Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> LARPu sesonas atklāšana, 17. maijs
Lia'angia
iesūtīt 06.05.2008 13:19
Raksts #1


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Norises vieta: Vecrīga, Rātslaukums
Datums un laiks: 2008. gada 17. maijā, no 10.00 līdz 17.00
Maija grāfa svētku ietvaros
Ieeja brīva!
Visu konkursu dalībnieku reģistrācija no 10.00 līdz 11.00 Rātslaukumā!
Pasākuma organizatori: LTVK, Melngalvju nams, Rīgas domas jaunatnes un sporta lietu komiteja, Piebalgas alus, modes ateljē Lissa u.c.
Projekta koordinatori: Анна Николаевска (Ismael), Юрий Киселев (brian), Arabeld, Burberry
E-mail: l.t.v.k@inbox.lv

Konkursi:
Lokšaušnas turnīrs
Noteikumi (krieviski)
http://www.sanctuary.lv/index.php?name=PNp...opic&t=1222

Zobencīņu turnīrs "Hanzas zelta asmens" (tulkojums mans)
Noteikumi:
http://www.sanctuary.lv/index.php?name=PNp...opic&t=1220

Slavas arēna
Cīņas ar dažādiem ieročiem "Slavas arēna"
Noteikumi te:
http://www.sanctuary.lv/index.php?name=PNp...opic&t=1223

Kostīmu konkurss
Noteikumi:
http://www.sanctuary.lv/index.php?name=PNp...opic&t=1221

Magu turnīrs
(noteikumi tiek turēti slepenībā)

Turnīrs veiklajiem un nemanāmajiem (zagļiem, tobiš)
Labirints un citas veiklo izklaides

Kā arī citādas izklaides.

Šo rakstu rediģēja Lia'angia: 06.05.2008 19:54
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Drakonifors
iesūtīt 16.05.2008 15:24
Raksts #21


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.08



Ammm... šajā pavedienā tas ir parādīts, man liekas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 16.05.2008 15:29
Raksts #22


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Nu, jā, es zinu, kas notiks, bet es īsti nezinu, cikos un līdz cikiem tur būšu, kā arī, ko tieši darīšu!.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Drakonifors
iesūtīt 16.05.2008 15:33
Raksts #23


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.08



CITĀTS(Etasi @ 16.05.2008 16:29) *
Nu, jā, es zinu, kas notiks, bet es īsti nezinu, cikos un līdz cikiem tur būšu, kā arī, ko tieši darīšu!.


Aāāāāā... tu tā domāji. Nu cerams, ka mēs tur tiksimies. Man liekas, ka tu mani atpazīsi. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Šo rakstu rediģēja Drakonifors: 16.05.2008 15:33
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Romija
iesūtīt 16.05.2008 15:43
Raksts #24


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.04.04
Kur: online
Fotogrāfs 2007



Pat ja es Tevi atpazīšu, tad diez vai kā Drakoniforu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Drakonifors
iesūtīt 16.05.2008 15:50
Raksts #25


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.08



CITĀTS(Etasi @ 16.05.2008 16:43) *
Pat ja es Tevi atpazīšu, tad diez vai kā Drakoniforu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)


Hmmm... taisnība. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eiše
iesūtīt 16.05.2008 17:50
Raksts #26


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.05
Kur: Kur teka Daugava līčotiem krastiem



CITĀTS(Drakonifors @ 16.05.2008 16:06) *
Interesanti tur būs vieta, kur pārģērbties, jeb jau uzreiz jāierodas ar LARPainu noskaņojumu?

Ja dzīvo Rīgā - vieglāk tāpat braukt tērpā. Un jautrāk arī. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Drakonifors
iesūtīt 16.05.2008 18:05
Raksts #27


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.08



CITĀTS(Eiše @ 16.05.2008 18:50) *
Ja dzīvo Rīgā - vieglāk tāpat braukt tērpā. Un jautrāk arī. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)


Eeeeeeee... nu, jā es dzīvoju Rīgā, bet man ir kaut kā neērti, jo šī būs mana pirmā reize LARPā vai ar to saistītā pasākumā un es neesmu pieradis pie tā vēl, tāpēc man visticamāk vajadzēs arī kādu kurš man uz vietas varētu visu izskaidrot utt. Tāpēc es ceru, ka tur būs vieta, kur pārģērbties.

