pareizi saku?" Izēdusi muti viņa turpināja. "Tos 10 zelta gabalus viņš maksās kā kompensāciju, nevis kā avansu, es tā sapratu. Jo pagaidām nekādu naudu redzējusi neesmu."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 13.03.2004 21:09
Raksts #51


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



Baarmenis izskataas nedaudz sanervozeejies, un nedaudz uztraukti saraucis uzacis saka Rastai: "Eee... varbuut daama to nezin, bet Van Bastena kungam ir arii daudz ienaidnieku un juus daudz riskeejat tik atklaati runaajot par to juusu darbinju pie vinja..." Baarmenis jau saak manaami sviist.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 14.03.2004 17:08
Raksts #52


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Rasta nokaunējās un aizvērās. Bet bārā tik un tā neviena sveša nebija, tikai ceļabiedri un bāra īpašnieks. Rasta uz viņu aizdomīgi pašķielēja, bet neko neteica un turpināja ēst. Bija tīri garšīgi. Gan ne ļoti, bet ēdami. Drīz viss bija nokopts pa tīro.
"Pārtiku un visu pārējo gādāsim atsevišķi vai arī iesim kopā?" viņa prasīja, nedaudz klusāk, nekā bija runājusi pirms tam un atstutēja zodu plaukstā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Urdrunir
iesūtīt 15.03.2004 10:48
Raksts #53


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



"Varam darīt divējādi," čāpstināja Brannads. "Varam daļu naudas likt kopējā kasē, lai segtu ceļa izdevumus, un daļu sadalīt, kad gadīsies kas lielāks, lai katrs var nopirkt to, kas viņam kārojas. Tikai nesamo gan vajadzētu dalīt līdzīgi."

Tad viņš pēkšņi saausījās un vērsās pie saimnieka: "Ienaidnieki? Kas ir šie noziedznieki un kā mēs tos varētu atpazīt? Un vai tad varas iestādes cienījamajam van Bastena kungam nepalīdz? Un kamēr tu domā, tikmēr sadabū man pudeli alus līdzi ņemšanai! Un, jā, vai es vēl esmu kaut ko parādā?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 16.03.2004 13:33
Raksts #54


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



baarmenis, aizskreejis liidz letei, pakjeeris alu un atskreejis atpakalj, saak drudzhaini reekjinaat. "taa... tas buus seshi sudraba gabali no jums, meistar ruukji, un ienaidnieki visdazhaadaakie... celjojot pa Erendornu un darot Labus darbus var savaakt daudz taadu. Varas iestaadeem ir nospljauties par visu kas te notiek. Vinjiem tikai zeltu raust!" Baarmenis sashutumaa izsaucaas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 16.03.2004 16:04
Raksts #55


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



"Nu, nu," Rasta pasmaida, beigdama ēst savas brokastis. "Tā jau visur valdību zākā un domā, ka žoga otrā pusē zāle zaļāka. Ko šis Van Bastens vēl ir tādu labu darījis? Ar ko saviem ienaidniekiem uz varžacīm uzkāpis?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 16.03.2004 20:20
Raksts #56


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



"Ehh, neesmu tachu nekaads cieniijamaa kunga biograafs, ja gribait zinaat ko taadu vairaak, tad kaadeelj nevaicaat vinjam pasham?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 17.03.2004 07:52
Raksts #57


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



"A kur viņu var atrast? Tas ir, vajadzības gadījumā, ja nu mums viņam vēl kas būtu jautājams, un mēs negribētu gaidīt līdz vakaram? Ja nu mums viņam kas svarīgs sakāms, piemēram, ka mēs gribam savu naudiņu...?"

Šo rakstu rediģēja browncat: 17.03.2004 07:54
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Urdrunir
iesūtīt 18.03.2004 10:20
Raksts #58


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



"Bet mēs taču jau zi..." paspruka Brannadam, bet tad viņš apķērās, ka iespējams Rasta grib izvilināt no saimnieka papildus informāciju. "Jā, jā, varbūt te ir Van Bastena kunga māja, kur mums jāpiesakās, kad esam savu darbu paveikuši?"

Tad brīdi nogaidījis Brannads piemetina: "Un vēl sakiet, ja mēs gribētu doties ceļā un sagatavot sev pārtiku, tad cik daudz mums tas maksātu, teiksim vienam ceļotājam sešām dienām?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 19.03.2004 12:34
Raksts #59


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



"Nava gan maaja..." Peec briizha apdomaashanaas- "Tur jums jaavaicaa vinjam pasham. Shajaa pilseetaa vinjsh lielaakoties uzturaas "Dzelzs Duuree""
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 19.03.2004 14:46
Raksts #60


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Rasta nopūtās.
"Nu tad mums viņu jāmēģina atrast tur. Es gribu savu naudiņu, pirms vispār sākšu meklēt ceļam vajadzīgo. Un, sakiet," viņa pievērsās saimniekam, "cik tad man jāmaksā par šitām te brokastīm?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 20.03.2004 15:02
Raksts #61


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



"5 vara gabali, jaunkundz..."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Urdrunir
iesūtīt 22.03.2004 12:25
Raksts #62


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



"Ē, jā, nu, labi!" izstaipījās Brannads. "Varbūt tad ejam papētīt to "Dzelzs Dūri"? Kurš nāks? Kurš grib paskraidīt citur? Es eju pēc mantām un tad esmu gatavs doties."

