Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

20 Lapas V  « < 14 15 16 17 18 > »   
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
> Laimes meklētāji - ATD, D20 pasaule,
Roviela
iesūtīt 17.05.2023 14:42
Raksts #301


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Lūdzu mana posta linku. Vai vismaz lappusi. Jo es neko tādu neatceros, tiesa, spēle ir gara, varbūt arī aizmirsu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 17.05.2023 14:47
Raksts #302


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



47. lappuse, raksts nr 923.

CITĀTS
Roviela

iesūtīt 02.02.2023 10:00
Raksts #923


Džimija rokas mājienu nevarēja nepamanīt, ja jau visi sarunu biedri ir sabāzušies kambīzē tik ciešā lokā.
Brīze tā stingrāk (OOC Intimidation) palūrēja uz jauno puisi.
- Ja ir ko teikt, tad saki. Pat, ja šķiet, ka tas nav būtiski. Ja mums te, pa klāju klejo kaut kas sliktāks par indētāju, tad noklusēt nebūs variants arī tad, ja ir tikai kādas aizdomas bez pierādījumiem.

Elfu jauneklis pats gan joprojām bija nesaprašanā. Tiešām slepkavība? Vai arī kaut kas cits? Varbūt nāve dabiska, kā jau viņš bija Hakslijam teicis, vienīgi ruma pārdzeršanās te ne pie kam? Ek! Dzīvē nav kā citu stāstītā stāstā, kuru uzzini līdz beigām. Te līdz beigām bija jātiek pašiem, un pagaidām tas kaut kā nevedās. Varbūt Talvariels vai Raški ko zinātu, bet viņi nav te.



OOC pavedienā: (raksts 235, 12 lapa)

CITĀTS
Bet man Know the Planes un Intimidation? Vai Daejonam izdevās iebiedēt Džimiju, lai šis stāsta? Un vai vēl kaut ko par plāniem neizdevās atcerēties, kā vien to, ko Talvariels teica par pārejām vieglākām?

Tas saīsinātais vārds Daejonam neizsaka pilnīgi neko, un tas, ka tas rakstīts tad, kad nomira, to jau viņš zināja. To arī uzrakstīšu, lai citi arī zina.


Šo rakstu rediģēja Farliner: 17.05.2023 14:52
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 17.05.2023 15:18
Raksts #303


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Ā! Tagad sapratu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif) Piedošanu! Tas ir uzrakstīts manas nezināšanas par sistēmu dēļ, nevis tāpēc, ka Daejons patiešām gribētu ar maģiju iebiedēt Džimiju. Nez kāpēc savā prātā Intimidation, kas ir skill, uzskatīju pat Daejona dabiskajām spējām, nevis maģijām. Kaut kā dumji tagad sanāk.

Viņš skatījās stingrāk pilnīgi bez buršanās, lai arī tagad es sapratu, ka skaitās, ka būrās? No manas puses galīgi tā nebija domāts. Tieši tāpat kajītē, kad Fenns bija miris, Daejons paskatījās pretī uz Selīnu, kura caururbjoši uz viņu blenza. Nodomāja - es arī tā protu, sarauca uzacis un pablenza pretī. Es pati tobrīd vēl nobrīnījos par to, ka Aiva uzrakstīja, ka Selīna sarāvās.

Mjā... mana kļūda, un pamatīga. Labi, ka iebakstīji man par šito! Citkārt vairāk piedomāšu ko un kā rakstu, jo pret biedriem gan maģiju, izņemot dziedināšanu, nelieto, ja vien otra tēls īpaši to neprasa.

Vienīgi man tāds jautājums - skills tad mums skaitās pie maģijām, nevis dabiskām spējām? Un tās nevar lietot pret PC?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 17.05.2023 15:30
Raksts #304


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Intimidation ir prasme, nevis maģija, šajā ziņā tu nekļūdies.
Bet tā izmantošana pret citu spēlētāju ir tieši tas pats, kas izvilkt dunci un pielikt pie rīkles metot attack roll - tas ir ofensīvais skills, kuru pret NPC lietojot tad met vai nu opposed skill check vai kādu no save. Tieši tādēļ lomu spēlēs starp PC to izspēlē kā roleplay momentu, nevis risina ar skill check palīdzību. Citādi spēle kļūst par skillcheck salīdzinājumu, nevis lomu spēli.

