Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Final Fantasy VII: Spārnoto Rēgi, [PZP] Final Fantasy VII
Elony
iesūtīt 15.02.2009 16:41
Raksts #1


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Pirms gada

(IMG:http://i205.photobucket.com/albums/bb239/elsarels/Winged%20Spirits/default.jpg)

Tumšā pazemes alā zem Midgaras drupām gulēja kāds līdz viduklim kails vīrietis, bezsamaņā vai miris. Viņš gulēja uz klints, kuru ieskāva ūdens un kuru apmirdzēja mēnesgaisma no cauruma alas griestos. Kādā brīdī vīrieša ķermenis izstraoja elektrisku lādiņu, kas iegāja zemē visapkārt. Pēc tam atmirdzēja gaisma no enerģētiskas sfēras, kas arī atradās tajā pašā alā. Cits vīrs, tērpies tumši sarkanā mētelī, atbrīvojās no enerģētiskas sfēras, kuras iekšienē atradās. Viņš piecēlās un piegāja pie zemē guļošā..
Paņēmis nekustīgo rokās, vīrietis uzlūkoja mēnesi, kas spīdēja no augšas.
"Vēl ir par agru doties gulēt." Viņš ierunājās. Pēc tam novērsās no mēness un pasmaidīja.

"Mums joprojām ir daudz darāmā... brāli."

Vīrietim aiz muguras parādījās viens tumšs milzu spārns. Viņš to savicināja, pacēlās gaisā un pameta alu ar guļošo uz savām rokām.


Tagad.

Pēdējo gadu laikā Junona nebija pieredzējusi lielas arhitektūras pārmaiņas. Galvenā pilsētas daļa joprojām bija izvietota terašu veidā, no pilsētas uz dienvidiem joprojām atradās lielā gaisa transporta pacelšanās platforma, zem kuras savukārt atradās vecpilsēta. Protams, jau 4 gadus pilsētā nebija lielais superlielgabals Sister Ray par ko varēja tikai priecāties.

Bija jaukas pavasara dienas vidus un visās pilsētas ielās varēja labi dzirdēt jūras viļņu šļakstu. Toties ShinRa kompānijas ēkai, kas pacēlās kā tornis virs pilsētas no augšējām terasēm, bija laba skaņas izolācija. Tās iekšienē jūras skaņas nebija dzirdamas.

Šo ēku savām vajadzībām bija pārņēmusi Pasaules Atjaunošanas Orgānizācija un veco ShinRa simboliku nomainīja P.A.O. akronīms.

Kareivjus, kas bija izraudzīti veidot speciālo vienību sagaidīja pie šīs ēkas ieiejas. Sagaidītāji bija PAO administratīvie darbinieki, kas parādīja, kur atnākušie varēja atstāt savu transportu, ja tāds bija. Pēc tam viņus pavadīja uz liftiem un nogādāja vienā no augšējiem stāviem, līdz ieveda plašā apspriežu telpā. Šeit bija ovāls galds, kura vidū atradās puslodes formas objekts - hologrammu projektors. Ja neskaita vēl mīkstus ādas krēslus un divus logus, kas pavēra skatienu uz pilsētu lejā un tālāk uz jūru - telpā nekā vairāk nebija.
Likās, ka priekšniecība taisās ierasties tikai tad, kad visi būs sapulcējušies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
142 Lapas V  « < 15 16 17 18 19 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (320 - 339)
Sindra
iesūtīt 05.03.2009 22:27
Raksts #321


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Kaut kādas šausmas! Kīra nodrebinājās. Gribējās ar rokām aizbāzt ausis, taču mošķiem nedrīkstējā ļaut aizbēgt.
Viņa pagrieza zobenu pret durvīm un raidīja pa bēgošo radību vēl vienu zibeni, tad atspērās un lēca pakaļ radībai cērtot tai ar zobenu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 05.03.2009 22:31
Raksts #322


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Tīdus, tā arī nesaskatījis pretinieku, kas caurumā, tomēr katram gadījumam izmantoja pret caurumu gravitācijas matēriju, cenšoties trāpīt tur iekšā, tad aši nobāza lodīti un ar lēcienu cirta ar zobenu tam mošķim, kas grasījās pazust pa durvīm.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 05.03.2009 22:36
Raksts #323


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



Seo pirmajā brīdī saviebās šausmās, kad ieraudzīja kokonus, kas vīdēja viņas uguns gaismā. Nākošais viss notika ātri.

