Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Senās mītiskās Grieķijas LARPs
DarkJedi
iesūtīt 18.07.2007 10:19
Raksts #1


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Btw. A kāds kādreiz ir izmantojis Senās mītiskās Grieķijas settingu LARPiem? Nu tip Iliāda, Odiseja, Amazones, Lesbas salas meitenes, pusdievi un Dievi, Zelta Aunāda u.t.t. Kādreiz tīri inčīgs likās arī seriāls Hērakls un Xena. Tur tak copy un paste var paņemt dafiga kvestus. Visi staigā satinušies baltā palagā (vismaz tā izskatās). u.t.t.

Imo šitai settingā sanāktu tīri neslikts LARPs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
7 Lapas V  « < 4 5 6 7 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (100 - 119)
Lia'angia
iesūtīt 28.09.2007 23:04
Raksts #101


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Tas nav larps, tā ir kabineta spēle. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Man te patlaban uzpeldēja ideja, ka drakonisti (daži izteica vēlmi piedalīties) varētu spēle't romiešu dievus, kas atnākuši uz Olimpu ciemā. Diplomātiskā izlūkvizīte. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/cool.gif)
Notiektivar arī visādas nimfas un citus dabas garus.
Leģenda ka'tāda jāraksta nav, bet mums, GMiem, vajadzētu zināt, cik ļoti jūs vēlaties aktīvi roleplejot, un cik - vienkārši patusēt palagveidīgā apģērbā (kas gan man pa'dsai šķistu garlaicīgi).
Tiek domāts par pāris konkursiem un tamlīdzīgām lietām. gaidām arī jūsu idejas. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 29.09.2007 13:59
Raksts #102


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



Jū - es noteikti gribētu redzēt Venēras un Afrodītes satikšanos (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

vai teiksim, ja tiek organizēts divu dažādu panteonu satikšanās - vai tiešām nevajadzētu izvēlēties divus dažādus panteonus (nu ja viens ir grieķu, tad otrs varētu būt skandināvu)?

vēl - aktīvs rolplejs ierobežotā telpā un ziemā nav īpaši iedomājams, bet kāpēc to neuztaisīt par fana pasākumu un kvesti būtu vairāk izklaidei ? teiksim dzērienu atrašana ? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Šo rakstu rediģēja Dinaer: 29.09.2007 14:02
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 29.09.2007 14:39
Raksts #103


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Es gribētu roleplejot, bet ne ļoti aktīvi, teiksim, organizēt Zeva gāšanu no troņa ar nepārtrauktām sarunām ar vienu, otru, trešo, es negribētu. Man nepatīk daudz sarunāties, kā zināms, bet visādi citādas izklaides varētu būt. Vārdu sakot - malā sēdēt un neko nedarīt negribas, bet nepārtraukti tarkšķēt un vīt intrigas arī nē. Kaut ko bez vai ar maz runāšanu. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Ja šie grib būt no romiešu panteona, tad tā ir viņu izvēle, man šķiet (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Tāpēc jau sarakstu klāt, kas ir kura "dubultnieks", lai zin, ar ko apmainīties pieredzē. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Aīdam nav dubultnieka, vismaz pagaidām nevaru atrast. Toties Selēne un Artemīda iemiesojas vienā romiešu Diānā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 29.09.2007 16:16
Raksts #104


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



CITĀTS(Dinaer @ 29.09.2007 14:59) *
Jū - es noteikti gribētu redzēt Venēras un Afrodītes satikšanos (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)



Hmm.. Domaa, ka buus tik briesmiigi?
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 29.09.2007 16:29
Raksts #105


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



Greek -> Roman Gods

Cik sapratu Grieķu Aīds (Hades) -> Romiešu Pluto (Plutons?) Pluto iekš wikipedia

Un tajās vietās kur es skatījos Artemīda ir Diāna un Selēne ir Luna ... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)

Šo rakstu rediģēja berserks: 29.09.2007 16:35
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 29.09.2007 17:52
Raksts #106