CITĀTS(Roviela @ 17.05.2023 16:18) *
Tieši tāpat kajītē, kad Fenns bija miris, Daejons paskatījās pretī uz Selīnu, kura caururbjoši uz viņu blenza. Nodomāja - es arī tā protu, sarauca uzacis un pablenza pretī. Es pati tobrīd vēl nobrīnījos par to, ka Aiva uzrakstīja, ka Selīna sarāvās.


Es domāju ka viņa sarāvās tieši tāpēc, ka, kā jau NPC meta skill check un GM secināja ka viņa nobijās (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 17.05.2023 15:48
Raksts #305


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Tā ir, PC gadījumā, metienu nav, paši PC to risina atspēlējot.

PC pret NPC vai NPC pret NPC tad ripinās.

Selīna patiesi izgāza metienu pret Daejonu, tāpēc arī atbildēja viņam uz jautājumiem. Vēlāk Vincents pret Selīnu ar neizturēja, apklusa un ierāva asti kājstarpē.

P.S. Toreiz kad teicu par 'līdzīgi metieni' sapratu, kur pārpratums radās. Tai vietā tas jau bija par 'knowledge, planes' domāts, ka tie krita līdzīgi visiem, kas mētāja, ko zina ar 'Knowledge, planes'.

P.S. Maģijas, prasmes, dabiskās spējas - jebkas, ja to risina starp PC, tad to risina atspēlējot. Nevis ar metieniem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 17.05.2023 15:59
Raksts #306


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Aha! Tagad sapratu!

Nē, nē, nekāds uzbrukums, ne fizisks, ne arī kā savādāk, tobrīd pret Džimiju domāts nebija. Vārdu sakot - mana kļūda un nesaprašana.
Turpmāk skaidrāk rakstīšu - ja izmanto kādu prasmi, tad rakstu to klāt, ja nē, tad nerakstu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 17.05.2023 16:05
Raksts #307


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



CITĀTS(Roviela @ 17.05.2023 16:59) *
Aha! Tagad sapratu!

Nē, nē, nekāds uzbrukums, ne fizisks, ne arī kā savādāk, tobrīd pret Džimiju domāts nebija. Vārdu sakot - mana kļūda un nesaprašana.
Turpmāk skaidrāk rakstīšu - ja izmanto kādu prasmi, tad rakstu to klāt, ja nē, tad nerakstu.


Iebiedēšana pati par sevi ir uzbrukums - par to jau arī runa. Jebkuras prasmes izmantošana pret citu personāžu bez tā piekrišanas ir ofensīva (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 17.05.2023 16:20
Raksts #308


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Skaidrs! Izrādās, šo aspektu es spēlēs biju palaidusi garām tā - pilnīgi un pavisam. Tagad zināšu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 18.05.2023 13:59
Raksts #309


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Kārbiņa attaisīta izskatītos šādi (izlaižot moderno apdari):

(IMG:https://i.etsystatic.com/25014349/r/il/a66a6e/3934027351/il_1140xN.3934027351_k96j.jpg)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 19.05.2023 22:25
Raksts #310


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



No rītdienas līdz nākamajai svētdienai Talvariels nebūs pieejams, (man nebūs sakaru), attiecīgi, Aiva, varbūt izdomā kādu iemeslu, ar kuru viņam būtu vērts atgriezties uz Albera? Viņš būs kategoriski pret ideju līst zem klāja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 25.05.2023 08:00
Raksts #311


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



OOG - Lai nebūtu pārpratumu, paskaidroju, aks reāli notika - Dudo cītīgi ieklausījās, un protams, ka Vērsim vajadzēja paiet tuvāk un uzbrist uz čīkstoša dēļa... pie Dudo auss (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)

(IMG:http://clipart-library.com/image_gallery/114195.jpg)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 25.05.2023 10:07
Raksts #312


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Man uznāca motīvu paskaidrošanas lēkme!

