Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
> Piezīmes no kaujas sistēmas testēšanas, Tie, kas izmēģinājuši sistēmu uz savas ādas dalās pieredzē
Kamazs
iesūtīt 17.07.2008 10:51
Raksts #1


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.04



Tā, nu es vakar (16.07.) iemēģināju mazliet modificētu NT kauju sistēmu dažādos veidos un man ir faktiski divas skaidras domas:
  • Kareivis arī viens ir karotājs, bet burvis viens pats nav karotājs. Burvim ir liels potenciāls kardināli ietekmēt cīņu un uzvarēt daudzus pretiniekus, taču viens viņš to visdrīzāk nepaveiks - viņam vajag atbalstošus biedrus, jo citādi cīņā viennozīmīgi uzvar zobens. Lai burtos, vajag laiku, un lai šo laiku iegūtu, vajag vai nu skriet, vai arī paļauties uz pāriniekiem. Un skrienot ir sasodīti grūti burties, bez tam, talārs nav pats ērtākais sporta tērps, milzīgs zizlis, cepure un neērta grāmata to lietu nedara īpaši labāku. Tātad mācība - burvji, meklējiet sev pārtijus ar cilvēkiem, kas jums palīdzēs grūtā brīdī.
  • Barbari labi counter'o archeru uzbrukumus. Uz to norādīja Andza, kad izmēģinājām barbara īpašības. Tātad, ja gribat tikt galā ar kaitinošiem lokšāvējiem, go ahead, recruit some barbarian!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 17.07.2008 18:46
Raksts #2


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



CITĀTS(Kamazs @ 17.07.2008 11:51) *
Un skrienot ir sasodīti grūti burties, bez tam, talārs nav pats ērtākais sporta tērps, milzīgs zizlis, cepure un neērta grāmata to lietu nedara īpaši labāku.

Tātad — ar zizli jāmauc, lai iegūtu laiku cīņā pret zobenu. Ja zizlis ir smags, jo labāk — varbūt pat maģiju nevajadzēs.

Ā, un man patīk iedomāties skatu, kā burvis, ar rokām pieturot talāru, laižas prom. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Edhel en Fuin
iesūtīt 18.07.2008 12:01
Raksts #3


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.06



CITĀTS(Mattiass @ 17.07.2008 19:46) *
Ā, un man patīk iedomāties skatu, kā burvis, ar rokām pieturot talāru, laižas prom. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)



mjaa (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demiurgs
iesūtīt 18.07.2008 15:41
Raksts #4


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.06.05
Kur: Dzelzs kalni.



Gan jav kautkā, tiksim galā, bet laba roka gan man no shodienas diezgan nelietojama, pamatīgi sagriezos asinot izkapti, lol. taka cerams kavismaz kautcik līdz spēlei sadzīs lai es varētu arī gramatu rokas paņemt ne tikai zizli!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 31.05.2024 11:28