Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Dēkaiņi, [ATD], [GP], [HP], [C]
Bizii van Dope
iesūtīt 11.10.2007 16:40
Raksts #1


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē




Tā kā man vēl ir uzmācīga ideja pabeigt šo spēli, tad es palūdzu, lai man slēdz vecos pavedienus un izlēmu visu sākt no gala - jauni tēli, jaunas sejas... Ceru, ka beidzot mēs visi būsim aktīvi, ka spēle neiestrēgs atkal uz visiem laikiem.
Un ideja arī paliek tā pati. Galu galā šīs spēles ideja tā arī netika realizēta. Pirmajā mēģinājumā. Nu, cerams, ka otrais būs tas laimīgais! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Jūsu tēli saņem šādu vēstuli:

Esi sveicināts....(tēla vārds)!

Ceru, ka Jūs neesat parāk aizņemts cilvēks un atsauksieties uz manu piedāvājumu. Es jau negribu lielīties, bet es gribētu teikt, ka es esmu varena būtne un kontrolēju daudzas daudzo pasauļu lietas. Bet man ir nepieciešami pāris cilvēki, kas varētu doties manos uzdevumos pa dažādām vietām. Jūs un citi būtu man labs atspaids, jo man nepietiek laika visam. Bet domāju, ka Jums un Jūsu jaunajiem biedriem laika pietiktu. Es apsolu jums labus ienākumus un patstāvīgu darbu. Tikai šis darbs ir bīstams un prasa cietus nervus, bet es zinu, ka Jums nervi ir kārtībā (savādāk šādu vēstuli nemaz nesūtītu), un tāpēc es ceru, ka Jūs pēc sešām dienām būsiet gatavībā ceļam un tad tikai noskaitiet šos vārdus (vārdus meklēt vēstules otrā pusē) un ar visām savām mantām tiksiet pārcelts uz tikšanās vietu, kur Jūs sastapsieties ar saviem biedriem un pavadoni Lidiju Maglēru. Kad nonāksiet tur gaidiet savas pavadones ierašanos un nekur neejiet.

Karls Hameks.


Jūsu tēls izlemj pieņemt šo piedāvājumu, bet viņš nezin ne kas ir Karls Hameks, ne Lidija Maglēra vai arī darbs, kas viņam būs jādara.
Un to arī nezināsiet jūs, un es tagad neko nepaskaidrošu. Viss noskaidrosies pašas spēles gaitā.

Tēla anketa:

Vārds, uzvārds: (ja ir iesauka var pateikt arī to)
Vecums: ( no 16 - 35 gadiem)
Izskats: (ja ir bilde, var pievienot arī to)
Rakstura īpašības:
Pagātne: (Pēc iespējas garāku un smalkāku)
Intereses:
Nodarbošanās:
Piebildes: (dzīvnieki, īpašas spējas)

- Spēlētāju vietas ir ierobežotas. Tikai septiņas.
- Piedalīties var ar jebkādu būtni no jebkādas pasaules. Jo galu galā, jo dažādāki tēli jo pašiem būs interesantāk.
- Tomēr nepārcentīsimies ar ideālajiem, ''es visu varu'' tēliem. Tādi netiks pieņemti.
- Šajā Ls ir nepieciešami aktīvi cilvēki. Pieprasu no saviem spēlētājiem vienu postu reizi divās dienās. Vismaz. Protams, ja nevar tikt pie datora ilgāku laiku, tad... tad jau visu var sarunāt. ^^

Nu tad gaidu anketas! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
5 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Līg
iesūtīt 11.10.2007 21:36
Raksts #2


