Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Debesis. Atmoda., [GM][PZP][C]
Grāfs Senžermēns
iesūtīt 06.12.2009 20:46
Raksts #1


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.09
Kur: citur



Arashi ostas krogs "Vētras Acs" bija labi pazīstams kā noziedznieku pulcēšanās vieta. Pustumšajās telpas tālākajā galā aiz letes garlaikojās krodzinieks. Kā jau parasti dienas laikā krogs bija gandrīz tukšs. Tikai pie dažiem no biežajos kautiņos izļodzītajiem galdiem sēdēja pa pāris cilvēkiem. Viss bija kā parasti. Pareizāk sakot - gandrīz viss. Pie kāda galda, kas atradās nostāk no pārējiem sēdēja kāds vīrs, kurš drīz vien gatavojās uzsākt kaut ko tādu, kas bija neparasts ne tikai šim krogam. Šī vīra vārds bija Selorans.

Viņi neieradīsies, domāja Selorans, un tie kas ieradīsies būs tikai spiegi un atlīdzības mednieki, kas pie pirmās izdevības nodos mūs. Es jau zināju, ka jaunu biedru meklēšana būs kļūda. Viņš protams zināja, ka ziņas tika nodotas tikai uzticamiuem cilvēkiem, kuriem tās bija pēc iespējas drošāk jānodod tālāk, un viņa iniciatīvas dēļ bija izveidoti īpaši drošības pasākumi gadījumam, ja burvji tomēr uzzinātu par pasākumu, taču šaubas viņam nedeva mieru. Selorans vēlreiz bezcerīgi palūkojās uz kroga durvīm.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Grāfs Senžermēns
iesūtīt 13.12.2009 16:58
Raksts #21


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.09
Kur: citur



Tātad, Selorans iesāka jūs visi vēlaties pievienoties Brīvības aliansei. Es zinu, ka jus gribat, lai es jums pastāstītu, ko jums būs jādara, bet diemžēl es to nespēju. Doktors Lims, vienīgais cilvēks ārpus Ziras, kurš zināja par šo projektu vairāk nekā es, ir sagūstīts.

Krogā iesteidzās kāds jauns vīrietis. Asi palūkojies apkārt viņš pieskreja pie Selorana galdiņa. Esam ielenkti. Gvarde būs klāt pec kadām desmit minūtēm. viņš ātri nobēra.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
BlackRichy
iesūtīt 13.12.2009 18:32
Raksts #22


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.08.09
Kur: Mierīgā, klusā tukšumā...



Vajats vēl joprojām gaidīja savu ūdeni, kad krogā iebrāzās jaunais puisis un sāka bļaustīties par aplenkumu.

Acīmredzot, nav labi,puisis nosprieda un, piecēlies kājās, devās pie Selorana galdiņa, jo tieši tur bija pieskrējis tas puisis. Tātad, ielenkumam varētu būt kāds sakars ar Seloranu un līdz ar to- Brīvības aliansi. Tas neko labu nesolīja.

Ko gvarde grib un kāds jums ar to sakars? puisis tieši noprasīja Seloranam, kolīdz atradās viņam gana tuvu.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mr Bl@ck
iesūtīt 13.12.2009 21:55
Raksts #23


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: In shadows, looking how the fate unfolds



Lieliski... Uindo tikai novilka, kad svešinieks nostāstīja savu sakāmo. Labi, izskatās jūs mani ieinteresējāt, bet es nevēlos runāt te, kur kuru katru mirkli var iebrāzties rīkļu rāvēji. Terij! viņš uzsauca bārmenim Pie tevīm neviena no mums šodien nebija. viņš noskaldīja, pienācis pie bāra viņš nometa nesen nozagto monētu maisinu uz letes, lai bārmenis klusētu. Un izvadi lūdzu mūs pa aizmugures durvīm laikam būs jāpārvācas uz klusāku vietiņu. Viņs pamāja Selornam lai seko, viņš galu galā bija Arashi uzaudzis un zināja visas pilsētas maliņas, kur varēja nolīst un kur gvarde neložņāja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 14.12.2009 12:12
Raksts #24


