Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Dzīres Telsas pilī, Priekšvārds un info
Lia'angia
iesūtīt 20.08.2008 14:32
Raksts #1


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Esiet sveicināts, augsti godājamais...
Jutīšos ārkārtīgi pagodināts, ja jūsu gaišība atradīs laiku nākamā gada sveču mēneša zvaigznes dienā, kad visugaišais Sols dāvāja debesij Rīta zvaigzni, apciemot mani mūsu dzimtas pilī, lai kopā ar mani un dažiem tuviem draugiem atzīmētu manu 30 dzimšanas dienu un manas dārgās laulātās draudzenes, viņas augstības hercogienes Viktorijas, vārda svētkus.
Dzīru kulminācijā ņemsim zeltītās šķēres, lai pārgrieztu visus mezglus un saites, kas mūs tur.

Viņa augstība
Džeimss, Telsas hercogs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V  « < 2 3 4 5 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (60 - 79)
Sindra
iesūtīt 27.02.2009 11:05
Raksts #61


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Man sāk mesties mazliet neomulīgi.
Man likās, ka mums tur grasījās būt balle nevis slaktiņš
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 27.02.2009 11:06
Raksts #62


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



CITĀTS(Kira Haru @ 27.02.2009 10:58) *
Piedodiet, tas noteikumos nav aprakstīts (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif) Un viss, kas nav ierakstīts noteikumos ir caurums, pēc kura var čītot uz velna paraušanu.


Līdz brīdim kamēr pirmais pret kuru tas tiks pielietots aizies pie GM un GM tev sados pa kaklu par nekorektu rīcību (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) Atceris, ka spēlēs GM vienmēr ir galavārds, un tici man ka GM ĻOTI nepatīk tie, kas speciāli meklē noteikumos caurumus lai tos exploitotu. Un GM ir ļoti daudz veidu kā sabojāt dzīvi čīteriem...

P.s. piekrītu Sindrai un sāku domāt ka laikam jāņem līdzī fullpleits + poverarmors un džetpaks (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) citādi ka atkal nesanāk kā slavens pasākums kas iegājis Latvijas LARPu vēsturē kā "Asiņainie miera svētki Ertā".. ja nemaldos, no visas balles viesiem pie dzīvības un veselības palikām kādu 5-6 un tikai tāpēc ka slaktiņa laikā nebijām uz vietas bet"bīdījām diplomātiju" ārpus primārās norises vietas...

Šo rakstu rediģēja Farliner: 27.02.2009 11:08
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 27.02.2009 11:14
Raksts #63


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Es vēl reizi atkārtoju... kaut gan, nav jau svarīgi. Es cenšos novērst iespējamās nesaskaņas starp spēlētajiem un GM, bet, ja nevienu tas neinteresē, tad labi (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Tikai iedomājos, ja jau pat es spēju ieraudzījus pārīti bagu, tad ko nez redz tie, kas parasti tos meklē speciāli?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 27.02.2009 11:17
Raksts #64


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



CITĀTS(Kira Haru @ 27.02.2009 11:14) *
Es vēl reizi atkārtoju... kaut gan, nav jau svarīgi. Es cenšos novērst iespējamās nesaskaņas starp spēlētajiem un GM, bet, ja nevienu tas neinteresē, tad labi (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Tikai iedomājos, ja jau pat es spēju ieraudzījus pārīti bagu, tad ko nez redz tie, kas parasti tos meklē speciāli?



Caurumi ir, taisnība, ceru ka GM šovakar ieliks atjaunotu versiju, vismaz baumas par kaut ko tādu tika dzirdētas (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Patiesībā gan, mani vairāk šobrīd interesē atjaunots lomu saraksts...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 27.02.2009 11:19
Raksts #65


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Ev, ev moš kāds no jums ir gudrāks.
A man sava māsa hercogiene ir jāuzrunā uz Jūs?


