Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Panamas drēbnieks ****
ils
iesūtīt 17.07.2007 08:23
Raksts #1


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
Grupas ikona

Grupa: Dienas Pareģis
Pievienojās: 29.07.03
Kur: Rīga
Dienas Pareģis 2009



Tailor of Panama. Spiegu trilleris. ASV, Īrija, 2001. Rež. Džons Būrmens. Lomās Pīrss Brosnans, Džefrijs Rašs, Džeimija Lī Kērtisa, Daniels Redklifs uc.

Šodien TV3, pulksten 22.20 tiks rādīta filma, kurā vienu no pirmajām kino lomām tēlo mums labi zināmais Deniels Redklifs, kuram laikam pat sapņos vēl nerādījās, ka viņš varētu kļūt Harijs Poters.

Britu slepenais aģents Endrū ir nogrēkojies pret sabiedrībā valdošajām normām, tādēļ spiests pildīt nepateicīgu un bīstamu uzdevumu. Viņam jādodas uz Panamu un jāizspiego šīs valsts prezidents. Endrū pārvilina savā pusē vietējo drēbnieku – vīru, kurš ir saistīts ar Panamas varenākajiem politiķiem un gangsteriem. Divatā viņiem rodas pārdrošs plāns.

Vērtējums. Latvijas kinoteātros tā arī nerādīts, gudrs, asprātīgs trilleris ar izcilu aktieransambli (lielisks Pīrss Brosnans!) un labi iezīmētu vēsturisko fonu un vidi.

No Dienas TV Izklaides.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Raksti šajā pavedienā


Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 25.06.2025 00:39