Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ziņu iesūtīšana

Jaunu pavedienu veidošana šajā forumā ir atspējota.

Ja vēlies iesūtīt jaunumus, dari to Dienas Pareģa pamatforumā.

> Emma Vatsone sapņo padzīvot kopmītnē
ils
iesūtīt 28.12.2007 11:15
Raksts #1


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



(IMG:http://private.livas.lv/jaanise/jaunum/VseZvjozdi_2007-26.jpg)

Savu bērna sapni kļūt par burvi Emma ir realizējusi, kļūstot par aktrisi. Tagad 17 gadu vecā multimiljonāre, Cūkkārpas skolniece varētu lūdz mūža galam dusēt uz lauriem un dzīvot no ienākumiem, ko nes uzņemtās kinofilmas ar viņas piedalīšanos. Taču viņa ir izvēlējusies citu ceļu... Par aktrises jaunajām lomām un viņas fantāzijām par Harija Potera tēmu lasiet šajā žurnāla Vse zvjozdi pagājušā gada 26. numura intervijā.

— Vēl pavisam nesen tevi citādi kā tikai par "mīļo bērnu" neviens nesauca. Tagad tevi jau uzskata par vienu no seksuālākajām meitenēm pasaulē. Vai tu pati jūti, kā pret tevi ir mainījusies publikas un preses attieksme?
— Protams, jūtu. Īpaši tajos gadījumos, kad kāds skaists svešinieks sauc mani vārdā, nevis kliedz: "Sveika, Hermione!" Līdz šim tieši tā pret mani arī vērsās: kā pret tēlu, kas iznācis no ekrāna. Jāatzīstas, tas man pat patika.

— Ko darīsi tad, kad Potera sāga nonāks līdz savām loģiskajām beigām? Tev tad būs 20 gadu un būs laiks nopietni padomāt par nākotni. Vai neizvēlēsies teātra skatuvi, sekojot Daniela piemēram?
— Nu kaila uz skatuves kopā ar zirgu es noteikti neiešu (smejas). Tagad es filmējos filmā "Baleta kurpes", kas parādīsies uz ekrāniem pirms pašiem Ziemassvētkiem. Tēlot balerīnu man izdodas sliktāk nekā burvi. Pirms filmēšanās sākuma man vajadzēja vairākas deju stundas. Ja runā par nākotni, tad es gribētu daudz ceļot un iegūt augstāko izglītību.

— Vai tu stāsies universitātē tuvāk mājām?
— Tieši otrādi, pēc iespējas tālāk. Gribu pamēģināt patstāvīgu dzīvi kopmītnēs. Gribu pa īstam uzzināt, kāda tā ir – studentu dzīve.

Daži fakti par Emmu Vatsoni

Emma atzīstas, ka viņas ideālais puisis ir uzmanīgs un ar humoriņu. Pagaidām viņa saka, ka slava traucē viņai atrast tādu. "Puišiem parasti nepatīk mana popularitāte. Tas aizskar viņu lepnumu."

Jaunajai aktrisei patīk mūzika, viņa pat vēlas radīt savu muzikālo projektu. "Tikai es negribu, lai cilvēki iet uz veikalu un jautā pārdevējam: "Es gribu tās Harija Potera meitenes disku"," precizē aktrise. "Turklāt vēlos izpildīt savas dziesmas, tādēļ tās vēl ir jāsaraksta."

Nesen Emma izšķīrās no savas pirmās mīlestības – regbija spēlētāja Toma Djukera. Runā, ka iemesls bijis internetā ievietotās Djukera bildes, kurās viņš redzams simpātisku meiteņu ielenkumā. Taču oficiālais Vatsones pārstāvis apliecina, ka pāris ir pārtraucis attiecības jau ilgi pirms foto parādīšanās tīklā.


Visu interviju lasi Kurbijkurne bibliotēkā!

Šo rakstu rediģēja eyedam: 05.01.2008 18:19
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Raksti šajā pavedienā


Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 19.05.2024 19:07