Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ziņu iesūtīšana

Jaunu pavedienu veidošana šajā forumā ir atspējota.

Ja vēlies iesūtīt jaunumus, dari to Dienas Pareģa pamatforumā.

> Bīstamais manuskripts
Edzinsh
iesūtīt 14.09.2006 20:00
Raksts #1


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.09.05
Kur: uz saulainās taciņas



Harija Potera grāmatu sērijas autore Džoanna Roulinga atjauninājusi savu mājaslapu. Izmaiņas skārušas sadaļu "Ziņas" - tajās parādījies jauns ieraksts "Jaunumi par septīto grāmatu":

Tagad, kad esmu atgriezusies no Ņujorkas, vienīgie svarīgie jaunumi ir tādi, ka turpinu cītīgi strādāt pie grāmatas. Esmu jau diezgan daudz padarījusi, un man tas tiešām sagādā prieku, lai gan ik pa laiciņam attopos, ka TĀ IR PĒDĒJĀ. Jūs varētu domāt, ka 16 gadu laikā, kamēr plānoju šo 7 grāmatu sižetu, jau esmu pie šīs domas pieradusi, bet tas mani tomēr vēl aizvien šausta... Pēc šī vairs nekāda Harija... Un tad es atkal iedziļinos grāmatas rakstīšanā un iestāstu sev, ka vēl taču daudz jāraksta.

Paaugstinātie lidošanas drošības standarti augustā padarīja ceļu atpakaļ no Ņujorkas interesantu, jo atteicos šķirties no sava septītās grāmatas manuskripta (liela daļa no tā ir ar roku rakstīta, un nebija nevienas kopijas darbam, ko biju izdarījusi ASV). Par laimi viņi man to ļāva ņemt līdz, iesietu elastīgajās saitēs. Nezinu, ko būtu darījusi, ja viņi man atteiktu – droši vien kuģojusi mājup.

Pašlaik cenšos izlemt, kurš nosaukums varētu būt piemērotāks. Biju apmierināta ar vienu no tiem, līdz otrs mani atrada, kamēr Ņujorkā biju dušā. Tie abi būtu piemēroti, tādēļ domāju, ka pagaidīšu līdz būšu tikusi ar grāmatu tālāk un tad izlemšu, kurš derētu labāk.


Atjaunināta arī faniem tik mīļā dienasgrāmata, kurā tagad rakstīts:

Piedodiet, piedodiet, piedodiet, piedodiet, piedodiet. Zinu, ka pagājis ilgs laika, kopš pēdējo reiz sazinājos. Redziet, es te rakstu romānu. Mani lasīšanas vakari Ņujorkā ar Stīvenu Kingu un Džonu Ērvingu bija ļoti jauki. Kaut ko tādu negadās darīt bieži, un es vēlētos, kaut varētu to darīt vēl un vēl... [turpinājums lapā]

Dienasgrāmatā Roulinga atvainojas par savu atbildi uz Ņujorkas pasākumā uzdoto jautājumu – par to, ko, viņasprāt, neviens vēl Roulingai nav pajautājis, bet ko tomēr būtu vajadzējis pajautāt. Visas rakstnieces domas no galvas tajā brīdī esot izslaucījusi pastāvīgā vēlme neatklāt pārāk daudz, tāpēc neko saturīgu viņa tā arī neatbildēja. Tomēr, jau tikko nokāpusi no skatuves, viņa atcerējusies, ka tāds jautājums tomēr ir gan, un ar novēlošanos tagad atbild, ierakstot to savas vietnes "Extras" sadaļā.

Jautājums, kura atbilde esot ļoti nozīmīga, bet kuru vēl neviens neesot Roulingai pajautājis, ir: Kāpēc Džeimsa nāves brīdī viņa paslēpnis atradās pie Dumidora, lai gan Dumidors spēja padarīt sevi neredzamu arī bez apmetņa?

Šo rakstu rediģēja Edzinsh: 14.09.2006 21:18
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 14)
manpatīksuņi
iesūtīt 16.09.2006 12:56
Raksts #2


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.06



"Harijs Poters un Man Baigi Patīk Duša" (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)

man ir stress par to jautājumu beigās!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Fijusska
iesūtīt 16.09.2006 13:42
Raksts #3


Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.08.04
Kur: Limbaži
Tulkotājs 2006



CITĀTS(Edzinsh @ 14.09.2006 21:00) [snapback]1036544[/snapback]
Kāpēc Džeimsa nāves brīdī viņa paslēpnis atradās pie Dumidora, lai gan Dumidors spēja padarīt sevi neredzamu arī bez apmetņa?


Un atbilde? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif) Atbildi vajag (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)

Vspabā neizskatās, ka viņa tuvākajā laikā pabeigs... vēl taču daudz jāraksta
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kaķurēgs
iesūtīt 16.09.2006 16:08
Raksts #4


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.02.05



Tas ir labi, ka lapa atjaunināta, bet to, ka tur būtu kaut kas tik tiešām vērtīgs, nevaru teikt.

Par to jautājumu gan biju aizdomājusies, taču nemaz nezināju, ka tas varētu būt tik nozīmīgs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
spāre
iesūtīt 16.09.2006 16:26
Raksts #5


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.05.05
Kur: kaut kur tepat



Kāpēc Džeimsa nāves brīdī viņa paslēpnis atradās pie Dumidora, lai gan Dumidors spēja padarīt sevi neredzamu arī bez apmetņa?

es kaut kad nesen tieši iedomājos par to, kāpēc gan tas atradās pie Dumidora. Toreiz nospriedu, ka Džeimss varbūt ir pārkāpis kādu noteikumu vai kaut ko tādu, un tāpēc Dumidors būs atņēmis paslēpni.
bet tagad, zinot, ka tam ir kaut kāds cits, daudz svarīgāks izskaidrojums..
ak nēē, tagad visu atlikušo vakaru atkal mocīšos HP prātojumos!

