Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Pasaules glābšana, ļaunums jāuzveic....
morgion
iesūtīt 25.03.2004 19:49
Raksts #1


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.04
Kur: Geju aplis



Tātad pavisam viegli mums jāceļo pa pasauli un tur būs visādas briesmas utt.
Tātad pieteikšanās:
Tēla vārds:
Dzimums:
rase:
augums:
vecums:
dzīvesvieta:
ģimene:
speciālie spēki:
ieroči:
dzīvnieki:
foto:(nav obligāti)
izskats:
raxturs:
pagātne:


Tēla vārds:Eradniela
dzimums:sieviete
rase:elfs
augums:176 cm
vecums:20
dzīvesvieta: klejotāja
ģimene:pusbrālis
speciālie spēki:Uguns šaušana
ieroči:loks, bultas
dzīvnieki:ērglis
foto:nav
izskats:kupli,brūni mati, slaida, zilas acis
raxturs: laba, bet pret pretiniekiem kā mežonīgs kaķis
pagātne:viņu pameta vecāki

Šo rakstu rediģēja Mastero Jazz: 27.03.2004 11:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
14 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
morgion
iesūtīt 27.03.2004 11:21
Raksts #2


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.04
Kur: Geju aplis



Labi.....
***
Kādu dienu jaukā elfu ciematiņā uz celma sēdēja vecs večuks kurš bija ļoti noguris pēc garā ceļa...
Te garām gāja Eradniela, kura sadzirdēja klusā večuka vārdus:'' meitiņ, lūdzu iedod kādu kumosiņu maizītes par to pastāstīšu tev milzu noslēpumu."
Nu ko atteiks vecam večukam, Eradniela iedeva maizi un večuks patteicās :''Paldies meitiņ, tagad klausies"
Večuks bišķiņ saraudams pieri, sāka:''Pirms 2 tūkstošgadiem elfu princis Reoders no sava tēva mantoja visu elfu zemi, kuru vēlāk viņš iemainījaa pret cilvēku zemi....Dažas tautas pretojās un savienojoties gāza Rodara varu...., bet kas bija tas kurš iemainīja to?Tas bija llaunais tumsas valdnieks Terodiders kurss bja lloti llauns un valdiija paar visu Zemi izmantojot savu viltiibu un pakllujot aizvien jaunas tautas , bet peec 500 gadiemm llaunuma kaads cilveeks ar kristaala zobenu izniicinaaja vinnu kas bija vieniigais veids....Zobenu ibju kaalussi elfi un cilveeki kuri bija soliijussi dziivot mieraa, taa no zobena 200 gadus nebija ne zinnas, bet peec 300 gadiem to atrada kaads cilveeks vaardaa: Hertons kurss to izmantoja llaunpraatiigi, bet to tam atnneema kaads elfs....kurss bija no sii ciemata.....un taa ssis zobens kaut kur miit ssajaa zemee....''
-Bet kaapeec tu man to staasti...?
-Taapeec ka llaunums atdzimst, un tev jaatrod zobens un jaaizniicina tas....
Es pagriezos uz citu pusi un atpakall, bet veccuks bija pazudis....

Šo rakstu rediģēja Mastero Jazz: 27.03.2004 11:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 27.03.2004 12:23
Raksts #3


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



sītā jau ir labāk, nu tad jau es ar varu pieteikties:

Tēla vārds:Bea
Dzimums:sieviešu
rase:elfu
augums:mazs - 1.65m
vecums:ap 500
dzīvesvieta:nenoteikta, klejou apkart
ģimene:visi ir miruši
speciālie spēki:nelieli - just cilvēku ciešanas un skumjas, ja neskaita prasmi rikoties ar zobenu un pātagu.
ieroči:gara pātaga un zobens.
dzīvnieki:balta ķēve Drakona
(IMG:http://www.straightegyptians.com/barn/images/kaisoon_hakeel.jpg)
foto:(IMG:http://w1.404.telia.com/~u40408423/elf.jpg)
izskats:tas jau ir redzams
raxturs:klusa, reti smaidoša būtne, kas spēj sajust citu sāpes un ciešanas
pagātne: visa ģimene tika nogalināta kādā kaujā, dzīva palika tikai mazā Bea, kas tika audzināta pie citas ģimenes, kura centas apspiest viņas spējas, jo pašu bērni nebija tik apdāvināti.
katram ir sava sliktā puse, kad Bea tiek sakaitināta paliek...
(IMG:http://cotn.wc3campaigns.com/wall/Ancient-Elf-800.jpg)

