Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ziņu iesūtīšana

Jaunu pavedienu veidošana šajā forumā ir atspējota.

Ja vēlies iesūtīt jaunumus, dari to Dienas Pareģa pamatforumā.

> Glābsim Hariju Poteru!
Elony
iesūtīt 19.07.2007 13:04
Raksts #1


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Lielbritānijas grāmatu veikalu ķēde "Waterstone's" aicina visus Harija Potera fanus parakstīt tās petīciju, kurā lūdz rakstnieci Dž. K. Roulingu rakstīt jaunus turpinājumus grāmatu sērijai par pusaugu burvja piedzīvojumiem. Pēdējā ieplānotā sērijas grāmata "Harry Potter and the Deathly Hallows" nonāks veikalos 21. jūlijā.

Tomēr "Waterstone's" cer savākt miljonu parakstu savai kampaņai "Glābiet Hariju", ar kuru cer panākt, ka autore pārdomā un ķeras pie jaunu turpinājumu rakstīšanas.

"Mēs nelūdzam, lai Dž. K. Roulinga jau rīt sāktu darbu pie jaunas grāmatas, mēs tikai lūdzam, lai viņa to pilnībā neizslēdz," sacīja ķēdes pārstāvis Veins Vinstons, kas ir arī bērnu grāmatu nodaļas vadītājs. "Harijs Poters ir izdomāts tēls, tādēļ viņu patiesībā nemaz tā īsti nevar nogalināt," teica Vinstons, kas ir ķēdes bērnu grāmatu nodaļas vadītājs. "Sers Arturs Konans Doils arī nogalināja Šerloku Holmsu, taču pēc vairākiem gadiem un neatlaidīgām izdevēju un fanu prasībām viņu "atdzīvināja". Vai tā nevarētu notikt arī ar Hariju Poteru?"

"Harijs Poters ir globāls fenomens, tādēļ mērķis savākt miljonu parakstu varētu izrādīties diezgan pieticīgs," viņš piebilda. Interneta veikalā "Amazon" iepriekš pasūtīti jau gandrīz 1,6 miljoni pēdējās grāmatas eksemplāru.

Tātad - vēlam sekmes mūsu iemīļotā varoņa glābšanā!

Sagatavots pēc LETA materiāliem.

Šo rakstu rediģēja Edzinsh: 19.07.2007 13:25
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V  < 1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (20 - 39)
Bralis2
iesūtīt 19.07.2007 18:57
Raksts #21


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.07.07



hmm man liekas ka ne 7 jau ir ...
tas jau ir daudz...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Āksts
iesūtīt 19.07.2007 19:29
Raksts #22


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.02.06
Kur: uz plāna ledus ^ - ^



Man liekas, ka neko tādu nevajag - katram varonim ir sava misija, kas jāpaveic. Kad uzdevums paveikts, arī varonim ir jāpazūd. Vai tiešām vajag radīt kaut ko līdzīgu "mūžīgā glābēja" lomai?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķurēgs
iesūtīt 19.07.2007 20:57
Raksts #23


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.02.05



Man patiktos, ja viņa uzrakstītu līdzīgu grāmatu sēriju Poteram. Piemēram, par Cūkkārpu mūsdienās!:)

Un būs jau vēl tā burvju enciklopēdija - kaut kur baumoja.

Es domāju, ka turpinājuma nevajag (pat neizlasot pēdējo grāmatu). Būtu kā ar amerikāņu turpinājumu filmām. Zustu sāls.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Meitene no Priek...
iesūtīt 19.07.2007 21:17
Raksts #24


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.09.05
Kur: Māja ar jumtu, istaba ar krēslu,uz krēsla es, krēsls pie galda,uz galda dators, datōrā mūzika un citas lietas...
Ūdens fotogrāfs



CITĀTS(Kaķurēgs @ 19.07.2007 21:57) *
Es domāju, ka turpinājuma nevajag (pat neizlasot pēdējo grāmatu). Būtu kā ar amerikāņu turpinājumu filmām. Zustu sāls.


Pilnīgi piekrītu. Visam ir savs mērs. Kas par daudz tas par skādi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gremlins
iesūtīt 19.07.2007 21:55
Raksts #25


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.08.06
Kur: Valmiera



CITĀTS(Kaķurēgs @ 19.07.2007 21:57) *
Man patiktos, ja viņa uzrakstītu līdzīgu grāmatu sēriju Poteram. Piemēram, par Cūkkārpu mūsdienās!:)

Un būs jau vēl tā burvju enciklopēdija - kaut kur baumoja.


Njā, piekrītu. Turpinājumu par Poteru nevajag, bet par kaut ko līdz';igu ar citiem varoņiem un pilnīgi citu sižetu gan varetu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bellinda
iesūtīt 19.07.2007 22:45
Raksts #26


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.03.07
Kur: Jelgava



fui .. nē .. :/ lai arī kāda fane un HP piekritēja es nebūtu, neparakstīšu nekādu petīciju (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) manuprāt, tieši šie 7 skolas gadi ir visaizraujošākie jubkura cilvēka dzīvē un, Harija tālākā dzīve mani personīgi neinteresē. ja viņš nemirst, var jau padot kādu ziņu, kas viņš tāds būs, bet ne tādos sīkumos, kādas ir šīs grāmatas .. :/
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Daniels_Redclifs
iesūtīt 20.07.2007 00:04
Raksts #27


