Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> "Tikšanās vilcienā"jeb "kādi mēs esam, HP fani?", Kādi tik fani nav satikti - uz ielas, vilcienā, skolā, bibliotekā..
positiv denken
iesūtīt 22.02.2008 17:24
Raksts #1


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.08.07
Kur: starp daudziem, kas nav pūces



"Viena tikšanās vilcienā" jeb - HP fana tēls un būtība

(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/cool.gif) Kādā novakarē braucu mājup ar vilcienu Rīga - Aizkraukle (vai Lielvārde, kāda gan nozīme, jo man der abi!)...
Tātad - (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) laiski iekārtojos pie loga, atvēru savu HP 7 jeb Nāves Dāvestus un sagatavojos 1 h garai baudai, pilnībā ieslēdzoties sevī, ierokoties tekstā un aizklīstot citā realitātē (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif) ...bet tad pēkšņi - sajutu SKATIENU. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif) Jā, man jau bija nojauta, ka ši čalītis varētu būt tieši tikpat "jucis", cik es - kaut kādi zemapziņas signāli viņu nodeva.
Un, jā - pēc kādiem 3 slepeniem skatieniem manā virzienā - (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) VIŅŠ nenoturējās un pārvarēja krēsla pievilkšanas spēku - zibenīgi šķērsoja tos dažus slēgtas telpas metrus un...
Te, nu viņš stāvēja, klusi elsoja un, izmisīgi-priecīgi skatoties, iesaucās:
"Es jau sen gribu izlasīt šo grāmatu! Vai jūs varētu man iedot to palasīt, kamēr braucu līdz ......(tika minēta vientiešu pilsēta Ogres rajonā) ?"
Tā kā mani šis lūgums pārsteidza nesagatavotu, atteicu:
"Nē, nebūs gan iespējams, jo pati lasīšu to visu ceļu!"
"Ak, kā neveicās!"- vai kaut ko tamlīdzīgu izdzirdēju kā atbildi.
(citēju aptuveni, jo biju manāmi pārsteigta!)

Tā nu viņš nokārtu degunu aizslāja atpakaļ uz savu vietu, vēl skumji noskatījās un iegrima mūzikas klausīšanās procesā, ik pa brīdim ievīstīdams dziļāk azotē kaķēnu ( kas esot paklīdis un nu nezinot, kam atdot - būs jāsameklē viņam jauns saimnieks).
Bet es, ko tad es - viss lasīšanas process vējā, jo - mani pārņēma sirdsapziņas mokas - kā tā - es neiedevu rūdītam fanam palasīt - es, ja pēc gaiem salīdzina, tante!!!
Skatījos, skatījos uz viņa spurainajiem matiem un izlēmu - labi, lai jau viņam tiek tas prieks - iedošu palasīt, pati tikmēr uzrakstīšu kādu dzejoli, jo kolēģei nākamajā dienā dzimšanas diena.
Domāts - darīts - nohipnotizēju viņu ar savu skatienu un viņš, kā slīcējs ķeroties pie salmiņa, smaidoši iznira manā priekšā 1 sekundes laikā!!!
Un neko nemainīja mana pieklājīgā cenšanās parunāties par HP tematiku - viņā zibenīgi atbildēja uz maniem jautājumiem, jau nākamajā mirklī cerot izraut no rokām grāmatu.
Redzot viņa"lomkas" beidzu uzdot idiotiskus jautājumus un izlaidu no rokām grāmatu.
Tā nu viņš sēdēja man blakus ar kaķi azotē, ar austiņām uz ausīm un alkaini lasīja savus 350 vārdus minūtē.

P.S. Cita īsā info par šo kolorīto kadru: (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif) Nē, HP7 angļu valodā neesot lasījis, bet visas iepriekšējās daļas, protams, neskaitāmas reizes!
Jā, kaut kad arī šo grāmatu iegādāsies. Un es neprasīju, kāpēc viņam, 8.klases skolniekam, rūdītam fanam pēc pārliecības, tās vēl nav - tas ir pārāk intīms jautājums, un 1 iespējamā atbilde būtu - finanses...
Nē, par kurbijkurne neko nezinot (tāpēc es iespiedu atvadoties viņam rokā zīmīti ar i-neta adresi un citu sīkāku info).

