Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Bibliotēkas plauktā par citām lietām, lūdzu, nesarunāties!
Vai nu atrodi piemērotāku forumu, vai izmanto kaucekļus. Sarunas no bibliotēkas plaukta var tik dzēstas bez brīdinājuma!

> Valdniece, Šana Sa
Northwatch
iesūtīt 07.05.2007 09:07
Raksts #1


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.10.03
Kur: arī pie kapa soli priekšā Tev.



Pēc maniem ieskatiem diezgan līdzīga varētu būt "Geišas atmiņām", kaut arī varbūt šajā grāmatā ir diezgan izteiktāk vairāk par valdīšanu un tā. Kā jau minēts grāmatas aizmugures anotācijā, stāsts ir par pirmo Ķīnas imperatori Mūžīgo Gaismu. Vienīgi mazliet par daudz seksa starp divām un vairāk sievietēm.

Interesanti palasīt par Aizliegto Pilsētu, varas iestādēm, tradīcijām un intrigām senajā Ķīnā. Domāju, ka labākā atsauksme varētu būt kāds citāts no grāmatas.


"Māte bija apmierināta. Ar galvas mājienu viņa lika izklāt zīda paklāju istabas vidū, atbrīvot mani no autiņiem un apsēdināt uz tā. Kalpones izlika man priekšā divpadsmit priekšmetus, un es uzreiz aizmirsu par šīm bālajām, krāšņi tērptajām dāmām, paķēru kādu aukstu priekšmetu un mēģināju to pacelt. Sākās sačukstēšanās, un es dzirdēju kādu sievieti sakām: - Viņa neizvēlas nedz ziedes kārbu Skaistumam, nedz nefrītu Cēlumam, nedz flautu Mūzikai, nedz grāmatu Gudrībai, nedz spalvu Dzejai, nedz skaitāmos kauliņus Tirdzniecībai vai lūgšanas krelles garīgumam. Mana dārgā māsīca, Jūsu meitas liktenis būs ļoti neparasts. Patiesi žēl, ka viņa nav zēns.
- Patiesi, Jūsu Augstība, ir ļoti žēl! - atkārtoja cita.
- (..) Viņa izvēlējās sava tēva zobenu. Apbrīnojami! Mana dārgā, tūlīt pat apģērb viņu kā zēnu un dod viņas aicinājumam cienīgu izglītību. Ģenerāļa meitai patīk pavēles, un tavā meitā es redzu dižciltīga karotāju nama valdnieci."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Raksti šajā pavedienā


Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 20.05.2024 10:39