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Jā, bet es izpētīju "Mitoloģijas enciklopēdiju", "Sengrieķu mītus un varoņteikas", "Mitoloģiju" un vēl ar internetu salīdzināju! Tas, ka gali kopā neiet, ir pats par sevi.
Man arī līdz šim šķita, ka Plūtons ir romiešu vārds, bet nekā! Tas ir grieķu, un nozīmē "bagātais" un ir Aīda otrais vārds grieķiem. Bet tas nenozīmē, ka romieši viņu nepazītu ar vārdu Plūtons. Tas ir pilnīgi iespējams, tāpat kā ar Dionīsu-Bakhu, kuru romieši pazina ar Bakha vārdu.

Afrodītei ir priekšroka! Viņai ir burvju josta, ar kuru var savaldzināt jebkuru, bet Venērai tādas nav (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Jā, populārākais ir, ka Artemīda ir Diāna bet Selēne ir Lūna, tikai parasti piemirst, ka romiešiem Lūna saplūda ar Diānu tad, kad viņi pamanīja, ka mēness gaisma ir labvēlīga burvestībām (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) Vispār Artemīda un Diāna abas ir tik "kompleksas" un saistītas ar dzīvību, nāvi un buršanos, ka tur vēl arī Hekate, burvestību dieviete ir iemaisīta ne kā patstāvīga dieviete, bet kā vienas vai otras cits vārds.
Tas nav īsti svarīgi. Es rakstu to, no kā var sanākt vairāk intrigu.

Šo rakstu rediģēja Roviela: 29.09.2007 17:58
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 29.09.2007 17:53
Raksts #107


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



man negribētos, la itas ir vienkārši tuss tērpos. bet Zevu no troņa gāzt arī nevajadzētu - ja nu vienkārši jums tur tā nejauši sanāks... Un Zeva jau patlaban vēl nav...
Bet par kaut kādām izklaidēm notiekti tiks domāts. Olimpiskās spēles gluži nē. bet, teiksim, mani kārdina doma par ābola iemešanu galda vidū (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 29.09.2007 17:56
Raksts #108


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Atēnas nav! Būs divu dieviešu strīds (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Jā, tikai plivināšanās tērpos nav jauki, bet tikai piedzeršanās arī nav jauki. Kaut ko pa vidam, lūdzu!

Ja uzrasīsies vēl kāds dievs vai dieviete, es pameklēšu vēl aprakstus. Sasodīti grūts uzdevums, es teikšu! Nekādas viennozīmības, visādi varianti vairumā. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 29.09.2007 18:15
Raksts #109


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



CITĀTS(Elune @ 29.09.2007 17:16) *
Hmm.. Domaa, ka buus tik briesmiigi?
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)


jo briesmīgāk, jo interesantāk un uzjautrinošāk (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

CITĀTS(Roviela @ 29.09.2007 18:52) *
Jā, bet es izpētīju "Mitoloģijas enciklopēdiju", "Sengrieķu mītus un varoņteikas", "Mitoloģiju" un vēl ar internetu salīdzināju! Tas, ka gali kopā neiet, ir pats par sevi.
Man arī līdz šim šķita, ka Plūtons ir romiešu vārds, bet nekā! Tas ir grieķu, un nozīmē "bagātais" un ir Aīda otrais vārds grieķiem. Bet tas nenozīmē, ka romieši viņu nepazītu ar vārdu Plūtons. Tas ir pilnīgi iespējams, tāpat kā ar Dionīsu-Bakhu, kuru romieši pazina ar Bakha vārdu.

