Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Priekšskate

Visus jaunos pavedienus šajā forumā priekšskatīs sadaļas vadītāji. Ja tie tiks atzīti par pietiekami saturīgiem un apspriešanas vērtiem, tad parādīsies kādu laiciņu pēc iesūtīšanas (kad vadītājs apstiprinās), citādi neparādīsies vispār.

> Vai Siriussam vajadzēja mirt?
Vai viņam vajadzēja nomirt?
Tu nevari redzēt aptaujas rezultātu, kamēr neesi nobalsojis. Lūdzu, piesakies un nobalso, lai redzētu šīs aptaujas rezultātu.
Kopā balsis: 171
Viesi nevar balsot. 
Gangsta
iesūtīt 15.12.2003 11:54
Raksts #1


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.12.03



Mani interesē citu domas šajā jautājumā!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
6 Lapas V  « < 3 4 5 6 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (80 - 99)
Princesīte
iesūtīt 09.06.2005 10:33
Raksts #81


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.04
Kur: Šur tur



Vajadzēja, jo Roulinga tā ir izdomājusi (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
modoka
iesūtīt 15.06.2005 20:31
Raksts #82


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.04.04
Kur: Rīga



Esmupar 100%, ka nevajadzēja... Harijam taa pietruukst viņa... un man arīi.... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
lin
iesūtīt 16.06.2005 11:32
Raksts #83


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.07.04
Kur: tepat uz vietas
Ziemas sapņotāja 2010



nju nez ja Roulinga bija taa iecereejusi saapinaat Hariju tad jaa! bet nezkaapeec nobalsoju par variantu nee! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hermija
iesūtīt 20.06.2005 11:27
Raksts #84


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.04
Kur: Kaut kur starp trijām pasaulēm...



Viņam pavisam noteikti nevajadzēja mirt. Tagad Harijam vairs nar palicis rados neviena burvja, kas viņu tik labi saprastu un uzklausītu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
helbaffy
iesūtīt 09.10.2005 09:33
Raksts #85


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.02.05
Kur: ...Flawed Perfection...



siriuss bija un aizvien ir viens no labākajiem grāmatas varoņiem! un tas ka viņš nomira vienā vārdā ir cūcība! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Melleņu kamenēns
iesūtīt 09.04.2006 19:56
Raksts #86


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.03.06
Kur: Uz palodzes zem loga.



jaa, lai cik tas skumji nebuutu tam tomeer bija jaanotiek tapat kaa dumidora nave tam taa vnk bija jaabuut, varbuut taapeec ka beigaas harijam visu buus jaadara pasham!?

CITĀTS
siriuss bija un aizvien ir viens no labākajiem grāmatas varoņiem! un tas ka viņš nomira vienā vārdā ir cūcība!


bet nevar nepiekrist!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
shocked mouse
iesūtīt 09.04.2006 19:59
Raksts #87


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 25.03.06



Nee..Bet varbuut jaa,jo nevar zinaat as buutu noticis naakotnee ja vinjsh nebuutu nomiris!
Nu vispaar nobalsoju ka nee...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džozefīne
iesūtīt 09.04.2006 20:06
Raksts #88


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.10.05
Kur: šeit, tepat un te



jā. lai gan man tas nepatīk, bet tā tas vnk. ir. ja jau Roulinga tā ir rakstījusi, tad tā tam arī vajadzēja būt. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
whitegirl
iesūtīt 09.04.2006 20:08
Raksts #89


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.05
Kur: cita laika zoona



Siriusa naave noteikti nebija nepiecieshama... Domaaju ka autore vnk gribeeja panaakt to situaaciju ka Harijam nepaliek neviens radinieks... Pastiprinot to tragjiskumu, taa teikt... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif) Un Siriuss arii Harija biezhi vien paliidzeeja...un bez Siriusa Harija dziive vnk paliet veel sarezhgjiitaaka un gruutaaka... Domaaju ka tas arii bija autores meerkjis... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
evija..
iesūtīt 20.05.2006 23:32
Raksts #90


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 16.03.05
Kur: ormaņu iela



Nē. Viņš nebija pelnijis mirt. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ermm.gif) es pat raudāju, kad viņš nomira (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 20.05.2006 23:41
Raksts #91