Pēc mirkļa divi kokini pa galam, bet divi palikušie lopi metās bēgt. Seo pariezās pret to, kas centās aizmukt caurumā, kur vīdēja laikam jau pirmais mošķis.

Sakoncentrējusies, viņa pagrāba zobenu brīvajā rokā, otrā uguns matēriju. Ar zobenu veict brīvijā gaisā loku, viņa centās ar zobena veidoto loku, izveidot uz ieroča asmens liesmas, kas zobens radītajās vibrācijās triektos uz priekšu, cerams virsū mošķiem pie cauruma.

Šo rakstu rediģēja washulis: 05.03.2009 22:37
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 05.03.2009 23:02
Raksts #324


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Seo izdevās trāpīt pa radību ar uguns lodi, bet tas, ka zobens bija viņas rokā traucēja. Maģija lika izmest zobenu no rokas. Bet radība tika savainota un laikam samulsināta, tā tika ierauta melnajā maģijas lodē, kur spalgi spiedza, līdz apklusa.

Kīras pirmais mestais zibens radību savainoja un tā sāka krist zemē, jau pie grāmatplaukta. Kīra palēcās pirmā pret radību, jo Tīdum vēl vajadzēja to sekundi, lai noliktu malā matēriju, tikai tad viņš varēja lēkt. Bet radība papleta muti un atskanēja nenosakām spalga skaņa. Skaņa savādi ietekmēja Kīru un Tīdu. Kīra zaudēja koordināciju, pārlēca pāri radībai un zobena cirtiens tika sienai. Līdzīgi bija Tīdum, kura cirtiens, neķēris Kīru, šķēla tikai tukšu gaisu un atsitās pret grīdu, netālu no radības. Grīdas plāksnes pārklājās ar baltu kārtu. Radība pārtrauca spiegt, ļaujot Kīrai un Tīdum atgūt koordināciju, bet radība centās aizrāpot, aizplanēt laukā no kambara.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 05.03.2009 23:16
Raksts #325


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



Seo juta, kā viņas zobens izšļūc no rokas, bet gribētais vairāk vai mazāk bija panākt. Viens no lopiem bija pagalam, Tīdusa gravitācijas lodē.

Seo ātri noliecās pēc sava ieroča, nopētot caurumu, kur lidonis bija cerējis iesprukt. Tur jau iepriekš bija kaut kas dzirdams. Aiz muguras, kur ņēmās Tīdus ar Kīru, viņa arī sadzirdēja atkal spiedzienus. Kā vispār ir iespējams izdvest tādas skaņas? Viņa pie sevis nodomāja, cerot, ka tur viss iet labi. Tikmēr pati Seo gāja tuvāk caurumam.

Vai tur ir tas, kas uzbruka kareivjie? Vai viņam piederēja tas piektais kokons? Viņa pie sevis sprieda, stāvot teju jau caurumam blakām, lūkojoties uz to no apakšas. Matērija bija rokā un viņa pastiepa nedaudz roku uz priekšu, cerot caurumu izgaismot ar uguni, lai redzētu, vai tur vēl iekšā it kaut kas. Nav brīnums, ka viņi šos nejauceņus neatrada.

Viņas plāns bija pielaist caurumu pilnu ar liesmām, ja tur kaut kas tomēr būs vēl iekšā. Šaubos vai tas paspētu aizmukt to pāris sekunžu laikā, kad es izveidošu liesmiņas.

Šo rakstu rediģēja washulis: 05.03.2009 23:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 05.03.2009 23:35
Raksts #326


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Kīra sajuta sāpes galvā un atjēdzās tikai, kad zobens bija iedūries sienā.
Viņa iztaisnojās, pakratīja galvu, lai atgūtu koordināciju un izrāva zobenu no sienas.