Šo rakstu rediģēja Dvēselīte: 27.03.2004 12:38
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
morgion
iesūtīt 27.03.2004 12:28
Raksts #4


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.04
Kur: Geju aplis



Eradniela iisti nesaprata, kaapeec vinna, bet ja veccuks ir runaajis patiesiibu, ja tiessaam pasaulei uzgluun briesmas?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 27.03.2004 12:40
Raksts #5


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



(man patīk mana sliktā puse, bet bildes mazakas nebija)

Bea bija izgājusi pasteigā. Viņa devās pa taciņu uz priekšu bezmērķigi raugoties tālumā, līdz uzskrēja virsū kādai meitenei, kas stāvēja uz taciņas. Atvaino... viņa klusi nomurmināja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Panda
iesūtīt 27.03.2004 12:59
Raksts #6


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.04
Kur: Kaut kur starp debesīm un zemi



Izklausās labi es arī labprāt pieteiktos
Tēla vārds: Emma
Dzimums: Sieviete
Rase: Burve
Augums: apmēram 170cm
Vecums: 21
Dzīvesvieta: Dzīvo tur kur šķiet interesanti un labprāt klejo apkārt.
Ģimene: Vecākus neatceras, jo tie no viņas atteicās. Vēl ir māsa kas ir pievērsusies ļaunajiem spēkiem un ar kuru nekad netiekas.
Speciālie spēki: Jūt kad cilvēki melo un spēj redzēt nākotnes vīzijas. Ir arī mantotas spējas no vecākiem, bet tā kā vecākus nepazīst tad spējas vēl nav atklātas. Labi rīkojas ar pātagu un zobenu.
Ieroči: Pātaga un zizlis.
Dzīvnieki: Melns zirgs Lūkass un ērglis, kas vienmēr seko un novēro apkārtni, ja draud kad nelāgs paziņo.
Izskats: Gari blondi mati, kas savīti ar zelta stīgu, kas patiesībā ir nāvējoša pātaga. Zilas acis, slaida, brūna iedegusi āda. Parasti valkā melnu vai baltu apģērbu atkarībā no garastāvokļa.
Raksturs: Pret draugiem laipna, bet ienaidniekus spēj nogalināt pat aci nepamirkšķinot. Parasti klusa un novēro apkārtni. Ļoti noslēpumaina un reti kādam uzticas.
Pagātne: Vecāki pameta viņu neilgi pēc dzimšanas, jo saprata ka Emma pievērsīsies labajiem spēkiem, bet vecāki bija ļaunie. Par vecākiem neko nezina un negrib zināt. Vēl ir māsa kas pēc vecāku vēlmes ir pievērsusies ļaunajiem un kuru Emma nav satikusi jau daudzus gadus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 27.03.2004 14:32
Raksts #7


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



tēla vārds: Florinta Rinna de Portlija, jeb vienkārši Florinta.
dzimums: sieviete
rase: elfs
augums: 175 cm
vecums: 19
dzīvesvieta: kādā saulainā un gaišā mežā
ģimene: viņas zirgs, mežs un upe.
speciālās spējas: prot sarunāties ar meža dzīvniekiem un tai skaitā arī ar savu zirgu, labi rīkojas ar zobenu un turot cieši rokā savu dāvāto amuletu uz mirkli spēj izgaist.
ieroči: zobens, amulets un loks ar bultām.
dzīvnieki: tas pats nevaldāmais un šaušalīgi niknais, melnais zirgs Evils, kuram ir spārni un kurš spēj spļaut uguni. (skatīt bildi).
(IMG:http://members.tripod.com/~faery_queen/blackunicorn.jpg)
izskats: gara, slaida elfa ar gariem, zeltainiem matiem, parasti valkā sūnzaļu kleitu.
(IMG:http://www.apsylus.com/art/original/reflection.jpg)
raksturs: jauka meitene, izpalīdzīga, bet dažreiz ir tikpat nikns kā viņas zirgs.
pagātne: vecāki mira sadursmē ar vilku baru, Florinta palika viena ar savu zirgu, kurš senāk bija tēva...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Panda
iesūtīt 27.03.2004 14:49
Raksts #8