Ja Dudo saklausīs kaut ko interesantu, un tilpne tiks attaisīta, tad Daejons rāpsies atpakaļ uz klāja. Viņam interesē, kas tur ir, lai arī uzskata, ka līst tilpnē ir gluži neprātīgi, jo vairāk pēc Talvariela brīdinājuma. Aiziet pa burbuli vai citādi atvadīties no dzīves viņam nekārojas itin nemaz, un tik alkatīgs ( (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/greedy.gif) ) viņš nav, lai līstu briesmas par katru cenu. Bet tur būs biedri! Un tāpēc līdīs.
Vārdu sakot - pašlaik viņam piesardzība sit pāri ziņkārei, plus vēl zināms mazvērtības komplekss - viņš uzskata, ka ar to, ko prot, nespēs palīdzēt, ja tur ir kaut kādi gari, vai kas tāds. Šis, protams, var mainīties atkarībā no apstākļiem. Visādā ziņā - ja vajadzēs, tad kausies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 01.06.2023 08:33
Raksts #313


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Par žurnāla stāvokli - līdzīgs kkam šim te:
(IMG:https://greatparchmentbook.files.wordpress.com/2012/07/post8fig1.jpg)

https://greatparchmentbook.wordpress.com/2012/05/

Jums ir visi nepieciešamie materiāli - līdzenas virsmas presēt un izstiept pie Tomasa, silts ūdens pie Erika, maģijas palīdzība no vismaz četriem jums ar mending un prestidigitation etc.

Nu, prasīs protams laiku... Bet tā jums šobrīd, šķiet, ir gana diezgan...

Vajadzētu kādu stundu sagatavot tagad to, ko vēl var sagatavot iztaisnošanai, pie viena noskaidrojot, cik vispār ir izglābjams, un tad atstāt žūt un atgriezties pēc tam vēlāk mēģināt izlasīt.

Šo rakstu rediģēja Aiva: 01.06.2023 08:34
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kirsupirags
iesūtīt 02.06.2023 21:57
Raksts #314


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.09.22



Kaut kā palaidu garām (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) Vai Vērsis ir vēl savainots no lodes kritiena uz kājas? Vajag ārstēt?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Aiva
iesūtīt 02.06.2023 22:26
Raksts #315


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



CITĀTS(Kirsupirags @ 02.06.2023 22:57) *
Kaut kā palaidu garām (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) Vai Vērsis ir vēl savainots no lodes kritiena uz kājas? Vajag ārstēt?


Apdauzījies ir, bet prasīt pēc ārstēšanas neprasa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 02.06.2023 22:46
Raksts #316


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Jā, apdauzīja gan. Daejons paprasīja, vai nevajag šo paārstēt, šis teica - ai, nekas! Un tā tas arī palika.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 04.06.2023 10:09
Raksts #317


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Daejons jož pie Talvariela cerībā paspēt atpakaļ, pirms augšā viss tiek izlemts līdz galam. Tas nav ar domu "izvairīties no nepatikšanām".

OOC es ceru, ka viņš paspēs. Vismaz tā tas no manas puses bija domāts.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 04.06.2023 21:23
Raksts #318


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Ieraksti, kad atskrien, lai es zinu, kad un kā reaģēt (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) citādi pieskatu žurnālu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 04.06.2023 21:44
Raksts #319


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Labi, tūlīt! Mazliet gaidīju, ka Aiva uzrakstīs, ka laimīgi tiku līdz lejai, bet tagad sapratu, ka man jāskrien un jāpiesakās. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
echo3
iesūtīt 05.06.2023 18:26
Raksts #320


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Nu jā, - pašlaik pie datora
Klusais censonis



Cik nu precīzi, bet te būs žurnālā rakstītais:

