Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

142 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
> Final Fantasy VII: Spārnoto Rēgi, [PZP] Final Fantasy VII
Elony
iesūtīt 16.02.2009 13:41
Raksts #21


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Rīvs brīdi lūkojās uz Kīru klusēdams.
"Skaidrs. Tad iespējams, ka Jūsu informētība būs tikpat noderīga kā tas, ka Tīdus pazīst vietējo apkārtni."
PAO vadītājs uzlūkoja pārējos.
"Vai ir vēl kādi jautājumi? Ja nav, tad drīkstat doties ceļā."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 16.02.2009 13:46
Raksts #22


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



— Vai mums ir jāpievienojas objekta apsardzei? — Sairuss izmantoja iespēju apjautāties, — Iespējams, būtu iespēja vairāk uzzināt, paliekot neuzkrītošiem un vienkārši novērojot. Un tad uz vietas arī būtu iespēja izlemt — ir jēga iesaistīties, vai nē, ja uzbrukums notiks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 16.02.2009 16:19
Raksts #23


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



Seo sēdēja malā, lūkojoties uz PAO vadītāju. Labi. Ja ir zināma iespējamā uzbrukuma vieta, tad pamata problēma sāk atšķetināties. Tagad tikai atliek ievērot, kas ir pretinieki, lai varētu domāt, ko iesākt tālāk. Seo klusi pie sevis runāja. Sephirots. Tas tik trūka. Psihopātiem šeit nav vietas...

Kad Tīdus teica, ka ir no šīs pilsētas, viņa nodomāja: Nekad neesmu tur bijusi. Tiesa tagad kā tūristam man tru nebūs ko darīt. Drīzāk varēs jauki un ilgi apskatīt reaktorus... jautri.

Esmu gatava doties.
Seo vēl teica, pirms ierunājās Sairuss. Man liekas, ka vajadzētu gan iesaistīties kaujā. Ko tad mēs darīsim? Nolūkosimies no malas, kā tiek noslaktēta vēl kaudze ar PAO dalībniekiem?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 16.02.2009 16:56
Raksts #24


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



— Un paši tiksim noslaktēti? — Sairuss pārjautāja, — Ja mūsu iesaistīšanās būs izšķiroša, mēs varētu iesaistīties, taču šobrīd, cik saprotu, lielākā problēma ir izdzīvojušo trūkums, kas varētu zināt, kas noticis, vai ne? Nav vērts bezjēdzīgi mirt, ja misija pirmām kārtām ir iegūt informāciju, nevis tēlot varoņus. Turklāt labs novērošanas postenis varbūt mums ļautu šos PAO darbiniekus savlaicīgi pabrīdināt, ka tuvojas nepatikšanas.

Šo rakstu rediģēja Mattiass: 16.02.2009 16:57
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džea
iesūtīt 16.02.2009 17:01
Raksts #25


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Tāpat neatradīsi



Vai gaījumā viens no misijas mērķieem nebija apturēt to visu? Ja tā, tad kā savādāk bez iesiatīšanās kaujā tu domā viņus apturēt?
Keila sacīja paskatoties uz vīrieti kurš kā radās bija nolēmis sēdēt maliņā.
Man ir jautājums. Vai lidaparāts būs vai arī mums līdz turienei nāksies doties ar kājām?
Balsī ieskanēja sarkasms, taču šis jautājums drīzāk tika uzdots Rīvam

Šo rakstu rediģēja Džea: 16.02.2009 17:02
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 16.02.2009 17:06
Raksts #26


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Kīra pasmaidīja. Jaunie kolēģi jau sāka izrādīt savas rakstura iezīmes.
Diez pēc kādiem kritērijiem P.A.O. izvēlējās šīs misijas potenciālos dalībniekus. Līdzīgi viņi noteikti nebija.
Katrā ziņā meitene bija atvērta jaunajiem kolēģiem un grasījās izturēties draudzīgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 16.02.2009 17:08
Raksts #27


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



— Mums ir sauszemes transports, iespējams, pat drošāks par lidaparātiem, — sausi atbildēja Sairuss, — Vispirms ziņot un nodot informāciju, tikai tad palīdzēt, ja būs šāda iespēja, galu galā, ja mēs iesim bojā, vismaz PAO vadība zinās, pret ko mēs darbojamies un kā rīkoties, vai ne, Rīva kungs? — viņš pagriezās pret organizācijas vadītāju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 16.02.2009 17:35
Raksts #28


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



Tīri šaubos, vai PAO visus mūs nolīga, lai tikai novērotu. Domāju, ka viņi būtu noalgojuši veselu kaudzi cilvēku, nevis tikai mūs sešus, ja situācija pret šiem pretiniekiem būtu tik bezceriga. Seo iebilda Sairusam, lai arī zināja, ka daļa taisnības viņam ir. Lieki riskēt nekad nevajag.