Pagriezusies viņa paskatījās uz zemē guļošo radību un pastiepa tās virzienā zobenu.
Meitene koncentrēja matērijas spēku un monstra virzienā aizlidoja vēl viens zibens.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 06.03.2009 09:03
Raksts #327


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Tīdum ļoti gribējās izmest no rokām zobenu un aizspiest ausis, lai tikai smadzenēs neurbtos tā briesmīgā skaņa, kas radīja iespaidu, itin kā tā būtu nokaitēta nagla.
Ausis atteicās noteikt pareizo pievilkšanas spēka virzienu un acis samiglojās. Viņš knapi noturējās kājās, un tikai tāpēc, ka zobens, kas atdūrās grīdā, nejauši kalpoja par labu atbalsta punktu.
Mazliet attapies, viņš pastiepa zobenu un koncentrējās uz mošķi, gandrīz reizē ar Kīras zibeni uz to aizlidoja stindzinoša ledus šalts. Puisis mirkšķināja acis, cenšoties atgūt redzi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 06.03.2009 09:27
Raksts #328


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Tumša lode pie cauruma griestos pazuda, no tās izvēlās beigtā radība un nokrita zemē. kad Seo izgaismoja caurumu, likās, ka eja tur tālāk ved uz augšu. Bet laba redzamība tomēr nebija, jo eja tomēr izliecās un kas tālāk, redzēt nevarēja. Tā kā Kīra un Tīdus vēl cīnījās ar otru mošķi, dzirdamība bija slikta, tomēr likās, ka alā kaut kas ir un attālinās.

Seo varēja iemest caurumā uguns lodi, lai izvēpinātu radību, bet nevarēja galvot, ka uguns to sasniegs... bet mēģināt varēja.

Radība nepaspēja izvairīties no Kīras zibens un to tūlīt pat ķēra arī Tīdus ledus. Viena maģija, vai abas kopā radību nogalināja. Izpletusi spārnus, no ledus maģijas apsaldētu rumpi, tā gulēja starp grāamtplauktu un sienu, Biedru, kas palika ārā, acu priekšā.
"Tagad ir viss?" Kaits apvaicājās, stāvot pārējiem aiz muguras, pareizāk, aiz kājām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 06.03.2009 09:36
Raksts #329


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Tīdus deaktivizēja zobenu.
- Nē, Kait, man šķiet, mēs esam noķēruši jaunuļus, caurumā bija vēl viens, un, droši vien, mūk projām. Kādam nav nojausma, kas tie tādi ir?
Viņš ar plaukstu paberzēja vispirms vienu ausi, tad otru.
- Joprojām tāda sajūta, ka kārtīgi nedzirdu, - puisis pažēlojās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 06.03.2009 09:53
Raksts #330


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Kīra noskatījās, ka pretinieks ir pagalam un palūkojās uz Tīdu.
Jā liekas, ka mums vajadzētu patrennēties cīnīties kopā. Tu man gandrīz trāpīji.
viņa secināja.

Tā kā meitene atradās turpat pie grāmatu plauktiem viņa palūkojās uz otru grāmatu plauktu pusi meklēdama vai arī otrā pusē nav līdzīgs mehānisms, kas atvērtu slepenās durvis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 06.03.2009 10:06
Raksts #331


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Tīdus padrūmi pamāja.
- Jā, tikai man gan nav treniņprogrammas gadījumiem, kad kāds izved no ierindas līdzsvara sistēmu. Es nevarētu aprakstīt, kā cirtu un kāpēc netrāpīju. Nez, kā šitie te to dara?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 06.03.2009 10:13
Raksts #332


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Aha. Kīra pamāja krāmējot ārā grāmatas. Mēs tikām disorientēti dēļ tā trokšņa, tādēļ kļūdījāmies. viņa pasmaidīja.
Vājš attaisnojums, bet pieņemsim, ka šoreiz derēs.