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



-Tātad....
Terisa domīgi novilka uzlūkodama vīrieti ar jau ieinteresētu skatienu. Šķita, ka viņa vēlas vēl kaut ko apjautāties, bet tajā brīdī ieskrējušais cilvēks izjauca šos plānus. Vēl vairāk vēlmi kaut ko pajautāt apslāpēja viņa teiktie vārdi par to, ka viņi ir aplenkti.
Malacis. Zina ko dara
Viņa atzinīgi uzlūkoja Uindo.
-Kaut kas te nav īsti kārtībā. Kādā veidā gvarde varēja uzzināt, ka mēs esam šeit?
Viņa ieminējās jau celdamās kājās. Nevarēja kavēties ne brīdi. Iepazīšanās ar Gvardes sargiem nevarēja būt nekāda patīkamā priekš viņas, bet ļoti aizraujoša un patīkama aplencējiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grāfs Senžermēns
iesūtīt 14.12.2009 21:27
Raksts #25


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.09
Kur: citur



Bārmenis aši izskrēja cauri mazajai virtuvītei un atvēra aizmugures durvis Tikai ātri viņš teica ja sardze mani pieķers...

Visi sekojiet viņam! Selorans teica norādīdams uz Uindo Kad tiksiet cauri aplenkumam, dodieties uz dokiem nr. 37. Jums steidzami jātiek uz Knoiru un jāatrod misis Herda. Nododiet viņai šo viņš pasniedza Vajatam tādu pašu lapiņu, kāda jau bija Remendai. Es novērsīšu uzmanību. viņš pabļāva skrienot uz galvenajām durvīm.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mr Bl@ck
iesūtīt 14.12.2009 23:13
Raksts #26


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: In shadows, looking how the fate unfolds



Uindo jau gatavojās skriet ārā, kad izdzirdēja Selorana vārdus, viņš apvaldīja vēlmi nikni nošņākties. Nekā nebija! Dokus apsargās, tici man es zinu... Nē mums ir jānolien kādā pakaktē, tu, viņš norādīja uz Seloranu Uzpeldi pēc divām stundām noliktavu rajonā, pajautā kur atrodas Midzenis un saki, ka tu meklē Uindo, tev parādīs vietu, tikai būs jāmaksā... Uindo brīdināja, tad pagriezies pret atlikušajiem trijiem pamāja lai seko viņam un klusā gaitā nozuda blakus pagalmiņā, kas atradās aiz kroga.
Ar ierastu soli, kas izskatījās glīgi nepiespiests Uindo izvadīja pārējos caur šauro ielu mudžeklim līdz viņi iznāca trigus placī, apkārt valdīja troksnis un cilvēki šaudījās pa labi un pa kreisi ja pārējie sekoja viņiem vajadzēja paturēt acīs Uindo pelēko apmetni lai nepazustuizlīkumojis cauri bodīšu un tirgotāju mūrin viņš atkal nozuda šķērsieliņās, likās, ka viņi staigā jau stundu, laiku pa laikam pat laikam izmezdami apļus, bet beigās viņi nonāca pilsētas nomalē, kas atradēs diogonāli pretējā pusē ostai un "Vētras Acij". Līkumojot starp noliktavām viņi nonāca pie pēc skata parastas noliktavas, vienīgā atšķirība bija tāda, ka pie durvīm stāvēja pamatīgs ar bārdu noaudzis tēvainis Uindo tikai slinki pamāja viņam tēvainis atkal palūrēja uz Uindo un ierunājās: Kas tad tevi te atpūtis Kaze um? Un kas tev par kompāniju līdzi?
Nelielas problēmas, kaut kāds āmurgalva palaida muti "Vētras Acī" un tagad tur mudž ar melnajiem, vajadzēja nozust, mani vēl meklēs tāds dīvainis, ielaid viņu labi?
Bārdainis tikai pamāja ar galvu un atvēra durvis, visiem sejā iesitās smaga alkohola dvinga sajukta ar tabakas dūmiem un ļaužu murdoņu, ko laiku pa laikam pārtrauca kāds nikns lāsts.
Telpai nebija logu tāpēc gaiss bija spiedīgs un gluži zils no dūmie, kas virmoja nedaudzo lukturu gaismā.
Laipni lūdzu Arashi midzenī! Uindo sacīja ar garlaikotu sajūsmu un pazuda telpas dūmos vedinot pārējos iekšā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 15.12.2009 14:58
Raksts #27