Kādas ir pieklājības normas?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 27.02.2009 11:22
Raksts #66


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Patiesībā, labs jautājums - cik atceros, tad parasti etiķete ir tāda ka karali pat radinieki uzrunā kā augstību, Tev pašai kāds tituls sanāk?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 27.02.2009 11:27
Raksts #67


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Es, protams, negribu atkal ņemties, bet likt pēdējo update versiju pēdēja naktī nav visai prātīgi. Tā nedara, jo daudzi diezin vai paspēs to izlasīt.


Man liekas, ka augstmaņu ģimenēs vispār tur viens otru uzrunāja uz Jūs. Māt Jūs, māsa, Jūs utt utjp.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 27.02.2009 11:31
Raksts #68


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Es vispār ļoti ceru, ka te tomēr būs balle, nevis slaktiņš. Nu, vismaz, ka spēle'tāji viens otru neslaktēs. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Diemžēl, man ar kaujas notiekumu izpratni kā miermīlīgam cilvēka mir tā pašvakāk, pateicospar aizrādījumiem. Izlabosim. patlaban - pieņemtie pēc veselā saprāta - ja ir kofs, kuluarku veikt nevar. To var pret neapbruņotu kaklu.
man 12 beidzas darbs, ap vieniem būšu mājās uz ielikšu pēdējo versiju lomu sarakstam (vakarnakt atkrita vēl 3 spēlētāji (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif) )
Patlaban darbā nevaru rakstīt lomas
Runājiet vien visus uz Jūs. Tu -tnu, vīram intīmas tuvības brīdī

Šo rakstu rediģēja Lia'angia: 27.02.2009 11:32
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 27.02.2009 11:32
Raksts #69


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



CITĀTS
Kādas ir pieklājības normas?


Parastās – ‘’Eu tu pider, pānāc šurp, es te izdomāju baigo huijņu kā apčakarēt GM un novākt to tur kas tēlo grāfu vai figviņzin ko’’ (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 27.02.2009 11:32
Raksts #70


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Es esmu hercogienes jaunākā māsa. Princese Amaralda or smth.

Un māsas vīrs hercogs laikam sanāk mūsu valdnieks.
Un laikam viņa un viņas vīrs ir jāuzrunā uz Jūs.

A kā ar uzticības personu?
Vai tā arī uz Jūs? Moš visi uz Jūs ir jāuzrunā.


Lettow, tā sarunājas, kad vaig ātri nodot informāciju par tikko dzimušu ģeniālu plānu.
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)

Šo rakstu rediģēja Sindra: 27.02.2009 11:33
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 27.02.2009 11:33
Raksts #71


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



CITĀTS(Kira Haru @ 27.02.2009 11:27) *
Es, protams, negribu atkal ņemties, bet likt pēdējo update versiju pēdēja naktī nav visai prātīgi. Tā nedara, jo daudzi diezin vai paspēs to izlasīt.
Man liekas, ka augstmaņu ģimenēs vispār tur viens otru uzrunāja uz Jūs. Māt Jūs, māsa, Jūs utt utjp.



Piekrītu par to ka uz Jūs, cik sapratu, tad te bija vairāk jautājums vai uzrunā "Dārgā māsa" vai "Jūsu Gaišība"...

Par noteikumu versiju... diemžēl, kā prakse rāda, bieži vien tā notiek.


