Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Bruņinieki, ATD pavediens[GM, PZ C]
Elony
iesūtīt 19.12.2007 12:41
Raksts #1


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Es esmu bruņinieks.
Es sargāju Likumus. Likumus, kas stāv pāri visiem citiem likumiem un noteikumiem visās pasaulēs. Likumi nosaka matērijas un enerģijas fiziskās nemainīgās īpašības, to, kas ir dzīvība un nāve, un to, kur ir katras pasaules robežas.
Es esmu bruņinieks.
Es atrodu un sodu tos, kas pārkāpj Likumus. Mūsu ir daudz. Mēs visi esam Virsvaras darbinieki. Mēs visi ievērojam Likumus, jo to pienākas darīt katra dzīvai būtnei. Mēs visi pārkāpjam Likumus, jo tikai tā var atrastu un sodītu Likumu pārkāpējus.
Es esmu bruņinieks.
Es nepiederu nevienai pasaulei. Es piederu Multiversam. Mani nesaista nevieni likumi, kas valda pār pasaulēm un to iedzīvotājiem. Es paeju garām slepkavām un zagļiem. Es paeju garām izsalkušiem, slimiem un mirstošiem. Es kalpoju vien Multiversa Likumiem.
Es esmu bruņinieks.
Man pretinieks nav neviens mirstīgais, ka pakļauts Likumiem. Man pretinieks spēj būt vien Likumu pārkāpējs.
Es esmu bruņinieks.
Es neglābju Multiversu no haosa. Es glābju Multiversu no iznīcības.
Es esmu bruņinieks.


Multiverss.

Pastāv daudzas pasaules. Tās visas atrodas vienā laikā, bet ir dažādas pēc izsakta. Vairumā pasauļu dzīvo cilvēki, bet daudzās pasaulēs dzīvo arī citāds būtnes – vampīri, rūķi, pūķi, kiborgi, robati un kas tik vēl ne. Visas šīs dažādās pasaules kopā dēvē par Multiversu.

Cik patiesībā pasauļu ir daudz, zināms nav. Uz tām dzīvo miljardiem dzīvu būtņu.

Pasaules iedala dažādi.
Pēc veida:
#Pasaules, kur valda maģija.
#Pasaules, kur valda tehnaloģijas.
#Pasaules, kur valda gan maģija, gan tehnaloģijas.
#Pasaules, kur nav nedz tehnaloģiju, nedz maģijas.
Pēc zināšanām:
#Pasaules, kuras zina, ka pastāv Multiverss un Virsvara.
#Pasaules, kuras nezina, ka pastāv Multiverss un Virsvara.

Visās pasaulēs pastāv Likumi, kas nosaka visa pamatus, piemēram gravitāciju, elektrību un citas enerģijas, dzīvību, nāvi, pasauļu robežas. Tos pārkāpt nevar. Arī izmantojot maģiju, kas, piemēram, ļauj lidot, tas notiek Likumu ietvaros un darbojas tikai attiecīgājā pasaulē, kurā šī maģija pastāv. Citā pasaulē šī maģija var nedarboties.
Ceļot no vienas pasaules otrā var tikai cauri portāliem, kas būtībā nozīmē pārkāpt Likumus.

Pasaules, kas zina par Multiversa eksistenci, ir izvedojušas starppasauļu organizāciju, ko sauc par Multiversa Tautu Padomi (MTP). Tai nav reālas varas vai nozīmes, tā domāta, lai risinātu politiskus konfliktus starp visumiem, ja tādi rodas, un pētītu Multiversa īpašības kopumā, lai gan MTP uzskata, ka tai vajadzētu ieņemt Virsvaras vietu.

Galaktika ir daudzu pasauļu apvienojums, kas atrodas vienā visumā, veidojot reālu galaktiku. Tajā pastāv gan maģija, gan tehnaloģijas. Galaktikā no vienas pasaules uz otru var ceļot ne tikai cauri portāliem, bet arī cauri zvaigžņu telpai kosmosa kuģos. Galaktika sevī visu laiku uzņem jaunas pasaules un grib ieņemt vadošo lomu Multiversā.

Virsvara.