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Nē, nu atradies te komandieris
Terisa nikni pašķielēja uz Uindo, kaut kur sirds dziļumos saprastdaa, ka viņš patiešām noteikti, ka zina labāk kur var paslēpties un kur draud briesmas. Tomēr atzīt to viņai galīgi negribējās. Un vēl šis komandējošais tonis. dariet to un dariet šito.
Varēja jau pazust kaut kur pūlī un izlikties, ka viņai ar šiem cilvēkiem nav nekāda sakara, bet vai tas bija to vērts? Viņa joprojām nezināja kāpēc ir šeit un vienīgais cilvēks, kurš varēja to paskaidrot ir Selorans. Bet Seloranu viņai būs iespēja ieraudzīt tikai tad, kad šitas dīvainis viņus aizvedīs drošā vietā.
Kaut gan vai patiešām par drošu vietu var nosaukt tādu smirdīgu ūķi ar šito tēvaini pie durvīm? Un nosaukums arī atbilstošs...
-Atbilstošs nosaukums, te patiešām izskatās un ož kā midzenī
Viņa noburkšķēja sekodama pavadonim iekšā telpās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mr Bl@ck
iesūtīt 15.12.2009 15:29
Raksts #28


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: In shadows, looking how the fate unfolds



Telpa iekšpusē neizskatījās diezko diži tikai galdi, kas sanagloti no tukšām mucām un kastu dēļiem un līdzīgā veidā izgatavotiem soliem, pie garākās sienas aptuveni vidū bija sakrautas, kastes, kas šķiet kalpoja par leti un izskatīga meiča izsniedza dzērienus. Publika satāvēja no dažādiem cilvēkiem, sākot no pusaugu puikām līdz rāupja paskata matrožiem, bet viens bija skaidrs lai ko viņi tur apsprieda neizskatījās likumīgs.
Neīdi ja? Uindo slinki atmeta piesēsdamis pie viena no noliktavas tālākajiem galdiņim. Te apgrozās tikai tie, kas nevēlas nepatikšanas ar likumu. Dekors un smaka varbūt draņķīgi, bet vismaz atmosfēra atbilstoša. viņš novilka izmakšķerējis pīpi atkal viņš to piebāza un aizsmēķēja.
Ja gribat dzert parasiet bārā, bet brīdinu vājākais, kas viņiem ir ir alus. Šī vieta ir mūsu darījumu centrs, mēs te būsim te drošībā neviens neizmuldēsies, mums ir savs goda kodeks, un tā kā es jūs atvedu jūs skaitaties manā paspārnē. Nodot jūs būtu nodot mani un nodot mani būtu nodevība pret mums visiem. Uindo paskaidroja. Tā ka beidz īdēt un sēdies. viņš paplikšķināja uz blakus sola.

Šo rakstu rediģēja mr Bl@ck: 15.12.2009 15:31
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 16.12.2009 19:44
Raksts #29


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



Beidzot viņi ķērās pie lietas. Jā, Brīvības cīnītāji bija ieniteresēti, lai pieņemtu Remedu, bet ieradās kāds cits personāžs, mierīgo pasēdēšanu galīgi sabojājot. Nu lieliski. Geza nopurpināja, pielēcot no sava sola, kur pirmīt bija iekārtojusies, lai klusībā sekotu Uindo, kas viņus cauri visai pilsētai aizveda uz "Midzeni."

