Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Saulstaru kronis [GP] [ATD], I mēģinājums
Arwen
iesūtīt 16.11.2003 20:51
Raksts #1


Game Master
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03
Kur: Sansāra



Bija miglains laiks, turklāt spīdēja pilnmēnes, Gema varēja saredzēt tikai divus metrus uz priekšu no sava zirga ausīm. Argo mēnesgaismā dīvaini spīdēja kaut arī, viņa spalvas krāsa bija tumši pelēka, tas viņam no viņa senčiem senajiem rohrīmu zirgiem, kas tadad praktiski bija izmiruši.
Gema viņam mugurā cerīgi izstiepās uz priekšu ar acīm meklējot ceļu. Šos ceļus viņa pārzināja kā savus piecus pirkstus, bet šajā apgaismojumā pat sen pazīstams ceļš var izskatīties sveš, nepazīstams un pavisam noteikti ne pareizs. Gema un Argo jau divas reizes bija nogriezušies nepareizi.
"Mums ir jātiek lidz Edorasai!" novaidējās Gema. "Turklāt pēc iespējas ātrāk! Mēs nevaram gaidīt ne minūti! ... Labi trīs lietas labas lietas iesim pa to ceļu!"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
4 Lapas V  < 1 2 3 4 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (40 - 59)
DusteD EyeS
iesūtīt 25.11.2003 11:46
Raksts #41


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.09.03
Kur: Šeit



"Uz Edorasu...!!"viņa pārsteigumā noteica,"Es arī..ee...es arī dodos uz Edorasu!!!"
Pēc šiem vārdiem viņa centās atrast wietu nakšņošanai.Meitene piesēja zirgu, tur pat pie koka un nosēdās pie ugunskura...[ceru ka tāds tur ir]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 27.11.2003 22:59
Raksts #42


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



Nelvens nolēca no zirga un palūkojās apkārt. Kādēļ tik daudz cilvēku? Viņam bija jāatrod un jānogalina viens, kas bija nodevējs. Viņa tika pateikts tikai tas, ka tas cilvēks te būs tās un tās dienas vakarā, nevis kas tas tāds un kā izskatās. Negribētos noslepkavot kādu nevainīgu cilvēku. Beorniešu vadonis taču skaidri teica, ka ja kaut kas nav īsti skaidrs - nenogalināt. Tagad nebija nekādu iespēju izpildīt uzdevumu. Nevar taču katram cilvēkam iet klāt un jautāt: "vai jūs esat spiegs un brīvo tautu ienaidnieks?" Nē, nevar. Nu, jācer, ka to varēs noskaidrot no rīta.
Nelvens piesēja Tamfelu pie kāda koka, blakus kādam citam, melnam un mierīgam zirgam. Tam blakus aizmigusi šņākuļoja kāda blonda, bruņās un melnā apmetnī tērpta meitene. Nelvens uzrāpās kokā un sāka vērot apkārtējos cilvēkus. Nevarēja pieļaut, ka mērķis aizmūk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 28.11.2003 13:14
Raksts #43


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



"Edorasa? Laikam jau," piebilda Efulgia, beidzot piesiet zirgu, "ceru, ka jums nav iebildumu, bet es arī došos līdz."
Viņa noglauda melnos, mirdzošos matus un, nogludinājusi svārkus (un apmetni), apsēdās. miegs nenāca.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DusteD EyeS
iesūtīt 28.11.2003 14:53
Raksts #44


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.09.03
Kur: Šeit



..tad viņa nožāwājās un taisījās miegam...Pēkšņi viss palika tik ļoti auxts...Viņai no mutes vēlās auxti dūmu mutuļi...
"Eee..kapē.."tomēr pēc brīža viss atkal nostajās sawās vietās...
Welle domīgi apmeta skatienu, tuwumā esošajiem cilwēkiem...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Indy
iesūtīt 28.11.2003 15:03
Raksts #45


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.03
Kur: ŠobrĪd sēžu pie datora,tāpat kā vienmēr,kad esmu šeit,dators atrodas istabas stūrī pie loga,manā istabā.Dzīvoklis atrodas Ģimnastikas ielā. nu jā, un vispār es atrodos Rīgā, Latvijā, uz Zemes, visumā.