Vēl viens jautājums. Kāds būs mūsu materiālais nodrošinājums. Ne tikai transposts, bet arī ieroči, citas brīža vajadzības. Un cik lielas saistības mums tagad ir ar PAo. Esam kā speciāla vienība vai jau sastāvdaļa. No tā izriet, cik augsta pakāpe mums ir situācijā, lai pasargātu, piemēram PAo darbiniekus no leika riska. Seo sāka ar formālo daļu, lai nebūtu sajukumu finasiālajā ziņā. Šis tomēr ir darbs. Darbs, nevis pienākums... Es tā domāju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 16.02.2009 17:52
Raksts #29


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



"Tāpēc es ar jums sūtīšu Kaitu Situ." Rīvs teica, paskatījies uz kaķi.
"Viņam ir spēja nodot man informāciju no liela attāluma."
"Tas nozīmē, ka ja es eju bojā, tu tik un tā esi laimīgs, jo uzzināsi ko vēlies?" ierunājās kaķis, pagriezis galvu pret Rīvu. Viņam bija savāda balss ar neparastu akcentu.
"Neuztraucies, ar tevi kopā ir spēcīgi karotāji." Rīvs teica Kaitam.
"Un es pats arī māku kauties." Kaits apliecināja. Rīvs pamāja ar galvu un pievērsās komandai.
"Galvenais apstāklis sakāvēs bija tas, ka mūsu militārie spēki nebija gatavi uzbrukumam un bija bruņoti vienīgi ar šaujamieročiem. Skatieties pēc apstākļiem - ja ir skaidrs, ka pretinieku tiešām ir vairāk un viņus uzveikt nav iespējams, es nevēlos, lai kāds dotos pašnāvības misijā." PAO vadītājs teica komandai. "Jūsu rīcība, kā atrisināt šo problēmu ir pašu ziņā. Galvenais mērķis ir par katru cenu neitralizēt šos draudus.
Es sekošu jūsu darbībai un ja vajadzēs papildspēkus, centīšo tos nosūtīt.
Šodien pat uz Rakēšu pilsētu izlido viens no mūsu gaisa kuģiem, kas var uzņemt uz borta jūsu transportu. No Rakešu pilsētas līdz Nibelheimai ir vairāku stundu brauciens, tomēr tā ierašanās būs mazāk pamanāma. Toties, cik atceros, kalnos ar mašīnu braukt nevar, tur ved tikai taciņa. Tur var nosēsties tikai helikopteri. Nibelheimā atrodas mūsu militārais helikopters un 20 kareivji. Pie reaktora atrodas apmēram 30 kareivji. Bruņoti kārtīgāk kā iepriekš."


"Jūs esat atsevišķa vienība, kas neietilpst PAO spēkos, jūs atskaitāties vienīgi man. Jums nav jāpakļaujas nevienam PAO militāros spēku virsniekam, pildot savus pienākumus, bet arī viņiem nav jāpakļaujas jūsu pavēlēm. Vienība, kas atrodas Nibelheimā, ja jūs turp dosieties, tiks dots rīkojums sadarboties un dalīties informācijā ar jums.
Ja jums nepieciešami kādi ieroči, sakiet, skatīšos ko varu līdzēt. Atalgojums jums tiks izmaksāts pēc darba pabeigšanas - skatoties pēc tā, ko jums būs nācies paveikt. Kā minimums 5000 gili katram. Tikmēr katru nedēļu tiks izmaksāti 500 gili katram."
Tika atbildēts uz Seo jautājumiem.

Šo rakstu rediģēja Elony: 16.02.2009 18:09
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džea
iesūtīt 16.02.2009 18:18
Raksts #30


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Tāpat neatradīsi



Tātad tiks izmantots gan viens gan otrs.
Tas drīzāk bija secinājums nevis jautājums. Kā rādās šis tipiņš uzskatīja ka sauzemes transporti ir drošāki. Ka tik ne tā. Tādā gadījumā būtu jājautā kā Keila līdz šim ir izdzīvojusi.
Vai helikoptera vadīšana būs mans darbs vai arī to uzņemsies kāds cits pilots?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 16.02.2009 18:18
Raksts #31


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Kaķis nāks ar mums! Kīra priecīgi iesaucās un pastiepa roku, lai pieskartos.., kā viņu dēvēja? Kaits? Kaitam.
Viņa to vēlējās izdarīt jau kopš dīvainā radība parādījās šajā telpā. Meitenei nekad agrāk nebija nācies ne ar ko tādu sastapties.
Un ļoti gribējās uzzināt vai radība ir pūkaina un silta. Ja Saits ļāvās viņa to labprāt vēlējās paglāstīt.