Patiesi atbilstoši. Tas man atgādina kādu citu līdzīgu caurumu, manā dzimtajā pusē, bet tā parasti bijusi krietni tukšāks. Viņa bilda skaļi, vienreiz noskurinoties. Šāda vieta uzdzina nepatīkamas atmiņas par dažām darba dienām, kad nācās pavadīt šādā vietā, lai tikai nozustu no acīm, jo uzkāpa vienam bagātniekam uz varžacīm, izpildot tā ienaidnieka pasūtījumu. Šādi ne pret vienu nevar palikt neitrāls. Bet tagad, viņa atkal slēpās, pat īsti nepaspējusi izdarīt kaut ko tādu, par ko būtu bijis vērts slēpties. Tiesa, tas bija tikai pagaidām. Kas zina, tagad bārs iespējams ir izdemolēs un pilns ar to Gvardi.

Dzert kaut ko no šejienes? Nē, jau tā "Vētras acs" nebija nekāds restorāns, tad te kaut ko dzert varētu būt bīstami veselībai. Bet kaut ko tādu viņa neiedrošinājaš teikt skaļi. Remeda ļoti labi zināja, kādi mēdz būt noziedznieki savā "kolēģu" lokā, zinot, ka ir vairākumā. Nosēdusies pie galdiņa, viņa nopētīja klātesošos. Ja drīkst jautāt, kas gan jūs visus ir ieinteresējis šajos brīvības cīnītājos? Viņa centās uzsākt kādu sarunu, kamēr Uindo smēķē, bet Terisa kritizē šo ūķi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grāfs Senžermēns
iesūtīt 16.12.2009 20:04
Raksts #30


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.09
Kur: citur



Selorans Midzenī ieradās ar nokavēšanos. Ticis iekšā viņš vispirms palūkojās apkārt, pēc tam piegāja pie Uindo un pārējiem. Jūs droši vien gribat zināt atbildes uz jautajumiem, ko man uzdevāt jau krogā. Kā jau es teicu, pilnīgi viss man nav zināms, bet pastāstīšu jums visu, ko zinu vai nojaušu. Šis projekts, kura vadību nācies pārņemt man, visdrīzāk bija paredzēts, lai sasniegtu kādu ļoti svarīgu mērķi. Tam bija piešķirta augstākā slepenības pakāpe, tas nozīmē, ka par to zināja tikai Alianses vadība un daži citi cilvēki, kuri tika uzskatīti par uzticības cienīgiem. Gvardes uzbrukums acīmredzami norāda uz to, ka alianses biedru vidū ir kāds nodevējs, kurš stāv ļoti tuvu alianses vadībai. Ņemot vērā doktora Lima stipro gribasspēku, iespēja, ka gvarde šo informāciju ir ieguvusi viņu spīdzinot ir ļoti mazticama. Selorans apklusa, gaidot turpmākos jautājumus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
BlackRichy
iesūtīt 17.12.2009 16:04
Raksts #31


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.08.09
Kur: Mierīgā, klusā tukšumā...



Vajats paņēma Selorana pasniegto lapiņu un tad sekoja Uindo.

Midzenis viņam nepatika, bet puisis klusēja, apsēdās uz viena no soliem un vērās apkārt. Kad ieradās Selorans, puisis noklausījās visu viņa sakāmo. Aha, labi. Spīdzināšana un citas jaukas lietas. Pēc jautriem piedzīvojumiem neizskatījās, bet atteikties vairs laikam nevarēja.