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.04.07



Vārds, uzvārds: Aurora de Merteija
Vecums: 19
Izskats: Auroras augums ir slaids un patīkams. No tēva mantota bālā āda un izskats, kas liecina par Francijas vēsmu. Mati ir gari, melni, un skaisti. Meitenei nekad nav bijis sevišķi jānopūlas ar sava izskata uzturēšanu, jo tas tik un tā vienmēr ir bijis lielisks. Sejas vaibsti ir neticami smalki un no mātes mantojusi ļoti sievišķīgas un aristokrātiski graciozas kustības. bērnībā vecāki viņu vēlējās sūtīt baletā, taču meitene no tā atteicās. Ar savu augumu un izskatu savaldzinājusi ne vienu vien, taču īsto vēl joprojām nav atradusi. reiz pat bija gadījums, kad viņas dēļ kāds nokļuva psihiatriskajā slimnīcā. Meitenei toreiz bija nelieli sirdsapziņas pārmetumi, bet tie tika aizslaucīti prom ar domu, ka katrs pats ir atbidīgs par savu rīcību.
Viņas acis ir tīri zilas. Tās pat varētu nosaukt par auksti zilām, tomēr tas neatbilst viņas personībai.
Rakstura īpašības: Sacenšoties ietiepībā ar ēzeli viņa noteikti uzvarētu. Nu jā, tāds jau ir tas viņas raksturs. Aurora mēdz būt ietiepīga un lepna. Kaut gan ātri neaizsvilstas un tieši tas viņu atšķir no citiem cilvēkim, kam ir līdzīgas rakstura īpaš'bas. Ja meitene tiek apvainota, tad prātā vienmēr tiek kalti žilbinošākie atriebības plāni.
Auroras prāts ir lielisks un viņa to sodīti labi apzinās. Un turdiemžēl nāk klāt arī neliela iedomība, jo viņa bieži vien pārsteidzīgi uzskata, ka spēj izdarīt visu pati. Mīļāko viņai mūžā ir bijis vairāk kā draugu. Dāudz vairāk, tomēr šādas lietas viņa neizceļ.
Par spīti tam, ka ārēji meitene bieži ir tik savaldīga, atturīga un pat sarkastiska, iekšā Aurora nēsā nepārspējamu maigumu un trauslu sievišķību.To gan viņa neatzītu, jo, lai atzītu to ir pārāk ietiepīga.
Kad ar ko aizraujas, tad nododas ar kaismi. It sevišķi tas parādās viņas degsmē uz zināšanām.
Bieži vien jūtas apjukusi un sevi neatradusi un par spīti visam mēdz sapņot par savu lielo mīlestību, kas vēl nav atnākusi un pati meitene šaubās vai kaut kad arī varētu atnākt.
Pagātne: Tēvs un māte nāk no Francijas un tur meitene ir arī nodzīvojusi savus pirmos 10 gadus. tad vecāki par nožēlu meitenei, pārvācās uz kādu Anglijas pilsētu - Oksfordu. Lai gan viņas sirdī vēl aizvien mājoja nebeidzamas ilgas pēc Francijas, Auroru fascinēja Oksfordas zinību un bibliotēku kalni. Apguvusi angļu valodu viņa sāka mācīties tuvējā skolā un lai gan joprojām (un arī vēl tagad) nav spējusi atbrīvoties no franču akcenta, viņas sekmes bija izcilas visur. Līdz 13 gadiem katra no viņas dienām tika pavadīta bibliotēkā pie grāmatu grēdām un mājas garāžā iekārtotajā mazajā labaratorijiņā, kur viņa mēģināja veikt dažnedažādus eksperimentus. Taču 13 gados Aurorai sāka pastiprināti darboties hormoni un lai gan bibliotēkas netika aizmirstas, viņa veltīja kādu daļu no sava brīvā laika hormonu apmierināšanai, tiekoties ar zēniem. Jau no bērn'bas viņa bija bijusi glīta, tāpēc par uzmanību nesūdzējās, tomēr kaut kas īsti viņai nepatika, kaut gan pagaidām to saprast viņa nespēja.
16 gados autokatastrofā nomira viņas vecāki. Tas bija trieciens meitenei, par spīti tam, ka parasti bija klusa vecāku klātbūtnē un nizrādīja sevišķas mīļuma pazīmes. No tā brīža viņas uzvedība kardināli mainījās. Aurora bija kļuvusi par baudas meklētāju un cilvēkus tikai izmantoja. Sekmes joprojām bija izcilas, lai gan meitenei skolā nācās saskarties ar citu vienaudžu skaudību dēļ viņas skaistma un prāta spējām. Vidusskolas laikā viņa tā ari neiemīlējās, jo spēja atdoties tikai ar miesus un nevis dvēseli.
Skolu pabeidza ar izcilību un iestājās Oksfordas universitātē, kaut gan no vienas puses vēlējās braukt uz mīļoto Franciju. Pašlaik studē, kaut gan sirds velk uz piedzīvojumiem.
Intereses: Zināšanas, cilvēka attīstība, kasile, kā arī piedzīvojumi. Lai nodrošinātu adrenalīna devu ir iesaistījusies dažādos apšaubāmos darījumos, taču savu īsto piezīvojumu vēl nav atradusi. Ir neliela nosliece uz misticismu un visu zinātnes nepierādīto.
Nodarbošanās: Ir labākā studente Oksfordas universitātē.
Piebildes: Ir pieradināts krauklis Aivijs, kas gan nav sevišķi patīkamas dabas, tomēr ar Auroru vienmēr sadzīvojis labi. Aurora ir vienmēr iestājusies par sevis attīstību tāpēc lieliskais prāts sakņojas ar fizisko pievilcību kā arī spēku. Ir izveicīga un lokana. Ja vēlētos varētu pat aizsākt zagles karjeru. Bērnībā apguvusi loka šaušanas mākslu, taču tagad nodarbojas ar nažu mešanu, kas viņai padodas lieliski. Daudz par sevi vēl nezina un nav atklājusi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 11.10.2007 21:55
Raksts #3


