Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Piramīdas, Un to atklājumi...
Blink
iesūtīt 03.04.2011 11:31
Raksts #1


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.04.11



Čau visiem.. Ehh es interisējos par piramīdām, un to celšanu, un izgatavošanu!
Cik esmu skatijies/lasijis tas viens bluķis reāli sver tonām, un padomājot loģiski cilvēks to pa slīpni nevar uzstumpt, ne arī uzvilkt.
Tapēc man liekas, ka šajā jomā ir palīdzējuši ciplanētieši, kā arī vissi tie dievi utt ir uzskatīti par ciplanētiešiem.

Lasiju, ka tika atrasta "lauztuves", vai arī vietu, kur izgatavoja bļuķus un tur bija palicis viens ieskākts gatavots bluķis, kurš netika pabeigts nezināmu iemeslu dēļ, bet tā bļuķa šķeltne ( plakne, kura tika zāģēta/lauzta nost ) ir tik gluda, ka ūdens, un pat ar mūsu jaunākajām tehneloģijām nevar to izdarīt viņi bija aprēķinājuši , ka 1 sekundē ir jānozāģē noteikts lauks, lai akmenis nesašķeltos, un paliktu gluds...
Noteikti cilvēki ar lauztnēm to nevarēja izdarīt.

Neliela atkāpe no reālitātes.

Filmā " transformeri" arī tika teikts, ka senajos laikos dievi ir ieradušies uz zemes, lai palidzētu mums attīstīties.
Kā arī filmā " Alliens vs predators " arī tas pats teikts.

Ko jūs par šo domājat?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes
Hermaine
iesūtīt 16.04.2011 08:12
Raksts #2


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.07
Kur: Vakardienas trakumā



Piekritīšu Gotiņa kungam, ka jebkurš normāls speciālists var atšķirt dabīgu no mākslīgi veidota materiāla. Tā kā, ja nav nekādu īpaši jaunu atklājumu, tad droši vien nāksies uzskatīt, ka bluķi ir dabīgi veidojušies.
Taču tas, ko es gribēju teikt, ka arguments, ka tik smagus bluķus cilvēka spēkiem nav iespējams uzvilkt tik augstu vai izkustināt, noteikti nevar būt patiess, jo mums kā jau latviešiem vajadzētu zināt, ko ir paveicis Lieckalniņš ASV. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/cool.gif) Pie tam ņemiet vērā, ka viņš strādāja viens. Tā kā ar pārsimts vergiem droši vien pārpārēm pietiektu, lai uzbūvētu piramīdas.

Tātad vajag tikai gudru galvu un smagus akmeņus var kustināt kā vien patīk. Bet būtu ļoti interesanti izdomāt, kur mehānikā slēpjas tas āķis, kas ir ticis atklāts jau gadu tūkstošiem atpakaļ, taču līdz mūsdienām ir aizmirsts. Pie tam šādu smagu priekšmetu celtnes vai būves šur tur ir sastopamas, ja tā labi meklētu tantes Googles plašajos zināšanu krājumos, ne vienu vien piemēru varētu atrast.

Šo rakstu rediģēja Hermaine: 16.04.2011 08:12
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Raksti šajā pavedienā


Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.05.2024 04:47