Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Raksti tiek skaitīti.
Aptaujas nav atļautas – tām paredzēts atsevišķs aptauju forums.

> Gleznas Cūkkārpā
·spid·
iesūtīt 25.12.2003 15:29
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.10.03
Kur: childproof world



s te taa padomaaju.... lai arii kaa man nepatiik taisiit jaunus pawedienus, bet te nu s kauko nesaprotu... taatad - cukkaarpaa gleznas runaa & paarwietojas.... tad kas harijam liedz runaaties ar siriussu caur gleznu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) & fotograafijas.... taas arii kustas, bet nerunaa?! s nesaprotu shito wisu padariishanu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure.gif) cuukkaarpaa taas gleznas wispaar pashas dziiwo sawu dziiwi... warbuut gleznas i tik iipashsas tikai cuukkarpaa & weel kautkur? bet druumkaktee gleznas arii runaaja.... :blink: s nekaa nesaprotu....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
Hermija
iesūtīt 27.06.2005 11:14
Raksts #41


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.04
Kur: Kaut kur starp trijām pasaulēm...



Varētu būt, ka gleznai jābūt uzgleznotai pirms nāves, tad arī var sazināties caur gleznām
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
helbaffy
iesūtīt 15.10.2005 16:56
Raksts #42


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.02.05
Kur: ...Flawed Perfection...



Kāpēc man liekas ka es kautkur lasīju, ka gleznās cilvēki (burvji) var pārvietoties un runāt tikai tad , kad to īstie līodzinieki (burvji) ir miruši! vienā no grāmatām tas bija raxtīts! tikai es nezinu kurā! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
joua
iesūtīt 13.01.2006 20:43
Raksts #43


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.11.05
Kur: 20 metrus virs zombiju pūļa, cīnoties par izdzīvošanu



fotogrāfijas ir makslīgas,bet gleznas laikam ir gleznotas speciāli,ar tajās attēlota piekrišanu,varbūt pat bišk ka E.Po stāstā " Ovālais portrets."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 13.01.2006 21:39
Raksts #44


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



CITĀTS(bafa @ 15.10.2005 16:56) *
Kāpēc man liekas ka es kautkur lasīju, ka gleznās cilvēki (burvji) var pārvietoties un runāt tikai tad , kad to īstie līodzinieki (burvji) ir miruši! vienā no grāmatām tas bija raxtīts! tikai es nezinu kurā! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)


Bet tad, ja tā ir taisnība, sanak, ka gleznās iemiesojas to uzgleznoto cilvēku gari, ne? (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
whitegirl
iesūtīt 26.03.2006 19:37
Raksts #45


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.05
Kur: cita laika zoona



Man ir jautaajums, bet ja es kaut ko esmu sajaukusi - buushu pateiciiga ja izlabosiet... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
OK... Direktora kabinetaa vienmeer staav dazhas gleznas (kuraas cik es saprotu "dziivo" bijushie skolas direktori)... Un shajaa graamataa arii bija teikts, ka, kad Harijs ienaaca kabinetaa - vieniigaa lieta kas bija mainiijusies peec Dumidora naaves - bij uzradusies jauna glezna, zelta raamii, kur mieriigi "atpuutaas" Dumidors... Un tad kad vinjsh veel bija dziiivs, paareejie (jau mirushie) diroktori, vinjam ik pa reizei paliidzeeja (ar informaaciju utt.)... Galvenais - vinji vareeja sarunaaties ar dziivajiem... Vai tas noziimee ka Dumidors, buudams miris, vienalga varees kaut kaadaa veidaa paliidzeet? Varbuut ar informaaciju, vinja zinaashanaam...?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džozefīne
iesūtīt 29.03.2006 15:42
Raksts #46


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.10.05
Kur: šeit, tepat un te



ja jau viņš arī ir gleznā, tad jau tā arī vajadzētu būt ne? es vismaz tā domāju... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
JusticeKid
iesūtīt 30.03.2006 11:11
Raksts #47


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.01.06
Kur: kur gribu tur esmu



(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) Manšķiet ka daudzi portreti kā piem Resnā kundze vai sers Kedogens ir izdomāti tēli, kādus taču bieži zīmē, tikai burvju pasaulē viņi vēl atdzīvojas un dzīvo savu dzīvi gleznā. Tomēr bijušie skolu direktori, kuri karājas gleznās pie Dumidora kabineta sienām vienkārši varbūt pēc miršanas no izvēles palikt par spoku vai dzīvot gleznā izvēlējās dzīvot gleznā.Nu tā apmēram...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
FADER
iesūtīt 08.04.2006 22:32
Raksts #48


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.01.06



dev duo nezabrazt AH AH!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
alienz
iesūtīt 09.04.2006 11:13
Raksts #49