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Es tā īsāk (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Vārds, uzvārds: Marti Līvo
Vecums: ( no 16 - 35 gadiem) 27
Izskats: (ja ir bilde, var pievienot arī to) ap 1,75 gara, slaida, gariem, tumšbrūniem matiem. Acis tumši zilas. Valkā palielas un dārgas rotas.
(IMG:http://www.wizards.com/dnd/images/ph2_gallery/97119.jpg)
Rakstura īpašības: strauja un karstasinīga, izlemj ātri un dara uzreiz
Pagātne: (Pēc iespējas garāku un smalkāku) Dzimusi 17.gs. augstmaņu ģimenē, kopā ar savu brāli trenēta zobencīņās, prot medīt un, vispār, vairāk prot darīt itin kā būtu puisis, ne meitene, bet tai pašā laikā ir šarmanta un pievilcīga.
Intereses: medības, piedzīvojumi un ceļošana
Nodarbošanās: tas pats, kas intereses, jo naudas viņai netrūkst
Piebildes: (dzīvnieki, īpašas spējas) lieliska šāvēja, veikla cīnītāja, labi redz tumsā, dzīvnieku nav. Ieroči - zobens, vienpusīgs vienrocis, līdzīgs šim:
(IMG:http://www.aurorahistoryboutique.com/products/C000238.jpg)
un duncis. Plata josta ar 2 jostas somiņām un ceļasoma pār plecu, kur ir viss, kas vajadzīgs, lai ceļotu, ieskaitot siltu apmetni.

Šo rakstu rediģēja Roviela: 12.10.2007 20:44
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 11.10.2007 23:17
Raksts #4


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*




Vārds, uzvārds: Adrians Jūstess De Vilkrafts.
Vecums: 17
Izskats: (IMG:http://i173.photobucket.com/albums/w79/Requiem_Members/%20Darakna/GreenElf.jpg)
slaidais augums vijās ar izteikti zaļām matu cirtām un indīgi zaļām acīm. pirksti bija slaidi un lokani tāpat kā viss ķermenis. Adrians reti kad izcēlās citu starpā ar vārdu, visbiežāk dominēja izskats.