Kā jūs izkļuvāt no tā kroga?
puisis beidzot jautāja, Un droši zinat, ka jums nesekoja?
Brīdi padomājis, puisis nonāca pie vēl citiem jautājumiem

Jūs sakāt- doktors Lims... Kas viņš ir? Ārsts? Un kā jūs zināt, ka viņam ir stiprs gribasspēks? Esat pazīstami? Un vēl- par šo projektu zināja tikai alianses vadība, jūs sakāt. Bet vadāt jūs. Tātad: kas jūs esat aliansē? Un man liekas dīvaini, ka jūs teicāt, ka projekts visticamāk bija paredzēts, lai sasniegtu svarīgu mērķi. Jūs droši nezināt? Kā jūs varat vadīt projektu, nezinot tā mērķus?

Ak jā, kas ir misis Herda? puisis pagrozija rokās "Vētras acī" iedoto lapiņu un tad apklusa. Lai atvilktu elpu un noklausītos atbildes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grāfs Senžermēns
iesūtīt 17.12.2009 20:18
Raksts #32


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.09
Kur: citur



Uz Vajata jautājumiem Slorans atbildēja lieki nakavējoties Ar šaujamo ievainoju pāris gvardus, uztaisīju dūmu aizsegu, iedevu ieroci tam puikam, kas pastāstīja par aplēkumu, un palaidu viņu, lai skrien prom no kroga un ik pa laikam izšauj uz kādu. Pa to laiku pats klusi aizskrēju prum. Šauj, uzliec aizsegu un aizlaidies stratēģiju es pats izmantoju diezgan bieži, tā kā nedomāju, ka kāds no tim, kas aplenkumu vadīja varētu saprast patiesību. Un brīdi pastaigājot pa šaurām ieliņām var ātri atrast iespējamos sekotājus. Lims ir zinātnieks. Viņš ir viens no alianses vadoņiem, un nodarbojas ar maģijas pētīšanu. Es atrodos viņa tiešā pakļautībā, esmu viņa asistents un ziņnesis. Varētu teikt, ka pazīstu viņu labi. Viņš, tāpat kā pārējie Alianses biedri, kas zina ko svarīgu, ir trennējies, lai kļūtu noturīgāks pret visiem zināmajiem prāta ietekmēšanas veidiem. Lims man nekad neatklāja vairāk, kā nepieciešams tiešai uzdevuma izpildei. Projekta vadību man nācās pārņemt, kad Lims tika sagūstīts. Nedomāju, ka viņš būtu gribējis, lai es pamestu kaut ko, kur ieguldīts tik daudz. Lai noskaidrotu jūsu uzdevumu jums steidzami jāsazinās ar vadību. Misis Herda ir vienīgais man zināmais cilvēks, kas to spēj. Lapiņa, kura glabājas pie tevis, patiesībā ir kodēta ziņa. Pareizāk sakot puse no ziņas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 17.12.2009 21:25
Raksts #33


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



Remedu tik ļoti neinteresēja, kā Selorans aizlaidies vai arī kāds ir viņa ranks. Viņai vairāk interesēja tas, kas tagad ir jādara tiem, kas vēlas šai Brīvības aliansei asistēt, lai cīnītos par viņu uzskatīto taisnību un, protams, pašu brīvību. Puse no ziņas. Jā. Remeda pie sevis atkārtoja, no drēbju dziļumiem izķeksējot Selorana pirmo rakstīto ziņu.

Tātad, kāds īsti ir tālākais plāns? Ir skaidrs, ka mēs visi vēlamies darboties Brīvības alianses labā. Vai mūs sagaida pārbaudījumi, kas pārbaudīs mūsu taisnīgumu un uzticamību? Kā arī, kur konkrētāk meklēt šo Misis Herdu, kā arī, kas būs jādara pēc tam. Bija grūti uztvert t, ko Selorans bija stāstījis pirmīt. Viņš bija pārtraukts visnepiemērotākajā brīdī, lai galīgi sajauktu Gezas prātu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 18.12.2009 12:56
Raksts #34