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.06



Jā, arī mani mazliet mulsina tas, ka Dumidors tagad dzīvos gleznā - vai tas tiešām nozīmē, ka viņš vēl varē kawt kā palīdzēt Harijam??? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif) Hmm, bet es neuzskatu, ka būt gleznā ir tas pats, kas būt par spoku - to jau pats Dumidors neizvēlās! Visi Cūkkārpas direktori (laikam jau pēc nāves) tiek ievietoti šādās gleznās... Es gan vēl pameklēšu, vai tas tiešām notiek pēc nāves.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kniburiene
iesūtīt 20.05.2006 19:33
Raksts #50


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.03.04



Man gan šķiet, ka gleznu varoņus atdzīvina kāda īpaša burvestība. Varbūt cilvēki tajās ir dzīvi, tāpēc, ka otiņa ir no zirgērgļa spalvām! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) To varoņi droši vien ir līdzīgi Cūkkārpas spokiem, kuri "spēj atstāt vārgu atblāzmu vietās, kur staigājis viņu dzīvais līdzinieks" vai kaut kā tamlīdzīgi. Cūkkārpas direktoru portreti noteikti ir skolas senā maģiskā tradīcija.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
iewela999
iesūtīt 22.05.2006 20:18
Raksts #51


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.01.06
Kur: te!! redzi?! nee?! pats vainiigs..



mjaa... man ir vairaaki pienjeemumi
1. cilveeki gleznaas var buut tiaki slaveni, gudri cilveeki
2. personaam gleznaas nav normaala dziive
3. tas nav normaali
4. Roulinga taa izdariija speciaali lai vairaak lasiitu graamatu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džozefīne
iesūtīt 29.05.2006 21:21
Raksts #52


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.10.05
Kur: šeit, tepat un te



Nu, man jau nu liekas, ka fotogrāfijās cilvēki tikai kustas. Gleznas ir gleznas. Tā nav foto. Tā lūk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
uldisz93
iesūtīt 01.07.2006 16:33
Raksts #53


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.04.06
Kur: Jūrmala, Kauguri



Mees neesam burvji un taapeec to nesaprotam!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sorcerer.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sorcerer.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Atēna
iesūtīt 01.07.2006 19:14
Raksts #54


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.06
Kur: ne tur kur vajag ><



es piekritu kniburienei. man ari liekas ka tur tiesam vajag kadu miksturu vai burvestibu. varbut ipasas otas un krasas. kaut gan var but ka zimetajam vai tam ko zime butu jabut ar lielu magiju apveltitam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
FADER
iesūtīt 10.07.2006 09:15
Raksts #55


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.01.06



a varbuut tas ir kaa teļļuks un otraa galaa kkur tas patieshaam notiek?! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ohmy.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mesje Paulig
iesūtīt 07.08.2006 15:39
Raksts #56


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.06
Kur: Meklē pusgarās zeķes zem krēsla.



padoma no Muggles viedokļa (not magic fok) tu taču nerunā ar bildēm ta pat burvji arī tāš vienkārši kustas ne jau dzīva viņas ir tās glezans un bildes ir apburtas kā tur vienā hp gramatā teica ka tām agija izbeidzoties vai kaut kā tā..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nephrite
iesūtīt 18.08.2006 16:10
Raksts #57


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Starp dienu un nakti



nelasiiju paareejaas atbildes, bet man liekas, ka vai nu siriuss nav nevienaa gleznaa....fotograafijas nerunaa.....iespeejam gleznas ir speciaaji jaanobur, lai taam buutu pashaam sava " galva" uz pleciem...vai to iemiitniekiem...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
forbiddenwood
iesūtīt 26.10.2006 17:15
Raksts #58


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.12.04



Šito pavedienu lasot man smadzenes aizsvilsies... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif)
Man liekas ka Roulinga nav tik dziļi domājusi par tām gleznām.
Tur jau jābūt Einšteinam lai visu to izskaidrotu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Rydelhouse
iesūtīt 24.12.2006 19:25
Raksts #59


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.10.06
Kur: Visums,piena galaktika, saules sisteema, Zeme, eirāzija, eiropa, baltija, latvija, riiga, centrs, maaja, dziivoklis, istaba dators!



man arii kautkad tas bija ienaacis praataa.. kaadeelj kaads Harijam neuzglezno Siriusu lai vinjsh vareetu ar vinju runat u.t.t. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowdewil
iesūtīt 31.12.2006 21:38
Raksts #60


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.06



Par tiem mirusajiem runaajot...Harija vecaaki ir mirusi un pasam Harijam ir vinu bilde, tad jautaajums kapeec vini nerunaa?
Sitaa padariisana ir baigi miiklaina...mosh taas gleznas prikola peec ir noburtas, lai vareetu redzeet un kopiigi dziivot ar dziivajiem? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 21.05.2024 04:46