Afrodītei ir priekšroka! Viņai ir burvju josta, ar kuru var savaldzināt jebkuru, bet Venērai tādas nav (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Jā, populārākais ir, ka Artemīda ir Diāna bet Selēne ir Lūna, tikai parasti piemirst, ka romiešiem Lūna saplūda ar Diānu tad, kad viņi pamanīja, ka mēness gaisma ir labvēlīga burvestībām (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) Vispār Artemīda un Diāna abas ir tik "kompleksas" un saistītas ar dzīvību, nāvi un buršanos, ka tur vēl arī Hekate, burvestību dieviete ir iemaisīta ne kā patstāvīga dieviete, bet kā vienas vai otras cits vārds.
Tas nav īsti svarīgi. Es rakstu to, no kā var sanākt vairāk intrigu.

Vai Afrodīte un Venŗa nav vnk tīrākie dailes iemiesojumi ? respektīvi, parasti visādi šitādi atribūti, kas "palīdz" parasti ir domāti mirstīgajiem - dievi ir pilnīgi paši par sevi.

tad kā īsti ar ar mūsu dievišķajām spējām ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 29.09.2007 18:17
Raksts #110


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Domāju, ka tas tiek uzskatīts par nepieklājīgu - izmantot šādas spējas vieniem pret otriem dzīrēs. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Nevajag maģiju un kauliņus. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
skatitajs_no_mal...
iesūtīt 29.09.2007 19:15
Raksts #111


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.09.04
Kur: Tepat uz vietas un nekur... Kamēr neesmu aizgājis mājup.



CITĀTS(Roviela @ 29.09.2007 18:56) *
Atēnas nav! Būs divu dieviešu strīds (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Jā, tikai plivināšanās tērpos nav jauki, bet tikai piedzeršanās arī nav jauki. Kaut ko pa vidam, lūdzu!

Ja uzrasīsies vēl kāds dievs vai dieviete, es pameklēšu vēl aprakstus. Sasodīti grūts uzdevums, es teikšu! Nekādas viennozīmības, visādi varianti vairumā. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)


Nu- vai tad kaada cita nevar mesties viduu Ateenas vieta- un vel jau var pieteikties:)
P.S. VAru izlidzet ar savu griekju mitologijas gramatu krajumu, kas man majas (parsvara ieks inglish)- bet tad uz e-pastu vai PZ, ja jautajumi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 29.09.2007 20:35
Raksts #112


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS
Vai Afrodīte un Venŗa nav vnk tīrākie dailes iemiesojumi ? respektīvi, parasti visādi šitādi atribūti, kas "palīdz" parasti ir domāti mirstīgajiem - dievi ir pilnīgi paši par sevi.

Un kā tad bija ar to reizi, kad tieši dzīrēs Hēra, izmantojot Afrodītes jostu, savaldzināja Zevu, aizmidzināja viņu un pēc tam devās palīgā ahajiešiem pie Trojas? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Afrodītei nav pakļautas tikai Artemīda, Atēna un Hestija. Visi, pilnīgi visi pārējie ir pakļauti (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Tāpat kā Hīpnosam, miega dievam. Viņš var aizmidzināt pilnīgi visus.

Nē, kāpēc maģiju rēķināt ar kauliņiem? Dieviem nav - iznāca par tik un tik procentiem. Iznāca un viss, un nav varianta - neiznāca. Un tā nav maģija! Tās ir dievišķas spējas, dažādiem dieviem dažādas. Bet izmantot vienam pret otru dzīrēs - tas tā īsti nav pieņemts gan, jā. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Viņi tā nedarīja - kāpēc gan, ja visi viņi ir nemirstīgi? Tas otrs vienmēr atradīs laiku un iespēju atdarīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 29.09.2007 20:46
Raksts #113


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Nu lūk, tādēļ es domāju, ka dievi ar šādām riebeklībām nenodarbosies. Nu, ja nu tikai mazdrusciņ... Un slepus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 29.09.2007 20:48
Raksts #114


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(Lia'angia @ 29.09.2007 21:46) *
Nu lūk, tādēļ es domāju, ka dievi ar šādām riebeklībām nenodarbosies. Nu, ja nu tikai mazdrusciņ... Un slepus.