Starpcitu, Eiše... tu arī būsi?

Šo rakstu rediģēja Arsuka: 19.05.2008 11:46
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 16.05.2008 20:59
Raksts #28


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Kā jau Etasi rakstīja - organizatori teica, ka būšot pāris bruņinieku teltis, kurās varēšot pārģērbties, bet vērtīgas mantas gan tur atstāt nevajagot, jo viņi nevar apsolīt, ka kāds tur visu laiku visu uzmanīs.
Es gan brauktu pilnā tērpā no Ogres ar vilcienu... ja kleitai nebūtu šlepe! Bet apmetnis gan būs mugurā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Drakonifors
iesūtīt 16.05.2008 21:10
Raksts #29


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.08



CITĀTS(Roviela @ 16.05.2008 21:59) *
Kā jau Etasi rakstīja - organizatori teica, ka būšot pāris bruņinieku teltis, kurās varēšot pārģērbties, bet vērtīgas mantas gan tur atstāt nevajagot, jo viņi nevar apsolīt, ka kāds tur visu laiku visu uzmanīs.
Es gan brauktu pilnā tērpā no Ogres ar vilcienu... ja kleitai nebūtu šlepe! Bet apmetnis gan būs mugurā.


Nu jā, kā jau es teicu, man pie tā ir jāpierod. Nav ta ka mazliet dīvaini, ka tranvajā sēž tāds ar burvja tērpu un staffu rokās? Nē man patīk LARPi cik esmu redzējis video materiālos, tikai mazliet dīvaini, neesmu pieradis. Man noteikti vajadzēs palīdzību, jo es nevienu nepazīstu no tiem, kas tur varētu būt, pilnīgi nevienu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 16.05.2008 22:43
Raksts #30


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Nekas, tieši tā visi kādreiz sāka - nevienu nepazīstot (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Tur būs daudz ļaužu savādos tērpos, vismaz es domāju, ka daudz. Nac un piesakies, tikai nebrīnies, ja daži atbild krieviski - Drakonisti ne visi labi runā latviski, bet parasti saprot, ja arī nerunā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eiše
iesūtīt 17.05.2008 06:40
Raksts #31


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.05
Kur: Kur teka Daugava līčotiem krastiem



CITĀTS(Drakonifors @ 16.05.2008 22:10) *
Nav ta ka mazliet dīvaini, ka tranvajā sēž tāds ar burvja tērpu un staffu rokās?

Ņemot vērā mūsdienu sabiedrību, nē.
Cik ir braukts dīvainākās drēbēs nekā parasti, cilvēki ir vai nu nelikušies ne zinis, vai pajautājuši, kas es esmu un no kurienes. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/xD.gif)

Ja vien līdz desmitiem kāds mums neuzmetīs ūdeņraža bumbu, došos turp.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Drakonifors
iesūtīt 17.05.2008 18:43
Raksts #32


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.04.08



Sveikiņi, sveikiņi. Es tikko esmu atgriezies no pasākuma un varu pateikt to, ka pasākums bija vienkārši fantastisks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eiše
iesūtīt 17.05.2008 19:28
Raksts #33


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.03.05
Kur: Kur teka Daugava līčotiem krastiem



Pasākums izcils. Nākamo gadu gan jāatcerās, ka ar basām kājām pa bruģi staigājot pēcāk ir sāpīgi un diena saulē nes sejas apdegumus. No visām jautrībām tik reizi ar būfiem padauzījos un reizi ar loku izšāvu. Citādi bija liels prieks satikt zināmus cilvēkus un redzēt, cik meistarīgi ir daudzi pazīstami un nepazīstami ļaudis. Un vienu dienu ilgā laika posmā dīvains ietērps nemaz neiskatās dīvains.