Visi Multiversa iedzīvotāji ir pakļauti Likumiem. Bet daži iemācās tos pārkāpt. Likumu pārkāpšana var dot lielu varu un iespējas, veicina haosu Multiversā un var to iznīcināt.
Tāpēc pastāv Virsvara. Virsvara nav pakļauta nevienai pasaulei vai organizācijai. Tā arī neiesaistās pasauļu politikā un vispār ignorē lielāko daļu no tā, kas notiek Multiversā. Vienīgā sastība ir portālu nodrošināšana MTP vjadzībām un jaunu pasauļu pievienošna Galaktikai.
Bet galvenā Virsvaras nodarbošanās ir Likumu pārkāpēju atrašana un sodīšana. Atkarībā no nozieguma pakāpes, vainīgo iesloga cietumā, izdzēš atmiņu vai arī nogalina. Virsvara pēc savas būtības ir militāra policija. Tajā valda armijas disciplīna, attiecībā pret vecākajiem. Vecākajiem ir pakāpes- seržants, kaprālis un tā tālāk līdz ģenerāļiem, maršaliem vai kas nu tur ir Virsvaras vadībā. Īsti zināms tas nav. Bez zināms, ka lielāka pieredza un pakāpe dot lielāku varu un spējas.
Visi Virsvaras darbinieki dēvējas par bruņiniekiem. Daļa atrodas bāzās un pēta, vai nesajutīs līdzsvara zudumu Multiversā, kas liecinātu par iejaukšanos Likumos. Daži sargā cietumus un nodarbojas ar citām nesvarīgām lietām. Vairums no bruņiniekiem ceļo pa Multiversu, meklējot pārkāpēju pēdas, darbojas kā izmeklētāji. Nonākot uz pēdām noziedzniekam, viņi darbojas kā aizturēšanas grupa, kareivji.

Cik daudz cilvēku darbojas Virsvarā zināms nav. Darbinieki zina tikai savus tiešos priekšniekus. Domājams, ka vismaz daži tūkstoši.
Virsvaras bāzes parati atrodas uz nomaļām pasaulēm, kurās ir maz iedzīvotāju un kuri parasti nezina par Multiversu.

Bruņinieki, kaut arī spiesti pakļauties vecākajiem, tomēr var dzīvot diezgan brīvi. Katram bāzē ir sava istaba, kurā varbūt jebkādas ērtības. Viņi drīkst veidot attiecības savā starpā, dzemdēt bērnus, ja vēlas. Viņi var attiekties būt par bruņiniekiem, taču tad ir jāatsakās no atmiņām, ko tieši darīja būdami bruņinieki, saglabājot atmiņs tikai faktu, ka viņi bija bruņinieki.