Rakstura īpašības: Dzīvojis kā naivs un bezrūpīgs puika, iemīlējies, zaudējis dvēseli, atkal dzīvojis, atkal iemīlējies un zaudējis mīlestību Adrians nīst cilvēkus, taču tā vietā lai tos visus kā vienu nogalinātu, viņš maskējās par cilvēku, lai pavedinātu gan savu, gan pretējo dzimumu, iekvēlinātu un pēc tam brutāli atvāktu. Kā jau elfs, viņš nejūt tādas emocijas kā mīlestību, baudu, skumjas, sāpes, prieku, bet vairāk par visu viņš jūt citu bailes un savu naidu, kas atspēko visu un padara viņu par koķetu, bet bīstamu mīlnieku un slepkavu. Un visam pie vainas ir apspiestās, izteiktākās elfa rakstura izpausmes.

Pagātne: Elfs piedzima ciemātā ko līdz tam neviens nebija zinājis. Dīvainas dzimtas un sugas bija šie elfi Adrians uzauga kā slepkava neskatoties uz to, ka elfi parasti bija dabas sargātāji. Viņš brutāli nogalināja sievietes un meitenes, vīriešus un puišus, viņu neinteresēja viņu mokas, viņš bija vienīgi slepkava. vairākus gadus elfs bija iesodzīts dziļi pazemes, meža kambaros ar domu iznīcināt viņā agresīvo iznīcināšanu, taču tā ar laiku pastiptinājās, pagāja gadi un Adrians aizgāja no savas zemes.

Intereses: Tādu viņam gluži nav... galvenais un vienīgais punkts ir izdzīvot un iekārot, kā arī... iegūt.

Nodarbošanās:slepkava.

Piebildes:augu valsts Adrianam paklausa uz vārda.


Šo rakstu rediģēja Dvēseļu marionete: 11.10.2007 23:18
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 12.10.2007 09:27
Raksts #5


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



Marionete, pieņemta! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)

Tātad mums pagaidām ir divas sievietes un viens vīrietis. Lieliski...

Un tagad vēl tādi mazi noteikumiņi:

- Nepieciešamas trīs sievietes - divas jau ir, tātad palikusi tikai 1 brīva vieta, ja vēlies būt sieviešu kārtas tēls.

- Nepieciešami četri vīrieši - 3 brīvas vietas.

Un vēl par tēliem...
Mums ir divi karstasinīgie piedzīvojumu meklētāji un viens iedomīgs, izglītots cilvēks. Tātad domāju, ka piedzīvojumu meklētāju un slepkavu pietiks.

Šo rakstu rediģēja sirds1: 12.10.2007 09:29
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hworang666
iesūtīt 12.10.2007 09:43
Raksts #6


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.05.06
Kur: Atprātojot atprātotājus...



Pirms piesakos, mani tomēr interesē, kāda ir spēles ideja? Mērķis... ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 12.10.2007 09:49
Raksts #7


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē




Spēles ideja ir septiņiem cilvēkiem doties vairākos grūtos uzdevumos, kāda vīrieša Karla Hameka uzdevumā, lai glābt attiecīgās pasaules no iznīcības, novērstu visādas nebūšanas.
Mērķis? Izglābt pasauli! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Margo
iesūtīt 12.10.2007 12:22
Raksts #8


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 02.03.06



Vārds, uzvārds: Anke.

Vecums: 29

Izskats: Gara auguma, muskuļots. Asiem sejas vaibstiem, zaļām acīm, gariem tumšiem matiem, kas sapīti bizē sniedzas līdz pat viduklim. Izskatīgs. Parasti ģērbies vienkāršās, laika apstākļiem piemērotās drānās, apmetnī. Anke ejot nedaudz pieklibo, taču viņš ir ļoti izveicīgs. virs un pie kreisās acs viņam ir neliels tetovējums - stilizēts vilka attēls. Ranrirs - cilvēks, kas spēj pieņemt dīvnieka veidolu. Anke prot pārtapt par vilku.

Rakstura īpašības: viltīgs un vielgi aizkaitināms. Bieži viņa sejā var redzēt smaidu, taču tā ir tikai viņa aktiermāksla. Patiesībā viņš ir nejauks un ,šķiet. dažkārt pat ļauns. Izturīgs, ar savu viedokli, kuru reti maina. Nepakļāvīgs.