Šo rakstu rediģēja spāre: 16.09.2006 16:26
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 20.09.2006 14:11
Raksts #6


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Patieshaam zheel bet visam jaabuut galam arii muusu tik ljoti miileetajam hp....Bet ja taa ir peedeejaa tad ir jaabuut pilniigaam beigaam ar harija mirshanu,lai fani nemociitos ar domaam un jautaajumiem..... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ataa_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ataa_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ataa_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ataa_a.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/ataa_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Saiva
iesūtīt 21.09.2006 15:09
Raksts #7


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.06
Kur: Pasaules mala



Nebiju par to aizdomājusies un Rowlinga laikam arī ne.
Es te tā padomāju, taču baigi grūti ir rakstīt grāmatu un atbildēt uz tām detaļu jautājumiem, kurus uzdod fani, kaut gan man rī brīžam rodas daži jautājumi. Manuprāt uz daudziem mēs pat neradīsim atbildes, jo es pat uz šo jautājumu pat tā īsti nesapratu atbildes, varbūt manas angļu val. zināšanas ir vainīgas, bet man liekas, ka ne.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Minki
iesūtīt 21.09.2006 20:39
Raksts #8


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.11.05
Kur: Aizkulises



CITĀTS(Edzinsh @ 14.09.2006 21:00) [snapback]1036544[/snapback]
Jautājums, kura atbilde esot ļoti nozīmīga, bet kuru vēl neviens neesot Roulingai pajautājis, ir: Kāpēc Džeimsa nāves brīdī viņa paslēpnis atradās pie Dumidora, lai gan Dumidors spēja padarīt sevi neredzamu arī bez apmetņa?


Nu gan! Tā kā viņas grāmatās ir tik daudz nianses par ko domāt, nav jau brīnums, ka par kaut kādiem tik dikti seniem laikiem neviens neaizdomājas un neuzjautā! Un patiesībā par visiem notikumiem senāk vienmēr atklājas tik daudz jaunas lietas - visādi sīkumi - ka jau sen esmu metusi pie malas prognozēt kas tur tālāk sekos, nemaz nerunājot par kaut kādu tur apmetņa nebūšanas ievērošanu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bellatrise
iesūtīt 11.10.2006 09:01
Raksts #9


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.06
Kur: uz krēsla



Ko es darīšu,ka nebūs vairs jaunu HP grāmatu??? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nephrite
iesūtīt 13.10.2006 15:16
Raksts #10


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.07.06
Kur: Starp dienu un nakti



a man liekas, ka Dž. Poters kaut ko nojauta par savu taa teikt likteni (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) kaa jau tajaa graamataa bija teikts - pirms naves Tevs tēvs man nodea glabaashanaa...vai kkas tml... taatad paglabaat (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Phoenix
iesūtīt 13.10.2006 18:49
Raksts #11


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.08.05
Kur: Rising from the ashes...



Man arī liekas, ka Džeimss nojauta vai zināja, ka viņus nodos un Voldemorts ieradīsies. Tikai kāpēc viņš neko nedarīja, lai to novērstu, vai varbūt tomēr darīja? Jā... Šis jautājums rada vēl vairāk jautājumu...

Šo rakstu rediģēja Snitch: 13.10.2006 18:49
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Charlotte
iesūtīt 14.12.2006 21:12
Raksts #12


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.12.06
Kur: kaut kur virs galvas...



Jautājums, kura atbilde esot ļoti nozīmīga, bet kuru vēl neviens neesot Roulingai pajautājis, ir: Kāpēc Džeimsa nāves brīdī viņa paslēpnis atradās pie Dumidora, lai gan Dumidors spēja padarīt sevi neredzamu arī bez apmetņa?


un ko es darīšu kad nebūs HP grāmatu ko gaidīt???(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowdewil
iesūtīt 29.12.2006 19:24
Raksts #13


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.06



Njaa tas, ka pasleepnis bija pie Dumidora bija stulbi...Dzeimss taks galu galaa bija pieaudzis burvis un vinam bija gimene, vai tad Dumidoram neienaaca praataa, ka tas ir vieniigais veids kaa viniem pasargaaties no VINA... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/unsure_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Orhideja...
iesūtīt 08.01.2007 17:17
Raksts #14


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.01.07
Kur: mēnes staros asarām ritot dejoju pēdējo Orhideju deju....



nedomāju ka Voldemorts neredz cauri apmeņiem ><

hmm.. jocigi tomer kad saprotu ka visss... poters būs miris un vairāk par cūkkārpu Roulinga nerakstīs...

Padlies par šiem izviilkumiem jo pati to tik bieži lai visam izsektou neapskatītos un arī patitik daudz nejēdzu ><

Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
washulis
iesūtīt 09.06.2007 11:22
Raksts #15


Cogito ergo sum
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.02.07
Kur: Divas mājas tālāk
Jaukais snīpis



cilvēks tiecās līdz beigām, bet kad tās ir sasniegtas... paliek skumji ap sirdi, zinot ka tas ir viss, vairs nekāda potera.... žēl protams, bet mājās, grāmatu plauktos tās vēl, jo projām stāv un nekas neliedz vēlreiz iziet cauri potera dzīves stāstam...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.06.2024 11:00