Algas un ieroču jautājumi viņu īpaši neinteresēja. Viss pie kā viņa bija pieradusi jau atradās pie viņas.
Man ir baiks. Būtu jauki, ja to pārvestu uz Raķešu pilsētu. Taču ja mani jaunie biedri labprātāk vēlas ceļot kopā sauszemes transportā, kurš pieder tam jaukajam puisim. viņa pamāja uz Sairusu. Tad man nav problēmu atstāt moci šeit.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 16.02.2009 18:53
Raksts #32


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Kaits Sits ļāva lai viņam pieskarās. Viņa kažoks tiešām bija mīksts un pūkains, līdzīgs kā mīkstajām rotaļlietām. Vai kaķis bija silts, grūti spriests, bet auksts pavisam noteikti nebija.
"Kāds prieks strādāt kopā ar kādu, kas mani novērtē." Kaits Sits iesaucās.
"Tu drīksti mani saukt par Kaitu."

"Helikopters atrodas Nibelheimā. Ja jums būs vajadzība lidot, tad varēsiet to izmantot būt pilote." Rīvs apliecināja Keilai.

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 16.02.2009 19:25
Raksts #33


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



- Kādā veidā ar sauszemes transportu var nokļūt Nibelheimā no šejienes? - Tīdus nesaprata.
Viņu mazlietiņ satrauca dažu biedru kaut kāda savāda negribēšana iesaistīties tajā, kurp viņus sūta.

Gaišmatainais puisis ar acs kaktiņu pablenza uz dīvaino kaķi. Nevarētu teikt, ka viņš tik ļoti gribētu to pataustīt, ka nespētu noturēties, bet, laikam jau cilvēkiem kaut kas mīksts un pūkains uzreiz izraisa uci-puci reakciju, un Tīdus nebija izņēmums.

- Ļoti jauki, ka Kaits Sits ir ar mieru nākt ar mums, - viņš noteica priecīgā balsī skatoties, kā Kīra to ņurca un pats neiedrošinādamies izrādīt tādu sentimentu. Ir viņš karotājs vai nav?
Atalgojums arī nebija no niecīgajiem, visādā ziņā, par to ir vērts strādāt.

- Iespējams, es būšu nesmalkjūtīgs, bet man gribētos zināt, ko PAO sagaida no katra no mums, vai, ja tiešāk, ar ko mēs katrs esam tik īpaši PAO acīs, ka saņēmām šo piedāvājumu. Ja katrs no mums kaut ko pateiks par sevi, tas būtu vēl labāk, bet to, laikam, pirmajā tikšanās reizē prasīt nevar. Bet karotāja īpašo specifiku tā tā gribētos dzirdēt.
Tīdus iebrauca ar kreisās rokas pirkstiem matos un izbužināja tos.
- Mana specialitāte ir Vutai karotājs un ierocis ir zobens, ko te redzat. Tuvcīņas. Negaidiet, ka es metīšos pie šaujamieročiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 16.02.2009 19:28
Raksts #34


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



— Baiku ir iespējams iekraut busiņā, — Sairuss paskaidroja Kīrai, — Tā kā varat to ņemt līdzi.

Jautājums, vai busiņu varēs iekraut helikopterī. Visdrīzāk, nāksies atstāt Nībelheimā.

— Esmu bijis karavīrs, labi šauju ar šautenēm. Esmu arī automehāniķis ar pieredzi, ko varēsiet spriest pēc manas mašīnas.

Šo rakstu rediģēja Mattiass: 16.02.2009 19:38
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džea
iesūtīt 16.02.2009 19:35
Raksts #35


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Tāpat neatradīsi



Kā jau teicu, nēesmu no tiem, kas mīl izmantot sauzzemes transportus.
Keila norūca palūkodamās uz Kīru,k ura kā rādās nebija īsti ieklausījusies tajā, ko teica Keila. Vai arī vienkārši bija aizņemta ar kaķi. Kā rādās, puisis, kurš iepriekš bija stādījies kā Tidus izdarīja pareizos secinājumus. Vai tad starp Junionu un Nibelheimu nebija okeāns?
Man šķiet, ka Rīva kungs jau iepriekš teica, ka no šejienes uz turieni drīz dosies gaisa kuģis un varēs mūs uzņemt.
Keila klusi sacīja palūkodamās uz puisi.
Kā jau iepriekš minēju, tad strādāju par pilotu un tāpat kā Tidus esmu Vutai karotāja un labrāt izmantoju savus dunčus.
Ja reiz neliela informācija, tad neliela. Tiesa gan, tajā laikā kad Keila dzīvoja Vutai ciemā Tidusu viņa šo puisi neatcerējās.