Pagātne: par savām bērnu dienām un pagātni Anke nemīl runāt. Viņš nemīl gremdēties atmiņu stāstos un neceļ sapņu pilis. Viņš redz tikai tumšo un nepatīkamo visapkārt. Bieži pie sevis mīl filozofēt par dzīves netaisnību. Algotnis, drīzāk zaglis, taču Ankem pašam labāk sevi tīk dēvēt par algotni. Uzņemas "netīro darbu". Maina savu apmešanās vietu, bieži ceļo. Šo piedāvājumu uzņēmās tikai tādēļ, lai varētu nozust. Daudzi vēlas no viņa atbrīvoties. Viņam ir daudz ienaidnieku gan darba ziņā, gan arī sava "hobija" dēļ. Meistarīgs triku taisītājs un azartspēļu spēlētājs. Kauliņi, kārtis, veikli triki - nieks. Savu nopelnīto naudu parasti tērē prātīgi un ar apdomu.

Nodarbošanās: algotnis, zaglis.

Piebildes: pārdabiska veiklība, spēja pārtapt par vilku.





Te nu būs. Kaut kas pilnīgi pretējs manam iepriekšējam tēlam. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 12.10.2007 12:29
Raksts #9


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



tnx...
btw tie 17 gadi ir izskata ziņā, jo ja elfam būtu tikai 17 viņš izskatītos pēc zīdaiņa. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 12.10.2007 12:34
Raksts #10


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



Mmm... Lā-ābi. Nav kur piesieties. Nav... Anketa pieņemta.

Bet man te kaut kas nepatīk.
Salasījušies kaut kādi varoņi, zagļi un blā blā blā.
It kā savā ziņā katram tēlam jābūt īpašam. Bet es uzsveru savā ziņā.
Es lūdzu tēliem neatkārtoties, nebūt vienādiem. Bet tomēr. Jau četri tēli visai vienādi. Paskatieties taču paši - karstasinīgi, ''griboši'', skarbi, ambiciozi, piedzīvojumu meklētāji. Nu, nezinu... Ja ne rakstura ziņā, tad nodarbošanās ziņā. Jūsu tēli ir no dažādām pasaulēm, dažādiem slāņiem un kulturām, nerunājot jau par raksturiem. Esiet taču vairāk orģināli! You can do it! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Piedodiet, ka piekasos, bet es esmu GM. Es drīkstu.

Šo rakstu rediģēja sirds1: 12.10.2007 12:49
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 12.10.2007 12:57
Raksts #11


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Normāli! Es vienīgi varu cerēt, ka visiem šiem četriem individuālistiem, nez kāpēc, būs pa ceļam (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Un ka viņi viens otram rīkli nepārkodīs, pirms nebūs kaut ko izdarījuši kopējās lietas labā. Uzsveru - kopējās. Atļaušos tomēr aizrādīt - ja tas kāds, dievišķais, grib bariņu, kam jādarbojas kopā, viņš nebūtu tik muļķis, ka savas vēstules izsūtītu tādiem, kas nespēj pat uz kādu citu paskatīties bez zobu griešanas (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Tā kā es tomēr sagaidu, ka nebūs nekāda bērnišķīga kašķēšanās tīri kašķēšanās dēļ, jeb mēs kopā ļoti sarežģīsim GM dzīvi, ko nevajadzētu darīt.

sirds1 - pasaki labāk uzreiz, ko vajag mainīt anketās, manu ieskaitot (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) . Vēlāk būs grūtāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 12.10.2007 13:04
Raksts #12


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



Domāju, ka tēli satiks labi. Varbūt. Ja nu tomēr nē, tad, ja viss aizies galīgi garām, iejaukšos es ar savu vadības tēlu. Savu LM. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)

Es kā GM centīšos nepiekasīties bez jēgas. Bet es apsolu. Es būšu ļoti piekasīga. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)

Es savas pretenzijas jau izteicu. Tēli ir pārāk vienveidīgi.