P.s., Sindra, ja viņš tā izsakās tad viņš tobrīd toč ir nevis Legionary of Lettow bet gan Dark Jedi (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)

Šo rakstu rediģēja Farliner: 27.02.2009 11:39
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 27.02.2009 15:00
Raksts #72


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Tātad, patlaban (un es ceru ) galīgais lomu saraksts:
1. Jaunais Telsas hercogs Džeimss – Merdoks
2. Telsas hercogiene Viktorija – Ezītis miglā
3. Telsas hercogienes māsa princese Amaralda - Sindra
4. Telsas galma ārsts Hektors – Šakālis
5. Telsas galma astrologs Astromēds – Zenofex
6. Teslas pils pārvaldnieks Džeimss - Roberts
7. Pārvaldnieka sieva Luīza – Linda
8. Telsas pils sardzes priekšnieks Sers Roberts – Ļoša
9. Telsas hercogienes māsas princeses Amaraldas pietuvinātā persona marķīze Elinora Tona - Roviela.
10. Telsas galminieks – Emīlijas grāfs Alans d’Edāns - Enj.
11. Lielinkvizitore Viņas Svētība Anna – Dvēselīte (jauno niku neatceros)
12. Inkvizitors brālis Vitālijs – Raimoha
13. Telsas kardināle Viņas Eminence Katrīna – Ļuba
14. Kardināles pavadošā persona - Nadans
15. Sv.Pontīcija klostera abats Sv.Tevs Anrē – Darkdžedajs
16. Zobenbrāļu ordeņa Telsas komturs brālis Lūcijs – GvindolinNightingale
17. Grāfiene Doloresa no Krasas Imperatora galma – Ginta
18. Imperatora sūtnis Viņa augstība Vilhelms, Kofas hercogistes princis – Areņikuss
19. grāfienes doloresas pavadošā persona, barons Filips - Andza
20. Rigandas grāfa vidējais dēls vikonts Luiss – Forsakens
21. Vikonts Jorgens de Faijs - imeratora sūtņa svītā - Faijons
22. Melisas hercogistes kroņprincese Margarita – Iveta
23. Melisas hercogistes princis-konsorts Sebastiāns –Kaspars
24. Kaltas karalistes sūtne Aidēna – Alfirin
25. Sūtnes pavadone – Evija
26. Kaltas karalistes sūtnes pavadonis, hercogs Martins fon Ulfbergs - Farliners
27. Hercogiene Alfhilde - hercoga Martina fon Ulfberga laulātā draudzene - Dagnija
28. Laenas sultanāta pilnvarotais pārstāvis Sv.Sola impērijā Rafigs ibn Nadims – Anrijs
29. Laenas sultanāta pilnvarotā pārstāvja Sv.Sola impērijā laulātā draudzene Aida Samira - Antra
30. Telsas jūras tirgotāju ģildes pārstāvis, Telsas hercogienes ģimenes draugs Sers Pīters – Brians
31.-33. - sera Pīterara pavadoņi
34. Svētās Inkvizīcijas karotājs, Telsas kardināles Viņas Eminences Katrīnas pavadonis - loma tiek saskaņota
35. Šotas impērijas sūtne (vārds tiek precizēts) - Līga
36. Telsas gala kapelmeistars - Echo3
37. hercoga Džeimsa māsa, pirncese (vārds tiek precizēts) - Elhe
38. Galma māksliniece - Dace
39. Zobenbrāļu ordeņa pārstāvis - Axels

Nu tā. Vārdi dažiem personāžiem vēl tiek precizēti.

Šo rakstu rediģēja Lia'angia: 27.02.2009 17:24
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
echo3
iesūtīt 27.02.2009 15:38
Raksts #73


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Nu jā, - pašlaik pie datora
Klusais censonis



Vai ar "36. Telsas gala kapelmeistars" netiek atklāti armagedoniski sižeta pavērsieni? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 27.02.2009 16:33
Raksts #74


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



Korekcija par personāžu vārdien - Hercogs Martins fon Ulfbergs nevis Ufbergs, citādi Ufas gubernātors nesapratīs (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 27.02.2009 21:35
Raksts #75


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



CITĀTS
Katram spēlētājam uz pasē, īpaša iedaļā, tiks atzīmēti no 2 līdz 5 skaitļiem ( meistars metīs D10 to noteikšanai). Spīdzinātājs/bende spīdzināšanas laikā nosauc 2 skaitļus, ja kaut viens skaitlis uz spēlētāja pases sakrīt ar spīdzinātāja nosauktajiem skaitļiem, tad spēlētājs godīgi atbild 3 spīdzinātāja uzdotajiem jautājumiem. Ja neviens no spīdzinātāja nosauktajiem skaitļiem nesakrīt ar tiem, kas ir atzīmēti uz spēlētāja pases, tad spēlētājs ir tiesīgs uz uzdotajiem jautājumiem atbildēt kā vēlas. Spīdzināt TIC TAM KO SAKA SPĒLĒTĀJS!!!