Šo rakstu rediģēja Džea: 16.02.2009 19:36
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 16.02.2009 19:40
Raksts #36


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Jā, es tieši vēlējos jautāt vai mēs iepazīties grasāmies šeit vai pa ceļam, bet ja jau esam sākuši. Kīra paraustīja plecus un mīļi pasmaidīja ļaudama kaķim ierāpties viņai klēpī, ja viņš protams to vēlas.

Mani sauc Kīra. Un kā jau es minēju, esmu izbijis SOLDIER. viņas zods lepni paslējās un sejā vairs nebija ne miņas no bērnišķīgā skatiena ar kādu viņa lūkojās uz Kaitu.
Acīmredzot jaunā sieviete bija pieradusi lepoties ar savu SOLDIER statusu. Es varu cīnīties gan tuvcīņā, gan no attāluma. Varu arī izdziedināt ievainotos, vajadzības gadījumā.

Varu doties ceļā tiklīdz kā nepieciešams. Un man ir pilnīgi vienalga kādā veidā. Un paldies par piedāvājumu paņemt līdzi baiku. Nevarētu teikt, ka es bez viņa nevaru dzīvot, bet ja jau viņš ir tik viegli transportējams, tad var jau paņemt.
Un mani var uzrunāt uz tu vai vārdā.
viņa pasmaidīja Sairusam un atbalstīja elkoņus pret galda malu atspiezdama zodu uz rokām.
Mazliet iepazīties nemaz nenāk par ļaunu.

Šo rakstu rediģēja Sindra: 16.02.2009 19:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 16.02.2009 19:55
Raksts #37


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



Mums ir ex SOLDIER, sauszemes cienītājs un pilote. Nu gan interesanta kompānija savākusies. Laikam katram sava specializācija. Tāpēc PAO mūs sameklējuši. Seo izteica savu varinatu skaļi. var jau būt, ka bija kaut kas vēl, bet acīmredzamākais bija šis. Piebiedrošos tiem, kas arī īpaši neraizējas par transportu. patiesībā jāsaka, man jau līdzi ir viss, kas nepieciešams ceļošanai. Vairāk vai mazāk.

Seo arī labprāt būtu aptaustījusi Kaitu, bet viņasprāt tas bija visai vulgāri un lieki. Var jau būt, ka kaķim tas patiktu, bet viņa aturējās. Gan jau tad, kad būšu iepazinusi viņu kārtīgāk.

Esmu Seo Sekuna. Zangana mācekle, lietoju zobenu, viņa parādīja sava ieroča spalu, kas vīdēja no mēteļa, bet neko nesaku pretī arī šaumajamiem. Tika parādīts arī ierocis, pie sāniem. Pagaidām viņai par sevi vairāk nekas nebija ko teikt. Pārējo vēlāk.

OOC: atvainojos, nepareizi uzrakstīja Zangana vārdu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)

Šo rakstu rediģēja washulis: 16.02.2009 20:14
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 16.02.2009 20:03
Raksts #38


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Kas ir Zengens? Kīra ieinteresēti apvaicājās palūkodamās uz zobena spalu uz kuru Seo norādīja.
Vai kāds no jums vēl prot dziedināt? Zaļās matērijas un tā? viņa pasmaidīja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 16.02.2009 20:55
Raksts #39


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



Zangans ir kaujas mākslu skolotājs un meistars. Pie viņa es iemācījos kaujas mākslas. Bet ar zobenu gan vairāk vai mazāk pašmācības ceļā, tā kā visvairāk esmu derīga tuvcīņās. Seo īsi paskaidroja. Šaubos, vai būsiet daudz ko dzirdējuši par šo cilvēku. viņa to bilda par Zanganu. Satiekoties ar viņu, mācoties pie viņa, Seo dzīvē bija sačies jauns posms. Un viņa par to bija tikai priecīga.

Vēl man specialitāte ir Uguns matērijas. Nevis dziedēšana. Viņa piemetināja, lai zinātu, ar ko biedriem darīšana. Ja tuvākajā laikā, pat ja negaidīti, notiks kādi staprgadījumi, tad būtu labi arī zināt, uz ko spējīgi ir vēl nepazīstamie biedri.

Šo rakstu rediģēja washulis: 16.02.2009 20:57
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 16.02.2009 20:59
Raksts #40


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



- Es arī pirmo reizi dzirdu šo vārdu, - Tīdus atzinās.
- Manu skolotāju sauc savādāk.
- Matērijas? Viena tāda vārga dziedēšanai man ir. Tai ir maz pieredzes, galvenokārt mani paša pušumi un zilumi. Zobens man ir ledus stihija, un tam ir lielāka pieredze.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

142 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
4 lietotāji/s lasa šo pavedienu (4 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 17.05.2024 13:10