Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ziņu iesūtīšana

Jaunu pavedienu veidošana šajā forumā ir atspējota.

Ja vēlies iesūtīt jaunumus, dari to Dienas Pareģa pamatforumā.

> Dziesminieka Bīdla teikas
ils
iesūtīt 02.11.2007 15:19
Raksts #1


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Roulinga ir pabeigusi rakstīt Dziesminieka Bīdla teikas – burvju teiksmu kolekcijas izdevumu, kas aprakstīts arī pēdējā Harija Potera grāmatā Harijs Poters un Nāves relikvijas. Manuskripts ir rakstīts ar roku un autores bagātīgi ilustrēts, 160 lappuses ir uzrakstītas ar roku gatavotā itāļu piezīmju bloknotā brūna safjāna vākos ar sudraba ornamentiem.

"Cilvēki man teica, ka es būšot priecīga kādu brīdi atpūsties no rakstīšanas, lai gan es rakstīšanu nemaz nebiju pārtraukusi. Es pilnībā ar roku uzrakstīju šos jaunos stāstus, un tas bija brīnišķīgs veids, kā atvadīties. Sajūta ir, kā uznirstot no liela dziļuma."

Viena no septiņām kopijām tiks piedāvāta izsolei, visas pārējās būs autores dāvana savai ģimenei un tiem, kas cieši saistīti ar šo fenomenāli sekmīgo sēriju. Izdevuma sākuma cena būs 30 000 mārciņu (apm. tikpat daudz latu). Sotheby's izsole notiks 2007. gada 13. decembrī un grāmata satur šādas teikas: The Fountain of Fair Fortune, The Wizard and the Hopping Pot, Babbitty Rabbitty and her Cackling Stump, The Warlock's Hairy Heart un, protams, Trīs brāļu teika, kas pieminēta 7. grāmatā.

Tiek piedāvāts arī limitēta izdevuma 48 lapu biezs minētā izdevuma katalogs. Tajā ir autores vēstule par šo darbu un paša manuskripta attēli. Peļņa no kataloga pārdošanas nonāks The Children's Voice rīcībā. Tā ir labdarības kampaņa organizācijai Children’s High Level Group, ko 2005. gadā nodibināja Dž. K. Roulinga kopā ar Emmu Nikolsoni.

Šo rakstu rediģēja eyedam: 08.11.2007 23:28
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Raksti šajā pavedienā


Fast ReplyAtbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 28.05.2024 11:41