Vēl viens mans aizrādījums - romantika nav aizliegta, bet es vēlētos, lai tā šajā spēlē figurētu pēc iespējas mazāk. Nepārspīlēti, mazudrusciņ, nelielās devās un ar lielām laika atstarpēm Ls laikā.

Šo rakstu rediģēja sirds1: 12.10.2007 13:08
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 12.10.2007 13:12
Raksts #13


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Es ceru, ka satiks labi! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Tikai spējas gan ir pilnīgi nesaskaņotas, es jau Tev rakstīju pa PZ.
Paklau - ieročus nevajadzēja aprakstīt? Jeb tos iedos uz vietas - atbilstošus vietai?

P.S. Pretenzijas vajag izteikt konkrēti, tirāniski un nedemokrātiski, citādi nekas nemainīsies. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 12.10.2007 14:05
Raksts #14


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Gribētu pievienoties.
Sūtu savu anketu.
Ceru, ka atbilst visām prasībām.

Vārds, uzvārds: Elons Elatīls
Vecums: 30 gadi
Izskats: (IMG:http://i205.photobucket.com/albums/bb239/elsarels/koh_131_sm.jpg)
(IMG:http://i205.photobucket.com/albums/bb239/elsarels/2005_tking_c_paladin.jpg)
Atlētiska auguma vīrietis ar gariem tumšiem matiem, augstu, gudru pieri un tumšām, skumjā acīm.
parasti tērpjas mirdzošās bruņās ar dzimtas kalumiem.
Rakstura īpašības: Viņam ir cēli morāles uzskati un savs viedoklis par to, kādai jābūt pasaulei. Viņš vēlas, lai valdītu miers un taisnība un aktīvi cīnās par to. Viņš ir drosmīgs, nebaidās nāves, bet ir apdomīgs un velti tajā nedodas.
Elonam ir grūti samērot ļaunuma nodarīto postu ar vardarbību, kas tiek likta lietā, lai cīnītos pret ļaunumu. Taču viņš to dara, jo saptot, ka citas izejas nav.
Elons ir jūtīgs, lai gan cenšās to slēpt. Viņš cenšās būt pieklājīgs un sadzīvot ar visiem, kas dēvējas par draugiem.
Viņš ir stingrs savā raksturā, ja ko izlēmis, tad reti savu viedokli mainīs, vienmēr tur solījumus un zvērestu. Taču reizēm, ja vajadzība spiež, var arī melot.
Īsumā - Elons ir bruņinieks romantiķis, kuram piemīt arī zināma deva viltības un apdomibas.
Pagātne: Dzīvo pasaulē, kas pilna ar burvestībām un diženām karaļvalstīm. Kā jau katrā tādā pasaulē, rodas ļaunums, kas cenšās iegūt varu. Gaismas aizstāvji vienmēr karo ar šo ļaunumu.
Elons piedzima karaliskā dzimtā, kurai piemita arī zinamas burvju spējas - elfu cienīga veiklība un vieglums. Elona tēvs bija bruņinieks un grāfs. Kopš mazotnes Elons auga bruņinieku vidū un apguva viņu tikumus. Karam pieņemoties spēkā, Elonam tas kļuva par visu dzīvi, jo viņa tēvs gāja bojā.

Elons pats kļuva par slavenu karavadoni, kas tērpjās gaismas bruņās, kuras izkala uguns gari un apbūra vareni burvji. Daudzi ļaunuma kalpi bijās jaunā un dedzīgā paladina, kurš bezbailīgi tos izaicināja.