Par bruņinieku var kļūt jebkurš. Bruņinieki ziņo, ja savu klejojumu laikā atrod kādu piemērotu kandidātu, parasti cilvēku, vecāku kā 16 gadi, bet ne vecāku kā 20 gadi. Ja kandidāts tiek atzīts par piemērotu, viņam piedāvā iespēju kļūt par bruņinieku. Ja viņš piekrīt, tad dodas uz kādu Virsvaras bāzi-mācību centru, kur apmēram divu gadu laikā intensīvās apmācībās iegūst prasmes un vajadzīgās zināšanas, lai būtu par bruņinieku.
Tad notiek svinīga ceremonija, kurā tiek dots zvērests, kas minēts pašā sākumā. Tad bruņinieks tiek pārvērsts. Viņa ķermeni ietekmē tā, ka tas kļūst nemirstīgs un nenovecotu. Viņam piešķir piecas reizes lielāku spēku, veiklību un ātrumu kā parastam cilvēkiem, kā arī dot telekinētiskas un telepātiskas iemaņas, kas sākumā nozīmē iespēju pārvietot nelielus priekšmetus un sajust tuvumā parastus cilvēkus un viņu nodomus. Visas šīs spējas darbojas jebkurā pasaulē un pieder pašam bruņiniekam. Arī tad, ja viņš nostātos pret saviem priekšniekiem, šīs spējas viņam nepazustu. Bruņinieks parasti attīsta vienu īpašību, kas tam patīk vairāk un tā kļūst spēcīgāka. Lielāka veiklība, vai spēcīgāka telekinēze, vai iemācās mest uguns bumbas, vai ko citu.
Vēl viņiem iedot vieglas, bet izturīgas speciālas bruņas, un ļauj izvēlēties ieročus, parasti iesakot tuvcīņas ieročus, īpaši zobenu. Visus ieročus var salocīt digitālā formātā un glabāt aprocē.
Aproce ir vēl viena lieta, ko iedot jaunajam bruņiniekam. To uzliek uz rokas un jānēsā visu mūžu. No rokas to noņemt nevar, ja nu vienīgi nocērtot roku. Aproce ārēji izskatās parasta un vienkārša, darināta no metāla jebkurā vēlamā krāsā. Aproce vienmēr atrodas Virvaras kontrolē. Ja bruņinieks sadumpojas, tad tā tiek atslēgta un viņš vairs to nevar izmantot.
Aprocē ir:
#Procesors, kas ļauj pārkāpt Likumus pēc bruņinieka ieskatiem, taču līdz zināmām robežām. Piemēram, atvērt portālu uz citu pasauli, teleportēties uz citu vietu, radīt iznīcinošu staru, piešķirt sev vēl lielāku spēku vai ātrumu, lidot, izdziedēt sevi un tamlīdzīgi.
#Enerģijas daudzums (jeb maģija), kas nepieciešama, lai šos Likumu pārkāpumus veiktu. Kad enerģija beidzas, izmainīt Likumus vairs nevar.
#Dators-mākslīgais intelekts. Zina daudz, atbild uz jautājumiem, brīdina, dot padomus.
#Sensors. Pēc bruņinieka pieprasījuma sniedz vēlamo informāciju par apkārtni.
#Saziņas iekārta ar bāzi un citiem bruņiniekiem.
#Digitāla noliktava, kurā var glabāt salocītus digitālā formātā bruņas, ieročus un citas mantas līdz 100 kg.
#Pastāvīga saziņa ar bāzi, kas vienmēr zina, kur atrodas bruņinieks un kādos nolūkos izmanto aproci.

Ienaidnieki.

Anarhisti.
Vairums no Likumu pārkāpējiem. Vientuļnieki, kas kaut kādā veidā iemanās pārkāpt Likumus un dara to personīgā labuma un iegribu dēļ. Parasti piešķir sev ārkārtīgas spējas un ved pasauli haosā. Bruņinieki parasti tiek ar viņiem galā samērā viegli.

MTP revolucionāri.
Grupējums, kas uzsakta, ka MTP jāvad visi visumi arī pārkāpjot Likumus un ka Virsvaras dominēšana ir bez kāda pamata. Oficiāla viņi ir noziedznieki, bet slepeni MTP vadība viņus atbalsta. Revolucionāru mērķis ir kompromitēt Virsvaru, lai visi visumi iebilstu pret Virsvaras eksistenci. Tā, pēc viņu domām, varētu panākt, ka Virsvaru likvidē.

Utopisti.
Grupējums, kas uzskata, ka var izmainot Likumus, var darīt daudz laba:iznīcināt nāvi, badu, slimības – visas nelaimes. To arī viņi dara – pārkāpj Likumus, lai „darītu labu”.

Iekarotāji.
Pārsvarā grupējumi, kas ar Likumu pārkāpšanu cer iegūt varu un pakļaut pasaules. Būtībā – ieņemt Virsvaras vietu, bet nevis lai uzraudzītu Likumu ievērošanu, bet lai valdītu.

Citi.
Tādi, kas grib iznīcināt pasaules, iznīcināt Virsvaru via kaut ko citu grib. Motīvu, kas mudina pārkāpt Likumus netrūkst.

Sākums.