Brannads brīdi nogaida, lūkodamies apkārtējos, un tad taisās projām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 23.03.2004 12:52
Raksts #63


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



"Es, es iešu!" Rasta pieteicās, ātri savāca savas mantiņas, ko viņa jau iepriekš bija nonesusi lejā, cerot aizšmaukt bez maksāšanas un nometa prasīto naudiņu uz letes. "Ejam?" viņa durvīs starojoši uzsmaidīja rūķim.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Urdrunir
iesūtīt 24.03.2004 16:16
Raksts #64


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



"Ē, jā..." Brannads nedaudz apjuka no tieši viņam (?) veltītā smaida. "Saimniek, ja kāds no mūsējiem te ieklīst, tad sūti viņu uz "Dzelzs Dūri", un pataupi mums to istabu. Izskatās, ka mēs projām tiksim tikai rītrītā!"

"Čāposim ar'!" viņš teica sekodams Rastai, "Pa ceļam tev nekas nav vajadzīgs?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 25.03.2004 18:33
Raksts #65


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



"Man vajag.... ē..." viņa ielūkojās savā somā un pačamdījās ar roku. "Ēdmaņa man ir 4 dienām, a cik ilgi ir līdz tam ciemam? Un, kamēr mēs te blandāmies pa pilsētu, es labprāt apskatītu kādus vietējos ievērības cienīgos objektus. Tā, lai nevajadzētu atgriezties speciāli... Man pilsētas nepatīk, bet zināt gribas."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 29.03.2004 10:47
Raksts #66


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



"Labi, meistar ruukji, kaa teiksi." Baarmenis savaac naudu un aiziet atpakalj tiiriit leti.

liidz ciemam, ejot ar kaajaam, ir ap nedeelju ko staigaat, varbuut vairaak.

es gribeetu dzirdeet ko dara paareejie... ceru, ka man nav palikushi tikai divi speeleetaaji.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mastero Jazz
iesūtīt 29.03.2004 15:51
Raksts #67


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.11.03
Kur: Baltimore Hospital for the Criminally Insane



OOC: Aghmmm...
CITĀTS
nu otru grupeejumu (tb mastero shaty & pirle) iesaistiishu speelee veelaak, jo speele jau saakusies (paaraak ilgi jau tas viss vilkaas) taakaa pashl;aik nav paaraakaa steiga. veel tikai gaidu kad nimloth iepostos.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimloth
iesūtīt 29.03.2004 15:53
Raksts #68


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Follow the Yellow Brick Road ^_^



*sorry for the absence - nav vis tik divi (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) *

"Cik par vīnu?" pavaicā Nimloth, ieslidinādama roku somas kabatā, vēlēdamā pēc iespējas ātrāk norēķināties un doties vientuļā klaiņojumā pa tumšo šķērsieliņu veikaliņiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Urdrunir
iesūtīt 30.03.2004 10:01
Raksts #69


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



"Man ir priekšlikums. Vispirms nokārtosim lietas ar Van Bastena kungu un tad iesim paklīst apkārt. 10 zelta gabali var lieti noderēt pilsētas apskatē! Tātadiņ kurš mums te ir pēddzinis? Rasta? Ved mūs, lūdzu!"

Un Brannads izgāja ārā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 30.03.2004 14:05
Raksts #70


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



"Tad uz Dzelzs Dūri..." Rasta nokomandēja un izgāja laukā.

//un kur ir cienījamais gā emm, lai pateiktu tālāk? (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) //
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Urdrunir
iesūtīt 02.04.2004 09:01
Raksts #71


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



OOC: Nu, ja GM nav, tad būs vien pašiem jāiet meklēt to krogu!

Brannads izbaudīja pilsētas trokšņus un lēnām gāja meklēt "Dzelzs Dūri". Visu laiku viņš centās izvairīties, lai kāds viņam nespiežas klāt un nemanīts nemēģina nozagt maku, kurā gandrīz nekas nav iekšā, vai, nedod Morradin, svēto simbolu, kurš gan ir aizbāzts aiz bruņām un tāpēc ir relatīvā drošībā.

Bija dzirdētas baumas, ka cilvēkiem pilsētā šausmīgi patīk svešas mantas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 02.04.2004 13:30
Raksts #72


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



OOGM:sorry, nevaree' tikt pie kompiish' ...