Šo rakstu rediģēja Sindra: 06.03.2009 10:13
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 06.03.2009 10:18
Raksts #333


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



- Vājš, toties objektīvs, un tas mierina. Mazliet! - Tīdus pašķielēja uz pamatīgo robu, ko sienā bija atstājis Kīras zobens.
- Būs jāķer tas, aizmukušais dzīvs un jāspiedzina, lai mēs iemācītos nezaudēt orientāciju.
Viņš nopētīja Kīras darbošanos.
- Domā, tur ir vēl kāda telpa? Vispār jau... varētu būt!
Puisis pievienojās grāmatu pārkravāšanai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 06.03.2009 10:24
Raksts #334


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Tur kāds arī aizmuka? Kīra palūkojās uz Tīdu.
Diez vai viņš dienas gaismā var uzturēties. Gan jau līdīs tepat atpakaļ.

Jā, es domāju, ka jāpaskatās vai otrā pusē arī nav kāda gūstekņu glabātuve.
Un tad jāiet paskatīties pa kuru caurumu spalvotais tur tornī ir līdis iekšā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 06.03.2009 10:30
Raksts #335


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



- Domāju, ka viens izmuka, bet Seo vēl ir tur, varbūt nomedīs, - Tīdus skaidroja.
- Es pašā sākumā dzirdēju, ka tur viens ir, tad viens no tiem, kas izšķīlās, metās turp, to dabujām rokā, un vēl viens ir te. Secinu, ka pirmais aizmuka. Nez, te nav kāds šīs ēkas komunikāciju plāns?
Viņš pie reizes sāka apskatīties pēc tāda arī.
- Tad varētu zināt, kurp tā caurule ved.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 06.03.2009 10:35
Raksts #336


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Nu es nezinu vai ir vērts līst viņam pakaļ trubā. Kīra pasmaidīja.
Pat ja tagad viņu nenoķersim, viņš noteikti līdīs šeit atpakaļ. Un varēs viņu mierīgi novākt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džea
iesūtīt 06.03.2009 11:06
Raksts #337


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Tāpat neatradīsi



Tā vien liekas, ka Keila atjēdzās pārāk vēlu. Kad sieviete iegāja telpā, tad abi neradījumi bija iznīcināti.
Neraža
Viņa drūmi nomurmināja. Taču viens no nažiem tika izvilkts tikuntā un katram gadījumam tajā tika ievietota ledus matērija. Kā rādās Seo varēs tikt galā ar to, kas ieskrēja cauruma, pati Keila tikmēr pievienojās Kīrai un Tidum pētot grāmatu plauktu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 06.03.2009 11:24
Raksts #338


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Kad slepenajā telpā sākās hajs, Sairuss bija no pleciem noņēmis šauteni un atkāpies no telpas ieejas. Ja nu gadījumā kaut kas būtu laidies prom pa ieeju, varētu tam šaut. Iet iekšā nebija jēgas — sašautu vēl savējos. Taču neviens dzīvs ārā nerādījās, uzradās tikai visai smuki apstrādāts līķis.

Sairuss nolaida šauteni, tomēr izlaist no rokām to īpaši nesteidzās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 06.03.2009 12:48
Raksts #339


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Ja Seo izmanto (jādomā ka tā) savu uguns matēriju un iemet uguns lodi iekšā caurumā. Tad uguns lode uzsprāgst tur dziļāk iekšā un karstuma vilnis gan iznāk atpakaļ šajā telpā gan iet tālāk. Nu, Seo nekas slikts no karstuma nenotiek, iekšā gan bija dzirdams tāds kā spiedziens, bet nevarēja saprast, vai radība gāja bojā.

Gaiteņa otrā pusē augšājā rindā nebija līdzīgu grāmatu. Un neizdevās atrast nekādu slēptu mehānismu otrajā pusē, krāmējot grāmatas ārā vienu pēc otras.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 06.03.2009 13:44
Raksts #340


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Hmm... liekas, ka te nekas nebūs. Telpas ir tikai vienā pusē. Kīra secināja un meta mieru putekļainajām grāmatām.
Varbūt dodamies uz to jumtu?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

142 Lapas V  « < 15 16 17 18 19 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
4 lietotāji/s lasa šo pavedienu (4 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.05.2025 05:47