1.
Jūtu, ka beigas ir tuvu. Jau vairākas dienas esam iestrēguši šajos nedzīvajos ūdeņos labu pusnedēļu no sauszemes jebkurā virzienā. Katru dienu es lūdzu dieviem vēju, bet tas nenāk. Mūsu krājumi sarūk, vīri to zina tāpat kā es. Esmu ieteicis noteikt normas, kā tas ir pareizi, bet vīriem ir zema morāle. Pirmais palīgs Andersons ir izpildījis manu rīkojumu, bet, godīgi sakot, es nezinu, cik ilgi mēs varam to uzturēt.
2.
Šovakar tika pamanīts melns kuģis, kas kuģo mūsu kreisā borta redzes laukā! Es tūdaļ aicināju vīrus pacelt buras, domādams, ka beidzot ir atnākusi glābšana. Kā mēs kļūdījāmies! Buras tika paceltas, bet mūsu buraudekli nepiepūtās. Kā, sasodīts, brauc melnais kuģis? Vīri runā par to kā par spoku kuģi, un ir izlikta nakts sardze. Atklāti sakot, es pats sāku viņiem ticēt.
3.
Esmu pieļāvis nožēlojamu kļūdu. Pēc vairākām dienām bez ēdiena un nolādēto kuģi, kas rādās nepieejamā vietā, es zaudēju mieru vīru priekšā. Manis izrunātajiem nepārprotamajiem vārdiem nav nekādas nozīmes, pietiek pateikt, ka vīri noteikti saprata, ka esmu tikpat nobijies kā viņi. To kapteinim nekad nevajadzētu parādīt savas komandas priekšā. Tagad nebūs pārāk ilgi... Andersons vairs neskatīsies man acīs. Vīri drīz nāks pēc manis.
4.
Velni staigā pa "Jūras jaunavas" klāju! Mana komanda ir ieslīgusi dumpī un mežonībā! Savu paša vīru sasiets es gaidīju nāvi, ko viņi man izlozēs. Manu dzīvību izglāba savstarpējās cīņas. Man izdevās atbrīvoties, kad kravas telpā sākās kautiņš. Visi vīri bija lejā ... slaktēja viens otru ... tā visa neprāts.
Es lūdzu, lai dievi man piedod to, ko es tad izdarīju. Paņēmis resnas ķēdes no noliktavas, es ar tām noslēdzu kravas nodalījumu un iesprostoju visus savus vīrus tajā. Mana vienīgā kompānija tagad ir tas nolādētais kuģis, kas gaida aiz horizonta ... ko tas gaida? Tas peld mums apkārt neesoša vēja piepūstām burām ...
5.
Kliedzieni kļūst vājāki. Sākumā bija grūti izturēt ... dzirdēt savus vīrus lūdzamies, lai es viņus izlaižu. Es nodrebu, domājot par zaimojošajām darbībām, uz kurām izsalkums mudina dažus izdzīvojušos vīrus. Dažreiz ... es dzirdu, kā viņi skrāpējas pie trapa. Es redzu šķēpeles viņu pirkstos, kad viņi iecērt nagus tajā, kas neizbēgami būs viņu zārks, Jaunava pati.
Es dzirdu arvien vairāk ... čukstus savas kajītes tumsā. No tā kuģa. Es zinu. Lai arī kāda tumša esība ir saindējusi šo kuģi, tā tagad ir inficējusi manu kuģi, kas ir kļuvis grūts slaktiņos un nodevībā zem trapa. Acis ir pievērstas man ... it kā tās gaidītu, kad es iznīkšu ...
Esmu sava prāta acīm redzējis lidināmies šausmīgu vīziju. Lai gan varbūt izdomājums, es nevaru noliegt tās klātbūtni. Šī lieta ir reāla, bet ārpus saprātīgas izpratnes jomas.
"Jūras jaunava" būs arī mans zārks.
6.
Es nevaru vairāk izturēt. Šis ir mans pēdējais ieraksts ... lai dievi piedod manai dvēselei par to, kas man jādara, un lai viņi lemj maniem vīriem nerast mieru.

Šo rakstu rediģēja echo3: 05.06.2023 18:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

20 Lapas V  « < 14 15 16 17 18 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
3 lietotāji/s lasa šo pavedienu (3 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.05.2024 10:54