Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Bibliotēkas plauktā par citām lietām, lūdzu, nesarunāties!
Vai nu atrodi piemērotāku forumu, vai izmanto kaucekļus. Sarunas no bibliotēkas plaukta var tik dzēstas bez brīdinājuma!

> Sass Henno "Šeit biju es", Pirmais arests
Malduguns
iesūtīt 05.02.2008 12:02
Raksts #1


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.06
Kur: klejojumos



Skaudra, aizraujoša un pārņemoša savā varā.
Grāmata, kura liek aizdomāties par to, kas tad īsti notiek ar tiem, kuriem neiet tik labi. Un tiem, kuri cenšas izdzīvot visdažādākajos veidos.
Mani sajūsmināja un lika aizdomāties. Par šo un par to.
Par cilvēkiem, kuri ir mums līdzās un pasauli, kura ir tepat blakus.
Cerams, ka neesmu tāda vienīgā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 6)
Scorpse
iesūtīt 05.02.2008 13:29
Raksts #2


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.06.04
Kur: pati dzīve



Noteikti neesi vienīgā. Es neesmu tādā sajūsmā, bet tikai tāpēc, ka šo grāmatu neesmu dabūjusi izlasīt, kaut arī mēģinu to kkā sameklēt jau kopš iznākšanas brīža. Nu mēģināšu vēl vairāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Malduguns
iesūtīt 06.02.2008 07:55
Raksts #3


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.10.06
Kur: klejojumos



Cik nu manīju, tad "Valterā un Rapā" to tagad var iegādāties ar atlaidi pa Ls 2,99. Tur zem trepītēm, kur parasti stāv lētākas grāmatas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lakrica
iesūtīt 08.02.2008 22:34
Raksts #4


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.01.06



Jā ,es izlasīju . Sākumā domāju ,ka nebūs nekas spožs, bet patiesībā , izlasot pirmo rindkopu , lasītājam rodas sajūta, ka šis nu nebūs parasta žanra un izpildījuma darbs. Tā valoda tik , teiksim tā ,atklāta, ka atzīšos - tādu grāmatu lasīju pirmo reizi . Bet nu tas jau tikai palīdz lasītājam labāk uztvert grāmatas domu un varoņu dzīvesveidu .
Pa vidu tam visam narkotiku biznesam jaucas kaut kādas tīri cilvēcīgas attiecības , dažas labas un dažas ne tik . Varoņi ir tik reālas personības, ka viegli ir iedomāties kādu viņu vietā.
Man patika grāmata,jo viņai ir skarbs un patiess sižets, patika autora stils un atklātība, kā viņš visu pasniedz un vispār, darbs ir tiešām lielisks (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Dažbrīd , lasot man tiešām sažņaudās sirds un no tiesas bija žēl to jauniešu , bet nu katrs pats jau izvēlās savu likteni ..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Develin_
iesūtīt 09.02.2008 23:12
Raksts #5


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.05.07
Kur: tur. tur tukšumā un brīvība.



Interesanta. Skarba un skaudri patiesa. Un šķiet, ka to ir uzrakstījis kāds mans draugs. Tuvs draugs, kurš ir izglītots un viņa attieksme pret esošos sistēmu ir apmēram tāda pati kā šī stāsta galvenajam varonim.
Jā, man patika. Tāpēc, ka es ko tādu esmu dzirdējusi arī dzīvajā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_zizuu_*
iesūtīt 09.06.2008 21:05
Raksts #6





Viesi




Pavisasm nejauši paņēmu šo grāmatu savas pilsētas bibliotēkā, jo tā jau pēc izskata izcēlās citu vidū . Izlsasīju dažas stundās........vienreizējs darbs! Vai kāds nezin vai jau ir nākamā daļa izdota, jo lasīju, ka autors jau strādā pie trešās daļas!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
evija
iesūtīt 09.06.2008 21:24
Raksts #7


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.06



nekā tāda jau tur nebija, izpildījums kkādā ziņā patīkams, bet tā jau tādas vispārzināmas un pieņemtas patiesības. tieša un atklāta ir atslēgas vārdi.

es savukārts lasīju/dzirdēju, ka igaunis darbu neturpināšot. ka pat otrās daļas tā arī nebūšot.

btw - man patika vizuālais noformējums + pulksteņlaiki ne lapaspušu numuri.

Šo rakstu rediģēja evija: 09.06.2008 21:26
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 23.05.2024 18:22