Un tā - pēc šīs jaukās ssastapšanās, es (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/cool.gif) uzdodu sev jautājumu - kādi mēs, HP fani, esam? ? ?
Atbilde ir neviennozīmīga, bet skaidrs ir viens - mēs esam dažādi, iekšēji skaisti, radoši un brīvi! Un - mums ir prieks vienam otru satikt, mums mežonīgi patīk LASĪT (un mēs spējam izlasīt biezas grāmatas, nevis, kā tādi vārguļi (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif) , tikai klejojam i-netā...; jā, protams, arī mēs klejojam, bet tas nav primārais)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 11)
magic_
iesūtīt 25.02.2008 21:40
Raksts #2


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.01.08



jauks raksts (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Es būtu iemainijusi grāmatu pret kaķīti līdz viņa pieturai (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)

Bet nu tā, kas gan nevar notikt. Bet tā jauki, ka viņš pienāca klāt
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 25.02.2008 21:45
Raksts #3


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



nebija īsti skaidrs kāpēc veidot atseviškū pavedienu, bet nu lai būtu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)

patīk, vai nē, bt poters ir zināms visai pasaulei un pateicoties faniem, tas vēl eksistē. šis ir viens lielisks piemērs, ka poters vēl jo projām nav nogrimis. vēl aju jāuzsver, ka tā bija pēdēja daļa, ko katrs vēlas izlasīt, lai zinātu ar ko beidzas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Manolo Blahnik
iesūtīt 25.02.2008 22:28
Raksts #4


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.08



MAN būtu grūti izlaist jauno Poteru no rokām, lai iedotu to palasīt pilnīgi svešam un nepazīstamam fanam. par drosmi vien --- (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/thumbsup.gif)

otrkārt, jā, tas, kādos tempos tiek lasīts Poters, burtiski aprīts, lai neteiktu vairāk - tas ir fenomenāli. citi par to tikai brīnīties spēj.
tāpēc Potera fani tādi ir - brīvi. (ja pat var upurēt saldu miegu pret kārtējām simts. lappusēm, protams! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
magic_
iesūtīt 26.02.2008 00:56
Raksts #5


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.01.08



CITĀTS(MissSixty @ 25.02.2008 22:28) *
(ja pat var upurēt saldu miegu pret kārtējām simts. lappusēm, protams! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) )

I' nerunā! Lasu vismaz līdz 2 naktī. Un nākošajā dienā kavēju darbu un guļu uz savas klaviatūras (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ohmy.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Manolo Blahnik
iesūtīt 26.02.2008 10:49
Raksts #6


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.08



ir gadījies līdzīgi, magic_, tiešām ir!!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)

lasot, pulksten divus sagaidīju kā minimums, un tad nākamajā dienā ir... forši! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lēdija Čaterleja
iesūtīt 26.02.2008 13:13
Raksts #7


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.07.07
Kur: Rīga



jauks raksts. Patīkami apzināties, ka ir tādi feini cilvēki kā raksta autore.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
positiv denken
iesūtīt 26.02.2008 14:09
Raksts #8


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.08.07
Kur: starp daudziem, kas nav pūces



CITĀTS(Lēdija Čaterleja @ 26.02.2008 13:13) *
jauks raksts. Patīkami apzināties, ka ir tādi feini cilvēki kā raksta autore.


Paldies, Lēdij! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Bet - kā jau lasīji - nemaz diez ko jaukā sākumā nebiju! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif) !!
Un nekad nevar paredzēt - kas notiks, ko būs iespējams satikt aiz nākamā pagrieziena. Tāpēc jau vien - ir dzīvot vērts!
Un man ir priex, (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) ka lasu HP, esmu atradusi kurbijkurne, un varu sastapties un virtuāli komunicēt ar jaukiem (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif) , pozitīvi "jukušiem" talantīgiem un atvērtiem ļautiņiem!!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 26.02.2008 20:08
Raksts #9


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



jā jā tas ir jauki- tikai lasiet arī lotru lūdzu uc lietas!!
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/xD.gif) ^^
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lēdija Čaterleja
iesūtīt 26.02.2008 23:32
Raksts #10


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.07.07
Kur: Rīga



CITĀTS
nemaz diez ko jaukā sākumā nebiju
- galvenais, ka beigas labas (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/thumbsup.gif)
Sirdapziņa labi nostrādāja un tas ir galvenais (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
positiv denken
iesūtīt 02.03.2008 13:15
Raksts #11


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.08.07
Kur: starp daudziem, kas nav pūces



Bet - ko tagad, kad HP7 izlasiits arii latviski?!!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)

Es, piemeeram, (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/cool.gif) kaifoju lasot fanstaastus un (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) paarlasot ieprieksheejaas HP angliski!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
kaiva
iesūtīt 03.03.2008 20:58
Raksts #12


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.06
Kur: tepat
Vārdmetējs 2012



es taču saku- lasiet gredzenu pavēlnieku, tieši tapēc!
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
noķersiet vēl vairāk kaifa
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 04.06.2024 14:18