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



Viss izkalausījās tik ticami un skaidri saprotami. Un tomēr dzīve Terisai bija iemācījusi būt uzmanīgai un lai tā tur runā tikai savā vārdā. Viņa jau nu noteikti nav gatava atdot savu galvu alinses labā tikai tāpēc, ka viņu pēkšņi ir izdomājuši piesaukt. Nē nevarētu teikt, ka brīvības domas Terisai būtu svešas, bet tomēr bāzt galvu cilpā. Nē nu tam viņa ar nebija gatava.
-Kā mēs varam būt pārliecināti par to, kas jūs esat? Mēs visi neesam nekādi svētie un nevaram būt pārlieicnāti, ka esat tas par ko uzdodaties. Noteikti ir cilvēki, kuri dārgi samaksātu, lai iegūtu informāciju par to kur atrodas šī Herda. Kā mēs varam zināt, ka jūs neesat kāds, kurš viņu meklē un pie pirmās izdevības pēc tam mūs nodos gvardei. Kā mēs varam zināt, ka esat tas par ko uzdodaties?
Viņa melnholiski apjautājās. Tomēr jaunās sievietes acīs bija redzamas mirdzam aizdomu uguntiņas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grāfs Senžermēns
iesūtīt 18.12.2009 21:10
Raksts #35


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.09
Kur: citur



Un kā lai es zinu, ka varu uzticēties jums? Selorans atbildēja Terisai Kā jau tu pati teici, daudzi vēletos uzzināt šo to vairāk par Alianses plēniem. Uzticotiess jums es riskēju, un es ceru, ka risks atmaksāsies. Tad viņš pievērsās pārējiem Jums noteikti jāuzzina, ko Alianse no jums grib. Jums tikai jāizvēlas, kā jūs to darīsiet. Sazināties ar Alianses vadību varētu šķist vienkāršākais ceļš. Doties uz Ziru ir pārāk riskanti, jūs varētu noturēt par spiegiem. Turklāt nedrīkst aizmirst par nodevēju, kurš visticamāk ir ļoti ietekmīga persona. Ārkārtas saziņas sistēma, ko uzrauga misis Herda varētu būt labāks pierādījums jūsu uzticamībai, bet nevaru galvot, ka jums noteikti uzticēsies. Otrs variants ir doktora Lima atbrīvošana. Ja jums izdotos, jūs noteikti iegūtu Alianses vadības uzticību. Taču burvji noteikti būs paredzējusi, ka kāds varētu mēģināt viņu glābt, un nodrošinājuši spēcīgu apsardzi. Izvēle ir jūsu rokās. Slorans apklusa, bet tad atcerējās vēl ko citu, un piebilda Misis Herdas adresi jūs atradīsiet šifrētās ziņas otrā pusē.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Seila
iesūtīt 21.12.2009 13:06
Raksts #36


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 19.10.04
Kur: Braukā kopā ar Vinčesteriem un medī dēmonus
Tulks 2009



-Nu ko es esmu par, lai kādu lēmumu pieņemtu pārējie.
Terisa piecēlās kājās un ar rokām atspiedās pret galdu.
Man ir pilnībā konstruktīvs piedāvājums. Mēs nogādājam šifrēto ziņu Herdas kundzei. Vismaz tam nevajadzētu būt nekam sarežītam
Viņa pašķielēja uz Uindo, kurš pārsteidzošā kārtā vēl nebija izteicies, ka viņam būtu kāds plāns.
-Un apskatamies kāda ir situācija uz vietas, ja šai Herda kundzei var uzticēties via viņa uzticās mums. tad tie, kam nav žēl savas galvas. Varētu mēģināt glābt Lima kungu no nepatikšanām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 23.12.2009 04:44
Raksts #37


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



Terisas piedāvājums un pamata ideja plānam, izklausījās jauki. Riskēt ar savu galvu, to Remeda pieprata gana labi un profesionāli. Vismaz, grūtības nekas tāds nesagādātu. Nopētījusi adresi zīmītes otrā pusē, viņa to atkal ieslidināja atpakaļ starp drēbēm, lai tas paliktu slepenībā un drošībā.