Ļaunumam gūstot virsroku, Elons un viņa Augstākais Karalis veda savu karaspēku tieši tumsas valstībā.
Bezcerīgās un pārgalvīgās cīņās tika iznīcināts vairums tumsas karaļu. Iestājās cerība, ka šoreiz gaismas spēku guva uzvaru uz ilgiem laikiem.
Bet notika nodevība, Elona karalis sagrāba varu pār daudzām zemēm un kļuva par tirānu. Elonu padarīja par dumpinieku, kurš bija spiests bēgt. Galu galā palikušie tumsas karaļi atkal sagrāba varu un sākās nežēlīgs karš starp tumsas karaļiem un tirānisko "gaismas" valdienieku,
Vīlies, vientuļš uz izmisis, Elons klīst pa savu pasauli, slēpjoties no visiem.
Intereses:Seni stāsti un mīti par bruņiniekiem, varoņdarbiem. Cīņās mākslas, kas palīdz attīrīt prātu un saglabāt līdzsvaru dvēselē. Mūzika, spēlē flautu.
Nodarbošanās: Viņš ir elitārais bruņinieks, ticības un gaismas aizstāvis - paladins.
Piebildes: Spējas - palielināts ātrums un veiklība, salīdzinot ar parastu cilvēku. Svars ir neparasti niecīgs, tāpēc var augsak lēkt. Pieredzējis un prasmīgs karotājs, kas māk cīnīties gan ar ieročiem, gan tukšām rokām.
Viņam ir krauklis Krā, kas reizēm spēj kalpot kā izlūks.
Viņam ir divi ieroči neskaitot bruņas. - Zobens un duncis, kuri ir parasti, ja neskaita to, ka to dūrieni daudz ir bīstamāki tumsas radībām, kā parasti ieroči.


Šo rakstu rediģēja elesarels: 12.10.2007 14:06
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 12.10.2007 14:33
Raksts #15


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



Ieroči? Tos varēja pierakstīt pie ''piebildes''.

Ļoti jauki, elesarel, bet bildes dēļ negribētos tevi pieņemt. Orlando Blūms? Es īpaši neatbalstu slavenu cilvēku bilžu izmantošanu Ls. Ja tu varētu piemeklēt citu bildi, tad es tavu anketu ar prieku pieņemtu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Ko tu neteiksi - ātri gan mums tie spēlētāji piesakās.

- 1 brīva sievietes vieta.

- 1 brīva vīrieša vieta.

Šo rakstu rediģēja sirds1: 12.10.2007 14:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 12.10.2007 14:40
Raksts #16


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Man ja likās, ka tas džekiņš ir kaut kur redzēts!
Nopietni, es neaptvēru, ka tas ir Blūms, paskatījos ka ir zobens uz muguras un OK.
bet rakstu vairs nevar rediģēt.
Tad sūtu jaunu bildi. Apraksts paliek tas pats.
(IMG:http://i196.photobucket.com/albums/aa220/Ethereal_godess/841f3236.jpg)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 12.10.2007 14:42
Raksts #17


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē



Lieliski. Tu esi pieņemts.

P.s. Glīta bildīte. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)

Šo rakstu rediģēja sirds1: 12.10.2007 14:43
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 12.10.2007 15:17
Raksts #18


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



sirds, kad mēs varētu sākt, ja cilvēki salasītos teiksim jau šodien? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blush.gif)
Nez kapēc es izdomāju, ka nevaru vairs sagaidīt. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Bizii van Dope
iesūtīt 12.10.2007 15:34
Raksts #19


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.12.05
Kur: dzīvē




Man nāksies tevi sarūgtināt.
Pat, ja salasīsies vajadzīgais daudzums cilvēku jau šodien, tad es nevarēšu uzsākt Ls. Varbūt tikai svētdien. Šovakar pat, ja man mazliet būs laiciņš, tad es šaubos vai ar šo mazliet pietiks, lai varētu visu aktīvi kustināt uz priekšu. Bet varbūt visi mani plāni izjuks un es varēšu nīkt pie datora.
Rītdien - diezin vai.
Tātad - viss notiks tikai 7dien. Varbūt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eņģeļu gūstekne
iesūtīt 12.10.2007 15:53
Raksts #20


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.06
Kur: Starp melodisko dēļu čīkstoņu un caurvēja vaimanām*



ok.. nav problēmu, gan jau galva nenopūs. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

5 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.05.2024 02:53