Bija melna nakts...Nata bija noleemusi izjaat aarpus Edarosas un izveedinaat galvu, bija shis tas jaapaardomaa un pilseetaaa tas nebija iespeejams...Izjaajusi cauri Edarosas vaartiem vinja pamaniija pie vaartiem guljam meiteni, tumsaa nevareeja redzeet vinjas seju...Nata noleca no sava zirga: "Staavi!!! Nekusties un pagaidi mani tepat!" Piegaajusi pie meitenes vinja drausmiigi izbijaas, jo vinja ashi pieleeca kaajas un paveersa savu zobena pret Natu. Tiaki tad Nata pamaniija, ka taa ir Shadowfox ... "Baac..tu mani paarbiedeeji! Kur tu shos gadus biji?"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mastero Jazz
iesūtīt 28.11.2003 16:05
Raksts #46


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.11.03
Kur: Baltimore Hospital for the Criminally Insane



Tarandors aplūkoja meitenes, kas sarunājās, un ieklausījās viņu sacītajā. Arī viņš devās uz Edorasu. Iemesls. Viņas jautās pēc iemesla. Bet to viņām labāk nezināt. It īpaši tāpēc, ka Tarandors pats nezināja visus sava uzdevums sīkumus.
"Es arī dodos uz Edorasu," viņš noteica un devās pie ugunskura, kur apsēdās uz sava vairoga.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 28.11.2003 16:09
Raksts #47


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



Efulgia nejautāja pēc iemesla, zinādama, ka Tandoram tas nepatiktu. tā vietā viņa tikai uzmeta Tandoram īsu skatu un turpināja raudzīties miglā, ik pa brīdim nodrebēdama. bija auksts.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 28.11.2003 16:15
Raksts #48


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



"ak mans dievs... Nat... Es tevi gandrīz nodūru.... es esmu pārāk uzvilkta .... tieši šobrīd brali meklēt nācu...zini jaunumus ?... Vecie viņu grib izraidīt tāpat kā mani !!! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif) ... un jā...es biju izraidīta tā strīda ar Shadowfang , dēļ.... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif) ... Neesi viņu satikusi ???" Shadowfox stāstīja nolaižot zobenu un atguļoties pie mūra...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Indy
iesūtīt 28.11.2003 16:44
Raksts #49


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.03
Kur: ŠobrĪd sēžu pie datora,tāpat kā vienmēr,kad esmu šeit,dators atrodas istabas stūrī pie loga,manā istabā.Dzīvoklis atrodas Ģimnastikas ielā. nu jā, un vispār es atrodos Rīgā, Latvijā, uz Zemes, visumā.



Nata iesliiga domaas un atcereejos sho likteniigo striidu, taa bija briesmiiga diena ...
"Patiesiibaa, jau labu laiku neesmu vinju maniijusi ...peedeejaaa laikaa vinsh taads domiigs un niigrs bija " Tad vinja iesliiga domaas par vecajiem laikiem kad Nata un Shadowfox veel mazas meitenes bija " Jaa, esmu arii dzirdeejusi par to, ka vinju grib izraidiit,tikai iemeslu gan vinji profesionaali sleepj..."

(Man labaak raxtiit ar vai bez garumziimeem ???? )
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
DusteD EyeS
iesūtīt 28.11.2003 16:59
Raksts #50


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.09.03
Kur: Šeit



"Aj..wsjo...!!!!"viņa noteica,"Es dodos gulēt...!"
Viņa apgūlās [ee...uz kaut kā..]..un skatījās zvaigznēs...Tomēr šonakt debesis nebija īpaši skaidras...
Viņa kaut ko noteica un pagriezās uz otriem sāniem...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 01.12.2003 16:06
Raksts #51


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



Efulgiai palika ļoti auksts. pat apmetnis nelīdzēja. uz zirga, kas bija traucies tik ļoti ātri, viņai bija pat karsts - ledainais vējš sitās pret Efulgiu tik strauji, ka likās karsts. bet nu viņai sala.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arwen
iesūtīt 01.12.2003 18:51
Raksts #52


Game Master
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03
Kur: Sansāra



(( (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) kopš kura laika viduszemē māk runāt krieviski? (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) ))

"Jā labāk būtu doties gulēt rīt ceļā jādodas tiklidz ausīs saule un migla daudzmaz izklīdīs." teica Gema un apgūlās netālu no ugunskura. Nez ko visiem šiem cilvēkiem vajag Edorasā, viņa nodomāja un turpināja klausīties ko runā pārējie, kas vēl nebija likušies pie miera.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 01.12.2003 19:02
Raksts #53


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



Shadowfox lēnām devās iekšā Edorasā, jo p;ie vārtiem palikt patiesībā bija bīstami...'Viņa lēnām un ļoooti klusi uzrunāja savu draudzeni Natu : " Vai tu nevari man un zirgam sagādāt kautko ēdamu ?... Es neesmu ēdusi jau cik tur dienas... Bija jāsteidzās, jo padzirdēju par brālīti... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) ... " Tad viņa nedaudz noklīda un lēnām kāpa pa kāpnēm , kas veda uz viņas vecāku tumšajiem pagrabiem. Tie nebija pārtikas pagrabi, bet gan dažādu viņu noslēpumu un atmi;nu pagrabi un Shadowfox bija nojauta, ka tur varētu slēpties brālis...