Tad jau, laikam, jaunie biedri, mums ir skaidrs ceļa mērķis. Jāatrod šī misis Herda un pēc tam, tad jau redzēs.
Geza patiesībā jau bija gatava celties kājās un meklēt pirmo transportu, lai nokļūtu pie šīs Herdas, bet jautājums, vai tagad, kad gvarde pārmeklējusi visu "Vētras aci," nav viņiem uz pēdām. īpaši liela vēlme sēdēt šajā "Midzenī" arī negribējās, lai arī cik labu vārdu un atsauksmju apvīts viņš būtu vai nebūtu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Grāfs Senžermēns
iesūtīt 23.12.2009 18:07
Raksts #38


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.06.09
Kur: citur



OCC Info par māju numerācijas sistēmu ārpus graustu rajoniem ievietošu ATD pavedienā, kad būšu to izstrādājis līdz galam.

Zīmītes otrā pusē bija tikai pāris vārdu:
Knoira 3-12-27

Tad jau laikam es varu doties Selorans teica pieceļoties no krēsla Gvardei jūs nevajadzētu atpazīt, bet labāk mēģiniet izvairīties no visa, kur iejaukti burvji vai gvarde. tad viņš lēni, platā solī devās uz izejas pusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mr Bl@ck
iesūtīt 27.12.2009 17:50
Raksts #39


Cenšas pārkliegt komentētāju Pasaules kausa izcīņā kalambolā
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: In shadows, looking how the fate unfolds



Uindo visu sarunas laiku tikai sēdēja un lēnā garā pakšķināja pīpi izskatīdamies tik garlaikots cik nutas bija iespējams šajā situācijā. Kad Selorans jau devās prom Uindo beidzot nolēma kaut ko arī sacīt.
Labi palīdzēsim mēstev svešiniek, nogādāsim to zīmīti Herdas kundzei, galu galā darbiņs kaulus nelauž. Īdētājai taisnība. Uindo izdauzīja pīpi pret sola kāju un ar pīpes kātu pamāja Terisas virzienā.
Bet man tev ir tikai divi lūgumi, viens, tas attiecas uz jums visiem, kā pie velna jūs visus sauc hm? Iepazīstināti netikām, tā ka, ja nevēlaties iesaukas, varbūt dosiet vārdus? Un otrs, tas īpaši attiecas uz tevi, tu man parādā esi divus simtus zeltā, par to ka es atvilku uz šito ūķi, es brīdināju tev tas maksās. Uindo pēdējos vārdus sacīja a vieglu zobgalīgu smīnu uz lūpām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 28.12.2009 20:07
Raksts #40


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



Izvairīties, tas ir loģiski. Jau ikdienā Remeda izvairījās no viņiem, jo, kas zina, gadīsies tur kāds paziņa vai paziņas paziņa, vai paziņas paziņas paziņa. Dažbrīd jābrīnās, kā tie visi viņu atrod, cenšoties noķert kādā klusā šķērsieliņā vai arī cilvēku pilnā tirgus laukumā. Vienmēr nelaikā, vienmēr nevietā, dzimtajā pilsētā - Knoirā. Un kāds prieks, tieši tur viņiem jādodas.

Vārds? Nē, nē... Varat mani saukt par Gezu. Vienkārši par Gezu. Vārdu teikt viņai nekad nepatika. Īpaši tādiem cilvēkiem, kas ir tikai šodien satikti. Un viņi atrodas visai apšaubāmā vietā, kur ausu ir vairāk, kā Gezai matu uz galvas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
3 lietotāji/s lasa šo pavedienu (3 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.05.2024 00:10