Bija nožēlojama pasaule, kurā dzīvoja primitīvas ciltis un dažādi zvēri. Pasauli sauca par Drunu, pēc Virsvaras koda – ND154. Tur bija viena Virsvaras bāze. Vietējie tai netuvojās, jo domāja, ka tur dzīvo dēmoni.
Kādu dienu parādijās portāli un uzradās liels skaits karotāju, kas spēja lidot un bija tikpat pārcilvēciski pārāki kā bruņinieki, tātad – Likumu pārkāpēji. Bet neskatoties, ka bruņinieku bija gandrīz pieci simti, bet noziednieku apmēram simts, viss sagāja grīstē. Bāze tika iznīcināta. Bruņinieki nokauti. Kopumā diezgan neparasta un neskaidra lieta.
Izdzīvoja apmēram 30 bruņinieki – jauniņie, nesen nodevuši zvērestu. Patiesībā bāzē bija apmēram 100 jauniņo, vairums tika nokauti pašā sākumā. Izdzīvojušie tika notriekti kaujas sākumā, ievainoti, bezsamaņā un tamlīdzīgi. Viss, ko viņi atcerējās, bija tas, ka 50 jauniņo atradās nostāk no bāzes, lai nosvinētu pirmās desmit dienas bruņinieku statusā, kad sākās trauksme. Viņi steidzās uz bāzi, redzēja bruņās tērptus karotājus un pūķus, kad viņu priekšā kaut kas spēcīgi sprāga. Rezultātā kādi trīsdesmit tika smagi ievainoti un nonāca komā. Pārējie divdesmit tika sveikā un devās uz bāzi, kur attiecīgi tika piebeigti.
Vēlāk ieradās tūkstotis bruņinieku ar ģenerāli priekšgalā. Viņi nopratināja visus dzīvos, pārbaudīja drupas un uzcēla jaunu cietoksni ar maģijas palīdzību. Izdzīvojušos atstāja turpat, sadalītus komandās. Atstāja arī citus piecsimtus bruņiniekus, kam bija jāaizstāj iznīcinātie.
Bet brieda kas nopietns, jo vēl nekad nebija bijis tā, ka Likumpārkāpēji uzbrūk Virsvaras bāzei un iznīcina skaitliski pārākus bruņiniekus. Un izdzīvojušie bija apņēmības pilni atriebt noglainātos...

Pieteikšanās.

Jūs esat izdzīvojušie, 10 dienas, kā nodevuši bruņinieka zvērastu. Jūs atceras tikai to, kas minēts aprakstā. No jums izveido vienu komandu. Jūs kopā mācijāties, lai kļūtu par bruņiniekiem, tāpēc labak vai sliktāk viens otru pazīstat.
Jūs esat bruņinieki, atcerieties zvērstu.
No jums gaida: Izpildīt vadības pavēles un izmeklēt viņu dotās lietas.
Bet jūs gribat: Noskaidrot, kas notika ar jūsu biedriem, neskatoties uz to, ka jau notiek speciāla izmeklēšana.

Spēlētāju skaits – 6-10. Anketas obligāti sūtiet man uz PZ. Apstiprinātie varēs tās ievietot ATD pavedienā.
Pieteikties var jebkurš, ja solās būt pietiekami aktīvs.
Bruņinieka paredzētās bruņas var būt kā attēlā, bet varat piedāvāt arī savu variantu.

Anketa:

Vārds (un uzvārds, ja ir):
Vecums (18-22 gadi):
Dzimums:
Ārējais izskats (apraksts un foto, ja grib):
Biogrāfija (Īss dzimtās planētas raksturojums, ko darīja pirms kļuva par bruņinieku un ko var teikt par ģimeni, ja nav cilvēks, jāpasaka, kas par rasi ):
Rakturs(ne pārāk gari):
Vēlamā specialitāte (lieta vai īpašība, kas padodas labāk kā citas prasmes -tehnaloģijas un datori, maģijas(enerģijas) triki, dažādi ieroči, pastiprinātas fiziskās īpašības. Tikai vajag konkretizēt kas tieši ir padodas, piemēram – mest uguns lodes, vai spēja pacelt vienu tonnu, vai cīnīties ar katanu.):
Ieroči (skaits nav ierobežots, bet pārspīlēt nevajag. Viens ierocis var būt īpašs maģiskā vai kādā citā ziņā. Lūgšu iztikt bez SW parodējošiem zobeniem. Īpašais ierocis var būt jebkas, ar jebkādu īpašību, tikai neko pārāk iznīcinošu)
Aprīkojums (Kas vēl ir bez aproces, bruņām un ieročiem. Atgādinu, ka nevajag nekādu datoru vai mūzikas atskaņotāju – tas jau ir aprocē. Var būt ierīce ilūziju radīšanai, liddēlis, vai gaisa motocikls. Ja ir vieta, tos var glabāt arī aprocē, salocītus digitālā formātā):