Jā gan! Un tikko kaut ko tādu nodarījuši, tā laižas bēgt un slēpjas, kamēr otram pirmās dusmas norimst (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 29.09.2007 21:04
Raksts #115


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



vai kabinetspēlē vnk nevarētu izslēgt kauliņu mētāšanu, tb to ko tu vari - to tu vari ?

drīzāk tādā gadījumā katram varētu sniegt tikai vienu spēju, ko visi zin, ka tam ir, jeb arī spēju var lietot tikai otra labā, nevis priekš sevis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 29.09.2007 21:13
Raksts #116


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Nu kaut kādai nedrošības devai ir jābūt. Jautājums, kāda ir šī deva, un to mēs vēl izdomāsim.
Es, protams, ceru uz spēlētāju veselo saprātu un to, ka viņi atcerēsies, ka ar tiem pašiem cilvēkiem viņiem vēl jāspēlē un jādzīvo pēc tam...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dinaer
iesūtīt 29.09.2007 22:09
Raksts #117


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.03
Kur: lielceļš



bet spēle ir tikai spēle (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/innocent.gif)

lai vai kā, šeit darbojas Dievu labā atmiņa un nemirstīgā atriebe (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lia'angia
iesūtīt 29.09.2007 22:12
Raksts #118


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.11.03
Kur: Rīga, Olaine
Labākā krievu valodas tulkojuma autore



Nu ir jau ir. Bet, zinot dažu labu spēlētāju sāpīgo attieksmi pret jebkādu savas brīvības ierobežošanu, es tomēr neietiektu aizrauties ar visādu jostu vai tamlīdzīgu aksesuāru pārlieku izmantošanu. Protams, sīkas riebeklības, klačas (par tēlu, nevis spēlētāju!!!) un pāris mīļas tenkas - jebkurā laikā! Man liekas, ka tie dievi tak aiz garlaicības to tik vien darīja, kā viens ar otru... khm... un tenkoja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 02.10.2007 08:19
Raksts #119


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Vispirms jāpierunā Afrodīte no jostas šķirties (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Bet Afrodīte to gan nedara tāpat vien. Hērai viņa jostu aizdeva tikai tāpēc, ka Hēra ir dievu valdniece un citādi, ja sadusmosies, tad nez kas var notikt! Nometīs no Olimpa un vēl ar zibeni iespers. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Nīkei nav neviena burvju atribūta, diemžēl, un pat uzvaru viņa piešķir ar citu, galvenāko dievu vēlību. Tipa - "Zevs dod uzvaru". Tas ir ļoti ierobežojoši, tāpēc arī pirms tam piedāvāju izvēlēties kādu dievieti ar lielākām praktiskajām iespējām.

Vajag gan izdomāt "nedrošības elementu", lai nesākas muļķīgi strīdi spēles laikā par tēmu - "tu to vispār nevarēji izdarīt!". Tas būtu nepatīkami, nudien! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif) Toties tenkas u.tml. ir pašā laikā, tikai jāatceras, ka dievi ir briesmīgi ātrsirdīgi un neceremonējas daudz.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DarkJedi
iesūtīt 02.10.2007 09:50
Raksts #120


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05
Kur: Kaut kur galaktikā



Man šķiet, ka nevajag tik lielu uzmanību pievērst spējām. Savādāk tāda sajūta, ka cilvēki gribēs nevis spēlēt, bet gan izownot viens otru.

Sanāks iz sērijas, ka viens saka. ‘’Mans zibens sit ar +10 un satriec tava Hēfaista bruņas +5.’’ Kur otrs atbild ‘’ņefiga tev nesanāca, man ir Neptūna scepteris, kas uztaisīja cunami un tevi aizskaloja atejā’’. ‘’Hahaha, labs mēģinājums, taču es pārvērtos par zivi un tādēļ izpeldēju ārā un tik vai tā nospēri tevi ar zibeni +10’’.

Mazāk spēju, vairāk roleplay ir da best.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

7 Lapas V  « < 4 5 6 7 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.05.2024 10:56