Es ieteiktu darīt tā, ka kauliņus met to kuru spīdzina vai GM un viņi arī redz rezultātu, kamēr tas kurš ir spīdzinātājs neredz kas uzkritis uz kauliņiem un attiecīgi kad upuris saka atbildi tad inkvizitoram jātic tik vai tā un nav metageiminga dēļ tā ka zin, ka nav uzkrituši vai tieši otrādi nezukrituši kauliņi.

EDIT: Izlasīju vēlreiz un ssapratu, ka nekāda kauliņu mešana nav. Ja upurim kuram dur naglas pakaļā nav jāuzrāda pase inkvizitoram (lai tas nezinātu vai viņa nosauktie skaitļi ir veiksmīgi vai neveksmīgi) tik godīgi jāatbild atkarībā no rezultāta tad ir ok pašreizējā versijā. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Šo rakstu rediģēja DarkJedi: 27.02.2009 21:38
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 27.02.2009 21:47
Raksts #76


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Manuprāt, šmaukšanos nevajadzētu pārāk ņemt vērā. Ja mēs pieņemam, ka spēlētāji var blēdīties, tad in a way nekam nav jēgas. Uz spēli tomēr visi dodas ar pieņēmumu, ka spēles definīcija iekļauj noteikumu ievērošanu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 27.02.2009 21:57
Raksts #77


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Tā gan ir, bet no otras puses ik pa laikam gadās spēlētāji kas brauc kaut ko pierādīt vai mistiski uzvarēt, kaut arī laikam tiem kas brauc vienkārši spēlēt tam pārlieku daudz nevajadzētu kratīt, tā kā po fig, man vienkārši gribas spamot. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Šo rakstu rediģēja DarkJedi: 27.02.2009 21:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Farliner
iesūtīt 27.02.2009 22:05
Raksts #78


Gatavo atskaiti Zemvaldim
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.12.03



CITĀTS(DarkJedi @ 27.02.2009 21:57) *
Tā gan ir, bet no otras puses ik pa laikam gadās spēlētāji kas brauc kaut ko pierādīt vai mistiski uzvarēt, kaut arī laikam tiem kas brauc vienkārši spēlēt tam pārlieku daudz nevajadzētu kratīt, tā kā po fig, man vienkārši gribas spamot. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)


Pret tādiem labi palīdz nečipoti ieroči kas hitus nost neņem (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 27.02.2009 22:15
Raksts #79


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Es aiz gara laika izdomāju, kas varētu būt visas lielās Saules impērijas himna. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Raiņa "Ave sol!"
Tikai saīsinātā versijā. Pat centīgākie priesteris diezin vai būtu spējīgi no galvas iemācīties visas 32 lappuses šī dzejojuma.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
eziic_miglaa
iesūtīt 27.02.2009 22:28
Raksts #80


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: HPētnieki
Pievienojās: 23.02.04
Kur: miglaa runaajoties ar balto zirgu... vai arii pie laaciisa skaitot zvaigznes, eedot ievaariijumu un dzerot teeju... vai arii raadot puucei celu uz attieciigo kliiniku...



Toties vērot, kā DarkJedi viņu cēli deklamē no tautas apgaismošanas brīvajos brīžos (nu kaut no papīra) gan būtu ko vērts.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V  « < 2 3 4 5 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.05.2024 12:14