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.05
Kur: Viduszeme



nuu, nevienam jau neaizliedz turpinaat staastu par HP.. es domaaju, nevienam citam autoram jau nav aizliegts turpinaat rakstiit par poteru, ja vinjam buutu laba ideja un labs turpinaajums, tad jau to vareteu turpinaat, tikai es domaaju, ka JKR to nepieljautu un veesrtos tiesaa par autortiesiibu paarkaapumu, bet ja fanu griba ir tik liela un kaismiiga, kaapeec vinja neveeleetos nopelniit veel paaris ljimonus? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
bet tas taa, ja arii izdosies kko panakat, tad buushu tikai prieciigs! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 20.07.2007 00:07
Raksts #28


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



For ````'s sake, labāk mūsu jaukā astoņpadsmit gadu jaunatne varēja aizvilkt savas pakaļas un nobalsot 7.07.
Who cares .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ariannita
iesūtīt 20.07.2007 09:47
Raksts #29


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.04.07



Esmu pilnīgi pret. Daži cilvēki laikam nekad nesapratīs, kad laiks beigt... būtu jau notekti interesanti, bet tas vairs nebūtu tas, idejas jau ari pēc kāda laika aptrūkstas.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif) pie tam.. man liekas būs vēl enciklopēdija. Nju kā astotā. Tā kā... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 20.07.2007 10:27
Raksts #30


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Jau no 2000.gada bija zināms ka būs 7as grāmatas ,un es neredzu iemeslu lai tā nebūtu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emy
iesūtīt 20.07.2007 11:07
Raksts #31


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.07
Kur: Talsi



gribētos jau, lai būtu jaunas grāmatas, bet tomēr kaut kad jau ir jābeidz tomēr.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 20.07.2007 11:23
Raksts #32


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



CITĀTS(emy @ 20.07.2007 12:07) *
gribētos jau, lai būtu jaunas grāmatas, bet tomēr kaut kad jau ir jābeidz tomēr.. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)

UUU,ir jau bijušas 6 grāmatas.Tev nepietiek?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dreamer
iesūtīt 20.07.2007 12:12
Raksts #33


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.05.04
Kur: kastē un betonā



CITĀTS(Bralis2 @ 19.07.2007 19:57) *
hmm man liekas ka ne 7 jau ir ...
tas jau ir daudz...
7 - pietiekoši, lai neapniktu.

Šo rakstu rediģēja dreamer: 20.07.2007 12:12
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sviests
iesūtīt 20.07.2007 12:39
Raksts #34


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.02.06
Kur: Kaut kur kaut ko čakarēju... xD un kādam krītu uz nerviem.



Es ceru ka Roulinga pielietos tiecienu. "Jābeidz kamēr vēl veicās"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lēdija Čaterleja
iesūtīt 20.07.2007 12:41
Raksts #35


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.07.07
Kur: Rīga



CITĀTS
Tomēr "Waterstone's" cer savākt miljonu parakstu savai kampaņai "Glābiet Hariju", ar kuru cer panākt, ka autore pārdomā un ķeras pie jaunu turpinājumu rakstīšanas


tas jau sāk kļūt slimīgi
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ného
iesūtīt 20.07.2007 13:22
Raksts #36


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



CITĀTS(Lēdija Čaterleja @ 20.07.2007 13:41) *
tas jau sāk kļūt slimīgi

tā ir pašreklāma - mērķis ir nevis HP sērijas turpināšana, bet PR, ko firma iegūst veicot šādu kampaņu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Eliitis
iesūtīt 20.07.2007 22:03
Raksts #37


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.03.07
Kur: Kurbijkurne



Manuprāt, tas ir viens liels murgs! Ja Roulinga ir izlēmusi - tā būs pēdējā grāmata - tad tā tam arī jānotiek! Izskatās, ka mūsdienās pret rakstnieka viedokli vairs neizturās ne ar kādu cieņu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif) Mums jābūt pateicīgiem rakstniecei, ka tik daudz darba ieguldijusi tik lielā projektā, nevis jāprasa tikai vēl un vēl... Mūsdienās cilvēkiem diemžēl nepietiek ar to kas viņiem ir, visi izturas kā izsalkuši vilki... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)

Manuprāt, skaitlis 7 ir pietiekami maģisks, lai ar to nobeigtu šo maģisko un vilinošo Harija Potera grāmatu sēriju. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alija
iesūtīt 06.02.2008 17:54
Raksts #38


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.08



man kā kaisīgai HP fanei. tik tieshām gribētos, lai Rouling turpina rakstīt, bet nevienu cilēku nevar piespiest...
manuprāt daudzi HP fani būs apbēdināti ka tiks izdota pēdējā grāmata, bet nju tas viss ir roulingas rokaas... ja rakstiis- es lēkāshu aukšaa lejaa un smiesos, ja ne, tad nobirdināshu paris asaru (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) un turpināshu veel un veel parlasiit visas HP grāmatas...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 09.02.2008 18:05
Raksts #39


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



protams, ka gribētos, ka uzraksa vēl kādu grāmatu, bet ne pa poteru... tur jau vairs nebūtu, ko rakstīt un tad jau būtu par daudz... ja rakstītu par ko citu, bet vienīgā saistība ar hp būtu burvju pasaule, tad varbūt lasītu (ja būtu labs protams...) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
la sindy
iesūtīt 06.08.2008 18:21
Raksts #40


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.05.08
Kur: Earth



CITĀTS(korkijwolfs @ 19.07.2007 14:46) *
pat ja autore nolems nogalināt Hariju, vienmēr pastāv fanstāsti, un reizēm tie ir tiešām labi un izdevušies.


Mjāa, Harijs būs dzīvs, kamēr vēl būs fanfic stāsti, un kamēr būsim mēs, kas tos lasa...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V  < 1 2 3 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 13.05.2024 23:53