KODS
[b]Vārds: [/b]
[b]Vecums: [/b]
[b]Dzimums: [/b]
[b]Ārējais izskats:[/b]
[b]Biogrāfija: [/b]
[b]Raksturs:[/b]
[b]Vēlamā specialitāte: [/b]
[b]Ieroči: [/b]
[b]Aprīkojums: [/b]


Šo rakstu rediģēja Elony: 10.02.2008 15:16
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
12 Lapas V  < 1 2 3 4 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Elony
iesūtīt 27.12.2007 17:52
Raksts #21


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Ak jā... ja jāsteidzas, tad gadās. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif)
Tāpēc man parasti patīk sagatavot tekstus jau iepriekš.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 27.12.2007 18:00
Raksts #22


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Man ir daži jautājumi:
1) vai tajā pasaulē eņģeļi un dēmoni atbilst, tā teikt, vispārpieņemtajam stereotipam?
2) vai tur ir pūķi vai drakoni?
3) kuras valstis ir iekarotas? Es domāju, eņģeļu? dēmonu? cilvēku?
4) burvis ir dēmons, kādi ir dēmoni tajā pasaulē?

Šim te vajadzētu būt aprocē, man šķiet.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 27.12.2007 18:18
Raksts #23


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Pamatā nav šīs informācijas jo to neuzskata par svarīgu. Galu galā, pēc plāna jums tur jāuzturas neilgi.
Bet bruņinieks var šo informāciju paprasīt.
Pieņemsim, ka tu to pieprasi un tev ziņo:
Būtnes pamatā atbilst stereotipiem. Pūķu šajā pasaulē nav. Valstis iekarotas pilnīgi nav, bet teiksim, smagi izpostītas ir viena dēmonu un viena enģeļu valsts.
Dēmoniem ir gandrīz kā cilvēki, tikai ar pūķveidīgiem spārniem uz muguras un tādu mežōnīgāku un ļaunāku paskatu. Engeļi ir ar putnveidīgiem spārniem, bet no izsakta gaišāki un miermīlīgāki kā cilvēki.
Valdnieks Akbars ir dēmons - burvis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 27.12.2007 18:36
Raksts #24


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Jau pieprasīju spēles pavedienā (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Tātad dēmoni un eņģeļi vienkārši ir rases ar citādu izskatu, bet bez īpašām nez-kādām spējām.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 28.12.2007 14:50
Raksts #25


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Spārni ļauj tiem lidot. Šajā pasaulē, kur darbojas maģija, tā piemīt nelielai daļai cilvēki, engeļu un dēmonu.
Tātad kopumā dēmoni pārāk neatšķiras no parastiem cilvēkiem.
Es taču nebūšu tik skarbs un nemetīšu jūs uzreiz Ellē. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 28.12.2007 15:09
Raksts #26


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Lidot - tas ir sīkums! To mēs arī varam (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 28.12.2007 15:53
Raksts #27


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Tad uz Ašūras Zemi devās Greids, Raira, Vito, Eroiko ar papildus pilnvarām, jo smuki atbildēja (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) , Mišels, Zola, Adria. Grai.

Tiem, kas pieteicās spēlei un Džes Rendai būs darbiņš turpat bruņinieku pilī, treniņu zālē. Par to, kāda tā izksatās, iepostošu mazliet vēlāk, tāpat kā to, kā izskatās vieta, kur pārējie devās caur portālu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 29.12.2007 13:03
Raksts #28


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Tā pilsēta izskatās šitāda. Tikai iela nedaudz platāka un ik pa laikam ir mazāks šķērsielas. Ēkas arī ir primitīvākas.
Savuārt pils izsaktās šādi. Tikai aiz tilta uzreiz ir pilsētas mājas, nevis kaut kādi tur viļņi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NaeosPsy
iesūtīt 01.01.2008 16:57
Raksts #29