Shadowfox pleciejm pieskārās roka un viņa automātiksi apcirtās un pielika zobenu pie nācēja rīkles. Persona stāvēja tumsā un tās seju nevarēja redzēt...
"Ak tad tā tu mīli savu brāli" jautrā, bet tomēr klusā balsī nočukstēja Shadowfang. Shadowfox no rokas izkrita zobens, jo viņa metās brālim ap kaklu - visi šie gadi... Tumšie lauki, bet nu atkal satikt savu vienīgo kārtīgo radu bija nepārspējami... Tas bija taspats, kas bārenim satikt kautvai jau tā mirstošu omi...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Indy
iesūtīt 01.12.2003 19:08
Raksts #54


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.03
Kur: ŠobrĪd sēžu pie datora,tāpat kā vienmēr,kad esmu šeit,dators atrodas istabas stūrī pie loga,manā istabā.Dzīvoklis atrodas Ģimnastikas ielā. nu jā, un vispār es atrodos Rīgā, Latvijā, uz Zemes, visumā.



"Cik aizustinoshi! Kaa ar to eedamo???" Nata ar greizsirdiigu skatu noskatiijaas abu apskaavienaa....(hehe...shitas man patiik)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 01.12.2003 19:13
Raksts #55


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



( Ind... Tu esi pārcelta uz nākamo līmeni (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif) - "Izvēlas zizli pie Olivanda" )

"Khm.." noteica Shadowfox nedaudz atraujoties no brāļa jo bija ienākusi Nata. " Nezinu kā Shadowfang, bet ES pavisam noteikti neatteikšos no kā ēdama" ....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Indy
iesūtīt 01.12.2003 19:17
Raksts #56


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.03
Kur: ŠobrĪd sēžu pie datora,tāpat kā vienmēr,kad esmu šeit,dators atrodas istabas stūrī pie loga,manā istabā.Dzīvoklis atrodas Ģimnastikas ielā. nu jā, un vispār es atrodos Rīgā, Latvijā, uz Zemes, visumā.



"Nju nez...varbuut vinsh tev kaut ko var sagaadaat un, lai vecaa draudzene ko tu neesi redzeejusi tikpat ilgu laiku iet un eed viena pati..." taa itkaa iigna noteica Nata "Labi, ar to gribeeju teikt, ka Shadowang var piebiedroties, ja vinsh grib!"

(Yee! naakamais liimenis, cik punkti ir naakamais..??? :?)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 05.12.2003 18:07
Raksts #57


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



" Droshvien... " noteica Shadowfox... " nu bet tagad labaak atguusim nokaveetos gadus" ... Vinja paluukojaas uz cilveekiem kas bija vinjas gjimene UN labaakie draugi - vieniigie par kuriem vinjai tieshaam NEBIJA nospljauties...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nihil
iesūtīt 11.02.2004 15:29
Raksts #58


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.08.03
Kur: Magrathea



OOC: Vajag kādu, kas pa-GM-otu, kamēr Arwen nav šeit. Teiksim, pabīdītu to visu līdz rītam vismaz. (Nihil jau labprāt, bet viņa jau tā visus izrīko. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif) ) Mani abi chari mierīgi sēž/guļ un es neko šobrīd nevaru iesākt. Kāds, kurš vēl ir nomodā, piesakās kaut ko darīt?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arwen
iesūtīt 19.02.2004 08:41
Raksts #59


Game Master
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03
Kur: Sansāra



((pieņemsim, ka visi tik tiešām guļ un es atļaušos sākt jauno rītu))

Gema pamodās no sala. Saule tik tikko taisījās aust un pie austrumu apvāršņa spīdēja pirmie saules stari. Migla bija izklīdusi un rīts izskatījās auksts un skaidrs, Argo no nāsīm vēlās balti garaiņu mutuļi. Gema piecēlās un piegāja pie viņa, izskatījās, ka visi guļ.

((Jāiet vēlreiz izlasīt savs apraksts, neatceros vairs kādā krāsā bija mans zirgs (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) ))
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 19.02.2004 08:47
Raksts #60


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



Efulgia atvēra acis pasaulei. Rītausmas gaisma iemirdzējās viņas zīlītēs, un meitene žigli acis samiedza. Pēc mirkļa viņa piecēlās un izstaipījās, tad metās pie aukstā strautiņa izberzēt acis. No rītiem viņa gan parasti ievingrināja rokas zobenu cīņās, bet šorīt bija pavēss.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

4 Lapas V  < 1 2 3 4 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 29.05.2024 03:20