Un jā, paldies par alu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 17.05.2008 19:35
Raksts #34


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Oh, man arī patika, pat par spīti tam, ka gandrīz visu laiku bija jākaro ar šlepi un reizē jāatceras smaidīt un pozēt briesmīgi daudzajiem tūristiem. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Deguns ir maķenīt apdedzis, tas gan. Un būs jāšuj jauna kleita. Nē, šī nav nomīta vai saplīsusi, šī man ir mazliet apnikusi (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Apsveicu Hareki un Lia'angiu ar diplomiem un akmeņu kociņiem tērpu skatē! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/yahoo_a.gif)
Un paldies dievam, tērpu māksliniece, kas deva galveno balvu, to iedeva īstam tērpam nevis tam, kurš košāks vai dīvaināks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
echo3
iesūtīt 17.05.2008 19:58
Raksts #35


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Nu jā, - pašlaik pie datora
Klusais censonis



Bija labi, labi, labi! Laiks bija labs, cilvēki bija draudzīgi un smaidoši, un darboties griboši. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/thumbsup.gif)

Es, savukārt, pamanījos piedalīties lokšaušanas turnīrā. Izdevās pilnīgi ciešami. Un, saprotams, visu dienu nostaigāju tērpā. Ko vēl no dienas var gribēt?

Jā, es arī apsveicu Hareki un Lia'angiu ar uzvaru tērpu konkursā! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/yahoo_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Andza
iesūtīt 18.05.2008 07:46
Raksts #36


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Pasākums kopumā bija lielisks. Bija jautri satikt dažādos ļautiņus, jo sevišķi sajūsmināja priesteris DJ, laika policists Kikis un Bembijs, kurš arī garajā kleitā un ar papēžkurpēm varēja paownot kaut kādu tur ilgi trenējušos drakonistu beibi.

Tiesa tērpu konkursa vērtēšanas formāts īsti neapmierināja, jo kaut kā prasījās pēc situācijas, kurā visi dalībnieki var uzkāpt un skatuves un nodemonstrēt tērpus, nevis vienkārši bezgalīgi promenādēt.

Patika zagļu konkurss, jo sevišķi tāpēc, ka tur bija jauka lāde un atslēdziņa, un tiešām viss bija pamatīgi sagatavots.

Pats piedalījos turnīrā, un jāsaka ļoti vīlos, kad tas tika sasteigti noslēgts, neatrisinot zaudētāju koku, jo biju jau vairāk iesilis, gribējās vēl kauties, jo bija pat zināma cerība tikt līdz īstajam finālam. Citādi, ja neskaita dažus absurdus noteikumus un tiesniešu tādu savdabīgo pieeju tiesāšanai, turnīra formāts ļoti patika.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
echo3
iesūtīt 18.05.2008 10:52
Raksts #37


Piedalās Bezgalvju medībās
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.08.04
Kur: Nu jā, - pašlaik pie datora
Klusais censonis



Par tērpu konkursa vērtēšanas sistēmu pilnīgi piekrītu - tā bija garām! Tērpu valkātāji dalīja krāsainas lapiņas viens otram, bet nekādi nebija zināms, kuri tad piedalās konkursā, tāpēc nācās spraukties cauri pūlim, mēģinot nopeilēt tērpus un testies virsū ar jautājumu "Vai tu piedalies konkursā?". Nekāda priekšstata par konkursu kopumā un nekādas iespējas puslīdz objektīvi novērtēt, lai gan es, piemēram, ļoti centos. Tāpat par nominācijām arī varētu krietni pastrīdēties - sevišķu sajūsmu man izraisīja "vēsturiskuma" kategorijā uzvarējušais tērps. Tādu teātra-karnevāla miksli vēl vajag pameklēt!

Un jā, man bija žēl skatītāju, jo tērpus kopā varēja apskatīt tikai pašās beigās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 18.05.2008 13:10
Raksts #38


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



pasākums kopumā bija izdevies ^^

tie, kas bija ar fotoaparātiem, lūdzu netur sveci zem pūra, un ieliek linku uz savām bildēm (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_vieshna_*
iesūtīt 20.05.2008 11:35
Raksts #39





Viesi




VAi bildejis neviens nav? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 20.05.2008 11:40
Raksts #40


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Ir bildējuši, bet te, nez kāpēc, neliek adreses.
Pameklē googlē uz "maija grāfa 2008", tad atrodas kādas 5-6 galerijas. delfos, tribīnē un vēl kaut kur bija.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.05.2024 01:44