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.04
Kur: Kaut kur starp debesīm un zemi



Mana bilde
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 27.03.2004 14:57
Raksts #9


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



Florinta nogūlās zaļajā zālē, viņas mežā. jā, tas piederēja tikai un vienīgi viņai. visi, kas to bija gribējuši iegūt sev, tagad dusa zemes klēpī, to bija izdarījusi Florinta. gan lāči, gan vilku bari bia krituši no Florintas rokas, arī elfi un cilvēki. visi meža dzīvnieki gribot negribot bija pakļauti viņai. debesīs parādījās kāds mazs punktiņš. Florinta piecēlās kājās un izvilka zobenu. vai tas bija pūķis? nē, tas bija Florintas spārnotais zirgs Evils. atviegloti nolaizdama zobenu, viņa noglaudīja zirga spārnu, taču tūliņ tika nogrūsta zemē. '' tu-u-u-u...... tu, nolādētais zirgs! es visu laiku ar tevi gribu salabt, bet tu vienkārši to negribi! es zinu, ka tu mīlēji manu tēvu, taču es viņu nenogalināju! to izdarīja vilku bars, taču tevi tas vienkārši neinteresē! tev tas ir zem astes! '' viņa noņurdēja un piegāja pie upes. tieši šeit viņa bija zaudējusi gan māti, gan tēvu. Florinta sāpīgi aizvēra acis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
bengalaas
iesūtīt 27.03.2004 15:00
Raksts #10


Knakts autobusa konduktors
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.10.03
Kur: Kastaņkalni
Tulks 2007



Uzreiz cita lieta! Tagad nu es arī varu pievienoties? (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

tēla vārds: Kelens
dzimums: vīrietis
rase: cilvēks
augums: 182cm
vecums: ap 20
dzīvesvieta: mājiņa bieza meža malā
ģimene: -
speciālās spējas: pašam nekādu, bet labi rīkojas ar visādiem amuletiem, kuru mājās glabājas pilna atvilkne bez maz vai, tai skaitā pret iesnām, klepu un melniem Ziemassvētkiem.
ieroči: arbalets, zobens, duncis
dzīvnieki: zirgs Pelēcis
izskats: stalta auguma, tumšiem, astītē saņemtiem matiem, jautrām acīm. Ģērbies tumši zaļās un brūnganās drēbēs.
raksturs: Diez gan saticīgs. Godīgs. Nelabprāt nogalina.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 27.03.2004 16:28
Raksts #11


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



pēkšņi no mugurpuses Florinta sajuta stipru grūdienu un viņa iekrita ledaini aukstajā upē. Evils iezviedzās, tas izklausījās pēc nicinošiem smiekliem. '' labi! labi, ja vēlies vari doties prom un vairs neatgriezties! tikai zini, ka tu krietni pievilsi mana tēva piemiņu! '' Flo iekliedzās, kad bija uznirusi virs ūdens. vēlreiz ienirusi, viņa upes dibenā sarausa krietnu riekšavu dubļu un parādījusies virs ūdens, svieda dubļus zirgam. tie trāpīja tieši zirgam starp acīm. '' ha - hā, tagad tu dabūji! '' Flo nežēlīgi iesaucās un dusmīga, slapja kā žurka izlīda no ūdens un izgāja saulītē. '' un kamēr tās drēbes vēl izžūs.. '' viņa dusmīgi purpināja un palūkojās atpakaļ. '' vari doties prom un vairs neatgriezties, bet zini, ka šovakar vairs nedabūsi žāvētos meža ziedus! ak nē, tos tu vairs nedabūsi nekad! '' viņa iekliedzās, labi zinādama, ka zirgam tie garšo visvairāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 27.03.2004 16:48
Raksts #12