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.03.07
Kur: Mazliet augstāk..
Forumiešu bieds 2007



Pievienoties vairs nevar?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 01.01.2008 16:59
Raksts #30


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Pievienojušos pagaidām pietiek, paldies. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Neņemos vadīt spēli ar pārāk daudziem spēlētajiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 01.01.2008 17:57
Raksts #31


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Un tagad par spīti tam, ka visi bruņinieki gaida lielo klopi, šo te gadījumu izdosies atrisināt miermīlīgi. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Man pret tādu pavērsienu iebildumu nebūtu, tiešām. Tas būtu gauži interesanti pat.
Toties kāds nākamais pasākums, kas pa gabalu šķiet gauži miermīlīgs, varētu izvērsties par pamatīgo kautiņu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dayns
iesūtīt 01.01.2008 18:01
Raksts #32


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.06.05
Kur: in da smitty.



nu nez - es klopei īsti negatavojos (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) ļaunīti portālā un pats evakuējas - pēc iespējas mazāk līķu - tāds i plāns tak, ne? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 01.01.2008 18:11
Raksts #33


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Jā gan! Tikai visu sarežģī pavēle informēt arī citus valdniekus (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Tās dēļ tur jāuzturas gluži pailgi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dayns
iesūtīt 01.01.2008 18:12
Raksts #34


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.06.05
Kur: in da smitty.



šitas ir agresīvākais un bīstamākais - citiem līdz viņam kā līdz šanhajai, zo - ja šito dabonam pie dziesmas - tad ar tiem būs vienkāršāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 01.01.2008 18:18
Raksts #35


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Pie tiem pārējiem vēl ir jātiek (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Tāpēc, man šķiet, neskatoties uz risku, tie 4 dabūs līst portālos, bet Eroiko par to, ka sūta riskēt, pēc tam dabūs pa galvu. Tas gan ir sīkums. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Var mēģināt izkļūt no zāles un portēties pēc tam, bet priekš tam šiem pašiem katram ir sava galva.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dayns
iesūtīt 01.01.2008 18:24
Raksts #36


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.06.05
Kur: in da smitty.



un ````am viņiem līst zālē portālos? izlauzties ārā nevar? izej no zāles un lien portālā, nevis sadalies nesalīmējamā puzlē...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 01.01.2008 18:35
Raksts #37


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Gan jau! Tūlīt būšu beigusi sacerēt diplomātisko runu, lai gan ne uz kādiem panākumiem neceru (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)

(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)
Kur palikuši visi pārējie bruņinieki? Beigti no tādas runas? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)

Šo rakstu rediģēja Roviela: 01.01.2008 21:15
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Džea
iesūtīt 02.01.2008 12:39
Raksts #38


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Tāpat neatradīsi



uz laiciņu biju nozudusi sakarā ar svētkiem un to ka mājās nav neta.Taču tagad atgriezīšos spēlē.Vienīgi pa 6dienu un 7dienu ar tikšanu pie neta varētu būt tā pašvakāk
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Massacre
iesūtīt 02.01.2008 14:00
Raksts #39


Perfect Nobody
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.10.07
Kur: Vanity Fair



Man ir diezgan sarežģīti iepostot, jo esmu laukos pie aizvēsturiska datora un vēl trakāka neta. Turklāt mans kurss tika aplaimots ar brīvdienām līdz 7.01.,tāpēc es izbaudu šo laiku svaigā gaisā.
Tas,ka esmu onlainā ir tikai māns, jo augstāk minētos tehnikas brīnumus labāk turēt ieslēgtus...
Tāpēc lūdzu pieciest neaktivitāti un norakstīt uz to, ka esmu beigta pēc Rovielas varoņa runas. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 03.01.2008 20:30
Raksts #40


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Beidzam sarunas! Ejam sist to nelieti, kas Akbaru samācīja. Ja vien tāds vispār ir. Toties tur būtu, kur izvērsties tiem, kas tagad spiesti paklusēt un maķenīt garlaikojas. Man ir tādas aizdomas. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

12 Lapas V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
3 lietotāji/s lasa šo pavedienu (3 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 05.06.2024 13:43