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



Nē nevajadzēja, jo viņš bija vienīgais sakarīgais labais tēls. Protams, ka nevajadzēja.. Kā VIŅA varēja man to nodarīt. ES jutos aizskarta līdz sirds dziļumiem, tas bija ļauni. Nabaga Ķepiņu šitā nomušīt. bet kāpēc man liekas, ka viņš iekrita tieši plīvurā ar nolūku. Kā nekā īsti nav skaidrs beigts vai dzīvs. tas dod 50% iespējas, ka dzīvs un moška būs big return. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)

i hope so...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ellija
iesūtīt 21.05.2006 12:26
Raksts #92


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.03.06



tas vienkarsi nebija godigi. ja ne pret hariju tad mani (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) kad izlasiju gramatu gribejas nonakt stasta un pirms vins kaut ko pasacis iegast pa galvu lai vins atslegtos.
bet tada nu ta dzive harijam-pilna ar ciesanam...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jawenna
iesūtīt 22.05.2006 17:15
Raksts #93


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.05.06



ja jau nomiris, tā tam vajadzēja būt.. bet žēl..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Spītniece
iesūtīt 22.06.2006 21:38
Raksts #94


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.06.06



Nē, man žēl ka viņš nomira, krusttēvu zaudēt, kuru nesen atradis, ir ļoti sērīgi. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kognakschwenker
iesūtīt 22.06.2006 21:41
Raksts #95


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.06
Kur: Rød himmelen



Ja grāmatā kāds nomirst, tas protams ir interesanti.
Taču bēdīgi.

Tā tam bija jābūt. Nu nekas, lai ir tā kā ir. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Īve
iesūtīt 22.06.2006 22:01
Raksts #96


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.03.06
Kur: Mājās.



Piekrītu, ka viņš ie un paliek viens no labākajiem grāmatas tēliem! Vai pat labākais. Tas, ka viņš nomira tiešām nebija godīgi, bet uzskatu, ka tā tam bija jānotiem, lai cik grūti to pieņemt. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif) Galu galā Roulinga ir teikusi, ka viņai vienkārši bija jānogalina Siriuss. Un tam drošvien ir iemesls. Kā teica Serious Black chocolate, iespējams, ka būs big return. Es arī ceru, ka tā būs, bet šaubos. Galu galā cerība mirst pēdējā. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif)

Arī raudāju, kad viņš nomira. Piekrītu, ka šāda nāve pilnīgi noteikti nebija tāda, kādu viņš bija pelnījis. Galu galā viņš nomira tikai dēļ paklupšanas. PAKLUPŠANAS! Tas nav normāli. Nē, nav. Vajadzēja viņam vismaz kaut cik godbijīgu nāvi, bet ne jau šādu. Un galvenais, ka viņam pēc nāves netika izrādīta cieņa. Mazliet, bet ne tik, cik viņš bija pelnījis. Viņš bija pelnījis 5reiz lielāku cieņu. Labi. Laikam pietiks. Aizrāvos. Bet žēl viņa. Ļoti, ļoti. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
nenuil
iesūtīt 22.06.2006 22:43
Raksts #97


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.01.06
Kur: šodien zeme iztiks bez mums
Novembra mākslinieks 2009



pēc cilvēciskā viedokļa - nevajadzēja.

pēc sižeta - vajadzēja. savādāk būtu neinteresanti, ja kāds visu laiku Hariju izglābtu, aizsargātu, uzmanītu. Tagad viņš ir viens. Viens pret Voldemortu.

Un, ak jā, es arī raudāju. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif)

Šo rakstu rediģēja _nenuiala_: 22.06.2006 22:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Daba2
iesūtīt 29.06.2006 10:59
Raksts #98


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.04.05



Negribējās, bet ko lai dara. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Gladiators
iesūtīt 19.07.2006 20:31
Raksts #99


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.06
Kur: Rēzekne



Man Sirius Bleks likās normāls cilvēks,tāpēc es gribēju lai viņš nemirst. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Meitene no Priek...
iesūtīt 19.07.2006 20:38
Raksts #100


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.09.05
Kur: Māja ar jumtu, istaba ar krēslu,uz krēsla es, krēsls pie galda,uz galda dators, datōrā mūzika un citas lietas...
Ūdens fotogrāfs



CITĀTS(Eridāna @ 17.12.2003 19:25) [snapback]75608[/snapback]

Nu, jā, ne tikai forš, taču viņa raksturošanai grūti atrast piemērotus vārdus... *noslauka asaras milzu kabatlakatā*

Caur un caur piekrītu un, caur un caur par 2, variantu, es Siriusam biju pieķērusies un vispār viņš bija Harija krustēvs.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif) un un... ai.. * pievienojas Erdiānam*
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

6 Lapas V  « < 3 4 5 6 >
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 09.06.2024 00:40