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Bea pameta skatu uz upes pusi. Tur kāda mietene rāpās ārā no upes un krastā stāvēja ar dubļiem notriepts zirgs. Bea piesteidzās pie upes. Kā tas sanāca? 'viņa klusi un mierīgi jautāja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
WildFr33ze
iesūtīt 27.03.2004 16:51
Raksts #13


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.03.04
Kur: 5.,7.tramvaja galapunkts



Tēla vārds:Epiks
Dzimums: vīrietis
rase: elfs
augums: 1.88m
vecums: 100
dzīvesvieta: nav noteikta
ģimene:bija bet tika nogalināta
speciālie spēki:ļoti asa reakcija
ieroči:2 zobeni
dzīvnieki:nav
foto:mana bilde sheit!
izskats:melni mati un pelēkas bruņas
raxturs:kā kuru reizi parasti klusē
pagātne: uzaudzis turīgā ģimenē, bet tomēr bijis daudz jāpārcieš.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Panda
iesūtīt 27.03.2004 16:55
Raksts #14


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.04
Kur: Kaut kur starp debesīm un zemi



Emma ar savu zirgu Lūkasu jāja caur viņai vēl nepazīstamu mežu un tālumā pamanīja upi pie kuras stāvēja ļoti skaists zirgs un izpūrusi meitene kas kāpa ārā no ūdens. Viņa izlēma piejāt klāt lai apskatītu vai meitene nav ievainota. Un pamanīja ka vēl kāds ir piesteidzis palīgā un meitene upē ir ļoti nikna. Emma piejāja klāt, nokāpa no zirga, noglaudīja to un ļāva tam paganīties. Tad pievērsās meitene
- Vai kas noticis? Mani sauc Emma un jūs?Emma smaidot teica un ievēroja zirgu kas bija nedaudz notriepts ar dubļiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 27.03.2004 16:57
Raksts #15


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Ja tu jautā man tad mani sauc Bea viņa klusi bilda. Bet kā sauc viņu Bea norā'dija uz meiteni kas izkāpa no upes es nezinu, pati tiko atnācu... viņa teica un apklusa.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 27.03.2004 17:00
Raksts #16


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



'' mani sauc Florinta jeb vienkārši Flo, '' Flo savaldījusies teica un kad meitenes uz brīdi bija novērsušas skatienu, izvilka zobenu. '' pametiet manu mežu, jūs to nedabūsiet! tas ir mans mežs, tikai un vieņīgi mans! un es to ar nevienu nedalīšu! '' Flo saniknoti šņāca.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 27.03.2004 17:02
Raksts #17


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Nu gan... Bea teica saraujot uzacis uz augšu. Vai tad te kāds ir teicis ka ir nācis atņemt mežu? viņa klusi jautāja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
WildFr33ze
iesūtīt 27.03.2004 17:03
Raksts #18


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.03.04
Kur: 5.,7.tramvaja galapunkts



No kokiem to visu vēroja kluss stāvs un pie sevis smējās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 27.03.2004 17:04
Raksts #19


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



'' es labi zinu jūsu ieceļotāju trikus.. ak, vienmēr nevainīgi, jūs tikai vēlējāties šķērsot manu mežu, ja? es to esmu iztīrījusi no visiem mūdžiem, un es jums to neatdošu, lsi jūs atkal to piesārņotu tā, kā to ir izdarījuši citi! '' viņa turpināja šņākt. '' un kas tu pie velna esi! '' viņa iekliedzās, pamanījusi mežā vēl kādu stāvu.

Šo rakstu rediģēja sinda: 27.03.2004 17:05
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 27.03.2004 17:04
Raksts #20


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Par mežu runājot, es teiktu ka tev vairāk vajadz;etu uztraukties par to kas IR mežā nevis par mums - kas stāv pie upes. viņa mierīgi novilka puspagriezusies pret mežu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

14 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 21.05.2024 09:28