Nim: 1 vara gabals.

atrast dzelzs duuri nav probleemas, uzprasot kaadam pretiimnaaceejam. Dzelzs duure ir liels krogs un speelju zaale otajaa staavaa, paziistams kaa vieteejo izsiteeju dzertuve un arii juurnieki she' nav retums. Juus staavat aarpus dzelzs duures un virs jums karaajaas koka izkaartne ar iestaades nosaukumu un to simbolizeejoshu dzelzs brunju cimdu sakljautu duuree.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Urdrunir
iesūtīt 02.04.2004 14:42
Raksts #73


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



"Nu, tad, dāmas! Ejam iekšā?" Brannads pieglauda apģērbu un pārlaida ar plaukstu pāri bārdai. "Kurš mums būs galvenais runātājs?"

Brīdi pagaidījis atbildi, viņš droši vēra vaļā krogus durvis un spēra soli iekšā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 02.04.2004 15:55
Raksts #74


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Rasta sekoja Brannadam un uz mirkli apžilba no spējās pārejas uz tumsu. Iekšā bija padaudz cilvēku, varēja uzreiz noprast, ka krogs ir populārs starp visdažādākajām aprindām.
Viņa aplaida skatienu zālei, cenšoties ieraudzīt agrā rīta viesi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nimloth
iesūtīt 02.04.2004 20:31
Raksts #75


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.12.03
Kur: Follow the Yellow Brick Road ^_^



Klusi purpinādama pie sevis par to, ka nav paspējusi paklaiņot, Nimloth seko saviem biedriem tavernā un, cerot, ka Aiofe nav bezcerīgi apmaldījusies, ar blīkšķi aizcērt aiz sevis smagās durvis. Pārlaiž vērīgo acu skatienu tumšajai telpai, meklēdama brīvu galdiņu, pie kā apsēsties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Urdrunir
iesūtīt 05.04.2004 13:18
Raksts #76


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



OOC: Uff, kur ir tas bards, kad viņu vajag? Diplomātija jābīda! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Brannads nopētīja krogus ļaudis un mēģināja izdomāt kurš varētu būt īpašnieks vai vismaz darbinieks. Atradis pēc viņa domām atbilstošu personu, viņš stūrēja tam (vai tai) klāt , klusi nokrekšķinājās un teica: "Atvainojiet!l Ja es gadījumā šeit kādu meklētu, tad kā man viņu vislabāk būtu atrast?"

Pēc iepriekš no iebraucamās vietas saimnieka dzirdētā par Van Bastena kunga iespējamajiem nelabvēļiem, rūķim negribējās skaļi izbļaut sava darba devēja vārdu, lai nepievērstu sev lieku uzmanību.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sigfa
iesūtīt 05.04.2004 15:25
Raksts #77


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.12.03
Kur: Marss, Sektors 5Ba, 3 Dome



GM: bc, nesaac tagad dariit manu lomu, to vai baaraa ir daudz cilveeku nosaku es, ceru, ka turpmaak to ieveerosi.

baarmenis Urdrinuram: "Vaicaajiet vien man, paziistu lielaako dalju shejienieshu!"

Paaris ljaudis paveershas uz ienaakushajiem un sarauc uzacis nespeedami atcereeties, ka juus she kaadreiz jau buutu bijushi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Urdrunir
iesūtīt 06.04.2004 14:36
Raksts #78


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



"Es meklēju Van Bastena kungu," nedaudz pieklusinājis balsi noducināja Brannads. "Vai viņš ir šeit?"

Pagriezies pret Rastu un Nimloth viņš pamāja tām ar roku, lai abas sameklē sev brīvu vietu pie galda. Tad pats sāka uzmanīgi ošņāties un blenzt apkārt. Gribējās zināt ko te piedāvā apmeklētājiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 06.04.2004 14:38
Raksts #79


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



//Atvainojos//

Rasta aplaida apkārt tramīgu skatienu, juzdamās neveikli ziņkārīgo skatienu krustugunīs, un klusi pie sevis cerēdama, ka viss beigsies pēc iespējas ātrāk.
Pilsētās nekad neko nevarēja zināt.
"Mēs jau nesen ēdām," viņa nomurmināja Brannada virzienā. "Es negribu te gaidīt. Labāk pienāksim mazliet vēlāk, un tikmēr iesim apskatīt pilsētu. Tepat riņķī, nekur tālu."

Šo rakstu rediģēja browncat: 06.04.2004 14:42
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Urdrunir
iesūtīt 07.04.2004 12:25
Raksts #80


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.01.04
Kur: starp likumu un dvēseli



"Es jau tik' tāpat, paostīties!" aši atrauca Brannads. "Un pacieties brīdi! Ja nu viņš ir tepat uz vietas? Tad mēs būsim te nokārtojuši visas lietas un varēsim doties projām."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.05.2024 18:10